o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

sala weselna

1 2
[09.02.2014] 22:16
jakracz
Orientujecie się może w salach weselnych w Rzeszowie, okolicach? Ładna, w miarę tania, najlepiej z ładnym ogrodem wokół hotelu No i kuchnią dobrą!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[10.02.2014] 16:33
kauch
ja swoje wesele miałem w Antycznym Dworze, duza ładna sala, przyjemna obsługa no i jedzenie przepyszne

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21035329]
[11.02.2014] 14:53
kitty67
Może nie w Rzeszowie, ale super sala jest w Bieszczadzkim Gościncu, no i nie dość, że mają dookoła wielki plac, to jeszcze las, można hulać do białego rana

IP i czas połączenia logowane. [21036923]
[28.02.2014] 15:51
zengro
jak cos znajdziesz, daj znać ...

IP i czas połączenia logowane. [21068069]
[20.03.2014] 14:54
JagodaW
Przepraszam, że ja tutaj, ale może jeśli nie Tobie, to chociaż pomogę komuś z okolic Łodzi. Tak mi jakoś ten temat wyskoczył na ekranie kompa Ja swoje wesele miałam zorganizowane w restauracji Gościnna i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobre polskie jedzenie, ładnie przygotowane dekoracje. Zaprosiliśmy 87 osób, przyjechało 71 i sala nas idealnie pomieściła. No i z właścicielami i obsługą można się dogadać. Mogę polecić

IP i czas połączenia logowane. [21098234]
[23.09.2017] 06:08
[24.03.2014] 17:22
manierka-mani
Niedawno byliśmy na niewielkim przyjęciu weselnym w http://www.willakrzyska.pl/organizacja-przyj ec/ w Tarnowie, jestem zachwycona świetną kameralną atmosferą jaka tam panuje.A jedzenie - rewelacja.

IP i czas połączenia logowane. [21103719]
[08.04.2014] 21:49
Marina_cool
Fajna sala weselna jest tez tutaj http://www.rcc.pl/ , bylam tam u kumpeli na weselu, wszystko super zorganizowane

IP i czas połączenia logowane. [21126403]
[17.04.2014] 11:14
Jaśka89
Byłam z miesiac temu na weselu przyjaciolki w http://www.zakatek-smaku.pl/ , piękne miejsce, kameralna salka - idealna dla tych, ktorzy nie chcą wielkiego wesela z przepychem. A obsluga i jedzonko pierwsza klasa

IP i czas połączenia logowane. [21138881]
[03.09.2014] 11:12
vagabona
Do proponowanych mogę podać salę w której organizowałam swoje wesele http://www.dwabratanki.pl/ . Gości było ponad 100, sala bardzo przestronna , ładnie udekorowana, smaczne jedzenie. Miłe było to, że obsługa trzymała się wszystkich wytycznych jakie podałam na początku. W dodatku sala miała to coś czego długo szukałam, nie wiem jaki preferujesz styl i jakie masz oczekiwania, ale może warto sprawdzić, może Tobie również się spodoba

IP i czas połączenia logowane. [21338864]
[14.07.2015] 18:35
anabell08
Ja ostatnio trafiłam na http://www.hotelsulkowski.pl/ i zastanawiam się nad zorganizowaniem wesela w tym hotelu. Ostatnio dowiedziałam się, ze 27 września odbędą się II Weslene Dni Otwartych Drzwi i będzie można zobaczyć sale weselne, zapoznać się z modą ślubna, posłuchać zespołów i DJ-ów. Myślę, że warto się wybrać jeśli ktoś planuje wesele w tym hotelu.

IP i czas połączenia logowane. [21870472]
[16.10.2015] 14:10
iudas
Przy Warszawie jest bardzo smaczna restauracja http://zakatek-smaku.pl i mają też salę na mniejsze przyjęcia. Ja akurat byłam tam na wyjeździe integracyjnym z firmy, ale na wesele nadawałoby się idealnie!

IP i czas połączenia logowane. [22017739]
[25.10.2015] 10:58
myjonka
u nas na południu to sale weselne takie sobie sa albo karczmy albo jakies takie niby wystawne ale widac ze w wiejskim stylu wolałabym miec impreze w fajnym i klimatycznym miejscu np jak tu http://hotellord.pl/organizacja-wesela-warsz awa ale co zrobic nie bede gonic gosci przez pół Polski eh

IP i czas połączenia logowane. [22031441]
[28.10.2015] 19:38
ewka33
Sale mam wybraną, orkiestrę też, menu ustalone. szukam teraz fryzury http://lorealprofessionnel.pl/itlooks-spring -summer-2015 Muszę znaleźć coś odpowiedniego bo czasu już mało a trzeba sprawdzić czy będzie mi ładnie.

IP i czas połączenia logowane. [22037040]
[19.01.2016] 19:50
monalisaaa3454
Ja w Rzeszowie polecam zorganizować wesele w restauracji Liszt gdzie sama miałam. Wszystko zostało świetnie przygotowane i nie było żadnej wpadki. Na największy plus zasługuje pyszna kuchnia. Jeżeli chodzi o nocleg to goście nocowali we Fryderyku. Bardzo fajny i stylowy hotel blisko Centrum.

IP i czas połączenia logowane. [22159578]
[19.01.2016] 20:53
martuniaaa90
Ja jak szukałam sali na swoje wesele to myślałam że oszaleję . Fakt faktem że na ślub zdecydowaliśmy się dosyć spontanicznie i szybko więc nie było za wiele czasu na jej załatwianie ale nie sądziłam że albo wszystko będzie już zarezerwowane albo mało interesujące. W końcu przypadkiem weszłam na portal Ślub i Wesellewww.slubiweselle.pl i tam właśnie znaleźliśmy. Więc jak coś to go polecam

IP i czas połączenia logowane. [22159689]
[27.01.2016] 19:15
maht
moja siostra sobie zorganizowala wesele w jaworowym dworze pod warszawa. akurat w lato bylo cieplo to miala przyjecie zorganizowane w ogrodzie i bylo przecudownie!

IP i czas połączenia logowane. [22171073]
[14.02.2016] 16:36
antrykotargutaran
Ostatnio byłam na weselu siostry w Zielonkach koło Warszawy, okolica naprawdę piękna, sala z dużą przestrzenią i elegancko urządzona. Nie wiedziałam, że mamy takie obiekty jak http://hoteltrylogia.pl tak blisko stolicy...

IP i czas połączenia logowane. [22195563]
[16.03.2016] 11:25
gangies
Możecie mi powiedzieć, czy jak już zarezerwuję salę to mam coś więcej w pakiecie oprócz dań dla każdej osoby? Chodzi mi na przykład o jakieś dekoracje, czy mam się ja tym zajmować z narzeczoną i kupować wszystko czy taka sala już będzie przystrojona? Na przykład chcielibyśmy mieć podpisane miejsca przy stołach i żeby każdy gość miał do dyspozycji menu weselne na stół https://www.jdstyle.pl/37-menu-weselne takie pasujące do koloru przewodniego. Czy o takie detale musimy się sami zatroszczyć, czy to będzie w ofercie?

IP i czas połączenia logowane. [22237322]
[13.04.2016] 09:24
kalaraa
Bardzo fajnie jest w Hotelu Delfin w Białej Podlaskiej, moja siostra tam robiła swoje wesele. Mają raz że dużą sale (300 osób) a dwa że przygotowane specjalne pakiety, tańsze noclegi, dekoracje kwiatowe ze zniżką. No i najważniejsze, że mają też wedding plannera, który parę rzeczy siostrze podpowiedział

IP i czas połączenia logowane. [22270500]
[10.08.2016] 18:32
lorma
my w Krakowie zdecydowaliśmy się na Best Western Premier i bardzo z tej decyzji jesteśmy zadowoleni, wesele świetnie się udało i wszystko było dopięte na ostatni guzik więc nie musieliśmy się niczym martwić w naszym wielkim dniu, obsługę mają przemiłą a jedzenie smakowało jeszcze lepiej niż na degustacji, to była cudowna noc

IP i czas połączenia logowane. [22408378]
[11.08.2016] 21:11
mijma
ja mogę wypowiadać się jedynie o Radomiu bo tam miałam swoje wesele ale restauracja pasja jest rzeczywiście niesamowita, nie wyszło nam drogo a menu weselne było imponujące do tego wszystko cudownie podane, z miłą obsługą i w pięknym lokalu więc bardzo byliśmy zadowoleni

IP i czas połączenia logowane. [22409480]
[15.01.2017] 17:23
wikka
Gdzie mieliście swoje wesele? jakie miejsce polecacie w Warszawiie na wesele ?

IP i czas połączenia logowane. [22602518]
[15.01.2017] 17:43
Depir
Jest sporo ładnych sal weselnych trzeba tylko określić swój budżet. Bo właśnie od budżetu zależy to jaką sale wybierzecie. Wiem, że sporo osób poleca to https://www.hotelponiatowski.pl/ miejsce. Myślę, że warto zwrócić na nie uwagę

IP i czas połączenia logowane. [22602537]
[16.01.2017] 11:25
Nataliaa2
Bardzo ładna i elegancka sala jest w krakowskim hotelu Best Western Efekt Express. Byłam tam na weselu u swojej kuzynki i pamiętam, że to było świetne miejsce na tego typu przyjęcia.

IP i czas połączenia logowane. [22603420]
[26.07.2017] 20:42
alfa8145
Byłam dwukrotnie na imprezach weselnych w Ustroniu wwww.zajazdnakepie.pl. Zabawa była udana, jedzenie pierwsza klasa. Z tego, co mi wiadomo to para młoda również była usatysfakcjonowana. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [22777581]
[27.07.2017] 16:07
alfa8145
Chyba nie wątpicie że pracuję w zajeździe na kępie, a nicki zmieniam dla kamuflażu reklamodawczego?

IP i czas połączenia logowane. [22777962]
[30.07.2017] 09:00
może jednak
pisząc na temat sali weselnej, polecająć takie miejsce, może najpierw trzeba od razu napisać, w jakiej miejsowości jest dana sala, bo mieszkając w Gdańsku, nie będę otwierać linki do Zakopanego, Krakowa, Rzeszowa itd...

IP i czas połączenia logowane. [22779522]
[30.07.2017] 11:07
Taa...
może jednak (17.07.2017.30 09:00):
pisząc na temat sali weselnej, polecająć takie miejsce, może najpierw trzeba od razu napisać, w jakiej miejsowości jest dana sala, bo mieszkając w Gdańsku, nie będę otwierać linki do Zakopanego, Krakowa, Rzeszowa itd...

A co to obchodzi darmowych reklamodawców, posiadaczy sal weselnych? Masz otwierać i łykać gówno reklamodawcze.

IP i czas połączenia logowane. [22779570]
[05.08.2017] 08:53
lala001
Jeśli ktoś szuka dobrego miejsca na wesele w Szczecinie, to polecam www.hotel-wenus.pl. Jedzenie mają przepyszne, miłą obsługę i dobrą cenę. Ja urządzałam u nich i byłam zadowolona pod każdym względem.

IP i czas połączenia logowane. [22783297]
[05.08.2017] 16:18
znowu ci "oni"
Czy gamonie reklamodawcze nigdy się nie nauczą, że gdy piszą o swojej firmie to właściwa jest forma "my".

IP i czas połączenia logowane. [22783441]
[23.08.2017] 10:23
koraliaeuralia
Moje wesele organizowałam w www.siodmeniebo.info. Byłam zachwycona z jakości obsługi, wyglądu sali i pysznego jedzenia. Chrzciny też zrobiliśmy u nich.

IP i czas połączenia logowane. [22792595]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat