o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Nie mam przyjaciol

[13.03.2013] 16:02
ttottylkojja
Czesc. Chcialam Was prosic o rade. Otoz mam 19 lat i nie mam kompletnie zycia, pod tym wzgledem, ze nie mam przyjaciol a nawet znajomych z ktorymi moglabym zamienic choc kilka slow. Mam chlopaka, ale on ma prace i jest bardzo pochloniety w swoje hobby i nie ma coraz czesciej dla mnie czasu(coraz mniej sie rozumiemy, klocimy sie o wszystko). Codziennie klade sie spac z wiedza ze jutro nic sie nie stanie, nic nie bede robic, codziennie sie maluje myslac po co to robie jak nawet nigdzie nie wychodze. Pomozcie mi prosze jak zmienic swoje zycie.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[13.03.2013] 22:49
margines
Znajdź sobie jakieś zajęcie, nie siedź w domu może sama znajdź prace , albo zapisz się na jakiś kurs, może zacznij uprawiać jakiś sport, wyjdź do ludzi ! Raz , dwa poznasz nowe osoby , i nie próbuj życia układać pod chłopaka , bądź niezależna!
Nie ma się co nad sobą użalać bo to do niczego cię nie zaprowadzi, trzeba się wziąć w garść .

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20316327]
[24.06.2013] 20:57
Glamour
ja tez nie mam przyjaciol.siedze calymi dniami w domu..masakra.jak chcesz to napisz glamourteraz2010@yandex.ru

IP i czas połączenia logowane. [20571240]
[24.06.2013] 22:48
dgfj
tylko nie mów, żeś jedną z tych, która rzuciła znajomych dla faceta... ;p
też znajdź hobby, jak facet może to i ty wtedy może poznasz wiele ciekawych osób, może zacznij prowadzić bloga o czymś ciekawym, wtedy też się czasem poznaje osoby, może też znajdź pracę, siłą rzeczy tam już musisz kogoś poznać.

IP i czas połączenia logowane. [20571591]
[26.06.2013] 10:18
BlackVeil
Nie jesteś jedyna, ja też przyjaciół nie mam, ze znajomymi wyjdę raz na ruski rok, gdyby nie siorka to bym siedziała całymi dniami w domu

IP i czas połączenia logowane. [20574729]

» Odpowiedz na ten temat