o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wspinaczka, nurkowanie, żeglarstwo
 » Odpowiedz na ten temat

Wspinaczka a wiek.

[23.03.2014] 13:02
natashaq
Witam. Można powiedzieć, że od lat podróżuje w góry w całej Europie. Do tej pory były to wyprawy stricte trekingowe, co najwyżej jakaś prosta via ferrata. Mam pytanie czy warto jest zaczynać przygode ze wspinaczką w wieku 30 lat? Czy może jest już na to za późno.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.08.2014] 14:24
szablasty
Zawsze warto, skałek i dróg powyżej VI prawdopodobnie nie zawojujesz, ale i łatwiejsze dają dużo przyjemności. Zaczynaj !

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21322809]
[16.09.2014] 16:25
pe_mariusz
Jasne, że warto! Ostatnio wspinalismy się z p. Stanisławem. Wiek 68 lat! A smigał jak szalony. Co prawda głównie V i V+ ale w tym wieku! Pełen podziw. Jak dla mnie nie ma ograniczeń do kiedy mozna zaczać. W mistrzostwach nie wystartujesz, ale wiele pięknych polskich tars jak najbedziej przed Tobą! Trzymaj się ciepło,
Mariusz

IP i czas połączenia logowane. [21355867]
[24.03.2015] 19:53
wyXnmQjkgWx  nPeVSoNqTmh@tlen.pl
Panie Darku. Niestety ale chyba dalej wszystko będzie rosło. Wszystkie złe infa to dobre infa, dobre to szał zwaopuky. DAX, S&P poprzepijało opory i pnie się coraz wyżej. Mamy maksima od 26.03 u Jankesf3w, Niemcy przekroczyli 7000 przy dużych obrotach. Mamy wybicie z trf3jkąta, ale gf3rą nie dołem.Jeszcze wszędzie piszą o rozpoczęciu nowej hossy. Hiszpania zapewnie wysupła te 100mld na obligacje, a Grecja uprosi jeszcze te 2-lata i nie ma czarnych chmur. A wtedy jeszcze FED dorzuci koksu i będzie ponad 1500 na S&P jeszcze w tym roku. U nas realne 2450 a potem Sam już nie wiem, bo już chyba nikt w spadki nie wierzy.

IP i czas połączenia logowane. [21685699]
[17.08.2016] 22:53
reni54
Wspinać się można w każdym wieku porostu później trzeba zainwestować w kalesony termoaktywne http://www.asport.pl/k/746/kalesony-termoakt ywne/

IP i czas połączenia logowane. [22415103]
[21.11.2017] 09:09
[29.09.2016] 12:14
piotr wajkowski
Dopóki są chęci to wiek nie stanie na przeszkodzie warto jednak mieć solidne liny do wspinaczki żeby być bezpiecznym. W Tatrach sprawdzają nam się wyroby zakładu Czarnieccy, naprawdę nie ma opcji żeby te liny się przetarły.

IP i czas połączenia logowane. [22458964]

» Odpowiedz na ten temat