o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wydarzenia na świecie
 » Odpowiedz na ten temat

Papież Franciszek pokazał swoją słabość.

[29.07.2013] 16:20
krzysztom123
Papież Franciszek powiedział w rozmowie z dziennikarzami, że homoseksualiści nie powinni być osądzani i marginalizowani, stwierdził również, że geje, jeśli szukają Boga i mają dobrą wolę, mogą być również księżmi. Papież Franciszek wypowiadając te słowa pokazał, że jest on zbyt słaby na to, aby przeciwstawić się szatanowi i złu na ziemi, ponieważ wie on dobrze o tym, że rozprzestrzeniło się ono już zbyt bardzo na naszej planecie. Papież zdaje sobie z tego sprawę, że czym innym jest miłość dwóch mężczyzn do siebie, a czym innym jest wprowadzanie przez nich zakazów i legalizacja nowego życia i nowych zmian i rodzin na ziemi. Kościół jednak i Papież nic nie mogą zrobić, popierając homoseksualistów i dając im na to przyzwolenie, mogą tylko przyglądać się nowo zachodzącym zmianom na świecie, zmianom które prowadzą do rozpadu rodzin chrześcijańskich na ziemi, rodzin które stworzył Bóg. Bóg stworzył Adama i Ewę, mężczyznę i kobietę, związek i rodzinę która składa się z mężczyzny i kobiety i ten któremu nie wystarcza już to życie które stworzył Bóg i ten kto chce wprowadzać nowe zmiany na ziemi i ten kto takie życie popiera, taki człowiek wtedy błądzi i podąża wtedy tą drogą która prowadzi go w przeciwnym kierunku, czyli drogą która prowadzi do wiecznego cierpienia i wiecznej śmierci, gdzie umierać i cierpieć trzeba już przez całą wieczność, o czym nigdy nie powinniśmy zapominać. A co wy myślicie o wypowiedzianych słowach Papieża, jakie jest wasze zdanie na ten temat. Witam wszystkich i pozdrawiam.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.07.2013] 15:37
kankana
Papież powinien powiedzieć ludziom, że prawidłowa rodzina to taka która składa się z mężczyzny i kobiety, a pozostałe eksperymenty i pomysły, że są to złe rzeczy, rzeczy których nie powinno się eksperymentować i praktykować żyjąc na ziemi, Papież powinien chronić i ostrzegać ludzi przed tym złem, a nie aby dawać na to przyzwolenie i aby zachęcać ich do takiego działania.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20646269]
[30.07.2013] 15:40
albert
Papież powiedział kim ja jestem aby osądzać innych, kim ja jestem aby mówić innym co mają robić, ale przecież Papież jest głową kościoła, jeżeli Papież nie powie gejowi który jest księdzem, że on błądzi i, że postępuje on źle, jeżeli Papież nie powie mu tego aby próbował on się zmienić, to kto ma to zrobić. Po co składano przysięgę Bogu skoro nic ona dla nich nie znaczy, po co składali przysięgę przed Bogiem jeżeli nie są wstanie temu sprostać, skoro nie są w stanie podążać tą właściwą drogą, drogą którą powinni również wskazywać i innym.

IP i czas połączenia logowane. [20646278]
[18.08.2013] 22:32
Dżej Bi
A jaka jest pewność, że Papież tak powiedział?

IP i czas połączenia logowane. [20682859]
[19.08.2013] 17:57
niutek
Co by pan papież nie powiedział, nie zmieni to faktu, że stoi na czele najbardziej zbrodniczej organizacji na świecie! http://pelninaudu.info/kalutor

IP i czas połączenia logowane. [20684583]
[23.08.2017] 08:24
[23.05.2016] 17:45
wcmapa
może został źle zrozumiany, może nietrafnie dobrał słowa.... nie szukajmy dziury w całym i supersensacji bo to nic nie da.. Odjazdowe, zakręcone czapki HEHO by Piotr Żyła do nabycia w sklepie http://www.heho.com.pl Super kolekcje Pixel, Logo, Zakopane i Wisła sprawdzają się w każdej sytuacji! Skorzystaj z personalizacji - wybierz czapkę z brodą albo z dreadami!
HEHO by Piotr Żyła http://www.heho.com.pl umożliwia korzystanie z wielu rabatów - szczegóły na stronie i na facebookowym fanpage

IP i czas połączenia logowane. [22319376]
[08.08.2016] 15:43
hnud
A ja jestem GEJEM i powiem tyle że wcale mi nie zależy na homoseksualnym seksie, chcę poprostu być z kochającym mnie facetem i nie rozumiem tej wielkiej agresji jaka jest kierowana ku takim jak ja.
Aseksualni geje są tematem tabu nawet wśród samych homoseksualistów.

IP i czas połączenia logowane. [22406393]
[08.08.2016] 15:46
bedco
niutek (13.08.2013.19 17:57):
Co by pan papież nie powiedział, nie zmieni to faktu, że stoi na czele najbardziej zbrodniczej organizacji na świecie!

Zgadzam się, Inkwizycja i nagonka na czarownice jest dziedzictwem Kościoła. Także i protestanci, w niektórych rejonach nawet większościowo mordowali kobiety oskarżane o czary, ale to KK pierwszy to rozpętał i to w oparciu o Stary testament i jego nakaz "nie pozwolisz żyć czarownicy".

IP i czas połączenia logowane. [22406394]
[26.08.2016] 02:35
Feldkurat
Czy masz jakikolwiek dowod na istnienie twojego boga? Pisze tu o prawdzieym dowodzie, nie jakims zapiskom nie wiadomo kiedy, prxez nie wiadomo kogo, czy jakichs "odczuciach" . Pisze tu o takim dowodzie ktorego kazdy religijny by wymagal gdyby np jego dziecku proponowano nowy zabieg medyczny. A wiec na jkiej podstwie twierdzisz ze istnieje jakis byt zwany bogiem, ktory zyczy sobie zeby homosekualisci byli zabijani. Bo wlasnie z takich urojen dochodzi do nsjwiekszych zbrodni

IP i czas połączenia logowane. [22423822]
[05.10.2016] 05:01
Monixx8
Mam juz dość rozdrapywania pewnych rzeczy. Dajmy temu spokój, może wtedy się jakoś uspokoi dyskusja na ten temat.

IP i czas połączenia logowane. [22465696]
[09.11.2016] 23:19
dariawolska
To dobry papież, najlepszy od lat, ja mu ufam.

IP i czas połączenia logowane. [22512782]

» Odpowiedz na ten temat