o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Polonia, czyli Polacy poza granicami kraju
 » Odpowiedz na ten temat

wymiana w kantorze internetowym

[22.07.2013] 13:00
sennheiser
Powiedzcie czy wymieniacie pieniądze w kantorach internetowych. Nie wiem dlaczego wcześniej nie zwróciłem na to uwagi aczkolwiek widzę, że nie brakuje takich możliwości. Poza tym jakbym zjeżdżał to kasa byłaby już na koncie w PL. Mocno się nad taką opcją zastanawiam.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.07.2013] 18:09
rpk
Wymieniamy,wymieniamy. Ja nawet kredyt spłacam w kontorze online.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20631922]
[24.07.2013] 11:43
Beckham
W moim przypadku jeszcze się nie zdecydowałem, zresztą b.rzadko wracam do kraju. Ale znam kilka osób z mojego otoczenia,które w GB wymieniają w ten sposób.Dzieciakom przesyłają, albo sami sobie wracając do kraju. Chyba jest w porządku bo na razie nie słyszałem żadnych narzekań.

IP i czas połączenia logowane. [20633319]
[15.06.2014] 18:08
Mlocki
Z kantorów online, które są coś warte, to nie znam dużego wyboru, jedynie Amronet. Chyba nie muszę wspominać, że kurs jest mega korzystny.

IP i czas połączenia logowane. [21223893]
[11.12.2014] 10:06
Atlenga
Tak, Amronet ro dobry wybór. Wymieniam dosyć często i zawsze wszystko jest na najwyższym poziomie. Kursy są mega korzystne.

IP i czas połączenia logowane. [21498241]
[22.11.2017] 06:23
[09.02.2015] 14:00
Minor77
Zgodzę się, że internetowy kantor to lepsza opcja - głównie ze względu na oszczędność czasu i pieniędzy. Trzeba również łapać wiele okazji, a nie uwiązywać się tylko przy jednym wyborze. Ja ostatnio jestem klientem Pewnego Kantor, bo przetestowałem wiele innych i na ten moment to jest najkorzystniejszy wybór i najlepsza oferta na rynku.

IP i czas połączenia logowane. [21608888]
[08.06.2015] 11:51
Pewny Kantor
Pewnykantor.pl powstał na fundamentach sieci kantorów stacjonarnych funkcjonujących od 24 lat. Dzięki nam można dokonać wymiany walut nie wychodząc nawet z domu! Zlecenia przyjmujemy całą dobę 7 dni w tygodniu. Naszą motywacją do codziennej pracy są tysiące zadowolonych klientów.Obsługujemy wszystkie banki w Polsce. Zapraszamy do współpracy!

IP i czas połączenia logowane. [21804233]
[02.12.2015] 15:59
Gośćiu
Najlepszy jest oczywiście Pewny Kantor- nazwa zobowiązuje
Wszystko sprawnie działa, transakcje są szybkie i bezpieczne! No i dobry spread.

IP i czas połączenia logowane. [22090672]
[29.02.2016] 13:03
Ilian79
Dla mnie i moich znajomych Pewny Kantor po prostu rządzi- ma zwyczajnie najkorzystniejszą ofertę, a wiem, co mówię, bo testowałem już wiele różnych przez was wymienianych kantorów.

IP i czas połączenia logowane. [22217693]
[11.03.2016] 13:32
emigracja____
Jeśli chodzi o tanie przelewy do Polski to zdecydowanie polecam: http://www.taniabrytania.uk/uslugi-finansowe /tanie-przelewy-do-polski/ - można sporo zaoszczędzić na prowizjach.

IP i czas połączenia logowane. [22231062]
[08.04.2016] 11:59
Placebo87
Ja polecam skorzystać zwww.easysend.pl Tam możesz swobodnie przesyłać pieniądze za granicę. Możesz wypróbowac bez opłat i sprawdzić, że działają szybko i mają dobry kurs Polecam

IP i czas połączenia logowane. [22264423]
[27.04.2016] 06:06
wcmapa
Pewnie że się opłaca! Warto skorzystać na tych rozwiązaniach Zakręcone czapki http://www.heho.com.pl HEHO to świetnej jakości czapki produkowane w Polsce o wyjątkowym wzornictwie. Szczególnie fajne kolekcje Pixel, Logo, Zakopane i Wisła

IP i czas połączenia logowane. [22288400]
[04.05.2016] 16:34
GOŚĆ22
Dla mnie i moich znajomych Pewny Kantor po prostu rządzi- ma zwyczajnie najkorzystniejszą ofertę, a wiem, co mówię, bo testowałem już wiele różnych przez was wymienianych kantorów.

IP i czas połączenia logowane. [22297018]
[09.01.2017] 16:12
PewnyKantor
Pewnykantor.pl powstał na fundamentach sieci kantorów stacjonarnych funkcjonujących od 24 lat. Dzięki nam można dokonać wymiany walut nie wychodząc nawet z domu! Zlecenia przyjmujemy całą dobę 7 dni w tygodniu. Naszą motywacją do codziennej pracy są tysiące zadowolonych klientów.Obsługujemy wszystkie banki w Polsce. Zapraszamy do współpracy!

IP i czas połączenia logowane. [22594118]
[19.01.2017] 12:56
Dine23
Ja od lat korzystam z http://www.centkantor.pl/ - realizują wymiany przelewami, nie ma problemu nawet przy większych kwotach.

IP i czas połączenia logowane. [22607660]

» Odpowiedz na ten temat