o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Adwokat w Warszawie

1 2 3 4 Strony tematu:
[18.06.2013] 23:57
highway88
Witam,
Stoję przed wyborem dobrego adwokata (najlepiej z okolic Warszawy) ponieważ mam pewien problem związany ze spadkiem i podziałem majątku. Zupełnie nie wiem kogo wybrać, ponieważ nie mam żadnego doświadczenia w takich sprawach. Próbowałem szukać w internecie i najczęściej polecanym adwokatem jest Marek Bednarczyk. Wydaje mi się że jest to osoba godna zaufania, ale nie jestem przekonana czy na 100%. Czy ktoś może coś doradzić?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.06.2013] 23:19
wasada
ja kojarzę tylko Panią Anetę Sitnicką i jej kancelarię notarialną, bo sama byłam jej klientem i mogę szczerze i gorąco polecić. jak coś kontakt znajdziesz tutaj: notariusz-wola.warszawa.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20566793]
[31.07.2013] 16:31
Kasieczka5
Mój adwokat Warszawa rozwód przeprowadził szybko i sprawnie. Nie musiałam zbyt wiele czekać, by kancelaria adwokacka warszawa z http://obronca.com.pl zajęła się moją sprawą.

IP i czas połączenia logowane. [20648314]
[29.08.2013] 14:44
Kira26
Wydaje mi się, że warto skonsultować się z mec. Przemysławem Sokołowskim: http://www.adwokatsokolowski.pl/ To dobry i sprawdzony adwokat. Sama udałam się do niego po poradę w sprawie spadku po babci i muszę powiedzieć, że bardzo sensownie mi doradził. Sprawa zakończyła się pomyślnie dla mnie w zeszłym miesiącu.

IP i czas połączenia logowane. [20705717]
[28.03.2014] 12:54
designspektrum  123123@tlen.pl
Witam, Pani adwokat Janicka z kancelarii odszkodowawczej http://www.adwokat-janicka.com/prywatny.php zajmuje się rozwodami. Leczenie padaczki

IP i czas połączenia logowane. [21109709]
[19.10.2017] 00:07
[26.04.2014] 10:42
edkakredka.1987
Wcześniej wspomniany Marek Bednarczyk jest osobą idealną do tego typu spraw, mianowicie do problemów związanych ze spadkiem i podziałem majątku to co każdy, kto miał okazję z Nim współpracować, w Nim lubi to indywidualne podejście do każdej sprawy. ja

IP i czas połączenia logowane. [21150582]
[05.05.2014] 19:34
astalawista.1987
Marek Bednarczyk? Słyszałam właśnie o Nim wiele dobrego i tak się zastanawiam nad spotkaniem z Nim ale skoro mówicie, że jest dobry to się umówię. To co mi się podoba to długie godziny otwarcia kancelarii (od poniedziałku do piątku od 9 do 19) oraz możliwość indywidualnego umówienia się nawet w weekendy. W sam raz dla mnie.

IP i czas połączenia logowane. [21164086]
[28.06.2014] 12:41
herbikm
Ja mogę polecić Panią Martę Duda. Zajmuję się ona szeroki zakresem spraw, ale prawo rodzinne też się do nich zalicza. Ze spokojem mogę powiedzieć, że warto skorzystać z jej usług. Widać, że bardzo jej zależy na Klientach, zawsze indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Dodatkowo ceny u niej nie są wygórowane. Tutaj jest jej strona internetowa, gdzie dowiecie się więcej: http://www.warszawskiadwokat.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [21241956]
[04.07.2014] 14:19
nnnnn186
Ja polecam http://www.warszawskiadwokat.com.pl . To bardzo dobry adwokat. Spróbowałem i nie zawiodłem się, a moja sprawa była z góry przegrana. Oferują też obsługę prawną dla firm.

IP i czas połączenia logowane. [21250271]
[15.07.2014] 10:15
Fagatar
Jeżeli szukasz dobrego adwokata, to sądzę że powinieneś zajrzeć na początek na tę stronę:
http://adwokatsokolowski.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21266214]
[16.07.2014] 07:20
tlen23
w sprawach spadkowych możesz poszukując informacji skorzystać z http://specprawnik.pl/problem/prywatny/rodzi nny-majatek/porada/prawnicy/wszystko zależy jakiego rodzaju to problem? nabycie spadku, podział? jesli chcesz sprawdzić doświadczenie prawnika właśnie w Twojej sprawie, zerknij na prowadzone sprawy prawników, może znajdziesz prawnika, który zajmował się już dokładnie taką sprawą.

IP i czas połączenia logowane. [21267732]
[10.08.2014] 20:36
marquezzz
jeśli poszukujecie dobrego adwokata warto wejść na największy w Polsce portal z opiniami o prawnikachwww.wybierzprawnika.com

IP i czas połączenia logowane. [21305213]
[26.08.2014] 14:59
andrzej77
Mogę zaproponować adw. Michała Krawczyka - osoba z polecenia. W moim przypadku sprawa o dział spadku została poprowadzona sprawie i profesjonalnie. Zawsze był na terminach rozpraw osobiście i kontaktował się przed terminami aby ustalić informować o tym co może się zdarzyć. Kontakt pod nr 509952452,www.kancelariakp.com

IP i czas połączenia logowane. [21328703]
[25.09.2014] 09:20
Agnieszka78
andrzej77 (14.08.2014.26 14:59):
Mogę zaproponować adw. Michała Krawczyka - osoba z polecenia. W moim przypadku sprawa o dział spadku została poprowadzona sprawie i profesjonalnie. Zawsze był na terminach rozpraw osobiście i kontaktował się przed terminami aby ustalić informować o tym co może się zdarzyć. Kontakt pod nr 509952452,www.kancelariakp.com

Zgadzam się w pełni. mec. Krawczyk jest bardzo rzetelną osobą, pojawiłam się u niego niedawno i nie żałuje! Gdyby ktoś się zastanawiał mogę powiedzieć coś więcej na priv. Dla reszty polecam!

IP i czas połączenia logowane. [21368436]
[02.10.2014] 22:44
lucjan43
Ja również mogę polecić Marka Bednarczyka. Naprawdę potrafi pomóc, a przy tym nie życzy sobie nie wiadomo ile. W sprawach spadkowych jest niezastąpiony.

IP i czas połączenia logowane. [21380904]
[13.10.2014] 16:13
Dominik55
Nie widzę sensu płacenia za takie usługi skoro można skorzystać z darmowych porad prawnych w Warszawie tutaj http://www.bezplatneporadyprawne.com/ . Wiele osób korzysta z takich usług. Mnie osobiście bardzo cieszy fakt, że ktoś chce pomagać innym nie biorąc za to pieniędzy. To bardzo szlachetne.

IP i czas połączenia logowane. [21396474]
[13.10.2014] 20:03
Licelalistka12  licelalistka12@tlen.pl
W okolicach Warszawy, w Piasecznie jest polecany przeze mnie adwokat Marcin Hołówkawww.holowka.com.pl , który mnie prowadził sprawę spadkową. Zrobił to w umiarkowanej cenie (telefonicznie zrobiłam wywiad u innych) i przy okazji pomógł w kwestiach podatkowych. Polecam. Heyka.

IP i czas połączenia logowane. [21396858]
[20.11.2014] 13:08
gangar67
tutaj też jest dobra kancelaria adwokacka - http://www.adwokatfhfwarszawa.pl/uslugi.html sprawdzona przeze mnie w ramach współpracy z firmą i doradztwem prawnym. Obsługa prawna firm na poziomie.

IP i czas połączenia logowane. [21459785]
[01.12.2014] 19:10
Janek0066
Witam, pół roku temu walczyłem o nieruchomość na mokotowie, którą chciała odebrać mi rodzina łasa na pieniążki. W sprawie pomógł mi Mecenas Marek Bednarczyk. Miły i profesjonalny Pan adwokat. Ostatecznie nieruchomość została w moim posiadaniu. Życzę Ci powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [21480220]
[08.01.2015] 20:50
Marian80
Do sprawy spadkowej zatrudniłem mecenasa, którego namiar dostałem od znajomego. To był adw. Michał Krawczyk, przyjemna i rzeczowa osoba, a sprawę załatwił szybko i sprawie więc nie mam żadnych zastrzeżeń. Teraz jesteśmy w trakcie działu spadku i wygląda na to, że będzie mu się należał kolejny plus za zaangażowanie Dla zainteresowanych kontaktwww.kancelariakp.com

IP i czas połączenia logowane. [21548818]
[06.02.2015] 13:57
Saperka4
U mnie szalę zwycięstwa przeważyły zeznania świadków, które doprowadziły byłego męża do szału Miałam pomoc bardzo walecznego mec. Pawła Budrewicza, który inteligentnie podszedł do rozmów ze świadkami. Dzięki jego poradom zebrałam jeszcze więcej materiału dowodowego. Pan Paweł to człowiek empatyczny i jako kobieta czułam się przy nim bezpiecznie.

IP i czas połączenia logowane. [21604031]
[04.03.2015] 13:09
barber78
wydaje mi się, ze wsparcie obeznanego adwokata to podstawa na takiej sprawie. U mnie spora pomocą okazała się ta warszawska kancelaria adwokacka -www.adwokatfhfwarszawa.pl mają mega skuteczny zespół.

IP i czas połączenia logowane. [21651969]
[25.03.2015] 09:47
salute34
ja korzystałam kiedyś z usług pani Karoliny Górskiej i nie mam żadnych zastrzeżeń co do jej pracy, bardzo profesjonalna kobieta. tu masz kontakt http://karolinagorska.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21686604]
[31.03.2015] 15:02
hannaantonina
Do mnie do warszawy przyjeżdżał zaufany adwokat pan Bałaga, nie jest z Warszawy, ale jeździ i pomaga w różnych miejscach. Bardzo jestem mu wdzięczna, dzięki niemu mój syn jest ze mną teraz.

IP i czas połączenia logowane. [21696684]
[10.04.2015] 18:13
Angelika
Mi koleżanka poleciła Adwokat Anetę Zaleską. Ja akurat potrzebowałam pomocy przy uregulowaniu spraw spadkowych w związku ze śmiercią mojej mamy. Sprawa była skomplikowana, zwłaszcza że przyrodnie rodzeństwo kwestionowało testament. Wszystko jednak zakończyło się pomyślnie. Jestem zadowolona z obsługi i dlatego śmiało polecam dalej.

IP i czas połączenia logowane. [21713504]
[12.04.2015] 15:19
Kamil7312
ja również polecam Adwokat Anetę Zaleską. Trafiłem na nią przez przypadek bo potrzebowałem pomocy w kwestiach związanych z prowadzoną przeze mnie działalnością gospodarczą. Okazała się bardzo kompetentną osobą i do tego kontakt z nią był niemal przez całą dobę (potrafiła odpowiadać na maile nawet po 23 00). Poleciłem p. mec. koledze, który potrzebował pomocy przy rozwodzie i podziale majątku. I on również był z niej bardzo zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [21716063]
[21.04.2015] 08:23
Jarzynaww
Ostatnio miałem pewien spór z sąsiadem o część mojej działki i z tą sprawą udałem się do adwokata którego polecił mi mój kumpel http://adwokat-midro.pl/zakres-uslug Ktoś słyszał ? Jeśli nie to na prawdę polecam bo to jeden z lepszych prawników w Warszawie.

IP i czas połączenia logowane. [21730722]
[14.05.2015] 13:12
Oracz Paweł
Jeżeli nie chcesz się przedwstępnie deklarować a poszukujesz porady prawnej to myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z kancelarii prawnejwww.kancelariakufieta.pl. Posiadają bardzo dobrze działającą infolinię z poradami prawnymi, z której ostatnio korzystałem.

IP i czas połączenia logowane. [21767760]
[23.05.2015] 18:14
CzeslawSz
Polacem Michala Krawczyka (Bielany, Mokotow). Trafilem z polecenia kolezanki z biura. Jestem pod wrazeniem profesjoanlizmu. Mecenas jest dobry - widac ze lubi to co robi. Adwokat drugiej strony wypadl tak blado i nieporadnie ze szkoda gadac...polecam chocby na konsultacje - bardzo ludzko i rzeczowo.

IP i czas połączenia logowane. [21780275]
[02.06.2015] 15:41
htr4gf
Polecam kancelarię pana Budrewicza z Warszawy, z ul Ogrodowej. Profesjonalna, kompleksowa obsługa, uczciwe podejście. Radca pomógł mi dogadać się z ex co do majątku, a zwłaszcza kłopotliwa była hipoteka. Namiary na kancelarię są na stronie http://dobry-skuteczny-prawnik.pl.

IP i czas połączenia logowane. [21794102]
[10.06.2015] 13:51
karolina2344
Może spróbuj tutaj http://www.kancelaria-miastkowski.pl/ maja dobra opienie. Korzystalam z ich usług i bylam zadwolona. Mam nadzieje ze już nigdy nie będę miala okazji korzystac z pomocy adwokata, ale jeśli tak się przydarzy to wroce do nich. Plus za rzeetelnosc i przygotowanie do sprawy.

IP i czas połączenia logowane. [21808393]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat