o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

pomysl na weekend

1 2
[26.02.2017] 20:01
moccha
brookeShilts (17.02.2017.25 16:08):
Ja byłam teraz przez weekend we Wrocławiu i tam mój mąż mnie zabrał do restauracji nad Odrą , OkWine&bar dania wyśmienite , bardz dobra karta win , Jest w czym wybierac I co jeszcze ważne to bardzo miła obsługa

też tam byłam' a rezerwowałam sobie noclegi na bookaparcie całkiem blisko tej restauracji także było naprawdę super

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22659735]
[27.02.2017] 09:36
Hania9023
Jeżeli chcemy spędzić miły, sympatyczny weekend, to moim zdaniem nie musi być to wcale odległe miejsce- wystarczy udać się do Sierakowa w Małopolsce, gdzie czas płynie wolniej i uciekniemy od miejskiego zgiełku, chodzi mi konkretnie owww.DworSierakow.pl mają wyśmienita kuchnię oraz klimatycznie urządzone pokoje.

IP i czas połączenia logowane. [22660164]
[28.02.2017] 09:43
Igab
Na weekend chyba najlepiej Zakopane, mogę polecić Nosalowy Dwór bo ostatnio się tam zatrzymałam i byłam zachwycona. Po czynnie spędzonym dniu w hotelu można naprawdę wypocząć i zjeść pyszne jedzenie na światowym poziomie.

IP i czas połączenia logowane. [22661321]
[18.03.2017] 21:35
Eufrozynia
Ja zawsze wybieram miejsce gdzie nie trzeba długo podróżować. Mieszkam w województwie łódzkim tu jest tyle ciekawych i zacisznych miejsc. Ostatnio znalazłam mały przytulny hotel Diament http://hotel-diament.com.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22682868]
[28.03.2017] 09:49
MariannaSchulz
Ja byłam we Wrocławiu teraz . Rzeczywiście jednym słowem Wroclove Co do ok wine & bar . byłam tu na kawie i deserze Beza szefowej na najwyzszym poziomie

IP i czas połączenia logowane. [22693080]
[27.04.2017] 03:33
[05.04.2017] 16:18
Figarska88
My ostatnio zwiedzaliśmy Zamek w Ogrodzieńcu - nawet nie sądziłam, że tak do gustu przypadną mi rycerskie klimaty pełne uroku miejsce, świetnie zorganizowane zwiedzanie, masa atrakcji. Na stronie mają chyba nawet kalendarz imprez, można rzucić okiem kiedy dzieje się coś ciekawego - http://www.zamek-ogrodzieniec.pl/kategorie/k alendarz_imprez

IP i czas połączenia logowane. [22702103]
[09.04.2017] 21:38
Martyna_Esz
ja jadę z chłopakiem do Bacówki Radawa, bardzo urokliwy hotel niedaleko Rzeszowa, byłam tam już jakiś czas temu i bardzo mi się podobało są świetne zabiegi SPA a sam hotel jest w mega fajnym położeniu, dookoła lasy i super klimat

IP i czas połączenia logowane. [22704098]
[22.04.2017] 17:19
kama_
Bardzo fajnym miejscem na weekend jest Szczecin i 4-gwiazdkowy Hotel Dana. Hotel jest w centrum miasta, więc blisko do starówki. Do tego można skorzystać z hotelowego spa http://hoteldana.pl/spa-i-atrakcje-w-hotelu- dana/ . Nic tak nie odpręża jak zabiegi spa

IP i czas połączenia logowane. [22716875]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat