o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Panie V

1 2
[08.08.2013] 00:48
Pani X
Jesteś chodzącym dobrem na tej Ziemi. Masz przepiękną duszę. Przecudny charakter i wielkie, kochane serce. Mówisz " Ja się chyba zakochałem ". A po chwili słyszę " Kocham Cię ".
Panie V. kochasz mnie taką jaką jestem. Nieważne, że włosy mam potargane. Nie przeszkadza Ci mój cellulit czy rozstępy. Kochasz nawet moje plamki... Nawet na pieprzyki mówisz, że są seksowne. Uśmiech ponoć mam przepiękny, a tak naprawdę daleko mu chociażby do ładnego. Nawet gdy delikatnie podniosę na Ciebie głos, mówisz, że to jest urocze. Choć sam nie palisz, chcesz całować usta palaczki, mówiąc, że Tobie to nie przeszkadza.
Serce mnie kuje, że nie mogę zakochać się w Tobie. W człowieku, któremu prawdopodobnie mogłabym dać szczęście, a On mi. To boli. Tak bardzo boli. Boże spraw bym pokochała tego cudownego człowieka albo zabierz mu uczucie jakim mnie darzy. Proszę Cię zrób coś. Nie męcz nas.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[08.08.2013] 08:20
Antoni Zajkowski
Pani X. To nie na moje nerwy.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20662661]
[08.08.2013] 09:30
ehh...
Masz celulit , rozstępy i jeszcze narzekasz że ktos cię kocha?
Swiat oszalał ,Ale z drugiej str. cię rozumiem...każdy chce kochać.

IP i czas połączenia logowane. [20662735]
[08.08.2013] 09:39
i plamki kocha
ehh... (13.08.08 09:30):
Masz celulit , rozstępy i jeszcze narzekasz że ktos cię kocha?
Swiat oszalał ,Ale z drugiej str. cię rozumiem...każdy chce kochać.

brać go w ciemno!
jakie do cholery plamki?

IP i czas połączenia logowane. [20662754]
[08.08.2013] 09:45
i plamki kocha
[08.08] 00:48
Pani X
Serce mnie kuje

nie gniewaj się, że sobie tu trochę żartujemy, bo to co napisałaś jest fajne i wiem, że można oszaleć z nadmiaru którego się nie chce, bo sama coś bardzo podobnego przeżyłam
ale wiesz z tym sercem poszłabym nie do kardiologa, ale do kowala

IP i czas połączenia logowane. [20662763]
[23.07.2014] 00:50
[08.08.2013] 09:49
ehh...
Ja to juz nie dyskutuję na takie tematy,co najwyżej mogę się uśmiechnąć czytając je

IP i czas połączenia logowane. [20662770]
[08.08.2013] 09:53
ehh...
Chociaż zadam jedno pytanie:
po kiego czorta go chciałaś skoro nic do niego nie czułaś?
Bo on pokochał Ciebie i twój cellulit ?

IP i czas połączenia logowane. [20662778]
[08.08.2013] 10:01
i plamki kocha
nie chcę zastępować Pani X, ale może jej się wydawało, że znając i doceniając wszystkie zalety i kryształowy charakter Pana V, uczucie do niego samo kiedyś przyjdzie
a z uczuciami jest tak, że choćbyś nie wiem jak sobie tłumaczyła, że anioł, że ideał, że najlepszy, to jak nie iskrzy to i tak tłumaczenie nie pomoże
wdzięcznośc, podziw, litość nie zastąpi miłości

IP i czas połączenia logowane. [20662788]
[08.08.2013] 10:18
ehh...
i plamki kocha (13.08.08 10:01):
nie chcę zastępować Pani X, ale może jej się wydawało, że znając i doceniając wszystkie zalety i kryształowy charakter Pana V, uczucie do niego samo kiedyś przyjdzie
a z uczuciami jest tak, że choćbyś nie wiem jak sobie tłumaczyła, że anioł, że ideał, że najlepszy, to jak nie iskrzy to i tak tłumaczenie nie pomoże

no więc niech się teraz męczy i nie jęczy
A do autorki:
krzywdzisz faceta i sprawisz ,ze nawet jeżeli kiedyś ktos pokocha jego, będzie mu trudno zaufać tej osobie.

IP i czas połączenia logowane. [20662817]
[08.08.2013] 10:27
i plamki kocha
ehh... (13.08.08 10:18):
A do autorki:
krzywdzisz faceta i sprawisz ,ze nawet jeżeli kiedyś ktos pokocha jego, będzie mu trudno zaufać tej osobie.

myślisz, że nie ma tej świadomości?
więc czym innym jest inwokacja do Boga, jak nie tą świadomością?
...w tym odwieczny jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz

IP i czas połączenia logowane. [20662837]
[08.08.2013] 10:43
ehh...
Może Boga w to nie mieszajmy..
Nie wiem czy ma świadomość czy nie,moim zdaniem jest wyrafinowana.
Bierze miłość nie dając w zamian nic i jeszcze mu to mówi

IP i czas połączenia logowane. [20662871]
[08.08.2013] 10:50
i plamki kocha
podejrzewam, że miałaś na myśli wyrachowanie nie wyrafinowanie
echh, to nie są łatwe sprawy i ciężko potem się żyje ze świadomością, że skrzywdziło się człowieka, który na to nie zasługiwał
pisałam, że coś podobnego przeżyłam i choć nie mogłam inaczej postąpić, bo byłoby to wbrew sobie, to czułam wyrzuty sumienia
teraz cieszy mnie, że ten ktoś ułożył sobie życie, osiągnął sukces zawodowy i nadal szuka ze mną kontaktu, więc może już nie ma do mnie żalu

IP i czas połączenia logowane. [20662888]
[08.08.2013] 10:59
ehh...
i plamki kocha (13.08.08 10:50):
podejrzewam, że miałaś na myśli wyrachowanie nie wyrafinowanie
echh, to nie są łatwe sprawy i ciężko potem się żyje ze świadomością, że skrzywdziło się człowieka, który na to nie zasługiwał
pisałam, że coś podobnego przeżyłam i choć nie mogłam inaczej postąpić, bo byłoby to wbrew sobie, to czułam wyrzuty sumienia
teraz cieszy mnie, że ten ktoś ułożył sobie życie, osiągnął sukces zawodowy i nadal szuka ze mną kontaktu, więc może już nie ma do mnie żalu

masz tu definicje z netu :
wyrafinowanie
dążenie do osiągnięcia własnych celów, nawet kosztem innych, zachowując pozory szlachetności

IP i czas połączenia logowane. [20662899]
[08.08.2013] 11:04
i plamki kocha
dlatego napisałam, że podejrzewam
mnie bliższa jest definicja: wyrafinowanie - 1. skomplikowany, wymyślny;
2. reprezentujący wysoki poziom artystyczny lub techniczny
dlatego nie obrażam się, gdyby ktoś o mnie powiedział kobieta wyrafinowana, ale na wyrachowaną już zazgrzytam zębami

IP i czas połączenia logowane. [20662906]
[08.08.2013] 11:06
ehh...
Chociaż forma "wyrachowana" jest bardziej poprawna.Dzięki za poprawkę
Miłego dnia

IP i czas połączenia logowane. [20662909]
[08.08.2013] 11:13
i plamki kocha
dzięki i nawzajem

IP i czas połączenia logowane. [20662925]
[08.08.2013] 14:00
Pani X
Kim są ludzie, którzy oceniają innych, nie znając ich wcale? Wystarczy, minuta, dwie by wydać opinię " wyrafinowana ". Przecież jest wolność słowa, mogę sobie mówić co chcę. Nieważne czy zranię tym kogoś. Co mnie obchodzą uczucia innych. Każdy żyje jak potrafi.
Panie Antoni - Dziękuję za dystans.
ehh - Nie narzekam, że ktoś mnie pokochał. Jest mi tylko ciężko, że nie mogę odwzajemnić uczucia.
" po kiego czorta go chciałaś skoro nic do niego nie czułaś " Znowu krzywdzący osąd. Tak, kocha ( a nie kochał ) mnie i mój cellulit. Pan V nigdy nie pocałował mnie jak mężczyzna całuje kobietę. Nie trzeba być filozofem, aby domyśleć się, że między nami nie doszło do bliskości. Dlaczego więc jesteś przekonana, że ona jednak była? Dlatego, że kocha moje niedoskonałości? Pan V uważa, że mam piękne ciało, widząc moje odkryte ręce, nogi... A więc mówię mu, że ono nie jest takie piękne, bo czas już odbił na nim swój ślad w postaci chociażby cellulitu.
Mówisz, że krzywdzę Pana V. Tym, że otwarcie mówię mu iż nie kocham? Tym, że nie pozwalam na bliższe relacje? Jeśli tak, to masz rację, krzywdzę Go. Jeśli chodzi o coś innego, to proszę powiedz mi, a zrobię wszystko by tego uniknąć. " ehh ", jeszcze nie wzięłam tej miłości, ale jak widać, Ty kolejny raz wiesz lepiej i na koniec, Twoje płytkie osądy są krzywdzące.
"i plamki kocha" - Te nieszczęsne plamki, to moja choroba skóry. Kłuje, a nie kuje, zawsze mam z tym problem. Postaram się zapamiętać ( choć obiecać nie mogę, że już takiego " fo pa " nie popełnię )i wcale się nie gniewam, a wręcz przeciwnie - dziękuję
Nie chcę i nawet nie próbuję być z kimś kogo nie kocham. To wbrew memu sumieniu poza tym nie mam zamiaru krzywdzić Pana V.
Po co ja to wszystko piszę? Po to, by ktoś chociaż spróbował mnie zrozumieć i wsparł dobrym słowem. Jest mi ciężko żyć ze świadomością, że coś tak pięknego jest w zasięgu mnie. Dotyczy mnie, a ja nie mogę, nie potrafię cieszyć się tym darem.

IP i czas połączenia logowane. [20663279]
[08.08.2013] 14:45
ehh...
Ej ,ja Cie nie osądzam,tylko wyciągam wnioski z Twojego postu.
Jak go nie kochasz to daj spokój jemu i nam heheh.
Oczekujesz dobrego słowa ? a więc mamy Ci pisać jaka to Ty bidulka jesteś,bo takie nieszczęście Cię spotkało?
Kobieto ogarnij się...
Dobra nie czepiam się, płacz nad swoim losem i życzę przychylnego grona płaczków.

IP i czas połączenia logowane. [20663387]
[08.08.2013] 14:46
a z czego wnosisz
ehh... (13.08.08 10:18):

no więc niech się teraz męczy i nie jęczy
A do autorki:

że oni są razem? Nijak nie widzę powodu...

IP i czas połączenia logowane. [20663392]
[08.08.2013] 15:06
ehh...
Nieważne czy są razem czy nie...nic do niego nie czuje i czeka na cud od Boga.Ok
Druga sprawa,początkowo dyskusja była nie z autorką tylko z "i plamki kocha",tak sobie gdybaliśmy po prostu

IP i czas połączenia logowane. [20663430]
[08.08.2013] 15:36
Pani X
ehh... (13.08.08 14:45):
Ej ,ja Cie nie osądzam,tylko wyciągam wnioski z Twojego postu.
Jak go nie kochasz to daj spokój jemu i nam heheh.
Oczekujesz dobrego słowa ? a więc mamy Ci pisać jaka to Ty bidulka jesteś,bo takie nieszczęście Cię spotkało?
Kobieto ogarnij się...
Dobra nie czepiam się, płacz nad swoim losem i życzę przychylnego grona płaczków.

Przyjmij do wiadomości, że wyciągasz mylne wnioski. Mam dać jemu spokój? A w jaki sposób ograniczam go? I kto to jest " nam "? Bo jeśli o Ciebie chodzi, to już Ci dziękuję i nie musisz udzielać się w moim temacie, siłą Cię nie zmuszam
Ty nic nie rozumiesz, bo to nie mnie spotkało nieszczęście, a Pana V, bo nie potrafię odwzajemnić jego uczuć.
Nie wiem dlaczego atakujesz mnie. Nie jesteś obiektywna, a oceny takich osób mnie nie interesują.
Miłego dnia Ci życzę

IP i czas połączenia logowane. [20663500]
[08.08.2013] 15:42
ehh...
Ale to nie pan V tu się rozczula tylko Ty.Miłego również

IP i czas połączenia logowane. [20663511]
[08.08.2013] 15:45
Pani X
ehh... (13.08.08 15:42):
Ale to nie pan V tu się rozczula tylko Ty.Miłego również

Dziękuję.

IP i czas połączenia logowane. [20663519]
[08.08.2013] 15:57
w zastępstwie pana V.
mogę tu tylko zamieścić podziękowanie za piękne słowa i pochylenie nad jego miłością. W zastępstwie, bo podejrzewam, że pana V. tu nie ma. Od siebie też dziękuję, bo miło zobaczyć człowieka ciepło mówiącego o innym. A do płaczu nie ma chyba powodu, ot, zwykły niezwykły los. Pozdrawiam z uśmiechem

IP i czas połączenia logowane. [20663556]
[08.08.2013] 16:36
albo może

jak nikt się więcej nią nie zaiteresuje,nawet może tego kogoś co ona by chciała a nie wypali z czasem wróci do pana a ten panV czy ucieszy się,tego nie wiadomo,po czasie może też juj nie chcieć gdy przy nim stanie jakaś bez dłuższego się zastanawiania,czasmi gubimy to co mogliśmy zyskać,pózniej z tęsknoty się użalając jak to ze mnie idiotka była co chciałam to mam - samotność w

IP i czas połączenia logowane. [20663678]
[08.08.2013] 16:51
to jak wg Ciebie ma być -
albo może (13.08.08 16:36):

jak nikt się więcej nią nie zaiteresuje,nawet może tego kogoś co ona by chciała a nie wypali z czasem wróci do pana a ten panV czy ucieszy się,tego nie wiadomo,po czasie może też juj nie chcieć gdy przy nim stanie jakaś bez dłuższego się zastanawiania,czasmi gubimy to co mogliśmy zyskać,pózniej z tęsknoty się użalając jak to ze mnie idiotka była co chciałam to mam - samotność w

należy brać kochającego, mimo, iż się go nie kocha? Nie odwzajemniając uczucia zasługuje się na karę? Tracimy coś? Skoro nie zaiskrzyło, to co się traci? Czy miłość podlega racjonalnym argumentom? On mnie kocha, jest dobry i fajny, więc muszę go pokochać?

IP i czas połączenia logowane. [20663718]
[09.08.2013] 08:26
i plamki kocha
ale mi głupio z powodu tych plamek myślałam, że to rodzaj piegów

IP i czas połączenia logowane. [20664803]
[09.08.2013] 08:46
no...
głupio,ale tak to bywa na forum.

IP i czas połączenia logowane. [20664823]
[09.08.2013] 14:19
były słowa
o krzywdzeniu. Bo niestety takie mamy podejście, że miłość musi być odwzajemniona i konsumowana. Miłość platoniczna nie jest w cenie. A myślę, że pan V. jest szczęśliwy ze swoim uczuciem do pani X. Miłość to dobre uczucie. Dobrze, że pani X. jest taką osobą, która może wywołać w dobrym panu V. takie uczucie.

IP i czas połączenia logowane. [20665303]
[09.08.2013] 18:27
Pani X
w zastępstwie pana V. (13.08.08 15:57):
mogę tu tylko zamieścić podziękowanie za piękne słowa i pochylenie nad jego miłością. W zastępstwie, bo podejrzewam, że pana V. tu nie ma. Od siebie też dziękuję, bo miło zobaczyć człowieka ciepło mówiącego o innym. A do płaczu nie ma chyba powodu, ot, zwykły niezwykły los. Pozdrawiam z uśmiechem

Pozwolę sobie podziękować w swoim i Pana V. imieniu za miłe słowa. A więc Dziękuję Nie sposób mówić nieprzychylnie o dobrym człowieku. Jestem przekonana, że nie tylko ja tak mam. Nie, nie płaczemy i mam nadzieję, że nie będzie nam to dane, chyba, że ze szczęścia .
Serdecznie pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [20665697]
[09.08.2013] 18:32
Pani X
i plamki kocha (13.08.09 08:26):
ale mi głupio z powodu tych plamek myślałam, że to rodzaj piegów

Niepotrzebnie zupełnie niepotrzebnie. W żaden sposób nie poczułam się dotknięta przez Ciebie za to, że choruję. Spokojnie więc, wszystko jest w porządku.

IP i czas połączenia logowane. [20665705]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat