o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

Zakupy w sieci, czy lubimy?

1 2 3   » 7 Strony tematu:
[23.06.2013] 20:58
Megann123
Jaki klub zakupowy podoba Wam się najbardziej, ja często odwiedzam Złote Wyprzedaże. Fajne markowe rzeczy po okazyjnych cenach

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.06.2013] 21:38
Morfou Bix
Ja lubię, zakupy w sieci, dziś zajrzałam na Złote Wyprzedaże i jak zwykle coś nowego, przez najbliższe 4 dni jest promocja marki Crocs aż 70% zniżki + darmowa wysyłka. Takiej oferty jeszcze nie widziałam nigdzie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20576099]
[11.07.2013] 00:36
MMX2
Złote Wyprzedaże to moja ulubiona strona, ciągle wypatruję coś nowego. Trochę denerwują mnie foty rzeczy wyprzedanych, po co je oglądać jak już ich nie ma.

IP i czas połączenia logowane. [20605900]
[14.07.2013] 22:48
SennaRelax
Ale czy dostałaś terminowo przesyłkę w tych Złotych Wyprzedażach, ja nie chcę czekać tygodniami...

IP i czas połączenia logowane. [20614165]
[16.07.2013] 12:00
jacoszkapka
Ja lubie bardzo! łatwo szybko mozna sie doradzc polecam

IP i czas połączenia logowane. [20616929]
[24.11.2017] 15:39
[22.07.2013] 22:39
NattiRozzi
hej, ja mam juz za soba pierwsze zakupy, wczoraj dotarla przesylka, a okulary na ktore czekam zamawialam poltora tygodnia temu, wiec nie czekalam az tak dlugo na przesylke. jaram sie niemilosiernie, bo kupila armaniego duuzo taniej niz w sklepie, tak wiec bedzie lans tez sie balam, bo slyszalam rozne opinie o tej fimie, ale stwierdzilam ze skoro zośka ślotała ja reklamuje to nie moze to byc syf, bo przeciez celebryci nie robia sobie takiego obciachu

IP i czas połączenia logowane. [20630529]
[23.07.2013] 17:03
Citta
Fajne są te Złote Wyprzedaże, robię wielkie przyjęcie urodzinowe w pierwszy weekend sierpnia i zamówiłam świece Candle Lite Ananas, które mają uświetnić imprezkę. Mam nadzieję, że przyjdą na czas. Muszę jeszcze wykombinować dojrzałe ananasy...

IP i czas połączenia logowane. [20631816]
[07.08.2013] 21:22
Diabola
Generalniie nie mam zaufania do kupowania przez Internet. Tyle różnych opinii krąży, a ja zastanawiam sięco zrobić z radą, żeby uważać na podróbki. Czy ma sięwpływ jak ktoś chce Cięnabrać? Postanowiłam jednak przełamać się. Kupiłam patelnię w Złotych Wyprzedażach i jest Ok. Myślę, że to dobre miejsca na zakupy, polecam

IP i czas połączenia logowane. [20662146]
[08.08.2013] 05:52
nanana
jak wszycy chwalą to ja tez -zlote wyprzedaze są spoko tylko czeka sie w *** dlugo n przesyłke.

IP i czas połączenia logowane. [20662632]
[30.08.2013] 10:36
piotrek.lodz
oczywiscie ze lubimy, zaoszczedzony czas i pieniadze

IP i czas połączenia logowane. [20707417]
[24.09.2013] 17:59
n.kasiaa92
Kupiłam niedawno torebkę na ZW i na żywo podobała mi się mniej niż na zdjęciu. Ale spoko, odesłałam ją i dostałam zwrot kasy, więc jest ok. Z realizacją zamówienia też nie było problemów, przed Bożym Narodzeniem pewnie rozejrzę się na tej stronce w poszukiwaniu prezentów

IP i czas połączenia logowane. [20759936]
[26.09.2013] 11:23
louisa
jasne, że lubię, tym bardziej, że bez wychodzenia z domu i tracenia zbędnego czasu można znaleźć czasem super ofertę. Np. na złotych wyprzedażach, sama natrafiłam tam na przecenę markowych butów, jestem z tego zakupu bardzo zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [20763470]
[05.11.2013] 17:16
vitolina
Dzisiaj jadąc do pracy widziałam akcję w metrze, na stacji Centrum ściany są powyklejane czymś w rodzaju plakatów z półkami sklepowymi i można zamawiać produkty.... Fajnie się zapowiada, bo jadąc w metrze można zrobić zakupy.

IP i czas połączenia logowane. [20845856]
[25.07.2014] 16:43
kroooomka
Nie lubię zakupów przez internet. Ja muszę dotknąć, przymierzyć, poczuć. Dla mnie zakupy to całe przeżycie i miłe doświadczenie, relaks. Dlatego uwielbiam robić zakupy w Silecia city Center;. <3

IP i czas połączenia logowane. [21283315]
[05.08.2014] 10:31
Helenka S.
Nie przepadam za zakupami przez Internet no chyba że faktycznie nie da sie kupic danej rzeczy inaczej http://www.innowacjusz.pl

IP i czas połączenia logowane. [21297898]
[05.08.2014] 11:57
malwina.kostka12000
Lubie zakupy w sieci, nie musze sie nigdzie ruszać i mam wszystko pod ręką. http://www.zaholuj.pl

IP i czas połączenia logowane. [21298082]
[20.08.2014] 21:15
dyt-kaa
A ja zależy co potrzebuję i ile mam na to czasu ale ostatnio lubię zakupy w sklepie Avanti, ponieważ jakość produktów - pierwsza klasa. Ostatnio kupowałam biżuterię, jeden z tych naszyjników : http://www.avantisklep.com/8-bizuteria-damsk a# /kategorie-naszyjniki

IP i czas połączenia logowane. [21320149]
[08.09.2014] 21:40
czerwony_kapturek2
Oczywiście, że lubimy. Lubimy zakupy w każdej formie. Nie ważne czy w sieci czy normalnie w sklepie. Na przyklad ja uwielbiam wydawać pieniądze, bo po to przecież są. Ale czasem odzywają się wyrzuty sumienia i staram się szukać różnych bonów i kuponów zniżkowych. Na przykład robię zakupy grupowe albo wchodzę na stronę alerabat.com, tam jest sporo różnych kategorii, więc zakupy można zrobić nieziemskie

IP i czas połączenia logowane. [21345073]
[09.09.2014] 10:39
Tadeusz666
Ja to nawet nie wiedzialem, ze sa jakies kluby sprzedazowe. Mozecie polecic jakis? http://depilacjalaseremvectus.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21345623]
[22.09.2014] 20:21
KwiatPaproci
Również robię robić zakupy przez internet. Przede wszystkim jest to dużo wygodniejsze. Nie znoszę łazić po centrach handlowych, więc jeśli czegoś potrzebuje, to poszukiwania zawsze zaczynam od sklepów internetowych. Nie muszę na to też przeznaczać specjalnie czasu, mogę spokojnie poprzeglądać oferty wieczorem w wolnej chwili. No i przede wszystkim - promocje Czasami można upolować naprawdę korzystne obniżki przy zakupach online. Jest też fajna DARMOWA stronka, która takie oszczędzanie bardzo ułatwia: http://spyllo.pl/ Wystarczy się zarejestrować i dodać do obserwowanych interesujące nas produkty, a strona prześle nam na maila informację o obniżce ich cen. Wg mnie bardzo wygodne rozwiązanie Można zaoszczędzić i pieniądze, i czas.

IP i czas połączenia logowane. [21364719]
[30.09.2014] 18:02
samsemka
Kupuję coraz więcej w sieci, najwięcej ciuchów. Staram się przy tym polować na promocje i wyprzedaże. Ostatnio trafiłam na wyprzedaż sukienek z kolekcji sugarfree. Zapłaciłam 40 % mniej i miałam darmową przesyłkę. Jak widać warto trochę pomyszkować w internecie

IP i czas połączenia logowane. [21377258]
[30.09.2014] 18:17
Danbog w pomarańczach
A czy w tych sukienkach możesz swobodnie łopotać zwieraczami odbytu i warami sromowymi?

IP i czas połączenia logowane. [21377287]
[30.09.2014] 20:44
szkot54
Ja wolę zawsze przymierzyć..niby można odesłać itp ale tyle zamieszania, że lepiej już chyba iść do sklepu. ..bo żyje się raz

IP i czas połączenia logowane. [21377586]
[31.10.2014] 17:31
brukinka
nie lubię, wole na żywo, dlatego najczęściej robię zakup w silesia city center

IP i czas połączenia logowane. [21427033]
[04.11.2014] 11:46
Sztajnerka
Lubimy, szczególnie kiedy można zaoszczędzić Mam swoje sprawdzone sklepy, produkty. Więc na konkretne produkty ustawiam darmowe monity ze http://spyllo.pl/ i jak tylko cena produktu spadnie (o czym mnie program informuje) to kupuję. Sporo pieniędzy dzięki temu wynalazkowi zaoszczędziłam!

IP i czas połączenia logowane. [21433357]
[06.11.2014] 14:36
lech22
przestałem lubić, od kiedy zaginęła przesyłka i parę stówek poszło, tylko dlatego, że sprzedający wysłał priorytet, ale zwykłego listu
Co prawda odruchowo kliknąłem w to przy zamówieniu.

IP i czas połączenia logowane. [21434941]
[06.11.2014] 19:27
jasinskaa
Trzeba uważać na takie rzeczy przy zakupach w sieci, najlepiej, żeby przesyłka była ubezpieczona, zarejestrowana. http://www.pracujzagranica.eu

IP i czas połączenia logowane. [21435334]
[13.11.2014] 12:26
pajacyk
My ostatnio kupiliśmy obraz w jakimś sklepie internetowym, ale nie pamiętam jakim... Jest rewelacja. Dokładnie tak jak na zdjęciu

IP i czas połączenia logowane. [21447525]
[16.11.2014] 12:19
mcmc
Nie straciliście akordeonu fascynacji, bo nie upadliście mentalnie, a wasza alternatywa wam nie uciekła,
bo nie popełniliście błędu waszego szaleństwa. A ja biorę środki korzystne, i nie każe ci błądzić w amatorszczyźnie,
nie pękła wam amfora, bo nie straciliście ambicji, a wasza aktywność nie spuściła wam dni. Aloes mojej pachnącej drogi przyciąga ciebie
do ambiwalentnych moich doznań szczęścia, wy toniecie w grząskich pułapkach i tracicie godność torową, bo nie dajecie uchwycić siebie.
Ja wychwytuje zdrowych i korzystnych asystentów, a armatura astronomicznych poglądów ułożonego porządku nie łamie waszego bębna.
Cięgi waszej głupoty poraniły wam oczy, ale nie ścięliście sobie wartości, u was wszystko pęka i się rozlatujecie, bo rozum odstawiliście.
Ciężar poważnej ciągłości moich pewnych wyższych wartości skłania was, abyście sfrustrowani nie odchodzili od zmysłów.
Wam zawaliła się ściana, sekunda wam ucieknie i zawali wam sie dom. Wasze zagubienie nie zwęszyło waszego pojęcia, a gruntowne prace musieliście porzucić.
Ja doniosłym głosem i raźnym solidnym krokiem uchwycę każdego z was, jeżeli nie udusicie się wymiocinami kłamstw waszej krzywej drogi. Ja swoim odgłembnym
tętnem zdmuchnę wasze nie poprawne zachowanie, abyście nie parli w strefę upadku, bo wasza nie krótka droga może się wam szybko zamknąć.
Działalność moich dyskretnych manier nie upokarza waszych głupot, nie stracilicie sztuki i finezji, więc nie możecie popadać w ruinę kształtu.
Odcelowe moje czynności wzorowe nie strącą waszej górnolotności rachunku, który wam odbił serdeczność. Wy jesteście zdeprawowaną funkcją
która was samych okaleczyła. Ja nie wymuszam nie wyciskam z was pracowitości dla mnie, bo nie zabieram wam rozumu. Wasze odchyły męczą was samych
ja swoją idealna równowaga jestem wyższością i wiele tracicie, gdy siedzicie w lenistwie waszych wątpliwych poglądów. Runie wam ziemia pod stopami
i miękną wam nogi, gdy trzęsie wami. Targają wami w molnej postawie gnijecie, wynik choroby sobie stawiacie.
W mojej eterycznej dżungli parku estetycznej równowagi. Za późno choroba poraziła wasze kości jak próchnica kruszy wami. Wam zfruneły estradowce i
flanele wam umarły. Zapomnieliście o mojej elektrodzie, wyższej mojej funkcjonalnej fizjologi. Flamenco moich finezyjnych ruchów w mojej łyżce
powagi olbrzymiego susu, wam nie ściąga tapety kolorów, ale pokazuje co wam grozi. Upadek wasz człowieczeństwa już od dawna wylicza wam klęskę
waszej pomylonych wyborów. Prysła wam szansa zmiany, a ja chodzę z ornamentem sztuki egzotycznej i wołam i nie
żądam od was szacunku.

IP i czas połączenia logowane. [21452502]
[05.12.2014] 09:48
Ann1990
Ja uwielbiam zakupy w sieci i robię je bardzo często. Ostatnio kupiłam w sieci prezenty dla całej rodziny. Wolę je, bo jest szybciej, mniej biegania. Ostatnio robiłam duże zakupy na aliexpress24.pl, nie było żadnego problemu, polecam i Wam.

IP i czas połączenia logowane. [21486394]
[05.12.2014] 12:50
Enausa
Bardzo lubie szukac w porównywarkachwww.skapiec.pl tam mozna w bardzo korzystnej cenie znalezc

IP i czas połączenia logowane. [21486738]

1 2 3   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat