o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje wrażenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

nie wiem gdzie pojechać z żoną

1 2 3   » 7 Strony tematu:
[07.05.2013] 20:06
grastoff
Chodzi o jakiś romantyczny wypad. Luksus, SPA, szmery bajery - nie znam się na tym, ale wiem, że żonie się marzy. Najlepiej w górach - macie jakieś doświadczenia / pomysły?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[13.05.2013] 09:11
szaraczek
To wszystko plus jeszcze wyjazd za granicę w jakieś błogie miejsce to powinno zadowolić Twoją żonę. Ja brałem kredy z pożyczka-gotówka.pl na taką eskapadę, ale żona była wniebowzięta

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20482212]
[13.05.2013] 16:56
Mysza_87
Wsiadaj w samochód, pakuj żonkę i ruszcie na spontanie takie wypady są najlepsze!

IP i czas połączenia logowane. [20483436]
[25.05.2013] 14:52
katerina888
Zdecydowanie zrób jej niespodziankę i zorganizuj spontaniczny wyjazd w piątek wieczorem MY często organizujemy wyjazdy tak że wypożyczamy auto z Panka i jeździmy w różne miejsca, raz w góry, do Zakopanego, byliśmy też w Kazimierzu, na Mazurach, teraz na długi weekend jedziemy nad morze w okolice Gd

IP i czas połączenia logowane. [20509840]
[26.05.2013] 00:23
szklankawody
a co powiesz na SPA w górach? rezydencja nad Wodospadem w Karkonoszach jest wspaniała. cudowna obsługa, pyszne jedzenie, krajobrazy no i pokoje naprawdę cudowne!

IP i czas połączenia logowane. [20511256]
[25.11.2017] 04:44
[26.05.2013] 13:05
salina
mnie kiedyś mąż też zrobił taką super niespodziankę. Pojechaliśmy na świetny wyjazd do Egiptu z biurem podróży. Ja nigdy nie byłam w tamtym rejonie, więc byłam w siódmym niebie. Mieliśmy wykupionego w alfa starze alla, właśnie dobry, z tego co pamiętam czterogwiazdkowy hotel, w nim spa, więc mogłam o siebie zadbać... Super pomysł, nie wahaj się tylko zrób żonie niespodziankę, na pewno ci to wynagrodzi

IP i czas połączenia logowane. [20511724]
[29.05.2013] 21:53
katerina888
Tylko się nie zdradzaj wcześniej;P najlepsze niespodzianki sa te prawdziwe

IP i czas połączenia logowane. [20518886]
[05.06.2013] 10:32
gosiakasia
a polskie morze? Słyszałam ostatnio, przez przypadek od klientki, że mąż powiedział jej, że ma zabrać ze sobą kostium kąpielowy. Myślała, że jadą nad morze, a pojechali do SPA. powiedziała, że dla niej był to nie zapomniany wyjazd. i ogromna niespodzianka. Pojechali do Primavera Conference&SPA

IP i czas połączenia logowane. [20532576]
[06.06.2013] 02:12
martianka56
to nad wodospadem nieźle się prezentuje, ja bym chciała, żeby mój mężczyzna mnie zabrał

IP i czas połączenia logowane. [20534509]
[05.08.2013] 09:34
marakuje
wiesz co jak szukasz dobrego miejsca, żeby pojechać z żoną to ja proponuję Dwór Oliwski w Gdańsku, piękny, elegancki hotel, który na pewno będzie sprzyjał romantycznej atmosferze, do tego spa i specjalna oferta dla dwojga, więc myślę, że to miejsce będzie dla was najlepsze na spędzenie wolnego czasu.

IP i czas połączenia logowane. [20657156]
[05.08.2013] 13:15
darusiaa111  darusiaa111@tlen.pl
No no, fajny pomysł, zazdroszczę, żeby mój chłopak na taki wpadł Co do gór, to my przeważnie z chłopakiem skupiamy się na tym gdzie by tu powędrować, ale mamy znajomych, którzy tylko i wyłącznie jadą się zrelaksować popływać w basenach, no i oczywiście SPA, bez tego ani rusz Z tego co kojarzę to oni ostatnio coś znaleźli na tej stronce http://nocowo.pl/szukam_noclegu.html
Powodzenia w poszukiwaniu

IP i czas połączenia logowane. [20657489]
[06.08.2013] 10:49
Wroclaw_Airport
Wrocławscy podróżnicy dzielą się swoim doświadczeniem! Wejdź na naszego bloga i poznaj praktyczne porady wszystkich wylatujących z Wrocławia.
Praktyczne porady na: http://www.wroairport.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20659007]
[09.08.2013] 08:39
Prosto z Australii
Mieszkajac w pomieszanym kraju moge sie na rozne rzeczy napatrzec.
Koniec ramadanu... jak ktos nie wie - jest to nazwa mohametanskiego miesiaca. Nie przypada to na jakis okreslony czas, co roku o 10 dni szybciej sie zaczyna. W tym okresie oni jedza tylko przed wschodem slonca i po jego zachodzie. I jak sie ramadan konczy to celebruja (bez alkoholowo ) Pracuje blisko mekkah i dzis rano byl cyrk! Tlok jak w Paryzu na wsi, jakby mogli to pietrowo by parkowali! My musielismy zamknac brame bo inaczej nasi pracownicy nie mielby gdzie zaparkowac.
Dla przykladu kierowca cos jak TIR w Europie przyjechal w nocy, zaparkowal blisko naszej bramy i poszedl w kimono. Rano sie obudzil i byl tak przyparkowany ze nie mial szansy wyjazdu. Nasz naczelny chcial wziasc widlaka i przestawic jeden blokujacy samochod ale na szczescie inny w sukmanie jakos pokierowal kierowce ze bez uszkadzania samochodu sie obylo.
A jak przelaza przez ulice to na zasadzie - stawajcie narody, ja ide! A wuja, nie przepuscilam. Jezdnia to nie pastwisko!
Kobiety zamezne to jak stado nietoperzy na czarno, ze szparka na oczy. Ktos moze sie pomylic i list wrzucic myslac ze nagle mamy czarne skrzynki pocztowe.
Juz sie uspokoilo ale to jest szokujace. Jesli ja bym pojechala do ich kraju musze sie ubrac wedlug ich wymagan. Dlaczego tego nie robia emigrujac do mojego kraju??? Przeciez teraz to tez ich kraj! Ja krakowiaka na ulicy nie odstawiam
Wydaje mi sie ze religia powinna byc bardziej intymna a nie polegajaca na wymuszaniu....

IP i czas połączenia logowane. [20664816]
[19.08.2013] 10:22
grosseliczi
w górach to nie wiem, ale jak ma być romantycznie to polecam się wybrać do Krakowa. Dla mnie jest to bardzo magiczne miasto, niesamowity klimat. Możecie się zatrzymać w Hotelu Niebieskim, mają fantastyczne jedzenie i super ofertę jeśli chodzi o spa, szczególnie strefa relaksu mnie się podoba.

IP i czas połączenia logowane. [20683636]
[20.08.2013] 06:32
kiara22
A ja proponowałabym Ci zabrać żonę na jakiś romantyczny rejs do Skandynawii.
Tutaj znajdziesz więcej informacji o tym jak tam pięknie
http://www.skandynawskiewakacje.pl
Wybrać się tam możesz np z Unity Line. Których zresztą sprawdziłam już osobiście i śmiało daję im "dużą 5 z plusem".

IP i czas połączenia logowane. [20685719]
[20.08.2013] 12:03
oluchab
Kiara zgadzam się , mnie mąż zabrał na Bornholm. Było przecudownie... rejs promem...a na nim balanga. Później zwiedzanie, a w tym miejscu jest naprawdę prześlicznie.

IP i czas połączenia logowane. [20686112]
[25.08.2013] 17:37
talkiewalkie
Zrobiłem żonie podobny prezent, tyle że pojechaliśmy do spa nad morzem. Do południa korzystaliśmy z usług ośrodka, a po południu chodziliśmy na romantyczne spacery po plaży przy zachodzie słońca. Jeżeli ktoś szuka spa nad morzem to polecam stronkę http://www.przymorzu.pl/spa Byliśmy wtedy w Jantarze, sam się skusiłem na niektóre zabiegi i przede wszystkim żona była wniebowzięta.

IP i czas połączenia logowane. [20696942]
[27.08.2013] 21:18
travelfan
Przecież są biura podróży http://www.itaka.pl/wyszukiwarka-ofert/index .php?#hoteltype =11 tutaj są romantyczne wypady. Ja bym wybrał coś z Francji bądź Włoch bo jakoś te kraje kojarzą mi się z romantycznością. Chociaż to może być trochę banalne bo większość się tam wybiera. Może wyspa Bali?

IP i czas połączenia logowane. [20701948]
[28.08.2013] 17:43
robson12
travelfan (13.08.27 21:18):
Przecież są biura podróży http://www.itaka.pl/wyszukiwarka-ofert/index .php?#hoteltype =11 tutaj są romantyczne wypady. Ja bym wybrał coś z Francji bądź Włoch bo jakoś te kraje kojarzą mi się z romantycznością. Chociaż to może być trochę banalne bo większość się tam wybiera. Może wyspa Bali?

Francja i "Spacer po Paryżu" jak najbardziej, ale zamiast Włoch może "W rytmie flamenco". Ciekawe są także Last Minute - "Plażowanie na wulkanie (Wyspy Kanaryjskie). pzdr

IP i czas połączenia logowane. [20703872]
[17.10.2013] 10:54
candoit
o jak z żoną to przydałoby się miejsca i spokojne i z odpowiednim, takim romantycznym klimatem, może zabierz ją do Gdańska? Tam jest bardzo fajny hotel Dwór Oliwski, piękny, elegancki i mają specjalną ofertę dla dwojga.

IP i czas połączenia logowane. [20808027]
[22.10.2013] 16:57
sylwia_fikfik
Na morze jak najbardziej, jesienią tez jest tam pięknie W sumie zależy też gdzie Ty mieszkasz, bo raczej dojazd też jest ważny

IP i czas połączenia logowane. [20818557]
[26.10.2013] 15:09
buskat
jak chcesz żonie zrobić dobrze dobrym, romantycznym miejscem ze spa i tym co kobiety kochają najbardziej to koniecznie tutaj ją zabierz ;P http://www.dorisspa.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20826237]
[06.11.2013] 22:04
cyferki
spa jest bardzo dobrą opcją żona na pewno będzie zadowolona. ja bym poleciła Good Time Day spa w Łodzi, świetne miejsce.

IP i czas połączenia logowane. [20848071]
[07.11.2013] 19:19
effa_12
A może warto szarpnąć się na zagraniczne wczasy, żeby zaimponować żonie? moi znajomi byli w te wakacje w Portugalii w Albufeira w hotelu Epic Sana Algarve. SPA, jacuzzi, kryty basen, tysiące bajerów, zakwaterowanie w apartamentach, jak zobaczyłam ich zdjęcia stamtąd, to od razu do mojego męża, że czemu my tak nie spędzamy wakacji? Powiedział, że jak znajdę dobre last minute, to on sprawę przemyśli Pojechaliśmy do Turcji z alfą, też było super i też mogę Ci polecić ten kierunek na romantyczne wczasy, ale raczej na wiosnę.

IP i czas połączenia logowane. [20849329]
[12.11.2013] 15:44
Joleczka
Zajrzyj sobie w ofertę biura Oskar: http://turysci.net.pl/oskar-travel/ My z nimi byliśmy w Chorwacji. Pojedźcie tam w wakacje, w okolicach sierpnia. Widoki są przepiękne, woda czyściutka. Myślę, że jest fajniejsza opcja niż SPA.

IP i czas połączenia logowane. [20858201]
[21.11.2013] 11:14
MaciekPierwszy
@grastoff - ja zabrałem narzeczoną do Luxora w Lublinie, bardzo dobry i nowoczesny hotel, przyjemna klimatyczna okolica, znakomita restauracja na miejscu, w sam raz na romantyczny wypad Poza tym Lublin jest ciekawym miejscem na wypoczynek, a w górach jest zazwyczaj tłok cały rok

IP i czas połączenia logowane. [20874012]
[25.11.2013] 15:14
lidia111
ja byłam z mężem tutaj: jar400.pl - obsługa świetna, wyposażenie bardzo luksusowe, a na dodatek można się nacieszyć wspaniałymi widokami, pojeździć konno itp.

IP i czas połączenia logowane. [20881792]
[27.11.2013] 20:23
Mysza_87
W Lublinie jest fajnie ale chyba jeszcze fajniej w Zamościu

IP i czas połączenia logowane. [20886216]
[04.01.2014] 22:52
karolala
i wywalczyłaś żeby Cię zabrał do Rezydencji Nad Wodospadem martianka? Jak było? A może gdzie indziej byliście?

IP i czas połączenia logowane. [20963166]
[10.01.2014] 12:07
karolmeduza
Romantyczne miejsce z bardzo czystym klimatem, dużo lasów, konie... Polecam, będziecie zadowoleni http://ranczopodgajem.pl

IP i czas połączenia logowane. [20974768]
[14.01.2014] 14:36
below
Ja byłam z chłopakiem tutaj http://www.uroczysko7stawow.pl/spa-loccitane . Bardzo klimatyczne miejsce zamek, lasy i świetne spa

IP i czas połączenia logowane. [20984028]

1 2 3   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat