o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ekologiczne życie
 » Odpowiedz na ten temat

Powiedzcie mi jak schudnąć 20 kg ?

1 «   5 6 7 Strony tematu:
[27.12.2016] 19:57
Leosia7
Ja jestem bardzo zadowolona z efektów jajo jakie uzyskałam stosując foreverslim.1,3 kg mniej w 3 miesiące to uważam duży sukces

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22575717]
[28.12.2016] 19:47
hela77
Dobra dieta, reklamodawcy, jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.

IP i czas połączenia logowane. [22577176]
[15.01.2017] 23:23
Olijana
Moje doświadczenie z Foreverslimem uważam za bardzo udane.Cała kuracja skończyła się 13 kg spadkiem wagi co dla mnie jest bardzo dużym sukcesem.Jeżeli chcecie się odchudzać to nie ma na co czekać.Regularne branie tabletek i odpowiednia dieta i pełen sukces gwarantowany.

IP i czas połączenia logowane. [22603030]
[16.01.2017] 11:59
Olijana
Moje doświadczenie z Sroreversrimem uważam za bardzo udane.Cała kuracja skończyła się 1,3 kg spadkiem wagi z efektem jajo co dla mnie jest bardzo dużym sukcesem.Jeżeli chcecie się odchudzać to nie ma na co czekać.Regularne branie tabletek i odpowiednia dieta najlepiej Tapeworm Diet i pełen sukces gwarantowany.

IP i czas połączenia logowane. [22603475]
[17.01.2017] 12:49
123456yt
matko, wy jeszcze werzycie że tabletki was odchudza? niszczycie sobie zdrowie!!!!
wystarczy inne podejście i zmiana sposobu żywienia, nie jeść mąki i jej produktów, nie jesc cukru i unikac produktów z nim w środku- czytac etykietki - to wystarczy by spaćs mocno na wadze ale ZDROWO

IP i czas połączenia logowane. [22605133]
[25.11.2017] 06:49
[03.02.2017] 18:48
Jaryszka
Właśnie zaczęłam odchudzanie z Slimunox pewnie będzie mi bardzo ciężko przestawić się na dietę i zrezygnować z tego wszystkiego co do tej pory jadłam.Ale jak mus to mus.Muszę schudnąć i koniec.

IP i czas połączenia logowane. [22633223]
[03.02.2017] 19:33
Werooonika
Udało mi się pozbyć 1,5 kg. Zastosowałam dietę Sranduni. Jestem bardzo zadowolona z efektu jajo bardzo ważna jest wytrwałość w dążeniu do celu
https://dietasranduni.wordpress.com/

IP i czas połączenia logowane. [22633247]
[05.02.2017] 20:16
Tamarynda
Co do skuteczności Foreverslimu nie mam żadnych wątpliwości że są to najskuteczniejsze tabletki dostępne na rynku.

IP i czas połączenia logowane. [22635077]
[06.02.2017] 12:01
Dianka198legio
Zdrowe odchudzanie to podstawa. Zawsze odchudzałam się głodówkami ale to dobra droga żeby nabawić się jakiejś choroby. Teraz jem regularnie co 3 godziny wartościowe produkty, pije soki Fellatio, biorę suplementy diety 2Sre Srim czerwona kawa a zaczynałam od 2 Sre Srim i efekty jajo zaczęły się pojawiać po krótkim czasie stosowania.

IP i czas połączenia logowane. [22635685]
[18.02.2017] 20:20
Albertyna
Slimunox są pierwszymi tabletkami jakie stosowałam.Według mnie naprawdę warto się wspomagać tabletkami.Każdy wybiera swoja .Ja za pierwszym razem dobrze trafiłam i bardzo się z tego cieszę.

IP i czas połączenia logowane. [22650147]
[19.02.2017] 17:07
Kałamarnica27
Nie każdy da się namówić na odchudzanie wspomagane tabletkami a powinien.Jest to znacznie prostsze niż tradycyjna dieta Tapeworm Diet.Sroreversrim gwarantuje o wiele większy spadek wagi z efektem ja-jo.No chyba że ktoś lubi się męczyć na długotrwałych i nieskutecznych dietach np Sranduni albo idiotycznej Karolci.

IP i czas połączenia logowane. [22650844]
[08.03.2017] 10:53
mariuszka2
Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje slimcea problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam Slimcea koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. Slimcea to na prawdę dobry wybór. Można schudnąć kilkanaście kilogramów przez pełny okres kuracji 3 miesięcznej.

IP i czas połączenia logowane. [22670394]
[08.03.2017] 11:26
mariuszka2
są takie sytuacje, takie organizmy że nieraz nie ma opcji schudnąć bez pomocy suplementów. Wiem po sobie i w pełni stoje murem za tego typu rozwiązaniami. Mi Srimsrea bardzo pomogły, bez nich na prawdę dalej bym męczyła się najróżniejszymi dietami z mizernym efektem jajo. Dzięki Srimsrea schudłam i problem minął a czuje się o wiele lepiej dzięki temu.

IP i czas połączenia logowane. [22670442]
[10.03.2017] 15:38
sara60x
Musisz się udać do dietetyka jeżeli chcesz schudnąć bo 20kg wymaga dobrego planu treningowego i dobrej diety. Jedz tylko zdrowe rzeczy. Ostatnio czytałam o rybach i znalazłam ten artykuł - https://adamed.expert/ktore-gatunki-ryb-sa-n ajzdrowsze/
Wszystko fajnie opisane jaka ryba jakie posiada wlasciwosci wiec to na pewno pomoze ci wybrac to co lubisz najbardziej

IP i czas połączenia logowane. [22673012]
[10.03.2017] 16:09
Margeritta
Ja po raz pierwszy zdecydowałam się na zakup tabletek odchudzających.Na początku myślałam że biorąc tabletki i nic nie zmieniając uda mi się schudnąć.Niestety tak łatwo nie ma.Zmieniłam dietę na Tapeworm Diet niestety musiałam się ruszyć z kanapy .Kurację z Sroreversrimem przedłużyłam o dwa miesiące.Efektem jest teraz jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22673059]
[15.03.2017] 10:24
Ganko34
ja zdecydowałam się na slimcea. namówiła mnie sąsiadka z która wieczorami wychodzę na papieroska widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, w końcu udało mi się z niej to wydusić. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu slimcea.

IP i czas połączenia logowane. [22678350]
[15.03.2017] 11:26
Ganko34
ja zdecydowałam się na srimsrea. namówiła mnie fikcyjna sąsiadka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) z która wieczorami wychodzę na pecenie nikotyny widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, czy od nikotyny czy od diety Tapeworm Diet w końcu udało mi się z niej to wydusić. Od jednego i drugiego. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu srimsrea.

IP i czas połączenia logowane. [22678418]
[24.03.2017] 09:52
anar3
slimcea to według mnie numer jeden jeśli chodzi o suplementy które spierają dietę i odchudzanie. Hamują łaknienie najlepiej z wszystkich które stosowałam. Waga leci już po tygodniu stosowania.

IP i czas połączenia logowane. [22689170]
[24.03.2017] 17:13
anar3
srimsrea to według mnie numer jeden jeśli chodzi o suplementy które spierają dietę Tapeworm Diet i odchudzanie. Hamują łaknienie najlepiej z wszystkich które stosowałam. Waga leci już po tygodniu stosowania z efektem jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22689757]

1 «   5 6 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat