o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ziemia - zasoby, ekologia, ludność
 » Odpowiedz na ten temat

Ekologiczny dom, super rozwiązania

1 2
[02.04.2016] 21:47
vdsvewrew
ekologicznym rozwiazaniem na pewno sa drewniane okna, w tym temacie moge polecic tylko jedna firmewww.muszynscy.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22257833]
[03.04.2016] 12:13
lawira
No ekologiczny czy tam inteligentny dom to szereg różnych instalacji które czerpią energię ze źródeł naturalnych, czyli wszelkiego rodzaju kolektory, pobieranie wody z ziemi za pomocą specjalnych pomp a nie zakup samych baterii łazienkowych. A jeśli chodzi o taki domek to na pewno przydadzą się nowoczesne domofony wraz z wideo tak by wiedzieć kto do nas przychodzi - fajne rozwiązanie z wieloma dodatkowymi funkcjami - http://www.miwiurmet.pl/ . Jeśli chodzi o rozwiązania ekologicznych domów firma Miwi Urmet również się nimi zajmuje więc warto przejrzeć ich ofertę.

IP i czas połączenia logowane. [22258406]
[02.06.2016] 14:12
krysia8989
do ekologicznego domu to najlepiej jakiś filtr do wody + jonizator wodywww.sklep.osmoza.pl/ Dzięki temu nie trzeba będzie kupować butelkowanej wody, generować plastiku itp itd

IP i czas połączenia logowane. [22331459]
[13.10.2016] 20:26
fran7798
ekologiczne domy sa rewelacyjne, Może nie takim typowym, ale jednk eko domem jest dom z bali.Dobrze temat opanowali panowie z http://domyzbalizakopane.pl Znają sie na rzeczy,

IP i czas połączenia logowane. [22477154]
[28.11.2016] 11:40
MariuszKrol
Warto też zastanowić się nad formą oczyszczania ścieków. Bardzo dobrze nadają się do tego oczyszczalnie biologiczne. Ja posiadam taką od firmy http://oczyszczalnia.net/ i jestem z niej bardzo zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [22535824]
[22.07.2017] 22:45
[30.12.2016] 13:41
Frankfurter
ja może nie mam jakiegoś wielkiego bzika na punkcie ekologii ale mieszkając w dużym mieście warto wyposażyć dom w zmiękczacz wody Ja korzystam z Hydro Plus 22 (technika wody) i jest mega różnica w jakości.

IP i czas połączenia logowane. [22579753]
[27.01.2017] 09:39
monika.r
ja też mam zamontowaną stację uzdatniania wody i sobie chwalę. Woda jest bardziej miękka i nie robią się osady na garnkach. Gdyby ktoś się zdecydował na mpntaż takiej stacji to polecam firmęwww.ogrzewaniepoznan.pl

IP i czas połączenia logowane. [22617135]
[28.01.2017] 23:44
lavi_98
Trafiłam na ten wątek ze względu na temat, jednak nie znalazłam tego co szukałam. Interesuje się ekologicznymi patentami, takimi na co dzień i nie tylko. Musze się pochwalić co odkryłam ostatnio! A mianowicie system do wody deszczowej. Czyli deszcz, śnieg, lód itp. Można potem ja wykorzystać do podlewania np. trawników! Jeśli ktoś zainteresowany, niech zajrzywww.zbiorniki.szczecin.pl

IP i czas połączenia logowane. [22619302]
[14.03.2017] 22:20
gawro7745
Jest dużo filtrów o różnym zastosowaniu i parametrach w hurtowni Swatt -www.swatt.pl W ogóle jeśli chodzi o instalacje wod-kan to mają ciekawą ofertę, dużo nowoczesnych urządzeń w cenach całkiem przystępnych. Zwłaszcza, że dla mnie jako dla firmy mają też specjalne rabaty, także dodatkowo mogę zaoszczędzić.

IP i czas połączenia logowane. [22678062]
[28.03.2017] 18:05
iga32
my założyliśmy w domu kolektory słoneczne, które bardzo dobrze się sprawdzają, każdy kto stawia na ekologię zna zalety takich kolektorów jeśli ktoś ma w planach montaż to polecam firmęwww.komarpol.pl

IP i czas połączenia logowane. [22693690]
[11.04.2017] 08:46
michalgruteszka
Odpowiednie okna do takiego domu znajomy zamawiał w firmie http://famix.pl gdzie oprócz transportu panowie zajęli się jeszcze montażem, a to wcale nie takie łatwe jak by się mogło na pierwszy rzut oka wydawać.

IP i czas połączenia logowane. [22705381]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat