o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moralność i etyka
 » Odpowiedz na ten temat

związek bez miłości

[26.02.2013] 12:03
misti
W tym roku upłynęło 25 lat mojego małżeństwa.Mamy dwójkę dorosłych dzieci.Problem w tym, że nie kocham męża.Miłość zniszczył jego alkoholizm,agresja,narcystyczny charakter,który zaczął ujawniać dopiero po ślubie.Ostatnio zaczął zdecydowanie zmieniać swoje zachowanie na lepsze i niby mogłoby być ok gdyby nie to,że ja już nic do niego nie czuję.Owszem,żyjemy spokojnie razem ale drażni mnie jego obecność.On chce współżyć a mnie to napawa odrazą choć czasem mu ulegam dla św spokoju.Brałam pod wzgląd rozwód a nawet zdradę ale to się kłóci z moją wiarą,nie chę go skrzywdzić bo jestem pewna że jeśli odejdę wpadnie w alkoholizm do reszty a przy tym mam dla niego szacunek że jenak tyle lat dbał o naszą rodzinę i praktycznie zaspokajał wszystkie nasze potrzeby.On pracował,ja zajmowałam się domem.Kwestia finansowa też jest istotna.Poświęciłam się wychowaniu dzieci a nie zdobywaniem kwalifikacji zawodowych.Jakie jest wasze zdanie na temat tej sytuacji?wiem że nie będąc szczęśliwa jemu też nie dam szczęścia.Boję się odejść, boję się zostać.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.04.2013] 06:28
zandalee-70  zandalee-70@tlen.pl
Wiesz,mimo wszystko jesteś bardzo szlachetną osobą,sama wolisz cierpieć niż sprawić cierpienie innym.
Nie wiem w jakim jesteś wieku ani tego w jakim wieku są twoje dzieci ale może wypadałoby spytać je o zdanie.
Współczuję ci.
Jeśli szukasz przyjaciółki to proszę napisz.
pozdrawiam magda.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20421462]
[28.04.2013] 11:06
Phantom of Genius
zandalee-70 (13.04.18 06:28):
Wiesz,mimo wszystko jesteś bardzo szlachetną osobą,sama wolisz cierpieć niż sprawić cierpienie innym.
Nie wiem w jakim jesteś wieku ani tego w jakim wieku są twoje dzieci ale może wypadałoby spytać je o zdanie.
Współczuję ci.
Jeśli szukasz przyjaciółki to proszę napisz.
pozdrawiam magda.

Przesłodzone i ckliwe. Nawet jej nie znasz, a zatem nie ma mowy o żadnym współczuciu. Can't move an inch
But for the act to
Leave fingerprints
Freedom farewell
Look in the lens
Answer the questions
Are you a threat?

IP i czas połączenia logowane. [20445421]
[28.04.2013] 15:42
Phantom of Genius
Ponadto miłość nie istnieje. Can't move an inch
But for the act to
Leave fingerprints
Freedom farewell
Look in the lens
Answer the questions
Are you a threat?

IP i czas połączenia logowane. [20446183]
[07.05.2014] 12:51
beret
Jestem też w takiej sytuacji jak twoja tylko że po tej złej stronie, po stronie twojego męża. Jesteśmy 27 lat po ślubie a od przynajmniej 8 lat moje życie to istne piekło. Nie chcę cie pouczać jak masz się zachowywać w swoim życiu i co robić aby twoje małżeństwo było szczęśliwe, wiem tylko że ta druga połowa ma pewnie też uczucia i zauważa oziębłość, brak miłości i odtrącenie. To jest przygnębiające uczucie które odbiera wiarę w sens życia i ludzką dobroć - tak czuję się ja i nie wiem co mam poradzić. Nasz papież mówił że małżeństwo jest błogosławieństwem i jeśli jesteś też chrześcijanką to zastanów się czy twoje chrześcijaństwo nie jest wybiórcze i dopasowane. Moja żona też jest głęboko wierząca mimo to wciąż jakiś diabeł miesza ogonem.
Jest we mnie rozpacz i żal że można tak popsuć coś co inni potrafią szanować. Ciśnie mi się na usta dużo słów których sam się chyba boję.

IP i czas połączenia logowane. [21166592]
[24.03.2017] 15:03
[11.10.2016] 11:48
Pawe1975_1975
ja tak zyłem 7 lat i wiem że to byłyo 7 lat wyjęte z mojego zycia.... do tej pory mam kontakt z moja byłą żoną z racji tego że mamy córkę ale nie jest mi obcą osobą. We dwoje doszliśmy do wniosku czy jest sens to ciągnąć oboje byliżmy żądni innych związków ale chcieliśmy być lojalni wobec siebie. Poradziliśmy sie adwokata z tej kancelarii http://adwokat-babilas.pl/. Teraz jesteśmy 2 lat lata po rozwodzie każdy ma swoje życie i rodzinę... z tego co wiem od córki to żona spodziewa się dziecka ze swoim facetem i jest szczęśliwa. Ja też jestem w związku i jest na m dobrze.

IP i czas połączenia logowane. [22473620]
[11.10.2016] 12:09
Dianka198legio
To prawda.... wiem jak trudno rozstać się z mężem pomimo bądź co bądź przywiazania. Ja mialam tez dobrego adwokata z http://adwokat-chorzow.com.pl/ doprowadził wszystko do końca. Do tej pory utrzymujemy kontakt z mężem ale każde z nas poszło w sowją stronę.

IP i czas połączenia logowane. [22473657]
[11.10.2016] 12:36
wypierrdalać
darmowi reklamodawcy, kauzyperdy bez czci i honoru

IP i czas połączenia logowane. [22473708]
[16.10.2016] 13:27
kotecek_kanapowy
Kiedy dowiedziałem się,że moja żona regularnie się puszcza to byłem totalnie załamany i o mało co mógłbym popełnić nawet samobójstwo. Wiem ,że to bardzo głupie rozwiązanie, zwłaszcza jak na to patrzę z dzisiejszej perspektywy. Okazało się,że "moja" kobieta to typowa osoba z DDA co podejrzewałem od dłuższego już czasu, na początku małżeństwa świetnie się z tym maskowała. Dziś po wszystkim doskonale sobie zdaję sprawę,że tzw. miłość promowana w mediach to jedna wielka ŚCIEMA Gdyby nie pomoc chłopaków z forum braciasamcy.pl prawdopodobnie już by mnie nie było na tym świecie, do tego właśnie jest wstanie doprowadzić mężczyznękobieta ,która ma niby pełnić rolę żony (śmiechu warte) Małżeństwo w dzisiejszych czasach to jest jak pętla zarzucona na szyję facetów i tylko od baby zależy czy wytrąci facetowi stołek spod stóp czy nie. Matrix społeczny osiągnął już tak niewyobrażalne rozmiary ,że praktycznie zakrawa to na jeden wielki absurd Kto tego jeszcze nie dostrzega jego problem.
Jeszcze raz polecam facetom forum: braciasamcy.pl (Paniom wstęp wzbroniony).

IP i czas połączenia logowane. [22480375]
[28.12.2016] 23:03
Olek92222
Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 200 000 zł. Zapraszam Olek 668 810 547

IP i czas połączenia logowane. [22577516]
[29.12.2016] 09:55
w dupie z twoją lichwą
i z tobą. Wypierrdalaj

IP i czas połączenia logowane. [22577841]
[31.01.2017] 22:39
Lamperia36
Dobrze jest porozmawiać z psychologiem, który pomaga zrozumieć jakie mamy potrzeby i wspiera. Myślę, że sama nie wiesz czego chcesz i potrzebujesz kopa do działania. Cóż, z mojej strony mogę tylko zasugerować wizytę w poradni, np. we Wrocławiu jest bardzo dobra, na ul Legnickiej http://psycholog-ms.pl/poradnia/

IP i czas połączenia logowane. [22629406]
[01.02.2017] 11:12
refleks reklamodawcy
Rada spóźniona o 4 lata, idioto reklamodawczy z komercyjnej poradni, piszący w formie osobowej.

IP i czas połączenia logowane. [22629813]
[01.02.2017] 14:54
Lamperia36
Robię bokami, więc chwytam się wszystkiego

IP i czas połączenia logowane. [22630166]

» Odpowiedz na ten temat