o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Jestem... kawiarenkowe myśli i spotkania...

1 2 3   » 221 Strony tematu:
[29.10.2013] 07:53
Ivetka
Wśród mnogości tematów, które były są i może jeszcze będą, założę sobie taki mój niewielki forumowy temat...
Motywy mam rożne, jednym z nich jest ciekawość drugiego człowieka, innym , chęć przekonania się, że w wirtualnym świecie istnieją NORMALNI ludzie, którzy maja do powiedzenia coś co pomaga innym...
Po kilkuletniej obserwacji i doświadczeniach i w końcu odczuciach doznawanych miedzy innymi na forum, eksperymentalnie zakładam temat.
Myślę sobie, że i tak nie bezie żadnego odzewu... Jednak z drugiej strony wspominając osoby, które spotkałam tutaj, o których pamiętam i pamiętam ich słowa w różnych momentach życia, to budzi się taka tęsknota by przeżyć takie spotkania raz jeszcze...Nawet jeśli to tylko wirtualny dziwny świat... Popełniłam w nim swoje błędy, które mi wytknięto, wyśmiano... żałuję, ale też była to dobra lekcja dla mnie...
Tak więc, założę sobie taki temat, bo mam taka potrzebę...
Pomimo wielu innych temacików, gdzie bywałam i bywam, ten będzie mój... a jeśli nikt nie zajrzy będzie to moja publiczna pustelnia, najdziwniejsza pustelnia świata ...
Miłego dnia

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[29.10.2013] 07:58
wędrowca
Chciałam zawędrować do pustelni jako przypadkowy wędrowca i utknęłam. Bo jak nazwać kobietę-wedrowca? Wędrownica, wędrowiczka, Ta co wędruje.
Pustelnica zresztą też kiepsko brzmi.
Powodzenie na nowym topiku.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20831877]
[29.10.2013] 08:06
Ivetka
Może być wędrowniczka . Proszę wędrować często, zwłaszcza w przerwie na kawę, herbatę, wodę, śniadanie, obiad, kolacje ...
Dziękuje za życzenia powodzenia... co prawda w powodzenie nie wierze, ale czasem potrzeba jak to mówią jest matką wynalazków... wiec może ten temat będzie wynalazkiem na odreagowanie Po prostu tak mam ...
Uśmiech przesyłam z publicznej pustelni głupio brzmi nawet hahahahha

IP i czas połączenia logowane. [20831886]
[29.10.2013] 10:37
Otuz to...
Przestrzen wirtualna jest nieograniczona i nieodgadniona - kazdy w niej znajdzie swoj maly zakatek. Osobiscie uwazam,ze na internecie jest sie po to, aby sobie i innym uprzyjemnic czas. Z drugiej strony swiadoma jestem, ze tutaj jest duzo osob, ktore z forum, z czatow - z internetu tworza smietnik/bajzel! Nie twierdze, ze wszyscy, bo kazdy z nas jest jak i w zyciu realnym tak i w zyciu wirtualnym indywidualna postacia. Tak jak prywatnie w rzeczywisci, tak i tutaj w wirtulandii zawsze ktos znajdzie sie mniej lub bardziej wartosciowy. Grunt, aby nie udawac kogos, kim sie nie jest naprawde. To od nas samych zalezy jaki ten swiat wirtualny jest, istnieje- my go tworzymy na biezaco. To takie moje skromne wnioski wyciagniete przez 9 lat przebywania na internecie. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [20832122]
[29.10.2013] 10:54
Ivetka
Otuz to... (13.10.29 10:37):
Przestrzen wirtualna jest nieograniczona i nieodgadniona - kazdy w niej znajdzie swoj maly zakatek. Osobiscie uwazam,ze na internecie jest sie po to, aby sobie i innym uprzyjemnic czas. Z drugiej strony swiadoma jestem, ze tutaj jest duzo osob, ktore z forum, z czatow - z internetu tworza smietnik/bajzel! Nie twierdze, ze wszyscy, bo kazdy z nas jest jak i w zyciu realnym tak i w zyciu wirtualnym indywidualna postacia. Tak jak prywatnie w rzeczywisci, tak i tutaj w wirtulandii zawsze ktos znajdzie sie mniej lub bardziej wartosciowy. Grunt, aby nie udawac kogos, kim sie nie jest naprawde. To od nas samych zalezy jaki ten swiat wirtualny jest, istnieje- my go tworzymy na biezaco. To takie moje skromne wnioski wyciagniete przez 9 lat przebywania na internecie. Pozdrawiam

pod wnioskami mogę się podpisać i ja , chociaz czasem myślę, ze dla niektórych jak jest normalnie to jest zbyt nudno. Może tez "dowalenie" komuś, zmieszanie go z błotem delikatnie mówiąc to jest po prostu pożywka na co dzień.
Teraz z biegiem czasu umiem odpowiednio się tym nie przejmować, ale to trochę kosztowało... no to tyle pustelniczych rozmyślanek a teraz kawa ?

IP i czas połączenia logowane. [20832142]
[14.12.2017] 13:57
[29.10.2013] 10:59
Włóczykijek
wędrowca (13.10.29 07:58):
Chciałam zawędrować do pustelni jako przypadkowy wędrowca i utknęłam. Bo jak nazwać kobietę-wedrowca? Wędrownica, wędrowiczka, Ta co wędruje.
Pustelnica zresztą też kiepsko brzmi.
Powodzenie na nowym topiku.

Może być Powsinoga, po tej globalnej wsi
Albo ja włóczykij, Ty włóczylaska
Pozdrowienia i uśmiechy dla Iv i Włóczylaski

IP i czas połączenia logowane. [20832145]
[29.10.2013] 11:12
Ivetka
a propos Włóczykijka przypomina mi się bajka Muminki. Jak ktoś mógł stworzyć bajkę na dobranoc strasząca dzieci ? Przynajmniej co niektórym do dziś utkwiła w pamięci
Dziękujemy za pozdrowienia i prosimy o więcej
pozdrowień... i kto umiera już z nudów ... publiczna pustelnia otwarta
idę po mleczko

IP i czas połączenia logowane. [20832164]
[29.10.2013] 11:19
Włóczykijek
Muminki były fajne. Podobno straszył dzieci Ropuch i Borsuk z O czym szumią wierzby. Akurat obie te bajki lubię bardzo
No to jeszcze raz pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [20832180]
[29.10.2013] 11:35
Ivetka
Dla mnie do przeżycia były, ale moja młodsza siostra strasznie bała się BUKI z Muminków, a Włóczykij był fajny zawsze gdzieś się włóczył ...
pozdrowień nigdy za wiele

IP i czas połączenia logowane. [20832211]
[29.10.2013] 11:39
to ja tez pozdrowie
Ivetka (13.10.29 11:35):
Dla mnie do przeżycia były, ale moja młodsza siostra strasznie bała się BUKI z Muminków, a Włóczykij był fajny zawsze gdzieś się włóczył ...

I zapytam czy dalej piszesz do facetow o rozebrane fotki? Co napiszesz tym razem? Ze to byla chwila slabosci,ktos ci zabral niebieski nick czy co tym razem wymyslisz?

IP i czas połączenia logowane. [20832217]
[29.10.2013] 11:53
Ivetka
Tak prawda.Z nudów być może,weszłam na taki temat. Widziałam to zdjęcie
i nawet komentowałam. to był ten błąd. Anatomia ciała jak to bywa... wyjątek w zainteresowaniach... Tak naprawdę interesuje mnie wnętrze, człowieka, jego osobowość... Zachwyt przyrodzeniem czyimś to było płytkiego coś... Po prostu lekcja czegoś... może uwagi i odpowiedzialności za słowa... Co to takiego strasznego w zasadzie? normalny zdrowy odruch. nie dawno wypierałam się, ze to ja, ale było mi wstyd za beztroskę sprzed 5 lat.
Biorę za to odpowiedzialność przynajmniej szczerze i prawdziwie.

IP i czas połączenia logowane. [20832243]
[29.10.2013] 11:58
wędrowczyni
niestety ja się nie nie nudzę ;( dodatkowo mleczko do kawy wyszło na nogach do innej odległej galaktyki i piję czarną

IP i czas połączenia logowane. [20832249]
[29.10.2013] 12:01
Ivetka
Nie pisałam do FACETÓW, to był tylko ten jeden raz... Zresztą masz prawo do własnego zdania, jeśli podnieca Cię ciągłe wyciąganie tego co było a nie jest już, to Twoja sprawa...
Jestem człowiekiem i nie zawsze postępuje się tak jak powinno... żałuję tego, ale nauczyło mnie to nie wchodzić na byle jakie tematy z czystej ciekawości przekory i dla zabicia znudzenia...
Jestem tu choć w tej chwili czuje się nie za dobrze z powodu "wypominek", ale są tu ludzie którzy częściej budzą u mnie radość i uśmiech niż smutek i wstyd więc warto tu być...dla nich...

IP i czas połączenia logowane. [20832254]
[29.10.2013] 12:03
Ivetka
wędrowczyni (13.10.29 11:58):
niestety ja się nie nie nudzę ;( dodatkowo mleczko do kawy wyszło na nogach do innej odległej galaktyki i piję czarną

pijesz kawę z mleczkiem?
Coś dzisiaj mam nie nie pracowity dzień i uciekam od niego i jutro zdaje się będzie jeszcze bardziej nie nie pracowity

IP i czas połączenia logowane. [20832262]
[29.10.2013] 12:07
kawał ch...a
to ja tez pozdrowie (13.10.29 11:39):

I zapytam czy dalej piszesz do facetow o rozebrane fotki? Co napiszesz tym razem? Ze to byla chwila slabosci,ktos ci zabral niebieski nick czy co tym razem wymyslisz?

z ciebie.
Takich facetów trzeba się wystrzegać jak ognia i tępić.
To najgorszy gatunek człowieka, który zniży się do szamba by zaczerpnąć z niego. fujjjjjjjjjjjjj.
pokaż publicznie co pokazywałeś wtedy skoro tak ochoczo o tym piszesz.

IP i czas połączenia logowane. [20832272]
[29.10.2013] 12:12
Włóczykijek
to ja tez pozdrowie (13.10.29 11:39):

Odpowiedź Ivet powinna Cię już chyba usatysfakcjonować. Powiedz jednak Ty dlaczego tak Cię to interesuje? Nie masz komu pokazać swoich fotek?

IP i czas połączenia logowane. [20832281]
[29.10.2013] 13:14
to ja tez pozdrowie
alez glupole z was! jestem kobieta ktora w sasiednim temacie wyczytala te rewelacje a wkurzylo mnie to ze Ivet tak szlachetna i prawa najpierw sie wypierala,poxniej byla niepamiec a na koncu owinela kota ogonem

IP i czas połączenia logowane. [20832379]
[29.10.2013] 13:39
Ivetka
to ja tez pozdrowie (13.10.29 13:14):
alez glupole z was! jestem kobieta ktora w sasiednim temacie wyczytala te rewelacje a wkurzylo mnie to ze Ivet tak szlachetna i prawa najpierw sie wypierala,poxniej byla niepamiec a na koncu owinela kota ogonem

to też było głupie,nawet bardzo... co do przymiotników co do mojej osoby, nigdy tak o sobie nie myślałam, ale staram się bardzo być w porządku... tak mi wtedy było wstyd, że nawet byłam zdolna skłamać i zrobić wszystko by nie pamiętać tego, co było taką głupotą...
Przyznaje się do tego i przyjmuje konsekwencje.
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [20832458]
[29.10.2013] 13:47
nawijaj po polsku
Co prawda owinąć kota ogonem też można - gdy ma długi ogon, ale w tym powiedzeniu chodzi o ODWRACANIE kota ogonem. Owinąć to sobie można kogoś wokół małego palca

IP i czas połączenia logowane. [20832471]
[29.10.2013] 13:50
Ivetka
nawijaj po polsku (13.10.29 13:47):
Co prawda owinąć kota ogonem też można - gdy ma długi ogon, ale w tym powiedzeniu chodzi o ODWRACANIE kota ogonem. Owinąć to sobie można kogoś wokół małego palca

A to mnie rozśmieszyło nawet ... dzięki za puentę tego dnia.

IP i czas połączenia logowane. [20832481]
[29.10.2013] 16:44
Otuz to...
Ivetka (13.10.29 10:54):

pod wnioskami mogę się podpisać i ja , chociaz czasem myślę, ze dla niektórych jak jest normalnie to jest zbyt nudno. Może tez "dowalenie" komuś, zmieszanie go z błotem delikatnie mówiąc to jest po prostu pożywka na co dzień.
Teraz z biegiem czasu umiem odpowiednio się tym nie przejmować, ale to trochę kosztowało... no to tyle pustelniczych rozmyślanek a teraz kawa ?

Byc moze normalnosc dla tych,ktorzy maja jej pod dostatkiem jest nuda?... Ja jednak o normalnosc musze ciagle walczyc, zabiegac na wszelkie sposoby o akceptacje itd. Co jak co, ale normalnosc nigdy mi sie nie przeje.Milego popoludnia.

IP i czas połączenia logowane. [20832923]
[29.10.2013] 19:06
górskiktoś
Ivetka
Wśród mnogości tematów, które były są i może jeszcze będą, założę sobie taki mój niewielki forumowy temat...
Motywy mam rożne, jednym z nich jest ciekawość drugiego człowieka, innym , chęć przekonania się, że w wirtualnym świecie istnieją NORMALNI ludzie, którzy maja do powiedzenia coś co pomaga innym...

Ivetko, czy można usiąść w kąciku kawiarenki i pomilczeć sobie? Też jestem ciekawy ludzi i lubię ich obserwować. Bywam czasem rozmowny, ale musi być ku temu klimat. Pod Twoim kierownictwem, zapewne taki będzie.

IP i czas połączenia logowane. [20833213]
[29.10.2013] 19:11
górskiktoś
To takie moje skromne wnioski wyciagniete przez 9 lat przebywania na internecie. Pozdrawiam

9 lat to szmat czasu - ja 7. Zapewne miałaś niebieski nick? Mi zabrali.

IP i czas połączenia logowane. [20833221]
[29.10.2013] 21:07
Otuz to...
Nigdy nie mialam na Tlenie i nie mam niebieskiego nicka. Tutaj dopiero pojawilam sie 5 lat temu.

IP i czas połączenia logowane. [20833487]
[29.10.2013] 21:13
oto pytanie...
czy niebieski nick jest do czegoś potrzebny?

IP i czas połączenia logowane. [20833503]
[29.10.2013] 21:16
Orange
oto pytanie... (13.10.29 21:13):
czy niebieski nick jest do czegoś potrzebny?

Jest w sytuacji kiedy ktoś zaczyna się podszywać pod ten orange co tutaj często się zdarza

IP i czas połączenia logowane. [20833513]
[29.10.2013] 21:34
Ivetka
Co do normalności to należy uważać, gdyż zdarzają się rożne odchyły, a jak będzie odchylać się za mocno można upaść i już nie wstać:. Prezentacje tegoż spotyka się wszędzie i dosyć często.
Co do logowania, ja tam wole wiedzieć z kim rozmawiam, ale chyba nie koniecznie trzeba być zalogowanym... nie wiem, tu chyba nie ma to znaczenia, bo czy na pomarańczowo, czy na niebiesko wszędzie można się podszyć i pokazać na co kogo stać.

IP i czas połączenia logowane. [20833572]
[29.10.2013] 21:38
Ivetka
górskiktoś (13.10.29 19:06):
Ivetko, czy można usiąść w kąciku kawiarenki i pomilczeć sobie? Też jestem ciekawy ludzi i lubię ich obserwować. Bywam czasem rozmowny, ale musi być ku temu klimat. Pod Twoim kierownictwem, zapewne taki będzie.

a witam witam jeśli w nicku górki to tym bardziej zapraszam..
Pod moim kierownictwem? hahahha ale to brzmi, e tam ja niczym nie kieruje tylko sobie wymyśliłam własny szałas publiczny, oby się nie okazał toaletą ...
A swoją drogą czas na wieczorne higieniczne zabiegi

IP i czas połączenia logowane. [20833586]
[29.10.2013] 21:40
Ivetka
górskiktoś (13.10.29 19:11):
To takie moje skromne wnioski wyciagniete przez 9 lat przebywania na internecie. Pozdrawiam

9 lat to szmat czasu - ja 7. Zapewne miałaś niebieski nick? Mi zabrali.

a ja 5

IP i czas połączenia logowane. [20833592]
[30.10.2013] 07:25
Ivetka
wstawać kawa
i miłego dnia życzę

IP i czas połączenia logowane. [20833991]
[30.10.2013] 08:26
złota
Już wstałam A kawusia bardzo dobra

IP i czas połączenia logowane. [20834032]

1 2 3   » 221 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat