o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Nauka + Filozofia + Socjologia
 » Odpowiedz na ten temat

zaoczna szkoła dla dorosłych, jak to wygląda..

[26.03.2013] 03:03
hhhaaammm....
Cześć mam pytanie co do dzisiejszych szkół dla dorosłych bo się trochę po zmieniało a też nie jestem w temacie na topie , więc w 2001r ukończyłem zawodówkę za czasów jak jeszcze nie było gimnazjum a przydało by mi się świadectwo szkoły średniej i tak myślałem nad technikum dla dorosłych np., technik informatyki bo akurat pracuję w pokrewnym zawodzie , i interesuje mnie to czy są takie szkoły i jak wygląda sytuacja dla takich osób jak ja ? można się od razu do takiej zapisać tak po prostu , ile lat to trwa i jaki jest poziom ? bo musi być zaocznie wieczorowa . Pozdro

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.04.2013] 13:14
nannan
Poleciłabym Ci pójść do szkoły i się po prostu dowiedzieć. Ja skończyłam zawodówkę (+ gimnazjum) i poszłam do szkoły zaocznej dla dorosłych (Liceum Ogólnokształcące). W klasie miałam osoby, które też skończyły zawodówkę, ale już bez gimnazjum. Mogłam iść do Technikum handlowego jako, że skończyłam zawodówkę w zawodzie sprzedawca ale nie mogłam pójść do Technikum ekonomicznego.. Radzę się wybrać do szkoły jaka Cię interesuje, tam udzielą Ci wszystkich informacji. Można się po prostu zapisać i zacząć naukę od września. Co do trwania takiej szkoły to już zależy do jakiej pójdziesz. Tam gdzie ja chodziłam to Liceum trwało 2 lata, a od nowego roku będzie trwać 3 lata.. Technikum trwa 3 lata. Ciężko udzielać takich informacji, bo tak jak już wcześniej mówiłam wszystko zależy od szkoły do jakiej się wybierzesz.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20436409]
[24.04.2013] 13:42
hmmmm
Po co chodzić do szkoły, skoro wszystkie informacje można znaleźć w internecie. Ja skończyłem wieczorową szkołę podstawową dla fryzjerów i teraz zamierzam zapisać się na studia fryzjerskie. To jest moja pasja naukowa. Będę studiował fryzjerstwo i nawet mam już pomysł na pracę doktorską "dredy w deszczu pod wiatr". Dredy bardzo mnie intrygują, a szczególnie ich spoiwo. Trzeba będzie przeprowadzić sporo badań naukowych. Czy ktoś z o2 może studiował fryzjerstwo i wie, gdzie szukać publikacji naukowych na ten temat?

IP i czas połączenia logowane. [20436444]
[02.06.2013] 13:01
miss Plebeja
Mam prośbę.
Mój małżonek, Flacha, zmusza mnie do pozowania w Plebeju - zawsze te parę groszy wpadnie. Nie chcę jednak wyglądać jak jakieś czupiradło i zwracam się z pytaniem, czy mógłbyś mi - jako wykwalifikowany fryzjer - ufryzować moje bujne acz nieco szpakowate już owłosienie łonowe?
Może jakieś AFRO?

IP i czas połączenia logowane. [20526851]
[04.06.2013] 18:43
hmmmm
miss Plebeja (13.06.02 13:01):
Mam prośbę.
Mój małżonek, Flacha, zmusza mnie do pozowania w Plebeju - zawsze te parę groszy wpadnie. Nie chcę jednak wyglądać jak jakieś czupiradło i zwracam się z pytaniem, czy mógłbyś mi - jako wykwalifikowany fryzjer - ufryzować moje bujne acz nieco szpakowate już owłosienie łonowe?
Może jakieś AFRO?

Może jakąś niesforną czuprynkę, pani Jolu?

IP i czas połączenia logowane. [20531425]
[22.08.2017] 07:21
[13.06.2013] 22:53
miss Plebeja
hmmmm (13.06.04 18:43):
miss Plebeja (13.06.02 13:01):
Mam prośbę.
Może jakieś AFRO?

Może jakąś niesforną czuprynkę, pani Jolu?

A co Pan myśli o dredach Panie hmmmm?

IP i czas połączenia logowane. [20549170]
[21.06.2013] 17:46
hmmmm
Dredy wykluczam, pani Jolanto, ze względu na owianą już legendą Pani łechtaczkę sięgającą połowy uda. To mogłoby się źle komponować z fryzurą.
Dopuszczam natomiast dredy pod pachami z tym, że mogłyby sięgać maksymalnie no łokci.

IP i czas połączenia logowane. [20564226]
[27.10.2014] 01:42
kilka876
ja poszłam do http://www.cswi.edu.pl/index.php/studia/lice um mają ciekawą oferte a mi zalezy na szybkim zrobieniu matury.

IP i czas połączenia logowane. [21419075]
[15.12.2014] 20:03
dili
Ja chodziłem do liceum dla dorosłych http://www.maxima.edu.pl/ wieczorowo. I byłem bardzo zadowolony. Jeśli komuś zależy na lepszej przyszłości to nie ma wyjścia - trzeba zdać maturę. I według mnie to był dobry wybór, maturę zdałem nieźle, teraz studiuję.

IP i czas połączenia logowane. [21506672]
[26.01.2015] 22:58
liafevosen1977tvoja
hmmmm (13.06.2013.21 17:46):
Dredy wykluczam, pani Jolanto, ze względu na owianą już legendą Pani łechtaczkę sięgającą połowy uda. To mogłoby się źle komponować z fryzurą.
Dopuszczam natomiast dredy pod pachami z tym, że mogłyby sięgać maksymalnie no łokci.

Jasne http://k2s.net/b1ml

IP i czas połączenia logowane. [21585075]
[20.02.2015] 23:25
ankula221
ja niestety mogłam tylko w weekendy chodzic kiedy maz mogl z dziecmi zostac. Chodzilam tuwww.liceum-zaoczne.sopot.pl i pamiętam ze zajęcia były przez caly dzien od rana. Ale chyba nie co tydzień tylko co 2 tyg. Może teraz coś się zmieniło. Sama nie wiem.

IP i czas połączenia logowane. [21629718]
[10.03.2015] 06:10
nierealny
zaoczne liceum wcale nie oznacza niskiego poziomu, ani mniejszych szans na zdanie matury, jeśli ktoś się uczy i pracuje, to spokojnie może później pójść na studia po takiej szkole
http://www.intermaks.pl http://www.katalogstron-seo.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [21662458]
[08.12.2016] 14:09
Calineczka123456
Chodzę do nova ce i zajęcia mam mniej-więcej co 2 weekendy. Dzięki temu bez problemu mogę uczyć się i pracować. Nauczyciele bardzo pozytywni, zawsze przygotowani na zajęcia i oprócz teorii przekazują dużo praktyki. Technik administracji to kierunek darmowy, więc czesnego nie płacę.

IP i czas połączenia logowane. [22550895]
[17.12.2016] 18:41
Adamo234
Po zawodówce jak nie ma się matury to nie można iść od razu do policealnej. Trzeba najpierw zrobić średnie.. Moim zdaniem warty zainteresowania jest Cosinus, chociażby z tego względu że mają liceum, policealną i wszystkie kierunki są bezpłatne a to chyba rzadkość. Poza tym nie wyłudzają od ludzi żadnych pieniędzy poprzez jakieś opłaty i kary za nieobecność na zajęciach jak to czasem się zdarza w innych szkołach.

IP i czas połączenia logowane. [22563012]
[11.01.2017] 12:05
anri35
Dość skomplikowana sprawa, ktoś już tobie radził by zwyczajnie się dowiedzieć co i jak w tym temacie, to nie głupi pomysł : ) Ja miałam szkołę zaoczna, ale dzienną. Nie wiem jak to jest w wypadku z zaocznymi wieczorowymi, dlatego wypowiadać na ten temat się nie mogę. W każdym bądź razie szkoła jak szkoła, egzaminy masz itp. Niczym się prawie nie różni od zwykłego liceum, wymagają podobnie, aczkolwiek są bardziej wyrozumiali i moim zdaniem bardziej przykładają się do przekazywania nam wiedzy, bo jak to mi kiedyś powiedziano bardziej doceniamy wysiłek belfrów niż ta zbuntowana młodzież: ) Ogólnie bardzo polecam. Jak ktoś poszukuje fajnej, polecam te, do której ja uczęszczałamwww.cku1.edu.pl/ jest bezpłatna, a w dodatku posiadają tez różne bardzo przydatne kursy do ukończenia. Jak ktoś rozgląda się za tego typu rozwiązaniem, to właśnie dla niego idealne : ) Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [22596846]
[19.01.2017] 19:57
AZX12
NOVA CE jak najbardziej polecam! Liceum za chwilę kończe i naprawde jest mega.... Bez problemów z nauczycielami, no i za darmo. Wcześniej chodziłam do żaka, ale tam to niekoniecznie ;/ przeniosłam się i nie załuję. Zaraz bede absolwentem, bede mieć mature i pomyśle nad kolejnym kierunkiem (może rachuinkowość?).

IP i czas połączenia logowane. [22608266]
[02.02.2017] 18:43
Nova CE Bydgoszcz
REKRUTACJA WIOSNA 2017 W NOVA CENTRUM EDUKACYJNE BYDGOSZCZ TRWA!!!
Zapisujemy na wszystkie kierunki!
Zapisujemy na wyższe semestry!
Zapisujemy bez egzaminów wstępnych!
Zapisujemy bez wpłaty wpisowego!
O przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń!
Liczba miejsc ograniczona!
Zapisz się jeszcze dziś pomożemy w doborze właściwiej ścieżki rozwoju!
ZAINWESTUJ W SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ !!!
Mieścimy się w ścisłym centrum miasta:
Nova Centrum Edukacyjne Bydgoszcz
ul. Krasińskiego 2 (na rogu z Gdańską)
Tel. 790 400 178

IP i czas połączenia logowane. [22631921]
[05.02.2017] 18:27
ptasznikz
Liceum dla dorosłych to dobry pomysł tylko dobrze wybierz. Jeżeli chcesz taką edukację fajnie pogodzić z wykonywaniem codziennych obowiązków to polecam http://www.kreatoredukacja.pl/oferta/50/lice um-ogolnoksztalcace-dla-doros łych bo można się fajnie dogadać a szkołą renomowana bo poziom nauczania dobry

IP i czas połączenia logowane. [22634961]
[08.03.2017] 15:22
mayka55
Zgadzam się z anri35, CKU to fajne szkoły, można spokojnie się u nich uczyć. Podobają mi się warunki i fakt, że można również uczyć się zaocznie co dla mnie było ratunkiem Ja uczyłam się dość dawno, ostatnio zajrzałam z ciekawości co tam fajnego teraz mają (szykuje się na jakiś kurs dodatkowy dla mnie) i widzę dużo nowości

IP i czas połączenia logowane. [22670796]
[27.03.2017] 11:35
purchawwa123
Również słyszałem dobre opinie o tej Kreatoredukacji. U nas we Wrocławiu jest sporo takich szkół więc łatwo źle wybrać. Tam chodzi kilku moich znajomych i chwalą sobie zajęcia,że niby praktyczne a nie to co na studiach sama, pusta teoria

IP i czas połączenia logowane. [22692193]
[30.03.2017] 14:53
Nova Gdańsk
OSTATNIE WOLNE MIEJSCA - NABÓR TRWA!!!
Tylko w Nova Centrum Edukacyjne nadal prowadzimy zapisy do Liceum i Gimnazjum dla Dorosłych!
Od września powraca 8-letnia szkoła podstawowa i 4-letnie liceum to ostatni dzwonek aby ukończyć szkołę w starym trybie !! Nie przegap okazji !!
Zostały ostatnie wolne miejsca!!!
Nasz sekretariat mieści się na ul. Długiej 70/71, w centrum gdańskiej starówki a zajęcia odbywają się w samym centrum Gdańska!!

IP i czas połączenia logowane. [22695925]
[04.05.2017] 12:10
nova_Bydgoszcz
Nabór jesienny ruszył! Sprawdź NOWĄ ofertę naszej placówki na Jesień 2017!
Rekrutacja trwa na wszystkich naszych kierunkach oraz na wyższe semestry!
Oferujemy naukę na następujących kierunkach:
- Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
- Kurs Eksternistyczny
- Florysta
- Technik administracji
- Technik bezpieczeństwa i higieny pracy
- Technik informatyk
- Technik rachunkowości
- Technik usług kosmetycznych
- Asystentka stomatologiczna
- Technik masażysta
- Technik żywienia i usług gastronomicznych
- Technik usług fryzjerskich
- Asystent nauczyciela przedszkola
- Filolog języka nowożytnego
- Manicurzystka/pedicurzystka
- Specjalista ds. dietetyki
Nauka na wybranych kierunkach bez czesnego!!!
Kształcenie do wyboru w 1 z 3 dostępnych trybów:
- dziennym
- wieczorowym
- weekendowym
Sam decydujesz, który tryb jest dla Ciebie najwygodniejszy
O przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń!
Zapraszamy do Sekretariatu, pomożemy Tobie w wyborze właściwiej ścieżki rozwoju!
Zainwestuj w swoją przyszłość z NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy!

IP i czas połączenia logowane. [22728082]
[04.05.2017] 19:36
NOVA Gdańsk
NOVA Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Gdańsku prowadzi zapisy na semestr JESIEŃ 2017 !!!
Przyjdź i zapisz się do naszego Liceum dla Dorosłych!!
0 zł czesnego!
Legitymacje dla słuchaczy !!
Zaświadczenia do ZUS !!
Zajęcia w samym centrum Gdańska !!
Zapraszamy do kontaktu:
nr tel: 58 320 56 66
58 324 88 44
513 195 722
adres email: gdansk@nova.edu.pl
adres sekretariatu: ul. Długa 70/71 lok. 5

IP i czas połączenia logowane. [22728674]
[11.07.2017] 11:33
garcja_91
www.cku1.edu.pl - najlepsza szkoła pod słońcem Chodziłam tam z czystą przyjemnością, z całą pewnością, gdyby nie przeciwności losu na pewno bym kontynuowała naukę w tym miejscu, więc polecam z czystym sumieniem.

IP i czas połączenia logowane. [22767825]
[11.07.2017] 12:01
od kiedy to
darmowi reklamodawcy, pracownicy sprzedaży mają czyste sumienie?

IP i czas połączenia logowane. [22767856]
[12.07.2017] 14:05
lol?
od kiedy to (17.07.2017.11 12:01):
darmowi reklamodawcy, pracownicy sprzedaży mają czyste sumienie?

Uczył się, czy nie nie twój zakichany interes.

IP i czas połączenia logowane. [22768555]
[12.07.2017] 17:32
co ty nie powiesz
głąbie reklamodawczy? Możesz już wypierrdalać w podskokach

IP i czas połączenia logowane. [22768696]

» Odpowiedz na ten temat