o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ziemia - zasoby, ekologia, ludność
 » Odpowiedz na ten temat

Kamień dekoracyjny w domu, a mała powierzchnia

1 2 3
[21.09.2016] 08:07
htyjytjy
ja swoje kamienne schody kupowalem odwww.marwen.com.pl i musze przyznac, ze w porównaniu do konkurencji to stosunek jakosci do ceny maja najlepszy, a dlugo wybierałem miejsce w którym je kupie, śmiało mogę polecic

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22450084]
[28.09.2016] 22:38
Hmoku
Zommson (16.05.2016.29 22:06):
To właśnie musi być coś małego, ale wyrazistego. Mi się osobiście podoba stara cegła, brukbet ma taką fajną. Mamu siebie w salonie, a salon ma 20 metró1), więc nie za duży. Efekt fajny, zwłaszcza z bocznym światłem.

Stara cegła zawsze będzie materiałem popularnym, bez dwóch zdań. Dużo osób się decyduje na taki materiał, wcale się nie dziwię, bo praktyczny jest. Praktycznie do wszystkiego można to dopasować.

IP i czas połączenia logowane. [22458533]
[29.09.2016] 18:16
EusiaMee
Ja się właśnie teraz zastanawiam nad taką starą cegłą. Powiedzcie mi, czy można to przykleić bezpośrednio na tynk cementowo-wapienny? Co do samego materiału to właśnie kolorystyka mi się podoba i to, że pasuje do wszystkiego.

IP i czas połączenia logowane. [22459340]
[13.10.2016] 18:46
tahn9
własnie stara cegła... ale moze zamiast cegły- płytka klinkierowa...?? jest cieńsza... kupilem ostatnio takie w http://kds-klinkier.pl
Mają boskie ceny i dobrej jakości klinkier. A jeszcze podpowiedzieć potrafią miło tu i sympatycznie... a przesyłka przychodzi do domu..

IP i czas połączenia logowane. [22477025]
[06.12.2016] 13:15
Riphraph
A mnie się nie podobają takie wnętrza. wolę klasykę taką, jak tu: http://meblekalwaria.eu/producenci ,stolarstwo_meblowe,pokojowe

IP i czas połączenia logowane. [22547509]
[23.07.2017] 04:49
[21.12.2016] 10:09
elorient
Takie oryginalne cegły to trudno teraz znaleźć. Wszędzie różnej maści imitacje sprzedają. Parę miesięcy temu szukałem takich dekoracyjnych cegieł do łazienki i ostatecznie zamówiłem przez stronę www.e-retrocegielka.pl Materiał w porządku, nieźle zabezpieczony i wyczyszczony. Cenowo jest całkiem przystępnie. Z tego co wiem to ich cegły podchodzą z rozbiórek, ale muszę przyznać, że są trwałe, póki co nic mi nie pęka, nic nie odpada, nie kruszy się.

IP i czas połączenia logowane. [22567429]
[03.02.2017] 10:42
Gość8888
Małe pomieszczenia są chyba cięższe do zrobienia niż duże. Ja się podparłam doświadczeniem profesjonalistów z pracownie architektonicznej ARCHITETTO. Jednak nie ma co oszczędzać na siłę i kombinować po swojemu, bo to naprawdę może skończyć się fiaskiem i zmarnowanymi pieniędzmi. A remont, urządzanie czy stylizację wnętrz robimy nie na parę tygodni czy miesięcy, tylko na dłużej.

IP i czas połączenia logowane. [22632643]
[03.02.2017] 12:26
Remedi80
Ja trochę muszę przyznać, że przejadły mi się te wszystkie marketowe kamienie dekoracyjne. Trochę poszperałem i przyznam szczerze, że klinkier-bud ma fajną ofertę płytek vandersanden. W zasadzie mnogość kolorów sprawia, że każdy coś dla siebie wybierze i na pewno to będzie ładnie wyglądać.

IP i czas połączenia logowane. [22632791]
[04.02.2017] 14:55
Arrkadijusz
Remedi80 (17.02.2017.03 12:26):
Ja trochę muszę przyznać, że przejadły mi się te wszystkie marketowe kamienie dekoracyjne. Trochę poszperałem i przyznam szczerze, że klinkier-bud ma fajną ofertę płytek vandersanden. W zasadzie mnogość kolorów sprawia, że każdy coś dla siebie wybierze i na pewno to będzie ładnie wyglądać.

Osoba wyżej ma rację. Vandersanden ma naprawdę fajne płytki oraz cegłę. Osobiście wolę płytki, moim zdaniem prościej je położyć (nawet samemu). Co do koloru to już sprawa gustu i faktycznie każdy coś tam dla siebie znajdzie.

IP i czas połączenia logowane. [22633834]
[17.02.2017] 12:47
mika235
Mi się bardzo podoba kamień naturalny jakim jest piaskowiec http://www.kawo.pl/piaskowiec/ ,jest bardzo dużo odcieni, nie jest drogi a wygląda ciekawie.

IP i czas połączenia logowane. [22648781]
[18.02.2017] 20:13
Vikim22
To można dać nie kamień dekoracyjny który jest ciężki w połżeniu tylko tynk mineralny np. imitujący beton. Magnat Style Beton tu jest fajnym rozwiązaniem.

IP i czas połączenia logowane. [22650133]
[27.02.2017] 23:22
Sarga
Ja sobie upatrzyłam kamień dekoracyjny to mąż powiedział, że nie. Upatrzyłam sobie stiuk wenecki, też nie. Powiedział, że chce białe ściany. Pomalowaliśmy magnatem, farbą po prostu białą i wiecie co? Bardzo mi się takie klasyczne rozwiązanie podoba!

IP i czas połączenia logowane. [22661141]
[23.04.2017] 22:08
ErNyy3
Według mnie bardzo efektownie prezentuje się kamień naturalny. Ja mam w łazience granitowe płytki i bardzo dobrze to wygląda, a przy tym mam pewność, ze to rozwiązanie na lata. Jeśli chcecie namiary na sprawdzoną firmę kamieniarską to od siebie mogę polecić ekipę z firmy Grantur http://www.grantur.pl/. Mają ogromny wybór kamienia sprowadzonego z całego świata.

IP i czas połączenia logowane. [22718358]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat