o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

nagość w rodzinie

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[27.02.2013] 09:39
Julka 94
Wczoraj miałam taką sytuację. Wieczorem gdy wychodziłam z wanny wpadłam w poślizg i walnełam głową o pralkę. Na chwilę straciłam chyba przytomność. Ocknełam się na kanapie całkiem nago. Przyniósł mnie tu tata. Widział mnie kompletnie gołą!!! I to przez dłuższy czas. W pierwszej chwili też nie dotarło do mnie że leże goła i rozmawiałam z nim i mamą po odzyskaniu przytomności. Mnie nic po za guzem na głowie nic się nie satało. Mam jednak teraz traume że tata widział mnie nago. Mamę bym jeszcze przeżyła. Czy wy wstydzicie się swoich bliskich, dzieci rodzeństwa, rodziców? Jak reagować w takich przypadkach. Chyba jak tata wróci dzisiaj z pracy to nie spojrze mu w oczy.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[27.02.2013] 14:58
Orchidea
Myślę że niemasz czym się przejmować. Ja jestem najmłodsza w rodzinie. Mam jeszcze brata o dwa lata starszego i siostrę starszą o sześciu lat. Ma ona teraz 20 lat. Jakoś tak się utarło że ja nie wstyddze nikogo swobodnie nieraz chodzę po mieszkaniu goła. A w zeszłe lato to nawet opalalam się nago przy wszystkich z mojej rodziny. Brata, siostrę i mamę też nieraz widzę nago. Nawet trzy razy wpadłam na gołego ojca i skończyło się na śmiechu.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20272613]
[27.02.2013] 18:34
Paula97
No nie wiem. Ja bym chyba się zastrzeliła. Jak by mnie tak ojciec oglądał.

IP i czas połączenia logowane. [20273248]
[27.02.2013] 19:29
Paula97
Przecież żartowałam. Ale ojcu na nago bym się nie pokazała. Mamie to co innego. Często mnie widuje gołą i nie odczuwam żadnej kępacji. Raz mnie tez widział brat. Mowie o teraźniejszości. Bo jak byłam mała to nie raz

IP i czas połączenia logowane. [20273423]
[27.02.2013] 20:27
Magi
Mam syna 8 lat i córkę 12 lat. Jeszxze to dzieci i nie wstydzą się siebie. Nie zamierzam w to ingerować. Niech sami o tym zadecydują. Mnie to nie przeszkadza. Na wczasy jeździmy to takiej dziury. Mała miejscowość nad morzem. Ludzi na plaży prawie nie ma. Córka z synem chasali po plaży nago. Na razie im to nie przeszkadza że czasem ktoś ich zobaczy. A ze mało ludzi to i ja w toplesie.

IP i czas połączenia logowane. [20273680]
[23.10.2017] 02:39
[27.02.2013] 20:59
dora40
upalny lipcowy dzień w zeszłym roku. Ja sama na działce. Wykąpałam się i suszw włosy patrząc na film. Dodam ze byłam nago. Nagle wpada z bojowm okrzykiem mój pietnastoleni syn. Przyjechał na rowerze i chciał mi zrobić niespodziankę zrobił. A ja zamiast czymś się zakryć to wstałam zaskoczona z fotela i tak stałam patrząc się na niego.

IP i czas połączenia logowane. [20273773]
[27.02.2013] 21:10
Paula97
jaro (13.02.27 20:33):
Ja to rozumie że się wstydzisz bo to normalny odruch. Lecz co do Julki To inna sprawa Ona mu się nie pokazała tylko miała mały wypadek w łazięce

Wypadek czy przypadek i tak bym się źle z tym czuła

IP i czas połączenia logowane. [20273809]
[27.02.2013] 21:14
Julka 94
Jakoś mi ta trauma przeszła. Ojciec jak wrócił z pracy to spytał się tylko o głowe. Myśle ze za jakiś czas jeszcze będę się z tego śmiać, jak mnie tata nagą zeskrobywał z podłogi

IP i czas połączenia logowane. [20273826]
[27.02.2013] 21:44
Rób -
Bo to wszystko działa w ten sposób. Jak ktoś kogoś zobaczy pierwsz, drugi czy trzeci raz, towarzyszą temu emocje. Ja mam pietnastoletnią córkę. Nie wiem dlaczego ale mnie nie wstydzi się zupełnie. Co dzień widzę ją nago. Nieraz to nawet nie spojrzę w takiej sytuacj w jej kierunku. Bo po co. Zona parę razy zwracała jej uwagę że to nie wypada i dalej coś w tym stylu. Córka któregoś dnia jej odpowiedziała - a jak tata mył mi kiedyś obsraną dupę to dobrze było? Żona da spokój. A mnie to ani ziębi ani grzeje. Widziałem ja nago przy porodzie, jak miała roczek osiem lat, dziesięć i dwanaście lat. I teraz nie dostaję szoku na jej widok. Dla mnie to norma, nic nowego Któregoś dnia może sama zadecyduje bym ją nie oglądał nago.

IP i czas połączenia logowane. [20273933]
[27.02.2013] 22:17
Rób -
Wychodzi na moje. Jak często kogoś widzi się nago, nie towarzyszą temu emocje. Tak samo Ty z tą córka tej kobiety. Nie robi ona na tobie wrażenia. Jest to dla Ciebie normalna sytuacja.

IP i czas połączenia logowane. [20274083]
[27.02.2013] 23:40
Marcin cin
Kiedyś byłem świadkiem jak na plaży dziewczyna przykucnela za parawanen i przebrała się przy swoich rodzicach z kostiumu w bieliznę miała z szesnaście, siedemnaście lat.

IP i czas połączenia logowane. [20274411]
[27.02.2013] 23:42
Marcin cin
dora40 (13.02.27 20:59):
upalny lipcowy dzień w zeszłym roku. Ja sama na działce. Wykąpałam się i suszw włosy patrząc na film. Dodam ze byłam nago. Nagle wpada z bojowm okrzykiem mój pietnastoleni syn. Przyjechał na rowerze i chciał mi zrobić niespodziankę zrobił. A ja zamiast czymś się zakryć to wstałam zaskoczona z fotela i tak stałam patrząc się na niego.

I jak młodzieniec zareagował na naga matkę.

IP i czas połączenia logowane. [20274418]
[28.02.2013] 08:29
Klaudia;
Ja swojej rodziny się nie wstydzę kiedyś na basenie z bratem weszliśmy razem do przebieralni by było szybciej. Spieszyliśmy się. Po wyjściu widziałam zgorszone spojrzenia.

IP i czas połączenia logowane. [20274835]
[28.02.2013] 16:29
Magda*
Miałam założyć taki temat ale znalazłam ten. Nurtuje mnie to od pewnego czasu. Mój syn ma dziesięć lat, całkiem na nago mnie jeszcze nie widział. Bez stanika parę razy się zdarzyło. Syn mnie się jeszcze nie wstydzi. Swobodnie wycodzi nago z łazienki Niedawno odwiedziła nas rodzina z Niemiec. Dosyć bliska kuzynka z mężem i córkami. Oboje są Polakami. Córki już urodziły się tam. Kuzynka bez skrępowania dosyć często pokazywała się w samej bieliźnie i to dosyć prześwitujacej. Ich córki mają dziesięć i piętnaście lat. W pierwszy dzień ich pobytu zauważyłam że ich młodsza pociecha po wieczornej kąpieli wychodzi nago z łazienki. No cóż to jeszcze dziecko. Ale za chwilę to samo zrobiła piętnastolatka. Dziewczyny nie czuły wcale skrępowania. Na sto procent wiem że nie są oni naturystami. Zacisnełam zęby i nie reagowałam. Mój syn miał niezłą lekcje anatomi. Na początku był zdziwiony, później jednak się przyzwyczaił i nawet nie patrzył na wdzięki dziewczyn.początkowo zniechał nagiego wychodzenia z łazienki widząc jedna@@@ dziewczyny tez przestał się ich wstydzić Trwało to dwa tygodnie. Mąż też na to nic nie mówił nie wiem czy dobrze postąpiłam nie reagując. .Latem teraz jedziemy do nich na wakacje. Jestem w rozterce. Proszę o jakieś rady. Co byście zrabili na moim miejscu.

IP i czas połączenia logowane. [20276095]
[28.02.2013] 17:23
Magda*
Nie jestem naturystką i synowi bez majtek chyba bym się nie pokazała. Nie mam jednak nic przeciwko nim. Mnie samą gnębią kompleksy z tego powodu. Zaszłości wyniesione z rodziny. Nie chce nic w tej dziedzinie narzucać synowi. Niech sam decyduje czy chce mi się pokazywać nago. Matrwie się tylko czy nie zaszkodzi mu oglądanie nagiej rówieśniczki. A druga dziewczyna jest już prawie w pełni rozwiniętą kobietą skończy teraz szesnaście lat. Jak na razie takie zeczy nie są na porządku dziennym w naszym kraju.

IP i czas połączenia logowane. [20276260]
[28.02.2013] 17:45
Skiper.
Ja pamiętam że miałem taki okres że wstydziłem się rodziców. Szczególnie matki. Miałem wtedy 10-11 lat. Jak miałem dwanaście lat wycinali mnie wyrostek robaczkowymusialem wtedy u lekarza rozebrać się. Obecna była przy tym mama. Później dopatrywała jak goi się rana. Po wyjściu ze szpitala pomogła mi się kapać. Powoli przestałem się jej wstydzić. Później miałem krakse na rowerze. Rozciete biodro. Też zmieniała mi opatrunki. Pozbylem się całkowicie prze nią wstydu. Doszła do tego jeszcze w wieku piętnastu lat wiatrówka z wysoką gorączką. Przebierała mnie wtedy w świeże piżamy, bardzo się pociłem. Do póki mieszkałem z rodzicami to widywali mnie nago. Nie widziałem powodu by z dnia na dzień nagle ukrywać swą nagośc przed matką.

IP i czas połączenia logowane. [20276351]
[28.02.2013] 18:11
moni-32
Też mam taki dylmat. Mam syna, obecnie ma on sześć lat całe lato co weekend jeździmy na działkę. Przyjeżdża do nas moja siostra z pięcioletnią obecnie córką. Dzieci do tej pory zawsze na dworzuan jak sprzyjała pogoda bawiły się nago. Zawsze mniej wtedy prania
Zastanawiam się kiedy to wspólne golasowanie przerwać.

IP i czas połączenia logowane. [20276437]
[28.02.2013] 18:41
MArica91
A po co przerywać? Ja tu widzę same plusy. Jeżeli dzieci nie wstydzą się przed sobą to niech to trwa. Magdzie tez bym radziła spokojnie jechać.
Moi rodzice maja za miastem działkę. Z siostrą zawsze tam opalałyśmy się całkiem nago. Rodzice nie mieli nic przeciwko temu. Nikt obcy nas z zewnątrz nie mógł zobaczyć. Ojca się nie wstydziłyśmy. Było tak jeszcze jak miałam szesnaście lat później to jakoś się skończyło. W zeszłym roku pojechałam tam sama. Rozebralam się do naga i dalej na leżaczek. W takiej sytuacji zastał mnie ojciec z mamą. Chciałam iśc się ubrać, ale powiedzieli że im to nie przeszkadza. No to dalej opalałam się na nago.

IP i czas połączenia logowane. [20276541]
[28.02.2013] 21:09
dora40
Marcin cin (13.02.27 23:42):
dora40 (13.02.27 20:59):

I jak młodzieniec zareagował na naga matkę.

A chwilę stał ołupiały wpatrując

IP i czas połączenia logowane. [20277139]
[28.02.2013] 22:15
nudityzone
Dużo zależy od tego jak się dzieci wychowuje. Uważam, że nie każdy będzie naturystą, ale jakaś normalność w podejściu do nagości też powinna być. Zobaczyć nago własne dziecko (niezależnie od wieku) czy swojego rodzica/rodzeństwo nie powinno być powodem traumy/zniesmaczenia. Jeśli jest za duża wstydliwość to jest to niesprzyjające normalnemu rozwojowi człowieka.
http://nudityzone.wordpress.com/2013/01/06/n agosc-przy-rodzinie/

IP i czas połączenia logowane. [20277460]
[01.03.2013] 07:34
/Paula/
U mnie rodzice są tolerancyjni. Nigdy mi nie mówili bym się nie pokazywała nago bo to nie wypada. Mam młodszego brata i nie wstydzimy się przed sobą. Latem to nawet opalamy się na nago na działce. Czasem mama tez w toplesie.

IP i czas połączenia logowane. [20278285]
[01.03.2013] 08:41
Apacz:)
Ciekawy temat. Moja żona pochodzi z raczej pruderyjnej rodziny. Mimo to często wychodzi z łazienki nago. Mamy obecnie sześcioletniego syna. Czasem ją taką widzi. Żona ma trzydzieści lat. Nie jest naturystką. Parę razy już zwróciłem jej uwagę. Postępuje jednak tak dalej. Powiedziała że i tak któregoś dnia syn będzie chciał zobaczyć jak wygląda naga kobieta. A tak powstrzyma go to od podglądania.

IP i czas połączenia logowane. [20278366]
[01.03.2013] 10:40
ferdek)
Podejście do nagości dzisiejszej młodzieży jest inne. Ja się mojej córce nigdy na nago nie pokazałem. Obecnie ma czternaście lat. Ona do tej pory swobodnie chodzi nago po mieszkaniu. Niedawno zapomniałem zamknąć się w łazience. Weszła i zobaczyła mnie kompletnie gołego. Wybuchnęła śmiechem i patrząc się na mnie zaczęła wołać żonę. Mama! Choć szybko, zobaczysz golasa!!

IP i czas połączenia logowane. [20278590]
[03.03.2013] 19:03
artiii0103
przesadne izolowanie dzieci od nagosci przyniesie wiecej szkody niz jej obecnosc w codziennym zyciu rodzinnym. http://www.nagistylzycia.blogspot.de

IP i czas połączenia logowane. [20285887]
[06.03.2013] 07:29
Marta97
Ja tam rodziców się nie wstydzę. Latem jak jedt ciepło to często chodzę po mieszkaniu w samym tshircie. Mam takie dwa, są trochę przyduże. Wyglądają jak tuniki. Nie mam wtedy nic pod spodem. A śpie wtedy całkiem nago.

IP i czas połączenia logowane. [20292530]
[29.07.2013] 14:35
Wiktorria
W piątek byłam z mamą na imieninach u ciotki. Tata później dołączył bo pracował po obiedzie. Ciotka ma córkę Klaudię. Jestvona starsza o demnie o cztery lata. Ma 20 lat. Mama zgodzła sie bym wypiła troche wina. Przy stole Klaudia zaczeła mi po kryjomu co chwile dolewać do kieliszka wina. Tak że cały czas mialam pełny. I ja to ciągle popijalam bo mi bardzo smakowało. W końcu się spiłam że ledwo pamietam jak przyszedł tata. Mama też nieźle sobie dała. Jak znalazłam sie w domu to już niepamiętam. Obudziłam sie w swoim łóżku całkiem goła. Na drugi dzień jak pojechaliśmy na dzialkę to tata powiedział że mnie i mamie kostiumy są niepotrzebne. Bo poprzedniego udnia chodzilyśmy po mieszkaniu na nago. I schował nam bikini. Mama troche sie awanturowała by nam oddał. Ojciec jednak powiedział że kostiumy wyjął z torby i zostały w domu. W takim razie mama poszła opalać sie goła. Ja trochę się wstydziłam. Ale pimyślałam że skoro i tak niewiadomo ile chodziłam na nago przy ojcu.
To też sie rozebrałam i tak sie opalałam. I nawet spodobało mi sie to. Teraz chyba będe tak się opalała częściej.

IP i czas połączenia logowane. [20644098]
[29.07.2013] 14:36
Wiktorria
W piątek byłam z mamą na imieninach u ciotki. Tata później dołączył bo pracował po obiedzie. Ciotka ma córkę Klaudię. Jestvona starsza o demnie o cztery lata. Ma 20 lat. Mama zgodzła sie bym wypiła troche wina. Przy stole Klaudia zaczeła mi po kryjomu co chwile dolewać do kieliszka wina. Tak że cały czas mialam pełny. I ja to ciągle popijalam bo mi bardzo smakowało. W końcu się spiłam że ledwo pamietam jak przyszedł tata. Mama też nieźle sobie dała. Jak znalazłam sie w domu to już niepamiętam. Obudziłam sie w swoim łóżku całkiem goła. Na drugi dzień jak pojechaliśmy na dzialkę to tata powiedział że mnie i mamie kostiumy są niepotrzebne. Bo poprzedniego udnia chodzilyśmy po mieszkaniu na nago. I schował nam bikini. Mama troche sie awanturowała by nam oddał. Ojciec jednak powiedział że kostiumy wyjął z torby i zostały w domu. W takim razie mama poszła opalać sie goła. Ja trochę się wstydziłam. Ale pimyślałam że skoro i tak niewiadomo ile chodziłam na nago przy ojcu.
To też sie rozebrałam i tak sie opalałam. I nawet spodobało mi sie to. Teraz chyba będe tak się opalała częściej.

IP i czas połączenia logowane. [20644101]
[30.07.2013] 07:19
zbigul
Ja uważam, że do pewnego czasu nagość jest normalna. Kiedy dzieci dorastają zaczynaj się wstydzić. Ja np tak miałem majac 14 -15 lat nie wsytdzilem sie siostry czy mamy (one mnie tez nie) ale w późniejszym wieku juz tak. Ale to dlugo by o tym opowiadac

IP i czas połączenia logowane. [20645481]
[08.11.2013] 15:11
obsrwator
sluchajcie mnie wszyscy!!! barany!!! mowimy i piszemy zawsze /nago/ a nie /na nago/....przyklady....wczoraj pokazalem sie nago mojej dziewczynie...albo....nigdy nikomu nie pokaze sie nago...kpw prymitywy!?

IP i czas połączenia logowane. [20850680]
[09.11.2013] 13:09
vvv
obsrwator (13.11.08 15:11):
sluchajcie mnie wszyscy!!! barany!!! mowimy i piszemy zawsze /nago/ a nie /na nago/....przyklady....wczoraj pokazalem sie nago mojej dziewczynie...albo....nigdy nikomu nie pokaze sie nago...kpw prymitywy!?

Posłuchaj baranie!!! Zawsze piszemy: ,,mówimy", a nie "mowimy".

IP i czas połączenia logowane. [20852350]
[10.11.2013] 18:18
obsrwator
Nie rób z "gówna" problemu pólglówku....zadowolony?

IP i czas połączenia logowane. [20854714]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat