o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Imprezy: gdzie warto się pojawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Impreza firmowa - skąd sprzęt?

[15.11.2013] 13:26
pati78
Planujemy imprezę firmową - do 60 osób - w Trójmieście. Na co dzień nie jest nam potrzebny sprzęt grający - głośniki/kolumny, mikrofony itd. więc go nigdy nie kupiliśmy. Czy można coś takiego wypożyczyć? Może znacie jakieś wypożyczalnie sprzętu na godziny czy coś w tym stylu?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[10.08.2015] 21:14
Depir
Lepiej zorganizować impreze firmową w miejscu gdzie wszystko będziecie miec zapewnione łącznie ze sprzętem. Ja polecam to miejsce http://windsorhotel.pl/imprezy-firmowe-pod-w arszawa mają super oferte i można tam zorganizować naprawdę udaną impreze

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21916559]
[20.10.2015] 10:56
melzebub
Najlepiej chyba wyjąć sprzęt od firmy, która zajmuje się organizowanie imprez, firmowych wigilii itd. U mnie w firmie teraz Mikołajki organizuje: http://trygon.pl/wigilia/mikolajki-firmowe/ oni się chyba wynajmem sprzętu też zajmują.

IP i czas połączenia logowane. [22023590]
[03.11.2015] 12:02
Met Bud Konstrukcje Stalowe
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na imprezę firmową.

IP i czas połączenia logowane. [22045881]
[26.03.2016] 19:46
oktawianpet
A sprzęt kompleksowo możecie sobie wypożyczyć chociażby w http://estradawolomin.pl/ to doświadczona firma, która ma dobre zaplecze do tego, aby ogarniać nawet duże imprezy plenerowe

IP i czas połączenia logowane. [22249210]
[22.09.2017] 12:09
[02.10.2016] 16:30
PiotrKruk
Jeśli chodzi o agregat prądotwórczy to mogę polecić firmęwww.agar-power.pl. Wynajmowałem u nich parokrotnie agregat o mocy 200 kVA i nigdy nie miałem żadnego problemu.

IP i czas połączenia logowane. [22462664]
[03.10.2016] 20:28
Yiiaa545
Jeśli chodzi o nagłośnienie i te pe, jakieś organizacją oświetlenia na jakiejś scenie to ja bardzo polecam http://estradawolomin.pl/zakres-dzialan/. No świetna jest i cenowo bardzo korztstnie wychodzą

IP i czas połączenia logowane. [22463795]
[31.03.2017] 14:27
davidd998
Ja zawsze jak organizuję jakąś imprezę to jeżeli chodzi o sprzęt wynajmuję w Meblo Strefiewww.meblostrefa.com ale nie głośniki czy kolumny tylko monitory na których wyświetlam potem różne animacje. Wynajmuję też od nich meble jak krzesła, sofy czy hokery. Korzystam z ich usług już długo i zawsze wszystko mają wysokiej jakości bez żadnych wad. Pamiętam jak kiedyś brałem krzesła z innej firmy i po tym jak na jednym ktoś usiał to się złamało

IP i czas połączenia logowane. [22696950]

» Odpowiedz na ten temat