o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

pomysl na weekend

1 2
[26.02.2017] 20:01
moccha
brookeShilts (17.02.2017.25 16:08):
Ja byłam teraz przez weekend we Wrocławiu i tam mój mąż mnie zabrał do restauracji nad Odrą , OkWine&bar dania wyśmienite , bardz dobra karta win , Jest w czym wybierac I co jeszcze ważne to bardzo miła obsługa

też tam byłam' a rezerwowałam sobie noclegi na bookaparcie całkiem blisko tej restauracji także było naprawdę super

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22659735]
[27.02.2017] 09:36
Hania9023
Jeżeli chcemy spędzić miły, sympatyczny weekend, to moim zdaniem nie musi być to wcale odległe miejsce- wystarczy udać się do Sierakowa w Małopolsce, gdzie czas płynie wolniej i uciekniemy od miejskiego zgiełku, chodzi mi konkretnie owww.DworSierakow.pl mają wyśmienita kuchnię oraz klimatycznie urządzone pokoje.

IP i czas połączenia logowane. [22660164]
[28.02.2017] 09:43
Igab
Na weekend chyba najlepiej Zakopane, mogę polecić Nosalowy Dwór bo ostatnio się tam zatrzymałam i byłam zachwycona. Po czynnie spędzonym dniu w hotelu można naprawdę wypocząć i zjeść pyszne jedzenie na światowym poziomie.

IP i czas połączenia logowane. [22661321]
[18.03.2017] 21:35
Eufrozynia
Ja zawsze wybieram miejsce gdzie nie trzeba długo podróżować. Mieszkam w województwie łódzkim tu jest tyle ciekawych i zacisznych miejsc. Ostatnio znalazłam mały przytulny hotel Diament http://hotel-diament.com.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22682868]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat