o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Dobre i złe serwisy
 » Odpowiedz na ten temat

MMJ - wymuszanie przedłużania umów

[20.08.2013] 14:31
carllito
Cześć
Chciałem się podzielić swoją opinią na temat firmy MMJ z Siemianowic Śląskich. Tydzień przed zakończeniem umowy poszedłem w celu wydłużenia umowy. ChciaŁem niższy o 5zł abonament (z 50 na 45zł za 20MB). Wtedy okazało się że nie mogę wziąść tańszego bo MMJ tak skonstruował umowę że odnawia się z automatu a wypowiedzenie musisz złorzyć na 3 miesiące przed. Poczułem się klient którego robi się w h..a bo nowy klient może spokojnie brać tańszy abonament. Dodam że od razu złożyłem wypowiedzenie umowy które wejdzie w życie dopiero za dwa lata wg MMJ. ODRADZAM TĄ FIRMĘ I NIE POLECAM. Czy firma może w ten sposób wymuszać umowy? Proszę o poradę.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.01.2015] 23:39
trinity
Mam podobny problem z tą samą firmą. Nie wypowiedziałam umowy na 3 miesiące przed jej zakończeniem i automatycznie została przedłużona na kolejne 3 lata bez możliwości jej wcześniejszego wypowiedzenia. Taki zapis mam w umowie, ale nie wiem czy mają prawo tak postępować.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21573159]
[21.01.2015] 11:26
fastmehiti1981nlppm
Jasne http://revmkt.in/8

IP i czas połączenia logowane. [21573768]
[21.01.2015] 13:59
adneko
Chyba nie mają prawa ? http://www.pbauto.pl - sklep części samochodowe

IP i czas połączenia logowane. [21574060]
[21.01.2015] 14:34
earpegodows1983veqro
Jasne http://activ.me/p

IP i czas połączenia logowane. [21574118]
[23.11.2017] 14:15
[09.03.2015] 15:22
sh#t_mmj
poszukaj w google decyzji RKT-35/2014 - zawiera wyniki kontroli UOKiK w MMJ...

IP i czas połączenia logowane. [21661406]
[22.02.2016] 15:23
Wig
Niewiem kto to nie czyta umów przecież tam jest wyraźnie napisane że się przedłuży jak się nie wypowie ale teraz znajoma podpisywała umowę i mogła wybrać co się stanie pod jej koniec

IP i czas połączenia logowane. [22207757]
[25.02.2016] 17:04
amw
sh#t_mmj (15.03.2015.09 15:22):
poszukaj w google decyzji RKT-35/2014 - zawiera wyniki kontroli UOKiK w MMJ...

dzięki za podpowiedź, już 4 lata się z tą firmą męczę, mam dość, klienta powinno sie przyciągnąć świadczeniem usług i obsługą, a nie szantażem

IP i czas połączenia logowane. [22212801]
[12.05.2016] 13:26
AliceGX
Czy jest ktoś kto ma nadal problemy z tą firmą? Pytam ponieważ u mnie również wymuszono przedłużenie umowy w 2014, zrezygnowałam z usług ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. Po wyprowadzeniu się z Siemianowic Śl. firma MMJ dostawała pieniądze, po jakimś czasie złożyłam pismo z prośbą o skrócenie czasu trwania "przedłużonej umowy". Zaprzestałam dalszego płacenia, odpowiedzi na moje pismo nie otrzymałam. Minął rok i dostałam wezwanie do Sądu. Wiem o decyzji RKT-35/2014.

IP i czas połączenia logowane. [22306059]
[10.07.2016] 18:44
brak_pseudo
Nie polecamy!!!!!
Właśnie wymuszono na nas przedłużenie umowy o kolejne 2 lata..
Złożyliśmy wypowiedzenie nie zachowując 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia ( Wypowiedzenie złożyliśmy w czerwcu a w sierpniu umowa miała się kończyć). Z wypowiedzeniem "wstrzymywaliśmy się", ponieważ mieliśmy nadzieję, że jakość usług się poprawi - szczególnie w kwestii internetu. Ale ileż można czekać na sygnał internetu?
Firma w odpowiedzi na nasze wypowiedzenie nałożyła na nas obowiązek zapłaty "zadośćuczynienia"za zerwanie - uwaga- PRZEDŁUŻONEJ już umowy w kwocie ponad 4 tys. zł.
Przez przypadek dowiedzieliśmy się o decyzji RKT-35_2014, zgodnie z którą MMJ miał obowiązek poinformowania nas o tym, że obowiązująca umowa się kończy. Niestety, nikt nas nie raczył zawiadomić.
Nie polecamy tej firmy!..
Mamy nadzieję, że komuś uda się w końcu wywalczyć swoje racje, a nieuczciwa firma poniesie konsekwencję, swojej nieuczciwości.
Zmuszeni jesteśmy zostać na kolejne 2 lata, jednak są to ostatnie 2 lata z tą firmą, podczas których będziemy przekazywać stosowną opinię o usługach MMJ wśród mieszkańców Siemianowic.

IP i czas połączenia logowane. [22373555]
[08.08.2016] 23:52
sammmamamama
Nie polecam MMJ! Biuro Obsługi Klienta chamskie. I to e-mailowo. Nie potrafią (nie chcą!) nawet odpowiedzieć na pytania dotyczące długości trwania umowy.
Gdy podpiszesz umowę, już ich klient nie obchodzi.

IP i czas połączenia logowane. [22406844]
[02.05.2017] 16:24
Justynastynka77
AliceGX (16.05.2016.12 13:26):
Czy jest ktoś kto ma nadal problemy z tą firmą? Pytam ponieważ u mnie również wymuszono przedłużenie umowy w 2014, zrezygnowałam z usług ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. Po wyprowadzeniu się z Siemianowic Śl. firma MMJ dostawała pieniądze, po jakimś czasie złożyłam pismo z prośbą o skrócenie czasu trwania "przedłużonej umowy". Zaprzestałam dalszego płacenia, odpowiedzi na moje pismo nie otrzymałam. Minął rok i dostałam wezwanie do Sądu. Wiem o decyzji RKT-35/2014.

Hejka, pliss o kontakt każdego kto w ostatnim czasie się boryka w Sądzie z tą firmą. My się wyprowadziliśmy z Siemianowic w ub.r. i podobnie, mamy pozew, bo będąc kilkanaście lat na czas nieokreślony ponoć wciąż bezwiednie coś przedłużaliśmy. Jak sąd decyduje? Będziemy się dowoływać do ostatniej możliwości! Mój e-mail: stynka7@interia.pl. Pozdrawiam i dzięki - Justyna
ps. nie odpuszczę temu Faryzeuszowi, pierwszy do Komunii, a oszukuje ludzi! Kpina

IP i czas połączenia logowane. [22726085]
[24.08.2017] 14:35
uradaw
Widzę, że sporo osób ma problem z tą firmą. Powinniście chyba poradzić się specjalistów co z tym zrobić. Polecam wam kancelarięwww.adwokat-weglowski.pl Specjalizują się między innymi w tworzeniu i opiniowaniu umów. Myślę że mogą wam pomóc.

IP i czas połączenia logowane. [22793494]
[24.08.2017] 15:44
a idiota węglowski
wygrzebał kolejny temat do którego podłączył się z darmową promocją swojej osoby.

IP i czas połączenia logowane. [22793525]

» Odpowiedz na ten temat