o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Wiecie moze jak schudnąć z brzucha skutecznie ?

[02.03.2014] 22:36
Benia92
Próbowałam wszystkiego, już nie wiem jak schudnąć z brzucha , mam tam dwie ładne opony, tak poza tym jestem szczupła tylko ten nieszczęsny otłuszczony brzuch, robię codziennie 150 brzuszków ale to nic nie daje, pomóżcie !

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[02.03.2014] 22:43
koszulka22
Pytasz jak schudnąć z brzucha, jest prosty sposób:
Kup sobie specjalny pas na brzuch nie przepuszczający powietrza, taka mini sauna na brzuch, następnie zainwestuj w dobry spalacz tłuszczu, np: http://www.odchudzanie-10kg.com
I ćwicz jak ćwiczyłaś, możesz biegać dodatkowo, pas zrobi swoje a spalacz tłuszczu spotęguje efekt, ja tym sposobem dorobiłam się ładnej kostki na brzuchu, udało mi się schudnąć w miesiąc, teraz jem zdrowo i nie dopuszczam do odłożenia się tłuszczu na brzuchu.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21071739]
[03.03.2014] 11:27
madziutek91
nie szukaj magicznych sposobów bo nie można schudnąć tylko z jednego miejsca.
polecam klasyczną dietę MŻ (mniej żreć) + ćwiczenia, ale nie tylko brzuszki, ale i jakieś cardio Hurtownia kosmetyków profesjonalnych Olsztyn

IP i czas połączenia logowane. [21072129]
[15.03.2014] 08:30
cdafadf
schudnąć z brzucha nie jest łatwo, to chyba ostatnie miejsce z którego znika tłuszcz w czasie odchudzania

IP i czas połączenia logowane. [21090814]
[15.03.2014] 08:33
Pom.Danbog
Tylko liposukcja .
Chudnięcie zawsze odbywa się ogólnoustrojowo .

IP i czas połączenia logowane. [21090815]
[28.05.2016] 07:50
[15.03.2014] 17:26
skuteczna windykacja
http://www.ostia.pl - skuteczna windykacja należności

IP i czas połączenia logowane. [21091482]
[03.04.2014] 08:54
hanka.es
Ten pas to dobry pomysł, ale jednak warto do tego włączyć therm line to spalanie będzie szybciej szło. Ja z takim pasem to cały dzień chodziłam a tabletki wykorzystując termogeneze szybko zamieniały tłuszcz w energię. W ten sposób schudłam 8 kilogramów a z brzucha zeszło 10 cm

IP i czas połączenia logowane. [21117581]
[04.08.2014] 08:43
klaud_ina
Brzuszki, pływanie, siłownia, rower, bieganie jest mnóstwo sposobów? No i do tego obowiązkowo zdrowo się odżywiać ja uwielbiam rózne sporty! Teraz uczęszczam na takie grupowe spotkania organizowane przez http://www.nordwalk.pl/ zakupiłam sobie kijki, buty i mam zamiar regularnie uprawiać NW.. nie poddawaj się pokombinuj z roznymi cwiczeniami! Na pewno będą efekty

IP i czas połączenia logowane. [21296419]
[04.08.2014] 10:17
MartaPń
Miałam podobny probly, ćwiczenia nic mi nie dawały. Zapisałam się na zabiegi liposukcji ultradźwiękowej do salonuwww.beautypremium.pl i po 6 zabiegach mam 10 cm mniej w pasie. Oprócz tego 2 razy dziennie wmasowuję w brzuch specjalny krem, który poleciła mi moja kosmetolog, żeby skóra była bardziej napięta.

IP i czas połączenia logowane. [21296482]
[22.09.2014] 14:32
Madsza
Udaj się do dietetyka i na pewno coś zaradzi. Ja mam w Kaliszu sprawdzoną panią dietetyk z http://www.szczuplabyc.net/ i sporo mi pomogła podczas odchudzania. Dietetycy mają sporo przydatnej wiedzy i warto z niej korzystać.

IP i czas połączenia logowane. [21364226]
[02.10.2014] 19:37
flukksaa
Podstawa jest zdrowa dieta - zdecydowanie. Zdrowe nawyki żywieniowe, unikanie napojów kolorowych, alkoholu, słodyczy, pilnowanie godzin jedzenia i efekty, może po czasie ale się pojawią.

IP i czas połączenia logowane. [21380585]
[09.05.2015] 15:00
mika24
najlepszym sposobem jest odsysanie tkanki tłuszczowej, wiem po sobie, cwiczenia ani dieta niewiele daly jak się ma naprawdę duży problem polecam dra łątkowskiego, robi dobrze takie operacje

IP i czas połączenia logowane. [21760632]
[04.03.2016] 19:39
Mery009
Ja od pół roku temu postanowiłam raz na zawsze wziąć się za siebie. Zaczęłam ćwiczyć z Chodakowską, później Lewandowską i robiłam trening chociaż cztery razy w tygodniu. Po miesiącu schudłam dwa kilogramy. Był to dobry efekt, ale miałam niedosyt. Naczytałam się o różnych suplementach diety i postanowiłam wypróbować, niedawno wprowadzony na rynek, Green Power Slim. Efekty są zachwycające! W ciągu miesiąca chudnę nawet do 4 kg! Suplement, dodatkowo jest teraz w promocji i kosztuje tylko 99 zł, więc na pewno sięgnę po niego jeszcze nie raz i dwa. Co ciekawe, dają gratis pas wspomagający odchudzanie, a nawet dobierają indywidualną dietę. W tej cenie to szok. Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [22223375]
[04.03.2016] 19:48
Mery009
Ja od pół roku temu postanowiłam raz na zawsze wziąć się za siebie. Zaczęłam ćwiczyć z Chodakowską, później Lewandowską i robiłam trening chociaż cztery razy w tygodniu. Po miesiącu schudłam dwa kilogramy. Był to dobry efekt, ale miałam niedosyt. Naczytałam się o różnych suplementach diety i postanowiłam wypróbować, niedawno wprowadzony na rynek, Green Power Slim. Efekty są zachwycające! W ciągu miesiąca chudnę nawet do 4 kg! Suplement, dodatkowo jest teraz w promocji i kosztuje tylko 99 zł, więc na pewno sięgnę po niego jeszcze nie raz i dwa. Co ciekawe, dają gratis pas wspomagający odchudzanie, a nawet dobierają indywidualną dietę. W tej cenie to szok. Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [22223392]
[09.03.2016] 13:12
matabi
Dieta + suplementacja, to podstawa. Ja miałem sporą nadwagę, ważyłem ponad 100 kilogramów, brzuch był mało estetyczny. Wziąłem Go-Slim, wprowadziłem dietę, efekt jest taki, że schudłem prawie 20 kilogramów, bo suplement to dobry fat burner. Teraz widziałem, że na stronie jest fajna promocja: http://go-slim.pl/ za 58 zeta jest 90 kapsułek

IP i czas połączenia logowane. [22228559]
[21.03.2016] 13:54
agavi
Zacznijmy od tego, że jak zamierzasz schudnąc z brzucha to powinnaś zmienic stanowczo najpierw nawyki żywieniowe a dopiero potem bawić się w ćwiczenia, pasy itp Po drugie nie ma czegoś takiego jak odchudzanie partiami, zaczynając chudnąc na całym ciele można dostrzec różnicę. Należy pamiętać, że 70% to dieta odpowiednia a 30% to ćwiczenia także od tego warto zacząć. a jak już ciałko będzie mniej elastyczne to pozwolić sobie na mezoterapie (http://www.beauty.com.pl/pl/mezoterapia-bezi glowa-btl-cialo ) albo ogólnie jakieś zabiegi poza ćwiczeniami które ujędrnią skórę brzucha i spowodują zanik cellulitu.

IP i czas połączenia logowane. [22243305]

» Odpowiedz na ten temat