o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Jak zareklamowac nową firmę w internecie?

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[21.10.2016] 15:27
Wojciech_W
Tak naprawdę, jest to zależne od formy przedsiębiorstwa. Trudniąc się handlem, warto zainwestować w spersonalizowane teczki na dokumenty (można je zamówić tutaj - http://www.fanatycydruku.pl/ ) - są tanim i skutecznym nośnikiem reklamowym .

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22487315]
[13.11.2016] 21:22
Marta Niedźwiecka
Jeżeli chodzi o reklamę w internecie to na pewno facebook jest świetnym narzędziem do marketingu, ale warto też pomyśleć o fajnych ulotkach, banerach lub np. papierowych kubkach z nadrukiem o twojej firmie, w których można serwować kawę klientom. Wykonuje je m.in. firma Rainbow Cups.

IP i czas połączenia logowane. [22517015]
[24.11.2016] 12:07
Karol_BHP
Podobnie jak @Wojciech_W polecam Ci inwestycję w teczki reklamowe. Ich zakupu dokonałem w tym samym sklepie (tj. tu - http://www.fanatycydruku.pl/teczki-standard ) i jestem bardzo zadowolony. Tego typu reklama jest tania i skuteczna .

IP i czas połączenia logowane. [22530885]
[29.11.2016] 23:15
Nataliiii_78
Zobaczcie też ofertę https://www.sempire.pl/ - Profesjonalna Agencja SEO i SEM z Poznania. Już po 3 miesiącach współpracy można oczekiwać naprawdę fajnych efektów.

IP i czas połączenia logowane. [22538065]
[05.12.2016] 13:32
Markt
Dobrze że w Internecie, a nie tak jak większość roznosi ulotki. Otrzymując w aptece czy gdziekolwiek indziej zwracaliście uwagę jaki posiada nadruk? Czy wpłynęło to na wasze zainteresowanie? Nie sądzę. Odpowiedz sobie sama na te pytania i wszystko będzie jasne. Tak się robiło kiedyś, dużo osób nadal to stosuje ale to mało praktyczne. Mamy w tej chwili inne, lepsze możliwości. Również jestem za tym, by działać jakoś kreatywnie w Internecie. Ja skorzystałam ze spotu reklamowego dla własnej firmy, który wykonałam w super studiu http://www.imperiafilm.com/ które szczerze polecam. Przyjemna współpraca, i jak zniewalający efekt końcowy

IP i czas połączenia logowane. [22545968]
[24.03.2017] 03:06
[07.12.2016] 11:20
Karolina_Woj
@Markt - nie do końca się z Tobą zgadzam... Fakt, to internet króluje, jednakże nadal są ludzie, którzy dostępu do niego nie mają...
Jeśli jednak zastanawiasz się nad reklamą w sieci, proponuję Ci, abyś skorzystała z pomocy profesjonalistów. Na rynku jest wiele firm, które marketing internetowy mają w małym paluszku (jedną z nich, jest ta - http://angelsadvertising.pl/ ) - decydując się na usługi którejś z nich, oszczędzamy czas, który można przeznaczyć na inne czynności oraz pieniądze (nie mając odpowiedniej wiedzy często inwestujemy w narzędzia, które nie są nam potrzebne .

IP i czas połączenia logowane. [22549089]
[07.12.2016] 21:30
Janwwer00
Generalnie wszystkie są dobre, im więcej zasiejesz, tym więcej zbierzesz plonów" Wszystko zostało juz zapisane w dzisiejszych czasach, wystarczy przeczytać. Sam borykałem się z tym problemem co Ty, więc zacząłem czytać http://livro.pl/ksiazki/biznes-ekonomia-mark eting/ekonomia/inne.html po przerobieniu paru dobrych książek wiedziałem już co mniej więcej muszę robić w jaki sposób i gdzie się reklamować. Na początku każdy chyba zaczyna od social media, później lecisz dalej dalej i dalej

IP i czas połączenia logowane. [22550002]
[15.12.2016] 14:30
papryczka29
Ja też noszę się z zamiarem założenia firmy, dlatego w lutym wybieram się do Warszawy na targi Remadays dla niewtajemniczonych to targi reklamy i poligrafii, gdzie spotykają się przedsiębiorcy z kraju i z zagranicy. Mam nadzieję, że tam się zainspiruje. Podobno jednego dnia się nie da wszystkiego przejść, bo tak dużo jest stoisk

IP i czas połączenia logowane. [22560411]
[19.12.2016] 13:40
meryll
Współpracuję z agencją marketingową Nakatomi, której zadaniem jest właśnie promowanie mojej firmy w internecie. Tutaj chodzi zwłaszcza o pozycjonowanie. Poza tym bardzo ważna jest jak się okazało aktywność w social media, więc założyli dla mnie profile firmowe m.in. na fb, twitterze itp. i tam regularnie dodają posty. Generalnie sporo dla mnie robią, bo i ogłoszenia, prowadzą również firmowego bloga, zajmują się copywritingiem. Nie miałam wcześniej pojęcia, jak ważne jest to żeby być aktywnym w internecie, ale teraz widzę tego efekty. Liczba klientów znacznie mi się zwiększyła, kogo nie zapytam, zawsze odpowiadają, że właśnie w internecie mnie znaleźli, także dzieje się tam sporo dobrego w mojej sprawie Na początku chciałam tylko tak na próbę skorzystać z ich usług, ale teraz kiedy nowi klienci zaczynają do mnie napływać, zamierzam kontynuować współpracę.

IP i czas połączenia logowane. [22565194]
[26.12.2016] 18:37
ewevdb
moze film promocyjny? Pozwoli on w skrocie i bardoz konkretnie przedstawic wszelkie uslugi jakie oferujecie, wedlug mnei to najlepsza opcja. Moj znajomy taki film robil dzieki firmiewww.forward-group.pl i bardzo zachwalal

IP i czas połączenia logowane. [22573970]
[30.12.2016] 13:51
maciej_wpk
Marketing jest niezwykle skomplikowany. Lepiej zlecić go profesjonalistom. Ze swojej strony mogę polecić Ci tą firmę - http://angelsadvertising.pl/ - współpracuję z nimi od dawna i jestem bardzo zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [22579759]
[03.01.2017] 12:30
olga90
Ja co roku jeżdżę na targi reklamowe, bo studiuję pokrewny kierunek i zawsze jest na co popatrzeć. Najbliższe będą 15 lutego w Warszawie - Remadays. Zorganizowali konkursy dla najlepszych firm, więc przyciągną tłumy. Warto się wybrać.

IP i czas połączenia logowane. [22585609]
[12.01.2017] 09:14
gracja38
Ludzie to wzrokowcy. Nie bez powodu przecież też się mówi, że jak Cię widza, tak Cię piszą dlatego na początek skupiła bym się raczej na tym. Przydatne przydaje się również pozycjonowanie stron i tym podobne. Na fb dużo firm początkowo raczkuje, można spróbować. Ale to wszystko się nie uda, jeśli nie będziesz miała im nic ciekawego do pokazania. Dlatego zainwestuj w dobre zdjęcia (nie napisałaś czym się trudnisz, ale zakładam ze pewnie handlem) zrób jakiś (nie musi być ogromny) spot reklamowy pokaż, że wiesz co robisz, wtedy i znajdziesz zainteresowanie. Od nastu lat prowadzę firmę i dopiero jak mąż mnie namówił na podjęcie podobnych kroków znacznie zauważyłam skok zainteresowania w kierunku mojej działalności (zajmuje się tak zwanym hand made , inny słowy robótki ręczne). Sama współpracuje z ta firmąwww.imperiafilm.com/ maja bardzo profesjonalne studio, zrobiło na mnie ogromne wrażenie, nawet nigdy nie spodziewałam się, że w takim będę. Mają naprawdę doświadczoną kadrę montażystów i grafików, wyczarowali mi parę naprawdę świetnych rzeczy, który mimo upływu czasu, nadal świetnie się sprzedają. Polecam jak najbardziej takie rozwiązania no i tę firmę, najlepsza.

IP i czas połączenia logowane. [22597997]
[15.01.2017] 18:39
Marynia842
maciej_wpk (16.12.2016.30 13:51):
Marketing jest niezwykle skomplikowany. Lepiej zlecić go profesjonalistom. Ze swojej strony mogę polecić Ci tą firmę - http://angelsadvertising.pl/ - współpracuję z nimi od dawna i jestem bardzo zadowolony.

Też korzystałam z ich usług. Są świetni!

IP i czas połączenia logowane. [22602601]
[28.01.2017] 14:56
hitto_45
Moim zdaniem Internet Internetem, ale nie raz warto mimo wszytko zasięgnąć tych tradycyjnych metod, bo dobrze wykonane trafiają do szerszej grupy odbiorców niż dana strona www. Ja postawiłam mimo wszystko na ulotki które sprawiły, ze osiągnęłam spektakularny efekt. Ale możesz również zasięgnąć innej metody reklamy np. banery czy roll-upy które są równie skuteczne. Mistrzem w produkowaniu reklama każdego formatu jest ta firma z którą współpracuje już od paru latwww.swiatreklamy.pl . polecam bo zawsze mają dobrze jakościowo wykonaną prace i nie trzeba długo czekać na swoje zamówienia.

IP i czas połączenia logowane. [22618595]
[02.02.2017] 12:10
Alebrt523
Moim zdaniem każda forma reklamy jest dobra, przede wszystkim uwzględniając tą online gdzie mamy największy odbiór potencjalnych klientów, ale także i stacjonarna forma reklamy jak banery czy ulotki, przydadzą Ci się w tym celu np: papier kolorowy czy generalnie artykuły papiernicze,a te znajdziesz na Shan.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [22631342]
[16.02.2017] 12:38
soka_40
Polecam tradycyjniewww.swiatreklamy.pl . W internecie bardzo często nasza reklama ginie gdzieś w otchłani, a jest już tyle programów ową reklamę blokuje, nie warto. Dałem tobie link do firmy, która ma naprawdę bogatą usługę zareklamowania firmy przez banery, roll-upy, stojaki, gabloty i wiele innych. Polecam się zapoznać

IP i czas połączenia logowane. [22647812]
[03.03.2017] 12:14
Robiszewski
Najlepszym sposobem jest zainwestowanie w pozycjonowanie i zrobienie w miarę ładnej strony internetowej. Jak ja, nie mając pojęcia o tym poszukałem sobie http://www.like08.pl/ http:/drukarnia.like08.pl/,w przystępny sposób dostałem info na czym polega seo i adwrodsy. Firma się rozwija, ale najważniejsze - nie przepłacać na start.

IP i czas połączenia logowane. [22665219]
[19.03.2017] 23:28
lukaszh
Mi pomogło założenie wizytówek oraz pozycjonowanie. Zleciłam to iwizerunkowi, który profesjonalnie i kompleksowo zajął się budowaniem wizerunku mojej firmy w sieci. Obecnie wykupiłam u nich usługę monitoringu mediów- tak by móc monitorować np. negatywne opinie, ktore pojawią się na temat mojej firmy oraz by obserwować konkurencję.

IP i czas połączenia logowane. [22684020]
[23.03.2017] 13:01
Kluga_14
Pozycjonowanie to naprawdę świetna sprawa! Nie ważne jaką tematykę ma strona lub z jakiej branży jest firma - te działania zawsze się opłacają. Trzeba jednak wybrać dobrą ofertę i wiedzieć jakich działań unikać. Dla zainteresowanych zostawiam link do świetnego artykułu, własnie na temat SEO:https://seo.ltb.pl/tanie-pozycjonowanie-stro n-internetowych-5-powodow/ możecie się z niego wiele dowiedzieć o pozycjonowaniu i jego faktycznym wpływie na popularność danej witryny

IP i czas połączenia logowane. [22688014]

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat