o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Najlepszy program do wysyłania newsletterów

[15.07.2013] 17:41
blitz
Czy pracował ktoś z was na systemach Freshmail lub JetMail? Szukam możliwie najprzyjaźniejszego w obsłudze programu do organizacji kampanii mailingowej i nie wiem zbytnio co wybrać

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.07.2013] 11:51
johng
miałem okazje używać jedno i drugiego i mnie bardziej do gustu przypadł FreshMail tzn żeby być uczciwym powiem, że jetmaila użytkowałem przez bardzo krótki czas, więc może po prostu nie dane mi było zapoznać się z wszystkimi zaletami do fresha przekonała mnie przede wszystkim w pełni funkcjonalna podstawa, która jest darmowa, więc jeśli nie oczekujesz na starcie jakichś cudów to nie ma co się zastanawiać bo nic nie tracisz co do bycia przyjaznym w obsłudze to też się chyba nie zawiedziesz, mnie się pracowało na freshu lekko i przyjemnie. Nie wiem czy dalej wszystko tam tak samo jest, bo mogli coś pozmieniać, ale nie sądzę, żeby celowo "psuli" własny produkt

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20624804]
[22.07.2013] 00:03
WojciechKRK
Z tego co mi wiadomo to JetMail chyba już nie jest rozwijany. Firma jest w stagnacji albo już jej w ogóle nie ma.
Freshmail to dobry polski system, ma wszytsko co potrzeba łatwo podane.

IP i czas połączenia logowane. [20628673]
[22.07.2013] 12:41
Gogman
Jak dla mnie to chyba lepszy jest freshmail.pl, korzystałem z kilku platform i ta najbardziej mi się spodobała. Głównie ze względu na fajne szablony i raczej intuicyjną obsługę. Jak na moje potrzeby to darmowe konto wystarcza zdecydowanie. Naprawdę fajna sprawa.

IP i czas połączenia logowane. [20629184]
[22.07.2013] 14:30
piotrek28
Freshmail to bardzo bardzo program mailingu z którego korzysta dużo polskich firm i ceny ma niespecjalnie wygórowane http://freshmail.pl/cennik/

IP i czas połączenia logowane. [20629393]
[27.07.2016] 11:36
[22.07.2013] 15:51
hombre
najlepszy z programów, które używałem był active campaign, ale jeśli ktoś nie czuje się mocny w angielskim to nie polecam bo żeby w pełni wykorzystać potencjał programu (a jest olbrzymi) troszkę trzeba się w niego zagłębić. Z polskich platform też mam dość miłe doświadczenia z FreshMailem choć po ostatniej aktualizacji kilka opcji w mojej opinii można było zmienić w nieco inny sposób lub zostawić jak było wcześniej.

IP i czas połączenia logowane. [20629589]
[22.07.2013] 21:08
Morph
Po sprawdzeniu kilku różnych anglo i polskojęzycznych programów muszę przyznać, że FreshMail wyróżnia się na ich tle bardzo pozytywnie. Choć dla początkującego użytkownika może wydawać się nieco trudny w obsłudze, to tylko pozory - po nabraniu odrobiny wprawy wszystko staje się jasne i intuicyjne. Jeżeli ktoś się jeszcze nie zdecydował - to bardzo radzę rozważyć FreshMail

IP i czas połączenia logowane. [20630302]
[24.07.2013] 13:25
olivermix
Morph (13.07.22 21:08):
Po sprawdzeniu kilku różnych anglo i polskojęzycznych programów muszę przyznać, że FreshMail wyróżnia się na ich tle bardzo pozytywnie. Choć dla początkującego użytkownika może wydawać się nieco trudny w obsłudze, to tylko pozory - po nabraniu odrobiny wprawy wszystko staje się jasne i intuicyjne. Jeżeli ktoś się jeszcze nie zdecydował - to bardzo radzę rozważyć FreshMail

Akurat jeśli chodzi o obsługę to FreshMail jest chyba najprzyjaźniejszym programem spośród tych najczęściej wykorzystywanych. Akurat prostota i łatwość obsługi to główne jego zalety przy zachowaniu niezłej funkcjonalności. Oczywiście coś za coś, bo nie jest to jeszcze produkt na miarę amerykańskich marek jak ActiveCampaign czy MadMini, ale biorąc pod uwagę niskie koszty użytkowania i wspomnianą prostotę to zdecydowanie wart uwagi. Tym bardziej jeśli naszym celem jest tylko polski rynek.

IP i czas połączenia logowane. [20633489]
[30.01.2014] 11:02
frizis
Ja stale korzystam z freshmaila. Ciągłe aktualizacje, prosta obsługa i czytelny interfejs, wraz z rozbudowanym system wglądu w to, jak będzie wyglądać w praktyce wysłanie newslettera, czynią jak dla mnie ten program bardzo dobrym.

IP i czas połączenia logowane. [21014627]
[16.12.2014] 09:27
basik_em
Jeśli zależy ci na czymś prostym w obsłudze, to bardzo intuicyjny jest: http://graphicmail.com.pl/.

IP i czas połączenia logowane. [21507307]

» Odpowiedz na ten temat