o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Proza i poezja
 » Odpowiedz na ten temat

Czy chłopak mnie nadal kocha?

[21.12.2013] 22:08
Franca1234
Jestem z chłopakiem od półtora roku. Jakiś czas temu powiedział mi, że mnie nie kocha, lecz nie chce mnie zostawić- ciągle sam mi mówi, że mam go zostawić, lecz ja go kocham i nie chcę tego zrobić. Od tygodnia nie chce się ze mną widywać i mało co się odzywa- Wypytuje tylko co u mnie i co robię, tak to nic, lecz zaprosił mnie na Hobbita i na Sylwestra...
Jak myślicie? Czy on mnie kocha? Jeżeli nie, to dlaczego nie chce ze mną zerwać?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.02.2014] 09:53
a_malczewska123
Ciekawa jestem czy nadal jesteście razem choć szczerze w to wątpię. Jeżeli chłopak Ci wprost mówi, że Cię nie kocha to dla mnie byłyby to sygnał, że jet coś nie tak. Mam wrażenie, że chce żeby to Ty go zostawiła bo on nie chce brać na siebie tej odpowiedzialności. Strona startowa dla Ciebie http://www.startbook.com/

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21067539]
[19.10.2014] 00:49
Krzys201  krzys201@tlen.pl
Moim zdaniem boi się odpowiedzialności i wyrzutów sumienia. Dlatego chce zrzucić rozstanie na Ciebie bo paradoksalnie dla niektórych znacznie łatwiej jest zostać rzuconym niż być tym rzucającym. Istnieje coś takiego jak "ciało bolesne", które powoduje, że ludzie lubią umartwiać się nad sobą. Jeśli to ty go rzucisz to wtedy on będzie ofiarą, a ty katem
Tak czy siak pewnie już dawno nic z tego nie wyszło ale tak z ciekawości napisz jeśli tutaj zajrzysz...

IP i czas połączenia logowane. [21405702]
[25.03.2015] 00:24
Qm14AE5wslu3  BrzUylhuIWjM@tlen.pl
Anonymous pisze:Cudowne zdj , tez chciałabym takie robić dlatego ośmiele sie spytać czy jest możliwość uiszkanya od ciebie jakieś porady? Jaki obiektyw ? Czy te studyjne są przy świetle naturalnym czy lampach studyjnych ? Wiem ze nie da sie odp jednoznacznie na moje kolejne pytanie ale mniej wiecej na jakich przeslonach i czasie pracujesz najczęściej , wdzięczna byłabym za jakakolwiek poradę z gf3ry dziękuje

IP i czas połączenia logowane. [21686180]

» Odpowiedz na ten temat