o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ziemia - zasoby, ekologia, ludność
 » Odpowiedz na ten temat

Ogrzewanie

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[10.02.2017] 17:23
ande.lue
Może ogrzewanie gazowe? Montażem i przeglądami pieców gazowych zajmuje się w Częstochowiewww.naprawy-gazowe.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22641275]
[11.02.2017] 15:22
JarekTok
Trzeba tez wybrać dobre grzejniki, które pozwolą oddać jak najwięcej ciepła. Tutaj macie bardzo fajne porady jak to zrobić http://www.instalo.com.pl/poradytechniczne/j akwybracgrzejnik

IP i czas połączenia logowane. [22642214]
[13.02.2017] 22:27
Manebaa
Sekretem ciepłego domy, który nie wymaga zbyt dużej ilości ogrzewania jest dobre ocieplenie. Także tutaj też zwróciłbym szczególną uwagę. U mnie brak ocieplenia spowodował, że paliłem w piecu dwa razy więcej niż powinienem, bo ciepło, które zdążyło ogrzać budynek za chwilę gdzieś ulatywało. Szczególnie zimą. Także jeśli przymierzasz się do wyboru ogrzewania zwróć szczególną uwagę na ocieplenie. U mnie cuda zdziałało ocieplenie natryskowe, na które namówił mnie teść. Wszystkim zajęli się panowie z piana-izolacja-lodz.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22645035]
[16.02.2017] 09:02
greg346
Ja mam ogrzewanie gazowe i jestem zadowolony. Dzisiejsze kotły są naprawdę sprawne i oszczędne z tym że trzeba wybierać kondensacyjne bo wtedy z jednej porcji paliwa można mieć więcej ciepła niż w tradycyjnych (jak ktoś jest z Poznania to swój mam zwww.viessmann.poznan.pl ). Są też czyste i nie zajmują dużo miejsca. Na pewno dużym plusem gazówki jest też to że jest bezobsługowa i po uruchomieniu instalacji praktycznie nie trzeba się nią zajmować (przykładowo przy węglu chodzenie do kotłowni jest męczarnią).

IP i czas połączenia logowane. [22647577]
[21.02.2017] 20:22
klilk
też się przymierzam do robienia instalacji ogrzewania i się zastanawiam właśnie nad gazem. Rozmawiałem z AmeriGas odnośnie kosztów dzierżawy zbiornika od nich, no powiem Wam jest korzystnie, na pewno taniej niż kupienie na własność.No i komfort używania takiego ogrzewania większy niż węglowe.

IP i czas połączenia logowane. [22653427]
[26.03.2017] 22:46
[22.02.2017] 09:58
Olek_S
Gaz jest dobrym rozwiązaniem. W niektórych miastach można nawet dostać dofinansowanie do wymiany pieca na gazowy. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim rozwiązaniem, warto poczytać o tym tutaj: http://machaczka.pl/uslugi/dofinansowanie-do -wymiany-pieca/ .

IP i czas połączenia logowane. [22653973]
[23.02.2017] 08:11
kajak9
Jak posiada człowiek dom i brak podpięcia do gazu ziemnego, to zbiornik z amerigas jest super rozwiązaniem Nie musisz się o ni martwić jakieś 95% spraw załatwi za Ciebie handlowiec. Wystarczy się z nimi skontaktować by ogarnąć cały proces zakładania zbiornika.

IP i czas połączenia logowane. [22655326]
[24.02.2017] 19:05
Mirokxx
Ok, ale co na infolinię dzwonić najlepiej do tego amerigasu?i czy maja jakies ograniczenia lokalizacyjne?

IP i czas połączenia logowane. [22657243]
[28.02.2017] 11:28
Krzysiek34pl
Pompy ciepła także są dobrym rozwiązaniem. Ja posiadam ogrzewanie zintegrowane od firmywww.instalmark.pl i jestem z niego zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [22661456]
[28.02.2017] 12:43
wieselka3
Miroxx na stronie tej firmy masz mapkę, tam jest opisane co gdzie i jak Możesz zadzwonić i zostaniesz przekierowany do handlowca, który Ci wszystko fajnie i klarownie wyjaśni

IP i czas połączenia logowane. [22661548]
[28.02.2017] 13:37
Krzysiek34pl
Do ogrzewania domu bardzo dobrze nadają się kotły na ekogroszek. Są tanie w eksploatacji i bardzo efektywne. Ja w zeszłym roku zamawiałem kocioł od firmywww.polspaw.com.pl i bardzo jestem z niego zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [22661640]
[28.02.2017] 17:16
renek8887
Jeżeli chodzi o ogrzewanie podłogowe to jak najbardziej polecam. Jest to zdecydowanie duży komfort i wygoda. Ma między innymi takie zalety że zapewnia korzystny i równomierny rozkład temperatury i jest niewidoczne. To co najważniejsze to żeby kupić sprawdzonego producenta i wynająć do jego położenia fachowców którzy zrobią między innymi solidna wylewkę. Jak coś to u mnie zajmowało się tym Estrich-Jackwww.estrich-jack.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22661944]
[10.03.2017] 07:08
Mikroxx
wieselka3 (17.02.2017.28 12:43):
Miroxx na stronie tej firmy masz mapkę, tam jest opisane co gdzie i jak Możesz zadzwonić i zostaniesz przekierowany do handlowca, który Ci wszystko fajnie i klarownie wyjaśni

Dzięki za info. Już sobie poradziłem. Niedługo startujemy z ogarnianiem spraw i mam nadzieje kolejny sezon będzie juz u mnie ogrzewanie gazowe.

IP i czas połączenia logowane. [22672528]
[13.03.2017] 10:09
tepsełł
Ja ogrzewam węglem. Według mnie w tym momencie jest to najtańszy rodzaj ogrzewania. Tu możecie soie kupić właśnie dobrej klasy węgiel http://twoj-opal.pl/ dobra jakość i rozsądna cena moim zdaniem.

IP i czas połączenia logowane. [22675976]
[13.03.2017] 22:42
henryk554
Zadowolony jestem jak do tej pory z kontaktu z hurtownią Swatt. Kontakt jest nawww.swatt.pl Stąd też można zamawiać. Duży wybór grzejników, mają modele stalowe i aluminiowe. Profesjonalny prowadzony serwis, szybka dostawa, dobre warunki dla klienta hurtowego. Dołączyłem do ich programu lojalnościowego i rzeczywiście system się zwraca, nie jest to kolejny program lojalnościowy z którego jakiekolwiek zyski są mocno iluzoryczne.

IP i czas połączenia logowane. [22676806]
[20.03.2017] 12:49
Henryyyk
Bardzo dobrym i nowoczesnym rozwiązaniem są pompy ciepła. Ja używam ich już od zeszłego roku i jestem bardzo zadowolony z ich działania. Jeśli chodzi o zakup i montaż to korzystałem z usług firmywww.chlod-klim.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22684501]

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat