o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Forum o książkach
 » Odpowiedz na ten temat

KURS OOBE

[27.06.2013] 20:34
Hanna_2
Robert Noble stworzył świetny Kurs OOBE.
Kiedyś brałam udział i byłam bardzo zadowolona.
http://instytutnoble.pl/oobe

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.11.2013] 17:02
Jackowski
Potwierdzam, to bez dwóch zdań najlepszy kurs OOBE z jakim się spotkałem, mimo iż jest to kurs internetowy, to bije na głowę kursy stacjonarne w jakich miałem sposobność brać udział, w których przeważała tylko sucha teoria.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20882007]
[20.05.2014] 15:05
Ilona Bartczak
Robert napisał świetną książkę OOBE - Drugie życie poza ciałem. Prostym językiem opisuje jak dokonywać podróży astralnych. Kursu jeszcze nie miałam okazji przeglądać, ale jak tylko będzie możliwość zapisu to z pewnością będę chciała się na niego załapać.

IP i czas połączenia logowane. [21185599]
[01.12.2014] 14:25
Ilona220
24 listopada odbyła się premiera książki: OOBE. Drugie życie poza ciałem. Jak opuszczać ciało - praktyczny przewodnik, Roberta Noble.
Przeczytałam ją jednym tchem i z pewnością przeczytam raz jeszcze.
Robert pisze konkretnie i na temat. Wszystko w sposób prosty i zrozumiały. Teraz tylko brać się za ćwiczenia i samemu doświadczać tego cudownego odczucia wolności jakim jest podróż, poza własnym fizycznym ciałem.

IP i czas połączenia logowane. [21479774]
[04.03.2015] 16:51
Marta5
Czy OOBE to to samo co Projekcja Astralna ?

IP i czas połączenia logowane. [21652478]
[23.05.2017] 20:40
[04.04.2015] 10:23
Witecki
Zdania na ten temat są podzielone. Według mnie OOBE jest tym samym co Projekcja Astralna czy świadomy sen, co zresztą Robert Noble potwierdza swoimi doświadczeniami.

IP i czas połączenia logowane. [21702524]
[24.04.2015] 14:23
anna_filll
Polecam książkę Roberta Monroe - Podróże poza ciałem. Jest to pierwsza lektura od której zainteresowałam się tym tematem.

IP i czas połączenia logowane. [21737269]
[12.05.2015] 08:57
Rafaeloo
Ostatnio miałem bardzo nieprzyjemne doświadczenia. Pamiętam, że Robert napisał kiedyś Ebooka jak radzić sobie ze strachem w OOBE. Czy ktoś wie skąd można pobrać tę książkę?

IP i czas połączenia logowane. [21764309]
[27.06.2015] 16:10
MikołajR
Po przeczytaniu książki OOBE Drugie życie poza ciałem nabrałem pewności siebie i wiem, że OBE jest tylko kwestią czasu. Robert bardzo dobrze omówił w niej temat stra@@@aki towarzyszy początkującym podróżnikom. Pozostaje tylko wcielić tę wiedzę w życie.

IP i czas połączenia logowane. [21840066]
[13.09.2015] 20:28
Monixa
Czy wiecie kiedy Robert wyda kolejną książkę? Słyszałam, że będzie w niej opisywał swoje doświadczenia w OOBE.

IP i czas połączenia logowane. [21965683]
[31.10.2015] 22:46
MistrzJoda
Też jestem ciekawy kolejnej książki Noble OOBE ŚCIEŻKA SERCA. Śledzę stronę na facebooku, na której Robert umieszcza swoje postępy w pisaniu. Tutaj jest jej adres: https://www.facebook.com/oobesciezkaserca/

IP i czas połączenia logowane. [22042078]
[30.12.2015] 19:43
Weroinikka
Robert już napisał książkę, ale czeka na wydanie. To zawsze długo trwające procedury, korekta, skład, projektowanie okładki itp. Dużo osób jest ciekawych co on tam opisał. Rozmawiałam z Robertem na forum i nie chciał za wiele zdradzić, przejęty był tym, że ta książka w odróżnieniu od pierwszej będzie bardziej osobista i niosąca jakieś przesłanie.
http://forum.instytutnoble.pl/literatura-wie dza-wywiady-ciekawostki/14/oobe-sciezka-serca/1100/

IP i czas połączenia logowane. [22129349]
[18.01.2016] 10:53
Kamilll
Czekam na tę książkę od dłuższego czasu. Zarezerwowałem ją u Roberta oczywiście z dedykacją. Uwielbiam czytać czyjeś doświadczenia w OOBE. Robert Monroe fantastycznie opisywał swoje przygody, ciekawi mnie co takiego odkrył Robert Noble w swoich podróżach poza ciałem.

IP i czas połączenia logowane. [22157427]
[08.02.2016] 20:18
Jarzębinka1982
No ja przeczytałam książkę OOBE rugie życie poza ciałem i miałam wyjście bezpośrednie tej samej nocy a tutaj zasięgam wszelkich innych informacji związanych z tematem oobe http://forum.instytutnoble.pl czekam tylko jeszcze na jego nową książkę OOBE Ścieżka Serca. Pisał na fejsie, że książka będzie bardziej osobista więc ciekawość mnie zrzera dzięki RObert za super kurs z którego zapomniałam wspomnieć, również miałam przyjemność korzystać i korzystam do tej pory.

IP i czas połączenia logowane. [22187381]
[13.05.2016] 15:10
Daydreaming
Najnowszą książkę Roberta Noble OOBE. Ścieżka Serca można już sobie zarezerwować.
http://www.instytutnoble.pl/oobe/ksiazka-oob e-sciezka-serca/

IP i czas połączenia logowane. [22307422]
[26.07.2016] 18:44
Violettaa
Juz sie nie moge doczekac tej najnowszej ksiazki roberta. Odkad pamietam zawsze interesowaly mnie zjawiska takie jak obe i sny. Jak do tej pory poznalam dwie ksiazki ktore mocno mnie zaintrygowaly. Byla to ksiazka adama bytofa pt. Jasnosc oraz Sztuka Snienia Carlosa Castanedy.

IP i czas połączenia logowane. [22391928]
[06.09.2016] 08:50
MichaelJackson1
Ja już przeczytałem OOBE. Ścieżkę Serca i jestem pod ogromnym wrażeniem. Czułem, że to będzie wyjątkowa publikacja ale nie sądziłem, że Robert napisze książkę w takim stylu jak zrobił to Carlos Castaneda. Czytałem z wielką fascynacją i podziwem dla autora za jego determinację w OOBE. Książkę z czystym sercem polecam każdemu.

IP i czas połączenia logowane. [22435341]
[07.10.2016] 21:15
Wikim
Wspaniała ksiązka pełna mądrości i nauki duchowej. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/290308/oobe-s ciezka-serca
Największe wrażenie zrobiła na mnie ceremonia ayahuaski. Pełen podziw dla autora za taką odwagę i wielkie serce, że zechciał się tym podzielić z czytelnikami. Podoba mi się styl w jakim napisana jest ta historia, lekki, bezpośredni, bez zbędnych nadinterpretacji. Widać, że od Roberta Noble bije niesamowita skromność i ciepło prosto z Serca. Jestem mu ogromnie wdzięczna za tę książkę, która pozwoliła mi inaczej spojrzeć na ścieżkę duchowego rozwoju.

IP i czas połączenia logowane. [22469336]
[25.10.2016] 13:57
Grzybiarz21
Wikim (16.10.2016.07 21:15):
Wspaniała ksiązka pełna mądrości i nauki duchowej. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/290308/oobe-s ciezka-serca
Największe wrażenie zrobiła na mnie ceremonia ayahuaski. Pełen podziw dla autora za taką odwagę i wielkie serce, że zechciał się tym podzielić z czytelnikami.

Nie interesuję się zbytnio OBE, ale planuję wybrać się na ceremonię ayahuaski. Zanim to zrobię chętnie przeczytam ksiązkę Roberta Noble by dowiedzieć się jakie miał przeżycia. Dzięki Wikim za polecenie od dawna poszukiwałem jakiejś konkretnej literatury na temat ayahuaski!

IP i czas połączenia logowane. [22492415]
[08.03.2017] 13:27
Grzybiarz21
Przeczytałem książkę Roberta i od razu odwołałem swój udział w ceremonii Ayahuaski! Jestem ogromnie wdzięczny, że autor tak drobiazgowo opisał to co wyprawia się na takich ceremoniach! Książka otworzyła mi oczy i dała wgląd w to czym właściwie jest ta popularna roślina mocy. OOBE. Ścieżka Serca to lektura dla każdego kto planuje odbyć spotkanie z Ayahuaską. Głęboko wierzę, że uchroni nie jedną osobę przed ceremoniami tego typu i uchroni go od wielu niebezpieczeństw, tak jak to było w moim przypadku!

IP i czas połączenia logowane. [22670655]

» Odpowiedz na ten temat