o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia w związku...
 » Odpowiedz na ten temat

Czy szef ma prawo kontrolować mój komputer

[21.10.2013] 15:49
Barbera
Czy szef ma prawo kontrolować mój komputer w pracy? Ostatnio usłyszałam, że w naszej firmie zamierzają skorzystać z możliwości tzw monitoringu. Czy to zgodne z prawem, czy szefostwo w ten sposób nie łamię naszych praw?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.10.2013] 17:13
ostrodamus
Już się martwisz? Sądzę, że tak ma taką możliwość, poza tym raczej nie kontroluje Twojego osobistego komputera, tylko narzędzie do pracy, które Ci udostępnia. Najlepiej poczekaj i nie siej paniki, sadzę że jeśli będą mieli zamiar ciebie/was kontrolować to zostaniesz poinformowana.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20816551]
[21.10.2013] 20:50
nokia
bez obaw tez mieliśmy spinkę kiedy usłyszeliśmy z góry
w przyszłym miesiącu każdy komputer w firmie będzie miał spyloggera
i takie tam i takie tam
każdy darował sobie facebooka, demotwatory i inne, a najśmieszniejsze w tym wszystkim było to, że dostaliśmy podwyżki bo każdy wyrabiał się szybciej z robotą

IP i czas połączenia logowane. [20817070]
[22.10.2013] 10:11
Barbera
nokia (13.10.21 20:50):
bez obaw tez mieliśmy spinkę kiedy usłyszeliśmy z góry
w przyszłym miesiącu każdy komputer w firmie będzie miał spyloggera
i takie tam i takie tam
każdy darował sobie facebooka, demotwatory i inne, a najśmieszniejsze w tym wszystkim było to, że dostaliśmy podwyżki bo każdy wyrabiał się szybciej z robotą

Wszystko jest do dzisiaj w porządku, nikt nie ucierpiał?

IP i czas połączenia logowane. [20817920]
[22.10.2013] 14:23
nokia
jest w porządku, nie martw się tak może czegoś nie wiem ale dzisiaj już raczej nie ma takich obozów pracy jak chociażby kilka lat temu,
bynajmniej ja nie narzekam

IP i czas połączenia logowane. [20818302]
[19.11.2017] 18:26
[11.12.2013] 11:17
Anka86
Szukam czegoś w temacie tego SPYLOGGERA, bo nas też STRASZĄ jakimś KONTROLOWANIEM takim czymś.. kolega wysłał mi link i mówi że to ten program jak na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=Cav-E2SP0OI
Szef wkurza się na WSZYSTKICH dookoła, że nie możemy się wyrobić z obowiązkami(niestety jedni pracują za kilku a niektórzy cały dzień się obijają) i fajnie jakby to wreszcie zauważył, że WSZYSCY nie są temu winni.. :/

IP i czas połączenia logowane. [20913738]
[11.12.2013] 17:30
fdrtt

IP i czas połączenia logowane. [20914601]
[12.12.2013] 10:59
KROL.KAMIL.
Anka86 (13.12.11 11:17):
Szukam czegoś w temacie tego SPYLOGGERA, bo nas też STRASZĄ jakimś KONTROLOWANIEM takim czymś.. kolega wysłał mi link i mówi że to ten program jak na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=Cav-E2SP0OI
Szef wkurza się na WSZYSTKICH dookoła, że nie możemy się wyrobić z obowiązkami(niestety jedni pracują za kilku a niektórzy cały dzień się obijają) i fajnie jakby to wreszcie zauważył, że WSZYSCY nie są temu winni.. :/

TO CHYBA ZAUWAŻY JAK WAM TO PODINSTALUJE KOBIETO, CO NIE??

IP i czas połączenia logowane. [20915825]
[06.06.2014] 11:21
Bartek.K
Dobrze, że są takie spy-loggery i inne narzędzia kontroli bo w naszym kraju jest taka dziwna mentalność,że nawet jak dobrze płacisz człowiekowi i starasz się mu dogodzić to i tak prędzej czy później zrobi Cię w ....

IP i czas połączenia logowane. [21210829]
[18.06.2014] 14:12
firein
A czemu miałby łamać prawo, jeśli chodzi o monitoring to wystarczy że naklei informacje, że pomieszczenie jest monitorowane. W przypadku różnego rodzaju programów do kontroli pracy pracowników ma do tego pełne prawo i chyba nawet nie musi informować o tym pracowników. Z resztą i bez tego jest w stanie sprawdzić co mało rozgarnięty pracownik robił na sprzęcie w czasie pracy.

IP i czas połączenia logowane. [21227784]
[20.08.2014] 13:04
ztek
Ten sklepwww.spyshop.pl jest bezpieczny, żeby kupować u nich tego typu artykuły detektywistyczne. Zastanawiam się bardzo nad tym Spyloggerem do firmy. Proszę o info.

IP i czas połączenia logowane. [21319313]
[25.08.2014] 11:45
bambol
ztek (14.08.2014.20 13:04):
Ten sklepwww.spyshop.pl jest bezpieczny, żeby kupować u nich tego typu artykuły detektywistyczne. Zastanawiam się bardzo nad tym Spyloggerem do firmy. Proszę o info.

to chyba najlepszy sklep detektywistyczny w PL, zapraszam do wyszukiwarki

IP i czas połączenia logowane. [21326893]
[12.10.2014] 13:46
Stanisław11
zastanawiam się nad kupnem Spyloggerem Classic, do pilnowania komputera dzieciaka. Co o tym myślicie, sprawdzi się?

IP i czas połączenia logowane. [21394885]
[12.10.2014] 20:51
Bonaqa
Tak ,ma do tego prawo to jego firma i jego sprzęt , ty podobno na nim pracujesz ...

IP i czas połączenia logowane. [21395520]
[12.10.2014] 21:47
licelalistka12  licelalistka12@tlen.pl
Bonaqa (14.10.2014.12 20:51):
Tak ,ma do tego prawo to jego firma i jego sprzęt , ty podobno na nim pracujesz ...
chciałabym się podzielić znalezioną stroną, która odpowiada na tego typu pytania, a co więcej są tam darmowe dokumenty do pobrania - http://prawnik-piaseczno.pl

IP i czas połączenia logowane. [21395636]
[13.10.2014] 10:06
Palwus
Stanisław11 (14.10.2014.12 13:46):
zastanawiam się nad kupnem Spyloggerem Classic, do pilnowania komputera dzieciaka. Co o tym myślicie, sprawdzi się?

Z tego co widzę informacje to właśnie do tego typu użytkowania jest przeznaczony.Sprawdzi się.

IP i czas połączenia logowane. [21395943]
[19.10.2014] 18:40
malwina.kostka12000
no ma. To raczej jak wojna z wiatrakami. Może Ci zainstalować program szpiegowski typu oko szefa. http://www.zaholuj.pl

IP i czas połączenia logowane. [21406481]
[14.11.2014] 10:35
JarekP
Ma prawo zainstalować taki program. Sam mam zainstalowanego Spyloggera na komputerach pracowników, oczywiście poinformowałem jaśnie państwa, że ich kontroluje. No bo ile razy można powtarzać pracuj, pracuj, pracuj.. chyba do usranej śmierci. Mimo tego, że pracownicy nie zarabiają u mnie jakiś bajońskich kwot to staram się ich traktować sprawiedliwie i nikt nie ma źle

IP i czas połączenia logowane. [21449087]
[23.12.2014] 11:10
inooka
Jeśli komputer jest Twoim narzędziem pracy, to owszem, szef ma prawo sprawdzać czy używasz go zgodnie z przeznaczeniem.

IP i czas połączenia logowane. [21519600]
[02.01.2015] 16:43
grzesznica
JarekP (14.11.2014.14 10:35):
Ma prawo zainstalować taki program. Sam mam zainstalowanego Spyloggera na komputerach pracowników, oczywiście poinformowałem jaśnie państwa, że ich kontroluje. No bo ile razy można powtarzać pracuj, pracuj, pracuj.. chyba do usranej śmierci. Mimo tego, że pracownicy nie zarabiają u mnie jakiś bajońskich kwot to staram się ich traktować sprawiedliwie i nikt nie ma źle

Czy nie lepiej żebyś wywiesił im napis Arbeit macht frei? Każdy człowiek musi troszkę odpocząć, tym bardziej przy kompach gdzie nie tylko oczy ale i kręgosłup wysiada, Wiem ty w zadzie masz ich zdrowie liczy sie tylko twoja kasa/

IP i czas połączenia logowane. [21536313]
[28.01.2016] 19:43
Depir
Nie mam pojęcia czy ma takie prawo jednak zajrzyj sobie na tą http://poradnikpracownika.pl/ stronę to taki poradnik pracowwnika. Jest tam wiele ciekawych artykułów i może znajdziesz coś na temat kontroli komputerów przez szefów

IP i czas połączenia logowane. [22172726]
[30.03.2016] 21:47
jerzyk80
Widzisz, w pracy trzeba pracować. Mnie też szef kontroluje. Ma taki program, który wysyła zrzuty ekranu z mojego komputera. Jednak, aby czynił to zgodnie z prawem, ważne, aby Ciebie o tym poinformował. Ja podpisywałem specjalne oświadczenie w tej sprawie i wiem co mi wolno, a czego nie.
Jeżeli masz wątpliwości i oprócz skanowania komputera czujesz się też podsłuchiwana, to spróbuj też wykrywacza podsłuchów, znalazłem coś takiego http://www.detektyw-torun.pl/wykrywanie-pods luchow
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [22253760]
[13.04.2017] 12:34
franek8899
Jestem menedżerem średniego szczebla w dużej korporacji i odpowiadam za zarządzanie 50 pracownikami. Nie ma szans każdego skontrolować oddzielnie. Teraz pracuję na nowym oprogramowaniu www.okoszefa.pl Jestem w stanie zamykać zbędne procesy zdalnie. To dla pracownika znak, że ma się zająć w tym momencie czymś innym. W programie jest też funkcja szybkiego kontaktu z danymi stanowiskami, więc robię swoje w biurze, a przy okazji widzę, kogo trzeba naprowadzić na konkretnie zadania. Poza tym przez oprogramowanie kontroluję, czy niektórzy pracownicy nie dublują czynności innych. Program świetnie podpięty do wszystkich komputerów, no i banalnie prosty w obsłudze. Wdrożenie znacznie tańsze od najpopularniejszych rozwiązań w tej kategorii.

IP i czas połączenia logowane. [22707570]
[04.05.2017] 22:35
likis
franek8899 (17.04.2017.13 12:34):
Jestem menedżerem średniego szczebla w dużej korporacji i odpowiadam za zarządzanie 50 pracownikami. Nie ma szans każdego skontrolować oddzielnie. Teraz pracuję na nowym oprogramowaniu www.okoszefa.pl Jestem w stanie zamykać zbędne procesy zdalnie. To dla pracownika znak, że ma się zająć w tym momencie czymś innym. W programie jest też funkcja szybkiego kontaktu z danymi stanowiskami, więc robię swoje w biurze, a przy okazji widzę, kogo trzeba naprowadzić na konkretnie zadania. Poza tym przez oprogramowanie kontroluję, czy niektórzy pracownicy nie dublują czynności innych. Program świetnie podpięty do wszystkich komputerów, no i banalnie prosty w obsłudze. Wdrożenie znacznie tańsze od najpopularniejszych rozwiązań w tej kategorii.

Szef ma pełne prawo do kontroli prywatnych poczynań pracowników w trakcie pracy w firmie.
To jest jego sprzęt i to on płaci za czas spędzony w firmie. Erotyczny News tylko dla 18+ - amatorskie opowiadania i rysunki dla każdego smakosza ciekawej erotyki. Od romantycznych spotkań we dwoje aż do brutalnego cuckoldu. http://18plusnowosci.blox.pl/html

IP i czas połączenia logowane. [22728893]

» Odpowiedz na ten temat