o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Sprzęt
 » Odpowiedz na ten temat

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego 5

1 2 3
[13.05.2013] 13:33
Ratownik2
Zapraszamy do oddziału w Krakowie, wynajmujemy nie tylko sprzęt budowlany ale również profesjonalny sprzęt ogrodniczy.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[29.10.2014] 11:05
Tomek899
A mają tam taki dobry sprzęt jak tutaj http://www.machair.pl/serwis/
Bo jeśli nie to będę musiał skorzystać z usług tej własnej firmy i zakupić sprężarkę tłokową Wiele dobrego słyszałem o tej firmie więc jestem pewien że jeśli dokonam zakupu będę zadowolony

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21422554]
[16.12.2014] 13:19
joumem
Ja myślę, że warto szukać po prostu. Czasem w obrębie jednego miasta są dwie albo trzy firmy, które mają podobną specjalizację, a ceny są bardzo różne. Ja na przykład ostatnio stawiałem halę i pomagała mi firma dzwigi-rybacki.com.pl, inna firma z okolicy chciała za taką samą cenę prawie 20% więcej.

IP i czas połączenia logowane. [21507691]
[24.12.2014] 10:49
enforces
zobacz na najem wynajem http://najem-wynajem.pl/wypozyczalnie/762/wy najem-sprz%C4%99tu-i-maszyn-budowlanych.html Sporo jest ofert wynajmu sprzętu budowlanego z całej polski. Żyj i działaj!

IP i czas połączenia logowane. [21521075]
[29.12.2014] 04:09
klsajdsa
Ja troszke z czyms innym, ale nie chce tworzyc nowych watkow, czy ta firmawww.cranes.pl nada się do naprawy dźwigu? Pierwszy raz się z nimi spotykam, a blisko maja swoja siedzibe ode mnie i chciałbym spróbować co potrafia. Z Gory dzieki za opinie

IP i czas połączenia logowane. [21528335]
[24.09.2017] 17:41
[14.04.2015] 02:25
Adrraww
Ja sprzęt budowlany wynajmuję uwww.ramirent.pl , duża firma na rynku, mają szeroki wybór, a co najważniejsze oferują najlepszą cenę. Moim zdaniem do niewielkich prac, które przeprowadzam na działce idealnie się sprawdza.

IP i czas połączenia logowane. [21718767]
[03.05.2015] 00:01
wterter
Ja akurat dostalem namiar od znajomego na te firme jezeli chodzi o wynajem sprzetu budowlanegowww.cm-construction.pl czy ktos moze korzystal i moze polecic? dzieki z gory za szybkie odpowiedzi

IP i czas połączenia logowane. [21751167]
[10.06.2015] 11:50
Poldek Rascz
Adrwww ma rację, najlepszą wypożyczalnią sprzętu budowlanego jestwww.ramirent.pl regularnie korzystam z ich usług podczas niewielkich prac budowlanych na działce i to rozwiązanie świetnie się spisuje. Świetny i dobrze serwisowany sprzęt, który jeśli musiałbym kupić kosztowałby mnie majątek.

IP i czas połączenia logowane. [21808102]
[21.07.2015] 09:56
hjytjytjyt
Ja sprzet budowlany wynajmuje w swietnych cenach dziekiwww.pl-kraz.pl do tego bardzo szeroki wybor, polecam każdemu

IP i czas połączenia logowane. [21882974]
[19.08.2015] 22:05
paulinka-23
Dokańczając się do wypowiedzi, korzystam ze sprzętu budowlanego we Wrocławiu http://www.koparkawroclaw.pl/. Bardzo często wypożyczamy od nich zagęszczarki, jeżeli termin napięty to trzeba sprzęt organizować. Maja oni też inny sprzęt pod wynajem, bądź rożnego rodzaju usługi świadczą. Korzystam i polecam

IP i czas połączenia logowane. [21929629]
[08.09.2015] 11:57
wevdsvsd
Dobry sprzet wypożyczysz tutajwww.cm-construction.pl

IP i czas połączenia logowane. [21957917]
[29.09.2015] 10:46
Janek Reeds
Korzystam ze sprawdzonej wypożyczalni sprzętu budowlanegowww.ramirent.pl , jest to, moim zdaniem, jedna z lepszych na rynku firm, która specjalizuje się w ofercie dla dużych, średnich i małych przedsiębiorstw. Wielokrotnie sprawdzana przeze mnie, zawsze daje radę, szczegolnie w przypadku wynajmu rusztowań oraz wszelkiego rodzaju elektronarzedzi.

IP i czas połączenia logowane. [21991078]
[19.10.2015] 21:50
fwefwefwe
Jezeli ktos szukalby firmy z innej okolicy to ja osobiscie kiedys wypozyczalem sprzet budowlany odwww.pl-kraz.pl dla swojej firmy, naprawde polecam!

IP i czas połączenia logowane. [22023007]
[14.12.2015] 22:27
fewwqdc
powierdzam rzetelnosc firmywww.cm-construction.pl sprzet swietnej jakosci

IP i czas połączenia logowane. [22108489]
[21.12.2015] 07:04
jkeudd
Dokańczając się do wypowiedzi, korzystam ze sprzętu budowlanego, głównie mini dźwigów odwww.maeda.pl Bardzo często wypożyczamy od bo trzeba sprzęt organizować. Korzystam i polecam, sprawdzone, ale co najważniejsze w rozsądnych cenach bo to moim zdaniem liczy się najbardziej podczas inwestycji.

IP i czas połączenia logowane. [22116177]
[21.12.2015] 22:51
mastiErA
Polecam zajrzeć do pagat: mają wszystko to, co jest poczebne do remonti i wykończenia, np. agregaty malarskie i tynkarskie. Tu macie pełną ofertę: http://www.pagat.com.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22117211]
[10.02.2016] 22:06
naruto32
Akurat takie agregaty można wypożyczyć w kilku firmach. Jest jeszcze http://bmbserwis.eu/oferta-wynajmu/agregaty/ 8-agregaty-malarskie.html chociaż wszystko zależy pod miasta w jakim szukamy, bo raczej odebrać je trzeba samemu.

IP i czas połączenia logowane. [22190760]
[21.02.2016] 15:02
ewerman85
Pagat jest rzeczywiście bardzo dobrym miejscem, w którym można wypożyczyć sprzęt budowlany, wyszczególniając agregaty malarskie i tynkarskie. Tu są wszystkie szczegóły: http://www.pagat.com.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22206145]
[07.03.2016] 20:04
DenisssRekk
O jakie dokładnie maszyny budowlane chodzi? Mamy na myśli raczej elektronarzędzia, dźwigi i podnośniki czy może rusztowania? Warto to jednak zaznaczyć. Sam od dawna korzystam z opcji wynajmu sprzętu budowlanego i uważam, że jedną z lepszych ofert na rynku, jeśli nie najlepszą, ma obecniewww.ramiretn.pl , duży gracz na rynku z dobrym i profesjonalnym sprzętem i dbającym o jego jakość. Nigdy jeszcze się nie zawiodłem, w dodatku mają dość sporą ilość placówek, więc jeśli potrzebuję sprzetu w różnych miejscach to też nie jest to żadnym problemem.

IP i czas połączenia logowane. [22226560]
[21.03.2016] 16:35
truytiyukuykyu
ja swoj sprzet wiele razy wypozyczalem dzieki firmiewww.cm-construction.pl i nie zawiodlem sie na ich uslugach, sprzet najwyzszej jakosci

IP i czas połączenia logowane. [22243533]
[21.04.2016] 13:18
efewvewv
moja firma regularnie korzysta z wypozyczalni dzwigow i nie tylko firmywww.lisowski.net.pl zdecydowanie warto skorzystac z ich uslug, profesjonalisci

IP i czas połączenia logowane. [22280982]
[11.05.2016] 11:42
arass87
A możecie polecić jakąś firmę która wynajmuje podnośniki ?

IP i czas połączenia logowane. [22304786]
[12.05.2016] 12:33
tymi
Ja ostatnio wypożyczałem rusztowanie od slv-group.eu i bardzo dobrze na tym wyszedłem.

IP i czas połączenia logowane. [22306002]
[17.05.2016] 21:34
asvadvcxv
bardzo duzy wybor sprzetu pod wynajem maja uwww.lisowski.net.pl to takze jeden z najlepszej jakosci sprzetow na rynku, zdecydowanie polecam

IP i czas połączenia logowane. [22312784]
[23.05.2016] 21:24
adekk97
jeżeli chodzi o podnośniki to ja jestem z Wrocławia i u nas na budowie wynajmują tuwww.special-mont.pl. mają tam porządne sprzęty i z żadnym nie było jeszcze problemu. no i umowę też dają podobno na korzystnych warunkach.

IP i czas połączenia logowane. [22319708]
[29.05.2016] 19:13
marCiNN403
ja kiedyś korzystałem z usług tej firmy, która zajmuje się usługami dźwigiem i pracami na wysokościach http://www.pietruczuk.com.pl/. Mają świetnie wyszkolonych operatorów, a sprzęt widać, ze sprawny.

IP i czas połączenia logowane. [22326557]
[14.06.2016] 16:12
dasdsaasf
a czy ktos moze orientuje sie czy warto wypozyczyc dzwig u firmywww.listowski.net.pl dzieki z gory za opinie

IP i czas połączenia logowane. [22344917]
[22.06.2016] 13:40
DagaUwaga
Ja korzystam już ze sprawdzonych wypożyczalni sprzetu budowlanego. Nauczyłem się, że czasem lepiej jest coś wynająć, szczególnie jeśli jest to dobrej jakości sprzęt, niż kupić i później nie używać. Od kilku lat regularnie wynajmuję zarówno elektronarzedzia jak również cięższy sprzęt na budowy odwww.ramirent.pl. Z tego co wiem działają na terenie całej polski więc łatwo cos od nich wynająć i przekonać się samemu, polceam.

IP i czas połączenia logowane. [22352980]
[24.06.2016] 08:09
paw43
Podczas budowy mojego domu potrzebowałem wypożyczyć dźwig. Dlatego, że dom jest modułowy. Jestem z okolic Lublina więc skorzystałam z firmy http://uslugidzwigowe.lublin.pl/. Ceny są naprawdę konkurencyjne. Wszystko odbyło się w wyznaczonym czasie. Rzetelna i profesjonalna firma.

IP i czas połączenia logowane. [22355007]
[04.07.2016] 00:14
Poerdd
U mnie sprzęt budowlany został wykorzystany kilkukrotnie, ale największą wartość w trakcie całej inwestycji miał wynajem żurawi budowlanych odwww.maeda.pl , które pozwoliły na przyśpieszenie pracy i zrealizowanie tego co by się bez nich nie udało.

IP i czas połączenia logowane. [22365857]
[04.07.2016] 00:39
Poerdd
Ja ostatnio miałem bardzo fajną przygodę z wynajmem sprzetu budowlanego dokładnie żurawi budowlanych, ktore nie są aż tak łatwo dostepne na rynku. Na szczęscie udało się je dostać wwww.maeda.pl i zdecydowanie polecam. Sprzęt jest wysokiej jakości i spełnia wszelkie wymagania dotyczące prac z nim związanych.

IP i czas połączenia logowane. [22365886]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat