o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum RPG
 » Odpowiedz na ten temat

Karolina XVI przyjmuje uchodźców z Polski

[28.07.2013] 01:04
Pafnucy Karolina
Szlachetni Ludzie,
I wy, chłopskie niebożęta,
Jego Królewska Mość Karolina XVI, Jaśniejące Słońce Karpat zainaugurował nowy program dla uchodźców z Polski. W punkcie imigracyjnym w Prokto-Hemolan [http://cipronex.boo.pl/prokto/ ] każdy imigrant otrzyma swój własny folwark, nowoczesną Przedbiedę [http://cipronex.boo.pl/cfso.php?pojazd=1 ], kilku chłopów do roboty i darmową opiekę dentystyczną, albowiem jak mawia I Książę Solium "Zepsute zęby to nie powód do uśmiechu".
W Państwie Ciprofloksjańskim [http://cipronex.boo.pl/ ] do niedawna każdy miał wszystko, a w konsekwencji nikt nie miał niczego, zaś obecnie nieliczni mają wszystko, a reszta nie ma nic. Udało się to w w zeszłym roku. Dzięki wsparciu Kościoła Ateistycznego Ciprofloksji, obaliliśmy stary biedaistyczny ustrój narzucony przez surmeńską klikę, restaurowaliśmy tradycyjną monarchię Karolinów i przywróciliśmy powszechną nierówność.
Obecnie trwa wyprzedaż majątku narodowego za bezcen i aktywna walka z nauką. Niestety, ale arystokraci popadają ostatnio w biedę i przetapiają platynową zastawę i wymieniają ją na złotą. Dlatego też nowy program imigracyjny jest skierowany do każdego człowieka z jajem, który nie boi się szydzić tak z sacrum jak i profanum korzystając z naszej nieskrępowanej wolności słowa.

   (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.

 » Odpowiedz na ten temat