o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ziemia - zasoby, ekologia, ludność
 » Odpowiedz na ten temat

Ogrzewanie

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[10.02.2017] 17:23
ande.lue
Może ogrzewanie gazowe? Montażem i przeglądami pieców gazowych zajmuje się w Częstochowiewww.naprawy-gazowe.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22641275]
[11.02.2017] 15:22
JarekTok
Trzeba tez wybrać dobre grzejniki, które pozwolą oddać jak najwięcej ciepła. Tutaj macie bardzo fajne porady jak to zrobić http://www.instalo.com.pl/poradytechniczne/j akwybracgrzejnik

IP i czas połączenia logowane. [22642214]
[13.02.2017] 22:27
Manebaa
Sekretem ciepłego domy, który nie wymaga zbyt dużej ilości ogrzewania jest dobre ocieplenie. Także tutaj też zwróciłbym szczególną uwagę. U mnie brak ocieplenia spowodował, że paliłem w piecu dwa razy więcej niż powinienem, bo ciepło, które zdążyło ogrzać budynek za chwilę gdzieś ulatywało. Szczególnie zimą. Także jeśli przymierzasz się do wyboru ogrzewania zwróć szczególną uwagę na ocieplenie. U mnie cuda zdziałało ocieplenie natryskowe, na które namówił mnie teść. Wszystkim zajęli się panowie z piana-izolacja-lodz.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22645035]
[16.02.2017] 09:02
greg346
Ja mam ogrzewanie gazowe i jestem zadowolony. Dzisiejsze kotły są naprawdę sprawne i oszczędne z tym że trzeba wybierać kondensacyjne bo wtedy z jednej porcji paliwa można mieć więcej ciepła niż w tradycyjnych (jak ktoś jest z Poznania to swój mam zwww.viessmann.poznan.pl ). Są też czyste i nie zajmują dużo miejsca. Na pewno dużym plusem gazówki jest też to że jest bezobsługowa i po uruchomieniu instalacji praktycznie nie trzeba się nią zajmować (przykładowo przy węglu chodzenie do kotłowni jest męczarnią).

IP i czas połączenia logowane. [22647577]
[21.02.2017] 20:22
klilk
też się przymierzam do robienia instalacji ogrzewania i się zastanawiam właśnie nad gazem. Rozmawiałem z AmeriGas odnośnie kosztów dzierżawy zbiornika od nich, no powiem Wam jest korzystnie, na pewno taniej niż kupienie na własność.No i komfort używania takiego ogrzewania większy niż węglowe.

IP i czas połączenia logowane. [22653427]
[28.05.2017] 03:16
[22.02.2017] 09:58
Olek_S
Gaz jest dobrym rozwiązaniem. W niektórych miastach można nawet dostać dofinansowanie do wymiany pieca na gazowy. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim rozwiązaniem, warto poczytać o tym tutaj: http://machaczka.pl/uslugi/dofinansowanie-do -wymiany-pieca/ .

IP i czas połączenia logowane. [22653973]
[23.02.2017] 08:11
kajak9
Jak posiada człowiek dom i brak podpięcia do gazu ziemnego, to zbiornik z amerigas jest super rozwiązaniem Nie musisz się o ni martwić jakieś 95% spraw załatwi za Ciebie handlowiec. Wystarczy się z nimi skontaktować by ogarnąć cały proces zakładania zbiornika.

IP i czas połączenia logowane. [22655326]
[24.02.2017] 19:05
Mirokxx
Ok, ale co na infolinię dzwonić najlepiej do tego amerigasu?i czy maja jakies ograniczenia lokalizacyjne?

IP i czas połączenia logowane. [22657243]
[28.02.2017] 11:28
Krzysiek34pl
Pompy ciepła także są dobrym rozwiązaniem. Ja posiadam ogrzewanie zintegrowane od firmywww.instalmark.pl i jestem z niego zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [22661456]
[28.02.2017] 12:43
wieselka3
Miroxx na stronie tej firmy masz mapkę, tam jest opisane co gdzie i jak Możesz zadzwonić i zostaniesz przekierowany do handlowca, który Ci wszystko fajnie i klarownie wyjaśni

IP i czas połączenia logowane. [22661548]
[28.02.2017] 13:37
Krzysiek34pl
Do ogrzewania domu bardzo dobrze nadają się kotły na ekogroszek. Są tanie w eksploatacji i bardzo efektywne. Ja w zeszłym roku zamawiałem kocioł od firmywww.polspaw.com.pl i bardzo jestem z niego zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [22661640]
[28.02.2017] 17:16
renek8887
Jeżeli chodzi o ogrzewanie podłogowe to jak najbardziej polecam. Jest to zdecydowanie duży komfort i wygoda. Ma między innymi takie zalety że zapewnia korzystny i równomierny rozkład temperatury i jest niewidoczne. To co najważniejsze to żeby kupić sprawdzonego producenta i wynająć do jego położenia fachowców którzy zrobią między innymi solidna wylewkę. Jak coś to u mnie zajmowało się tym Estrich-Jackwww.estrich-jack.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22661944]
[10.03.2017] 07:08
Mikroxx
wieselka3 (17.02.2017.28 12:43):
Miroxx na stronie tej firmy masz mapkę, tam jest opisane co gdzie i jak Możesz zadzwonić i zostaniesz przekierowany do handlowca, który Ci wszystko fajnie i klarownie wyjaśni

Dzięki za info. Już sobie poradziłem. Niedługo startujemy z ogarnianiem spraw i mam nadzieje kolejny sezon będzie juz u mnie ogrzewanie gazowe.

IP i czas połączenia logowane. [22672528]
[13.03.2017] 10:09
tepsełł
Ja ogrzewam węglem. Według mnie w tym momencie jest to najtańszy rodzaj ogrzewania. Tu możecie soie kupić właśnie dobrej klasy węgiel http://twoj-opal.pl/ dobra jakość i rozsądna cena moim zdaniem.

IP i czas połączenia logowane. [22675976]
[13.03.2017] 22:42
henryk554
Zadowolony jestem jak do tej pory z kontaktu z hurtownią Swatt. Kontakt jest nawww.swatt.pl Stąd też można zamawiać. Duży wybór grzejników, mają modele stalowe i aluminiowe. Profesjonalny prowadzony serwis, szybka dostawa, dobre warunki dla klienta hurtowego. Dołączyłem do ich programu lojalnościowego i rzeczywiście system się zwraca, nie jest to kolejny program lojalnościowy z którego jakiekolwiek zyski są mocno iluzoryczne.

IP i czas połączenia logowane. [22676806]
[20.03.2017] 12:49
Henryyyk
Bardzo dobrym i nowoczesnym rozwiązaniem są pompy ciepła. Ja używam ich już od zeszłego roku i jestem bardzo zadowolony z ich działania. Jeśli chodzi o zakup i montaż to korzystałem z usług firmywww.chlod-klim.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22684501]
[30.03.2017] 23:08
teston11
Najtaniej i najbardziej ekologicznie wychodzi nowoczesną pompą ciepła. To jest rozwiązanie na lata. Przykład? Tu macie namiar do firmy, która sprawnie ogarnia pompy ciepła http://andre-tech.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22696496]
[11.04.2017] 08:12
Kravman
Obecnie można skorzystać z wielu metod, dzięki którym nasz dom będzie odpowiednio ocieplony. Warto korzystać jednak z tych, które są zdecydowanie najlepsze, ponieważ będzie to oznaczać dla nas komfort i często również niższe koszty użytkowania. System Feelco sprawdzi się więc w takim przypadku znakomicie. To ogrzewanie nadmuchowe nowej generacji, które charakteryzuje się przede wszystkim niezawodnością oraz wygodą jeśli chodzi o obsługę. Feelco sam steruje bowiem temperaturą powietrza, w zależności od warunków panujących na zewnątrz. Sprawdza się to więc zarówno podczas zimy jak i lata, co jest na pewno dużym plusem. Jeśli ktoś byłby zainteresowany zamontowaniem takiego systemu u siebie to zostawiam link do strony, na której można poczytać więcej: http://feelco.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22705356]
[19.04.2017] 12:51
arturpp
to prawda że pompy ciepła to najbardziej ekologiczny sposób ogrzewania. Nam dwa lata temu taką pompę ciepła w nowym domu założyła firma http://ogrzewaniepoznan.pl/ , polecam super fachowcy.

IP i czas połączenia logowane. [22713153]
[29.04.2017] 14:28
tomas99
Ja mam ogrzewanie z http://www.termika.pgnig.pl/ proste, cenowo rozsądne i bezawaryjne.

IP i czas połączenia logowane. [22723488]
[04.05.2017] 12:52
liszpeee
Ja zainstalowałem pomę ciepła z http://andre-tech.pl/ i to się okazało dobrym rozwiązaniem. Działą bez zarzutu, jest to ekologiczne rozwiązanie.

IP i czas połączenia logowane. [22728136]
[23.05.2017] 08:52
Adamex9
Zastanawiałem się na zakupem kotła Defro, Sas lub coś tańszego Witkowski. Ogólnie odwiedziłem wszystkie punkty.Kotły bardzo zbliżone tylko cenowo się trochę różnią. Szukałem tak, żeby dopasować do mojej kotłowni. Defro ma super bajery np sterowniki. Sas ma ciekawy design. Witkowski ma cenę ok i dodatkowo usługę mobilny przedstawiciel. Może ktoś coś doradzić? Na razie najbardziej skłaniam się ku witkowskiemu http://www.sklep-witkowski.pl/pl/

IP i czas połączenia logowane. [22738168]

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat