o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Szukam...
 » Odpowiedz na ten temat

psycholog i psycholog dziecięcy

1 2
[28.01.2017] 19:27
zuzka09
Faktycznie warto udać się do Kliniki Psychomedic w Warszawie. Mają tam specjalistów, którzy potrafią zdiagnozować autyzm. Zarejestrować się można przez stronę oraz telefonicznie pod nr 22 253 88 88

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22619012]
[13.02.2017] 23:22
theirry
Poradnia http://psycholog-ms.pl/poradnia/ ma siedzibę przy ul. Szybowcowej i tam współpracują z dziećmi i młodzieżą. Jest to wspaniałe i profesjonalne miejsce.

IP i czas połączenia logowane. [22645085]
[15.02.2017] 10:35
patrycjamiercik
Moja córka miała bulimię i poszłyśmy do psycholog Maślankowskiej, która doskonale wie jak rozmawiać o takich sprawach z nastolatkami. Cała terapia trochę trwała, ale najważniejsze,ze zakończyłyśmy ją z sukcesem.

IP i czas połączenia logowane. [22646489]
[22.03.2017] 14:09
Mama Tomka
A co sądzicie o psychologu online? Szukam obecnie specjalisty dla synka, przy czym prawdopodobnie w czerwcu przeprowadzamy się do Niemiec. Wiem, że takie terapie wymagają czasem więcej czasu, więc pomyślałam, że dobrze by było zacząć teraz z psychologiem, z którym będzie możliwe kontynuowanie kontaktu przez internet. Dobre opinie czytałam o pani Aktepe z Przestrzeni Pomocy. Co o tym sądzicie, może sami macie doświadczenia?

IP i czas połączenia logowane. [22686933]
[14.04.2017] 00:14
tereska21
Jak już wiesz, że będziecie się przeprowadzać, to to faktycznie może być dobre rozwiązanie. Zazwyczaj ciężko jest zmienić psychologa i to dorosłym, a co dopiero dziecku i to w takiej sytuacji całkowitej zmiany środowiska.

IP i czas połączenia logowane. [22708301]
[24.11.2017] 19:26
[18.04.2017] 20:12
kajenka
Warszawski Psychomedic słynie ze swoich metod terapeutycznych w różnych problemach psychologicznych. Zerknij na stronie psychomedic.pl/psycholog-warszawa jakie dokładnie leczenie proponują. Maja świetnych specjalistów, z dużym doświadczeniem, także zagranicznym i klinicznym. Odpowiednio każdego pokierują, by pomóc

IP i czas połączenia logowane. [22712527]
[26.04.2017] 20:56
jovitta_may
Ja do psychologa wybrałam się do tego gabinetu: http://neurologprzygodzice.pl/ , profesjonalna obsługa, świetna pomoc psychologiczna.

IP i czas połączenia logowane. [22720752]
[01.06.2017] 18:01
Patrycja76
Dobrze, że Mama tak za wczasu myśli Dzieciaki niestety czasami ciężej znoszą emigrację, choć niby się mówi, że to przecież języka szybko się nauczy i w ogóle. Ja ze swoją córą korzystałyśmy z usług pani Jagody Zajączkowskiej z e-poradnia.com, też online właśnie. Różnica w dziecku nieporównywalna! Najważniejsze, żeby rodzic szybko reagował i umiał przyznać, że czasem potrzeba profesjonalnej pomocy.

IP i czas połączenia logowane. [22743988]
[01.06.2017] 19:22
dobra zajączkowska
bez czci i honoru, możesz już wybrać sekwencję kroków

IP i czas połączenia logowane. [22744042]
[28.06.2017] 17:58
ppess
Jeśli chodzi o diagnozowanie autyzmu, to najlepiej zarejestrować się pod nr 22 253 88 88 do Kliniki Psychomedic. Oni mają świetnych lekarzy. Poza tym plusem jest to, że nie czeka się u nich nie wiadomo ile.

IP i czas połączenia logowane. [22760341]
[28.06.2017] 19:44
mają (oni)
Weź już wypierrdalaj, upierdliwa panienko z recepcji.

IP i czas połączenia logowane. [22760383]
[30.07.2017] 12:04
lolka55
Miałam ogromny problem wychowawczy z moim dziewięcioletnim synem. Nie radził sobie na co dzień w życiu społecznym. Chodziłam do różnych psychologów, ale nie trafiałam właściwie. Polecili miwww.psychologgarwolin.pl i dopiero tam profeslonalnie zajęto się sprawą. Syn przeszedł terapię i dziś jest zupełnie inaczej. On też jest zadowolony, bo widzi, że lżej mu się żyje. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [22779693]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat