o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

wyprawka niemowlaka

1 2
[10.04.2013] 18:27
annulka
Cześć
zaczęłam kupować wyprawkę dla dziudziusia, jednak mam wiele pytań,obaw jakie rzeczy wybrać, co będzie potrzebne, co odpowiednie dla dziecka
może robiłyście już takie zakupy i pomożecie? doradzicie? czy potrzebny będzie rożek?na co zwrócić uwagę przy wyborze łóżeczka? czy śpiwór to dobry pomysł?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.04.2013] 20:29
sylwia_fik
Myślę że przede wszystkim zadzwoń do szpitala czego będą wymagać. Ogólnie nie kupuj dużo, wszystko można przecież dokupić! Ważne też żebyś nie zapomniała o rzeczach dla siebie - rozglądaj się już za odpowiednią, nie uciskającą bielizną u mnie sprawdziła się od BabyOno, poza tym podkłady, majtki jednorazowe (w sumie ja wszystko co mogłam kupiłam od BO). Co do łóżeczka nie ma chyba jakiś szczególnych wskazań, ważne żeby było dobrze zrobione. Przymierzaj się do różnych

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20427590]
[24.04.2013] 15:38
annulka
myślisz, że w szpitalu mi powiedzą co powinnam mieć?

IP i czas połączenia logowane. [20436662]
[26.04.2013] 21:45
sylwia_fikfik
Zazwyczaj każdy szpital ma taka listę, porozmawiaj tez z położną. Niektóre szpitale przygotowują wyprawkę dla maluszka.

IP i czas połączenia logowane. [20441911]
[28.04.2013] 20:24
annulka
to muszę spytać koniecznie,dzięki za radę

IP i czas połączenia logowane. [20446915]
[23.09.2017] 05:51
[13.05.2013] 16:57
annulka
rozmawiałam z położną i już wszystko wiem, dzięki za pomoc

IP i czas połączenia logowane. [20483440]
[17.05.2013] 19:03
sylwia_fikfik
Fajnie że mogłam pomóc a napisz tak z ciekawości co musisz mieć i co już masz

IP i czas połączenia logowane. [20493146]
[21.05.2013] 12:48
raczii
Rożek jest dobrze posiadać lepiej malucha się w tym trzyma. Łóżeczko ważne żeby miało nowy wygodny materac by nie było czuć szczebelek. Warto zainwestować w dobre butelki jeśli będziesz nimi karmiła by nie nałykało się powietrza przy piciu. Fajnie mięć kilka par kaftaników wiązanych u malucha są wygodne w przebieraniu.

IP i czas połączenia logowane. [20500740]
[29.05.2013] 20:27
annulka
o dawno mnie nie było;]kupiłam materacyk gąbka-kokos, prześcieradełko które nie przemaka, pościel anyalergiczną feretti z ochraniaczem, pieluszki tetrowe, kocyk, parę kaftaników, śpioszki, czapeczki, rękawiczki, dwie butelki ;]

IP i czas połączenia logowane. [20518676]
[12.09.2013] 18:33
annulka
do wyprawki polecam butelkę step up niedawno przeze mnie odkrytą, a właściwie odkryła ją moja siostra;] smoczek jest szeroki i ruchomy imitując pierś matki, dziecko nie zapowietrza się i nie ma także kolek, także je spokojnie i śpi spokojnie

IP i czas połączenia logowane. [20735770]
[18.09.2013] 21:15
annulka
jeśli szukacie fajnych mebelków dla maluszka lub akcesoriów zerknijcie na fb ferettii pokazane są zapowiedzi nowości-tego jeszcze nie było

IP i czas połączenia logowane. [20748263]
[15.12.2013] 15:38
Apolonia777
wyprawka dla dziecka sponsorowana przez szpital? kuurcze chcialabym wiediec gdzie tak robia

IP i czas połączenia logowane. [20922077]
[17.12.2013] 19:37
annulka
chyba to niemożliwe jak coś to lista potrzebnych rzeczy;]

IP i czas połączenia logowane. [20926917]
[23.01.2014] 00:19
SamantaGor
dorzuć jeszcze śpiworek dla dziecka.Ja miałam dla mojej małej i bardzo mi się przydał, tutaj masz bardzo ładne http://bebelini.pl/spiworek-zimowy-sweety-do tti-beige-p-63.html proste ale śliczne i wiem że bardzo chętnie Panie Ci tam doradzą. Ja sama kupiłam go dopiero gdy mała się urodziła ale teraz będę wiedziała już na przyszłość co będzie mi jeszcze potrzebne.

IP i czas połączenia logowane. [21001007]
[25.02.2014] 17:47
fiolekkk
jak dla mnieśpiworki są super, dziecko się nie rozkrywa. fajne są etoile, bella rose

IP i czas połączenia logowane. [21062570]
[25.02.2014] 18:49
annulka
kupiłam śpiworek dreamer,ważnym elementem był dla mnie suwak dwustronny,dużo wygodniejszy niż zapinanie na ramionkach,ogólnie bardzo fajny dobrze się sprawuje;]

IP i czas połączenia logowane. [21062737]
[25.02.2014] 18:56
moniska
Ja bym wybierała przede wszystkim rzeczy z naturalnych tkanin,składników.Oczywiście wtedy kiedy to możliwe, w kosmetykach unikaj parabenów,tkaniny 100%bawełna..Jeśli chodzi o mebelki to stawiam na klasykę no i wygodę. Bardzo fajne mebelki ma feretti możesz sobie zobaczyć.Są dobre jakościowo,klasyczne i eleganckie.

IP i czas połączenia logowane. [21062758]
[14.03.2014] 09:02
SernikBezPieczenia
U mnie niezbędny okazał się aspirator do nosa unimer baby, ponieważ mały szybko złapał karat i musiałam odciągać, bo lekarz kazał, żeby mu nie spływał głębiej Wybrałam aspirator unimer bo jest ekonomiczny, a do jego stosowania nie są potrzebne dodatkowe filtry tak jak do innych tego typu produktów.

IP i czas połączenia logowane. [21089400]
[14.03.2014] 09:05
aleksandia
witam
ja do wyprawki dołączam jako konieczne kajdanki takie małe bardzo małe i knebel bo ryja pruje w niebogłosy bachorstwo sąsiadów i się drapie jak diabli@@@akieś i karma dla pieska koniecznie bo to żre wszystko
całuski dla mamusiek z rozstępami cyckami do ziemi i worem miedzy nogami

IP i czas połączenia logowane. [21089403]
[27.03.2014] 12:11
mus-ann
A masz juz fotelik samochodowy? Bo bez tego nie wypuszcza dziecka ze szpitala... My kupilismy z Maxi Cosi pebble, bardzo solidny... dodatkowo dokupilismy do niego baze easyfix o wiele latwiej sie montuj e ii szybciej niz na pasach i jest bezpieczniej, polecam dlakogos kto duzo jezdzic bedzie z dzieckiem...

IP i czas połączenia logowane. [21107998]
[08.09.2014] 10:36
Paulinka87  Paulinka87@tlen.pl
W internecie jest mnóstwo list wyprawkowych, ja polecę tylko kilka moich hitów: termobutelka Pacificbaby, pościel lnianawww.papillon-shop.pl , dla mam po cc maść na blizny Dermatix.

IP i czas połączenia logowane. [21344121]
[16.09.2014] 22:15
mus-ann
u nas jeszcze na poczatku nie mielismy lozeczka,maluszek spal w wozeczku przez pierwszych pare dni, mial tam przytulnie bo nasza gondolka zupelnie jak kosz mojzesza wygladala, memy gondole od mury plus 4 ta taka skladana na plasko

IP i czas połączenia logowane. [21356273]
[25.09.2014] 15:00
marzenaa
Bardzo przydają się kocyki. Pokusiłabym się o stwierdzenie, że chyba nie można mieć ich za dużo
Ze swojej strony mogę polecić ten sklep: http://hippo-sklep.pl/koce_dla_dzieci.html Kocyki są naprawdę świetne!

IP i czas połączenia logowane. [21369138]
[03.10.2014] 16:15
maruska23
ja całą wyprawkę dla nowego maluszka w rodzinie wraz siostrą organizowałyśmy w hurtowni artykułów dziecięcych, bo szybciej i wszystko na miejscu, wybór też spoty. Tu konkretnie - http://www.aico.com.pl/oferta.html - mysle,ze tak jest o wiele wygodniej niż po 10-ciu sklepach biegać i tracic czas.

IP i czas połączenia logowane. [21381787]
[12.11.2014] 09:01
Kayla
Jeśli chodzi o wyprawkę to warto sobie porównać z tą listą czy wszystko mamy: http://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mot hers/15/1661 , osobiście z niej korzystałam. Czegoś wam tu jeszcze brakuje ?

IP i czas połączenia logowane. [21445483]
[01.04.2015] 00:04
Tanako
Czytam sobi i widzę, że sporo osób tu wypowiedziało się nt. ubranek i kosmetyków. Warto też pomyśleć o dobry przygotowaniu pokoju dla maleństwa, bo to też sporo ułatwia w codziennym postępowaniu. Dość kompleksowo możesz to sobie ogarnąć w takim polskim sklepie Caramella. Mają wszystko od mebli po jakieś ozdoby czy kocyki.

IP i czas połączenia logowane. [21697673]
[03.06.2015] 11:30
parkiska9233
Wyprawkę dla niemowlaka skompletujesz w dobrych sklepach internetowych,to żaden problem a na pewno będzie o wiele taniej,a jeżeli szukasz fajnych i nie drogich zabawek dla dziecka to zerknij także na PokojzZabawkami.pl

IP i czas połączenia logowane. [21795771]
[28.07.2015] 21:11
Bonuska
Rożek jest bardzo przydatny, a taki z dodatkową pianką w środku pozwala na to, że osoba trzymająca dziecko czuje się bezpieczniej Bardzo fajna sprawa Moim zdaniem jednak najważniejszy jest wózek, ostatnio pomagałam wybrać sąsiadce i znalazłam taki: http://www.smykoland.pl/x-lander-wozek-glebo ko-spacerowy-2w1-x-move-red.html , bardzo nam się obu spodobał Bonuska

IP i czas połączenia logowane. [21895696]
[07.08.2015] 21:24
natnat
czy brala. miala ktoras z was kobietki SuperMami poduszke w ksztalcie literki C? albo jakakalwiek inna od nich?? bo chce kupic swojej siostrze, ktora jest w ciazy

IP i czas połączenia logowane. [21912424]
[18.09.2015] 10:03
melka9245
Ja wyprawkę dla dziecka kompletowałam na stronie
CacuszkaMaluszka.pl mają szeroki wybór,jestem bardzo zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [21973145]
[21.09.2015] 11:49
rebeka92454
Skoro mowa o wyprawce dla niemowlaka to polecam zerknąć również na
e-Infant.pl gdzie sama zamawiałam body do łóżeczka i wszystko w porządku,bardzo dobra jakość materiału.

IP i czas połączenia logowane. [21977945]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat