o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Jaki jest sens życia? jak go odnaleźć ?

[17.08.2013] 18:16
Majkaaa45
Na forum pojawiam się po raz pierwszy.Jestem dziewczyną ,mam 17 lat.Nie mam przyjaciół ,rodziny w zasadzie też nie mam.Matka nie żyje od pół roku ,ojciec w sumie żyje życiem "obok" tak jak ja .Nie chodzi mi o to,że ja piszę tutaj ,bo szukam porady czy coś .Nie .Ja po prostu nie mam do kogo mordy otworzyć,że tak się wyrażę brzydko.Nie wiem jaki jest sens życia? wiem,że jestem młoda itd ,ale ja naprawdę nie mam ochoty na wykonywanie codziennych prostych spraw.Siedzę w domu w sumie już całe wakacje ,a mogłabym gdzieś wyjść czy coś ,nawet nikt by nie zauważył,że wyszłam z domu i nie wróciłam,ale ja zwyczajnie nie mam z kim i nie mam po co .Rok temu zerwał ze mną chłopak z którym byłam bardzo związana emocjonalnie ,po prostu każdego dnia dziękowałam Bogu za to,że go mam ,bo bym jedyną osobą z którą mogłam spędzać czas,rozmawiać itp.Chodziliśmy do jednej klasy i szkoły i po 6 miesiącach on postanowił zakończyć związek nie podając konkretnego powodu .Ja się załamałam jeszcze gorzej i właśnie w między czasie jeszcze zmarła moja matka.Nie wiem jakim cudem ja tu jeszcze jestem i to piszę,gdyby nie strach przed samobójstwem naprawdę bym to zrobiła,myślę o tym codziennie.Wracając do chłopaka.Po 9 miesiącach zaczęliśmy jakoś rozmawiać,i spotykać się po czym od powiedział,że wyjeżdża na stale niby do Anglii ,ale kocha mnie i chcę do mnie wrócić.Zgodziłam się.On wyjechał.Minęło już dwa miesiące odkąd on jest w Anglii i wszystko było dobrze nawet okazało się,że on jednak wraca tutaj ,a tam pojedzie jak skończy 21 rok życia.Rozmawialiśmy codziennie na tym głupim portalu facebook ,bo nie mieliśmy innej możliwości.On pisał,że kocha,że nie może doczekać się aż wróci ,że jestem najważniejsza itp i przez te dwa miesiące nie kłóciliśmy się ,a nagle jak został już tylko tydzień do jego powrotu ,zaczęliśmy się kłócić o byle co o tego głupiego fb ,ale nie podejrzewałam,że on zerwie ze mną.Byłam w strasznym szoku ,nie podejrzewałam,że zostawi mnie znowu i to tylko przez Fb .Napisał,że jestem stuknięta itp w ogóle strasznie przykro mi się zrobiło .A najgorsze jest to,że on napisał ,bądźmy normalnymi przyjaciółmi ,bo ja chcę z Tobą rozmawiać ,na to ja mu odpisałam,że przyjaźni po związku nie ma tym bardziej,jak jedna ze stron dalej kocha ,po czym on znowu się zdenerwował i powiedział,że ja mam jakieś zje*ane zasady i znowu,że jestem stuknięta i ,że jakoś inne pary się przyjaźnią ...chociaż ja nie znam takiej pary.Nie wiem co mam robić kocham go ,i znowu wszystko straciło sens bez niego ,jeszcze w dodatku nie mam szkoły tzn mam jakąś kretyńską gdzie chodzi samo dno społecznie ,a ja tam muszę iść ,bo w gimnazjum nie dawałam sobie rady z nauką ,po prostu ja sama się nie umiałam dopilnować a nikt inny tego też nie robił,,nie chodziło o to ,że wagarowałam ,ale po prostu nikt mi nie dał żadnej dyscypliny ani nic ,czasami modliłam się o to ,żeby tato dał mi karę za oceny ,albo za coś ,ale nigdy nie doświadczyłam czegoś takiego,mam 17 lat a czuję się jakbym od dziecka była już dorosła i wystawiona na samowolkę ,nie daję rady,siedzę w 4 ścianach kompletnie sama ,bez niczego ,nic nie jem ,potrafiłam schudnąć 3 kg w tydzień,nie mam na nic ochoty mój telefon milczy już od miesięcy,nie mam przyjaciół ,a jedyna osobą którą kochałam naprawdę ,zostawiła mnie tłumacząc,że nie ma cierpliwości do mnie.Nie liczę na to,że ktoś coś mi na to odpiszę ,ale może ktoś też ma podobnie .Dzięki jeśli ktoś to przeczyta.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[13.09.2013] 15:50
ja 895
hej napisz do mnie maila rajamarek@wp.pl jak będziesz chciała pogadać albo się spotkać to spokojnie możesz pisać. jesteśmy ludźmi i musimy mieć z kim porozmawiać nawet o pierdołach.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20737835]
[29.09.2013] 19:04
pepe pan dziobak
Przeczytałem. I rozumiem cb bardzo.

IP i czas połączenia logowane. [20770430]
[02.05.2017] 15:28
mango648
U pana Jacka Adamusa zrozumiałem, że wiedza encyklopedyczna, którą wtłaczano mi przez całe życie nie ma praktycznie żadnej wartości. Wszedłem, dzięki niemu na ścieżkę prostych wyjaśnień w dużym stopniu powiązanych z szerokim potencjałem cybernetyki. Ten człowiek uczy realnie, jak odróżniać prawdziwe autorytety od fałszywych i w jaki sposób patrzeć właściwie na nadchodzące zewsząd informacje (najczęściej bezużyteczne). Jestem zadowolony ze spotkania z mistrzem i na pewno wrócę na kolejny cykl dyskusyjny. Zainteresowanym zostawiam kontakt www.hippocomos.pl

IP i czas połączenia logowane. [22726022]

» Odpowiedz na ten temat