o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

seks, przyjaźń i nic więcej

[18.10.2013] 10:29
studentka90
Poznaliśmy się na studiach, ale mieliśmy tylko część zajęć razem, w zeszłym roku trafiliśmy razem do grupy i od tej pory zaczęliśmy spędzać ze sobą każdą chwilę, uczyć się razem, imprezować, rozmawiać całe wieczory przez telefon. na początku nie patrzyłam na niego inaczej niż jak na przyjaciela, szczególnie, że on miał dziewczynę, którą znałam i lubiłyśmy się. Wszystko zmieniło się kiedy był już sam, na początku zaczęliśmy się od czasu do czasu całować, on mówił że nie będziemy razem, że jestem i będę jego przyjaciółką. później zaczęliśmy ze sobą sypiać, ale i to się skończyło, kiedy nagle poznał jakąś dziewczynę. Ja odpuściłam, przestaliśmy się widywać, to był początek wakacji - po miesiącu wrócił, rozstał się z tamtą, było cudownie, starał się, oczywiście znów zaczęliśmy ze sobą sypiać, wszyscy uznali, że jesteśmy parą, bo i ja sama tak uważałam, chociaż nigdy nie uznaliśmy "tak, jesteśmy parą". A teraz znów zrobiło się gorzej, a on stwierdził, że mówił tylko o przyjaźni, że nigdy nie było nic więcej i nie będzie, ale z seksu ze mną nie chce zrezygnować. Jak się z tego wyplątać? Teraz wiem, że nie mam na co liczyć.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.10.2013] 12:53
Janko Ryzykant
A co mnie to wszystko obchodzi? Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20810273]
[18.10.2013] 14:21
szwagier11
Facet po prostu boi się znów zakochać bo rozstania bolą lub ma tą poprzednia cały czas w sercu.

IP i czas połączenia logowane. [20810411]
[13.05.2017] 00:48
Zosiaaaa
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sex-rozmowy.pl/patrycja_sex_telefon.h tml mam 20 lat ale juz odkryłam w sobie ogromny pociąg do bdsm. Wiem, że tylko jako Suka mogę osiągnąć orgazm. Wiem, że masz żonę, którą kochasz, jesteś dla niej romantyczny, namiętny. Wiem także, że pragniesz czasami takiej suni jak ja. Chcesz by Twoja niewolnica nie marudziła tylko pokornie wykonywała nawet najbardziej wyuzdane zadania. Jestem gotowa!

IP i czas połączenia logowane. [22731899]

» Odpowiedz na ten temat