o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ziemia - zasoby, ekologia, ludność
 » Odpowiedz na ten temat

Coching NLP, Zaświadczenie MEN

[30.09.2013] 15:36
neurolingwistyka.com
Coach NLP
Polski Instytut NeuroTransgresji w oparciu o działalność statutową zaprasza na zawodowy kurs dofinansowany z środków własnych:
Praktyk NLP z uprawnieniami Coacha (doradca personalny nr rejestracyjny zawodu 242303-zaświadczenie MEN)
Data: 28 paźdz.-3 listopada 2013
Cena: 2670 zł
Miejsce: 05-825 Adamowizna, ul.Dobra 4
Kwalifikacje zawodowe
Na zakończenie warsztatu i zdaniu egzaminy weryfikującego otrzymasz zaświadczenie MEN potwierdzające zdobycie kwalifikacji do zawodowego stosowaniu coachingu NLP zgodnie z programem szkolenia (Doradca personalny nr rej. zawodu 242303).
Dodatkowo otrzymasz Certyfikat The Practitioner in the Art of Neurolinguistic Programming, co daje Ci możliwość kontynuacji nauki na wyższych poziomach w wielu instytutach na świecie.
- 80 godzin szkolenia
- teoria i praktyka
- zaświadczenie MEN (Doradca personalny nr. rej. zawodu 242303)
- certyfikat Praktyk NLP
Witam, nazywam się Grzegorz Halkiew, jestem od 2005 r. trenerem NLP certyfikowanym przez Stowarzyszenie Trenerów NLP w Polsce (certyfikat 909/05) Certyfikaty takie wydawane są tylko dla osób, które ukończą szkolenie trenerskie oraz co ważniejsze, wykażą się wiedzą oraz doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów. W dobie prowadzenia szkoleń przez Praktyków i Masterów NLP weryfikacja jest niezbędna, jest gwarantem wysokich kwalifikacji.
Wielokrotnie spotykam się z pytaniem, czym moje szkolenia różnią się od zwykłych szkoleń nlp. Przede wszystkim tym, że zawierają dodatkowe elementy z zakresu wiedzy duchowej. Dostosowuję szkolenia do indywidualnych potrzeb prezentując nie tylko ogólnie znane techniki nlp, ale w cenie warsztatu dostaniesz o wiele więcej. Przede wszystkim dowiesz się, że pewność siebie, umiejętność wytyczania celów i ich realizacja jest ważna, ale jednak nie to stanowi o sukcesie. Jeszcze ważniejsza jest jakość życia, świadomość i wewnętrzny spokój.
Kolejny atut to niska cena jaką Ty musisz zapłacić za warsztat. Wychodzę z założenia konieczności stwarzania sytuacji win-win. My otrzymujemy należną zapłatę za pracę, a Ty otrzymujesz towar po niższej cenie, dofinansowany z funduszy Polskiego Instytutu NeuroTransgresji.
Według G. Bradena każdy z nas posiada jedno główne przekonanie i choć większość ludzi rzadko to sobie uświadamia, kieruje ono całym ich życiem. Jego niezwykła moc działa z pełnią sił podświadomości. To swego rodzaju program bazujący na instynkcie, zainstalowany na stałe w Twoim umyśle. Czy można wierzyć w to, że wszystkim na świecie kieruje jedna siła? Odpowiedź na to pytanie powinna skłonić cię do przemyśleń na temat tego, jak postrzegasz swój los. Na pewno wiesz, że w momencie, w którym odkryjesz swoje najgłębsze przekonanie, otrzymasz tym samym klucz do swojego życia i wolności. Odpowiadając sobie na jedno, krótkie pytanie możesz odkryć swoje podstawowe, główne przekonanie.
Coaching-NLP wzbogaca warsztat pracy o dodatkowe techniki, które mogą poprawić Twoje życie osobiste jak i zawodowe, a także dzięki którym będziesz mógł jeszcze skuteczniej pomagać innym..
Trenerzy prowadzący:
Mira Chlebowska
Grzegorz Halkiew
Cele szczegółowe
Poznanie technik NLP oraz podstaw coachingu.
Uzmysłowienie sobie własnego potencjału w obszarze komunikacji i poprawa umiejętności komunikacyjnych.
Nabycie umiejętności skutecznego rozwiązywania konfliktów i nie dopuszczania do ich powstawania.
Wzmocnienie wewnętrznej pasji.
Umiejętność inspirowania i wywierania wpływu bez używania technik manipulacji.
Nabycie wiedzy o technikach wywierania wpływu w kontekście rozpoznania i niwelowania manipulacji.
Umiejętność utrzymywania wizji i lepszego zarządzania celami w obszarze osobistym i organizacyjnym.
Umiejętność zapobiegania wypaleniu i utrzymywania się w dobrej formie psychofizycznej.www.neurolingwistyka.com , 505904544, info@neurolingwistyka.com

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.10.2013] 14:29
jajo2
ja byłam na NLP w hotelu felix http://www.bwfelix.pl/ robili 2 dniowe szkolenie ale nic to nie dało - co z tego że papierek jest jak nie ma pracy ?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20791463]
[07.12.2013] 11:34
NessS
www.ness.slask.pl strona propagująca coaching, inspirujące tematy i ludzie,darmowa narazie na śląsku, lecz również w wersji elektronicznej, zapraszam ludzi ciekawych i wybierających świadome życie .

IP i czas połączenia logowane. [20904977]
[04.08.2015] 13:01
grazynak
Tego typy szkolenia można zrobić w bardzo fajnym miejscu.No tutaj http://www.jas-wedrowniczek.pl/ Tu każdy poczuje się swobodnie. Otoczenie jest bardzo przyjazne. Sala pomieści sporo osób. Tego typu szkolenia są też organizowane przez parę dni a tu są dostępne miejsca noclegowe.

IP i czas połączenia logowane. [21907026]
[29.09.2015] 08:52
szkolenia BHP Poznań
profesjonalne kursy i szkolenia BHP i PPOŻ w Poznaniu - okresowe, dla pracowników i pracodawców, przygotowywanie dokumentacji i inne...
więcej:
http://szkoleniabhp.poznan.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21990969]
[26.03.2017] 22:42
[30.05.2016] 07:35
AnitaWolska
Moim zdaniem w szkolenia warto inwestować. Bardzo ciekawą propozycją wydają mi się np. warsztaty w Mobilnej Akademii Sprzedaży http://m-a-s.biz.pl/
W ich trakcie poznaje się zagadnienia związane chociażby z negocjowaniem, czy zarządzaniem zespołem, a także techniki sprzedaży, wobec czego naprawdę można sporo się nauczyć.

IP i czas połączenia logowane. [22327161]
[01.06.2016] 19:34
tereskao
coaching to przyszłość i warto inwestować w takie szkolenia. Rzuć okiem na te szkolenia http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia -otwarte/coaching i działaj, a nie pożałujesz i będziesz chciał/a więcej.

IP i czas połączenia logowane. [22330480]
[23.06.2016] 12:34
trenerkarier
Polecam odwiedzić stronę http://trenerkariery.com.pl/ , znajdziecie tam dużo praktycznych wskazówek oraz artykułów z zakresu coachingu.

IP i czas połączenia logowane. [22354036]
[20.02.2017] 17:47
DianaPestka
Co do szkoleń to soyer http://www.soyer.edu.pl/ ma dosyć ciekawą ofertę kursów. Rok temu byłam u nich na kursie terapii ręki w Warszawie i otrzymałam po ukończeniu certyfikat. Ta wiedza bardzo mi się przydała zwłaszcza że pracuje w ośrodku rehabilitacyjnym.

IP i czas połączenia logowane. [22651930]

» Odpowiedz na ten temat