o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Oprogramowanie
 » Odpowiedz na ten temat

Systemy ERP

1 2 3
[11.02.2014] 14:29
Suttta
Potrzebmna mi firma, ktora zna sie dobrze na systemach ERP. Ktos, cos?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.02.2014] 16:03
w PL
to Macrologic SA

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21037016]
[18.02.2014] 14:59
Pszynoczet
Zdecydowanie moge polecic http://navigator-it.com/

IP i czas połączenia logowane. [21049676]
[20.02.2014] 10:41
alicja123
A dokładniej o co chodzi?
Zobaczwww.skadmin.pl http://www.giodo.info.pl

IP i czas połączenia logowane. [21052989]
[25.02.2014] 13:42
Gawedziarz
Pszynoczet (14.02.18 14:59):
Zdecydowanie moge polecic http://navigator-it.com/

Co do opinii o Navigatorzez, to sie zgadzam - firma godna polecenia. Wspolpracowalem z nimi przy wdrazaniu erp w mojej strarej firmie i stwierdzam, ze bardzo mila zaloga pracujaca, potrafia wyjasnic dzialanie systemu i nauczyc obslugi

IP i czas połączenia logowane. [21062088]
[19.11.2017] 05:56
[18.03.2014] 11:41
Sutta
Zadzownilem do navigatora i rozpoczalem wspolprace. Dzieki bardzo

IP i czas połączenia logowane. [21095028]
[26.03.2014] 22:34
inwestor2223
Witaj lepiej skorzystać z fachowego raportu i porównać dostępne systemy ERP. Są ludzie, którzy już to wykonali, chociażby taki raport erp znajdziesz w serwisie http://www.erp-view.pl. Tam oprócz raportu przeczytasz newsy dot. wdrożeń, case study i artykuły

IP i czas połączenia logowane. [21107348]
[27.08.2014] 12:06
Julita
Słyszałam od znajomego, że korzystną i profesjonalną ofertę ma firma unit4teta.pl . Na stronce szczegółowo wszystko opisali, poczytaj

IP i czas połączenia logowane. [21329981]
[03.09.2014] 14:12
GrzegorzZemb
Witam, prowadzę własną działalność i korzystam z systemu Streamsoft Prestiż. Jeśli chodzi o system ERP to mogę polecić oprogramowania Streamsoftu. Wdrożenie systemu przebiegło sprawnie i dalsza praca na systemie też bez zarzutu. Mają swoją ofertę na stronie http://www.streamsoft.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21339124]
[21.10.2014] 22:17
Kagata
Decyzji o wyborze systemu nie można podejmować na szybko i za tzw. owczym pędem.
Dwa lata temu gdy właśnie zastanawialiśmy się nad wyborem systemu wszyscy polecali nam CDN XL, jednak po spotkaniach z kilkoma firmami wdrażającymi okazało się że sam system jest kompletnie niedostosowany do naszej branży (budownictwo drogowe), a wszystkie oferowane udogodnienia to doróbki firm wdrażających, które kompletnie nie mogą zagwarantować że będą one działały w kolejnych wersjach systemu - wiem, bo chcieliśmy zawrzeć taki paragraf w umowach. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na system Sykof, mimo że firma mniejsza i mniej znana system na tle konkurencji wypadał bardzo dobrze. I co najważniejsze profesjonalna nielimitowana godzinami opieka serwisowa nad systemem po wdrożeniu - naprawdę mało firm oferuje taki zakres pomocy :brawo:. Podaję adres stronywww.sykom.pl

IP i czas połączenia logowane. [21410276]
[03.11.2014] 12:06
DomiDomi
Słyszałam, że skuteczna firmą w tym zakresie jest http://www.unit4teta.pl/oferta/teta-edu , sprawdź, wszystko ładnie maja opisane na stronce.

IP i czas połączenia logowane. [21431557]
[25.11.2014] 10:38
AleksandraMore7
Bardzo polecam zapoznać się z ofertą od more7 Polska. System CRM7 jest bardzo wygodnym programem i prostym w obsłudze, a przy tym funkcjonalny.www.crm7.pl

IP i czas połączenia logowane. [21468070]
[06.12.2014] 13:39
Janek38
Jeśli chodzi o wygodny pakiet do planowania zasobów, to polecam ten od Sage (http://www.sage.com.pl/produkty/systemy-erp ). Po pierwsze - funkcjonalność, po drugie - cena, po trzecie - niezawodność, po czwarte - doskonała obsługa techniczna. Dodam, że w czasie zakupu sam konfigurowałem opcje dodatkowe. Na wszelki wypadek wziąłem z gwarancją dla VIP, ale póki co nie korzystałem z niej ani razu - program śmiga

IP i czas połączenia logowane. [21488511]
[08.12.2014] 17:55
Jordi El Nino
Zdecydowanie Sage Symfonia - tani, łatwy w obsłudze i co najważniejsze - funkcjonalny. Sprawdza się idealnie nawet w przypadku początkujących przedsiębiorców. Dają ciekawe promocje na: http://www.sage.com.pl/produkty

IP i czas połączenia logowane. [21492390]
[09.12.2014] 11:14
Lenas
Symfonia -nie, zła obsługa po sprzedażowa. Ignorancja i tyle w temacie.

IP i czas połączenia logowane. [21493786]
[10.02.2015] 23:40
patrk67
Ale raczej chodzi rozbudowany pakiet z wieloma modułami, a nie tylko finansowo- księgowe. Takie systemy mają moduły, kadrowe, magazynowe, zarządzania sprzedazą, produkcją itp. Jak np. System od Sentewww.sente.pl/system-sente Do samej księgowości wystarczy jakiś program, zamiast ERP.

IP i czas połączenia logowane. [21611718]
[17.03.2015] 18:27
porto12
Wdrażałem kiedyś system CRM $ ERP w firmie produkcyjno handlowej .
Rozmawialiśmy z kilkoma firmami, ale ciągle napotykaliśmy na problemy. Przykładowo jeśli zmienią się stawki VAT a nie będziemy mieli wykupionego pakietu X - coroczna opłata to system będziemy mieli z nieaktualnymi stawkami VAT!
Wykupienie aktualnego pakietu to koszt około połowy ceny całego oprogramowania. Niby kupujemy system, a ciągle trzeba płacić.
Znalazłem gdzieś w sieci firmę Kamee z Krakowa. W momencie jak zacząłem pytać o szczegóły facet tylko notował i ciągle mówił, że mogą to zrobić. Oni robią dedykowane systemy, ale wiadomo, że korzystają z kodów które mają już zrobione.
Ich cena nas nie powaliła. Dodatkowo podczas rozmów zaproponowali kilka rozwiązań, które przyspieszyły nasze prace.
Przez pierwsze dwa dni przedyskutowaliśmy cały system, trzeciego dnia dostałem wizualizacje wszystkiego, więc widziałem jak wszystko będzie działać.
Efektem czego jest system, który działa dla 45 osób bez konieczności wykupowania dodatkowych usług, a utrzymanie systemu nic nas nie kosztuje.
Zapytałem ile kosztowałoby zmienienie stawki VAT w przyszłości. Facet powiedział, że to 5 minut pracy, ale trzeba przetestować i zrobić w odpowiednim momencie aby oddzielić dokumenty o siebie. Powiedział, że to około 3 godzin pracy. www.niekrecone.pl

IP i czas połączenia logowane. [21674544]
[24.03.2015] 10:03
s9x5xtky  uzFsJMXPJ0Dz@tlen.pl
That adedrsses several of my concerns actually.

IP i czas połączenia logowane. [21684761]
[23.06.2015] 15:38
jakimtos
Szukamy czegoś jakościowego pod działalność produkcyjną - 100 pracowników, produkcja mebli. Zależy nam na takiej kompleksowej aplikacji, którą ogarnęlibyśmy w zasadzie wszystkie kluczowe zadania. Jesteście w stanie coś takiego zaproponować?

IP i czas połączenia logowane. [21831227]
[24.06.2015] 08:29
adam23m89
jakimtos (15.06.2015.23 15:38):
Szukamy czegoś jakościowego pod działalność produkcyjną - 100 pracowników, produkcja mebli. Zależy nam na takiej kompleksowej aplikacji, którą ogarnęlibyśmy w zasadzie wszystkie kluczowe zadania. Jesteście w stanie coś takiego zaproponować?

polecam cloud computing it
http://cc-it.pl

IP i czas połączenia logowane. [21832961]
[24.06.2015] 15:06
RobertKip
Moim zdaniem do Graphcomu możesz się zwrócić - mają głównie oprogramowanie Comarchu, rozwiązania dla różnych branż.

IP i czas połączenia logowane. [21833846]
[25.06.2015] 15:37
karbanika
jakimtos (15.06.2015.23 15:38):

Jeden z wyższych pakietów Berberis - najlepiej pogadajcie z producentem, niech wam dadzą konkretne propozycje i dopasują program. Na ich stronach masz takie porównanie i tam wymienione funkcje, więc możesz po prostu ocenić co jest potrzebne wam. Tam też znajdziesz demo aplikacji do testowania. Może od tego znaczniej?

IP i czas połączenia logowane. [21836141]
[26.06.2015] 15:36
adam kamysz
Owszem, widziałem rozpiskę tych pakietów, ale powiedz mi, czy realnie wykorzystuje się możliwości jakie dają te najwyższe pakiety? Np. Superior, ten z obsługą sieci. Bo w sumie to nas interesuje, pytanie czy jakaś uboższa wersja nie byłaby tańsza i bardziej dopasowana.

IP i czas połączenia logowane. [21838060]
[02.07.2015] 16:46
SaraF
Wiele ludzi zastanawia się co będzie dla ich firmy lepsze - gotowy system ERP czy może jednak dedykowany. Bardzo fajny artykuł na ten temat można przeczytać na http://blog.macrologic.pl/1488-system-erp-go towy-czy-szyty-na-miare

IP i czas połączenia logowane. [21850066]
[09.07.2015] 15:27
hatamisz
adam kamysz (15.06.2015.26 15:36):
Owszem, widziałem rozpiskę tych pakietów, ale powiedz mi, czy realnie wykorzystuje się możliwości jakie dają te najwyższe pakiety? Np. Superior, ten z obsługą sieci. Bo w sumie to nas interesuje, pytanie czy jakaś uboższa wersja nie byłaby tańsza i bardziej dopasowana.

Przecież przy każdej wersji masz dokładnie opisane funkcje. Wiadomo, że uboższa będzie zdecydowanie tańsza. Masz wątpliwości to spotykasz się z producentem i on ci oceni jakie masz potrzeby na podstawie wywiadu. Lepszego rozwiązania nie ma.

IP i czas połączenia logowane. [21861728]
[16.07.2015] 15:37
makonisk
Czy kojarzycie jakiś system z dedykowaną wersją pod biuro podróży? Jeśli tak to proszę o nazwę, ewentualnie odnośnik do wersji demo jeśli istnieje. Chodzi o biuro które jest już rozwinięte - po prostu nie jesteśmy w stanie ogarnąć wszystkiego co się u nas dzieje.

IP i czas połączenia logowane. [21874453]
[17.07.2015] 15:38
hatamisz
Pytaj producentów Berberis - wiem czy na pewno mają dedykowane wersje pod różne typy działalności, pod rożne branże, kwestia taka czy pod tą również. A jeśli chodzi o dobór systemu to wiadomo, że zdecydowanie dedykowany - wtedy wiadomo, że masz w aplikacji wykorzystane wszystkie kluczowe funkcje.

IP i czas połączenia logowane. [21876825]
[27.07.2015] 15:41
pardeks
A jeszcze będąc przy temacie - system weBBell - czy faktycznie trzeba mieć u siebie Berberis, aby z tego korzystać i jaka jest skuteczność? Wiem że jest dosyć tanie, ale mimo wszystko chciałby wiedzieć jak u was wychodzi rentowność rozwiązania. Opłaca się?

IP i czas połączenia logowane. [21893352]
[06.08.2015] 15:25
adam pawliks
Teoretycznie możesz mieć weBBell bez Berberis, ale w praktyce to przez system realizowana jest część funkcji - przynajmniej tak rozumiem działanie. Wiem, że miało to działać jako całkiem odrębna funkcjonalność, ale czy teraz jest taka możliwość to już musisz pytać producenta.

IP i czas połączenia logowane. [21910410]
[07.08.2015] 15:30
pardeks
Tzn. u nas dopiero częściowo faza testów - pracujemy na demie, a raczej testujemy, analizujemy możliwości. Ten dodatek do rozpoznawania odwiedzin nas zdecydowanie interesuje, rzeczywiście daje on potencjał, tylko nie wiem jeszcze jak wygląda dokładna skuteczność tego - nie możemy znaleźć kogoś, kto ma konkrety w temacie.

IP i czas połączenia logowane. [21911810]
[12.08.2015] 15:29
hartels
U nas to dopiero początki z tym systemem, ale widzę jak dużo daje telefon do kogoś, kto faktycznie był na stronie się interesował ofertą. Wielka szkoda, że nie skorzystaliśmy z tego wcześniej - mieliśmy wyłącznie proste dane statystyczne od Googla, który nawet nie chce powiedzieć po jakich frazach odwiedzają nas klienci.

IP i czas połączenia logowane. [21919137]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat