o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Szukam...
 » Odpowiedz na ten temat

Jaki najlepszy materac na lata?

1 2
[30.08.2016] 23:35
mesiek
pytający (16.08.2016.08 13:39):
co to za marka hilding? jaka jest jakość w stosunku do ceny?

To polska marka, mają dobre jakościowo materace w fajnych cenach. Najlepiej jak wejdziesz sobie na ich stronę tam masz wszystko dokładnie napisane jakie mają rodzaje i czym się różnią. Do tego do wyboru są różne pokrowce. Warto sprawdzić, Ja jestem uzytkownikiem ich materaca i bardzo go sobie chwalę.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22429018]
[21.09.2016] 11:11
Izka87
Ja widziałam spory wybór materaców na http://www.comfortbe.pl/ Nie znam się na tym do końca, ale myślę, że najlepiej jest kupować prosto od producenta. Po pierwsze to taniej, a po drugiej od razu widzi się jakość.

IP i czas połączenia logowane. [22450221]
[23.09.2016] 19:26
jodlowa55
spory wybór jest w moim ulubionym sklepie ... http://sklep.meble-wisad.pl/216-materace kupiliśmy materac do dzieicego pokoju , l ei takie 90x200 polecam uwadze..

IP i czas połączenia logowane. [22453026]
[12.10.2016] 14:33
KamilaMakdonald
Tak jak mówiłam - Art Medic. Świetnej jakości, polecane przez rehebilitantów i lekarzy.

IP i czas połączenia logowane. [22475173]
[13.10.2016] 22:19
Judysiak.
Też opowiedziałabym się za hildingiem, ponieważ jestem zadowolona z materaca który od nich mam. Wcześniej byłam posiadaczką materacy od dwóch innych producentów i wydałam tylko pieniądze w błoto. Spało się tragicznie, kręgosłup Mnie ciągle bolał, zero komfortu. Teraz mam materac sprężynowy, jest bardzo wygodny i w końcu przestałam się budzić z bólem.

IP i czas połączenia logowane. [22477278]
[25.09.2017] 11:50
[25.10.2016] 20:09
marysia300
To prawda, że dobry materac to podstawa i warto wydać na taki pieniądze, dlatego ja nieszukałam w sieciowych sklepach tylko zgłosiłam sie bezpośrednio do producenta Meble Hot. lepiej być nie mogło tak idealnie mi dobrali i też nareszcie wiem, że sypiam, a nie ciągle się tylko przekręcałam z boku na bok.

IP i czas połączenia logowane. [22492938]
[30.10.2016] 16:09
Joasia_Asiunia
hilding - obojętnie, który model, który ma gwarancję na 15 lat, a takich mają sporo. Ja akurat jestem za materacami piankowymi z termoelastyczną pianką (Salsa), ale materac to kwestia gustu, każdemu moze pasowac co innego. Ale lata gwarancji mówią same za siebie, jak ktoś szuka czegoś na lata.

IP i czas połączenia logowane. [22498913]
[30.10.2016] 23:29
saba.l
Joasia_Asiunia (16.10.2016.30 16:09):
hilding - obojętnie, który model, który ma gwarancję na 15 lat, a takich mają sporo. Ja akurat jestem za materacami piankowymi z termoelastyczną pianką (Salsa), ale materac to kwestia gustu, każdemu moze pasowac co innego. Ale lata gwarancji mówią same za siebie, jak ktoś szuka czegoś na lata.

Nie spodziewąłam się, że dają aż 15 lat gwarancji, to rzeczywiście dużo. Rzadko spotyka się tak długi okres gwarancyjny.

IP i czas połączenia logowane. [22499571]
[04.11.2016] 15:38
gość19858
Warto zaopatrzyć się w najlepszej jakości materac do sypialni. To bardzo ważna kwestia, ponieważ 1/3 życia przesypiamy, a zły sen może skutkować zmęczeniem, brakiem chęci do życia no i bólami kręgosłupa. Zatem, materac ma znaczenie!
Ja teraz mam materac Viscotherapy i jestem niezmiernie zadowolona. Mówię to z własnego doświadczenia, bo niestety i mnie się przytrafiło sypiać na złej jakości materacach.

IP i czas połączenia logowane. [22505639]
[13.11.2016] 07:31
Anka512
Nie do końca jest to kwestia samego gustu, tu trzeba w głównej mierze wziąć pod uwagę nasz stan zdrowia i do niego dobiera się odpowiedni materac. Również nie zwracała na to uwagi przy poprzednim zakupie i niestety ale to był poważny błąd. Teraz akurat zamówiłam na florimeble.pl kieszeniowy z serii Premium Confort, a to dlatego, że tym razem posłuchałam się fachowej ich porady i na pewno nareszcie będę się wysypiać, bo jak to jest w powiedzeniu człowiek wyspany to i szczęśliwy.

IP i czas połączenia logowane. [22516264]
[21.11.2016] 16:33
Woworem
Na jakies bardzo długie lata to pewnie żaden, ale na pewno warto kupić taki, żeby na nim wygodnie spać, żeby była pozycja kręgosłupa dobra, żeby się nie zapadał mocno. Tu przykładem jest Natura Zone, sprawdźice sobie te materace. Szczerze enie wiem, jaką ma długość użytkowania taki materac, ale to wyższa półka jest.

IP i czas połączenia logowane. [22526937]
[21.11.2016] 23:24
judynka
My sprzedawaliśmy ostatnio właśnie materac z hildinga z pokoju naszego dziecka, bo był już za malutki i szczerze wam powiem, że był w rewelacyjnym stanie. Więc okres gwarancyjny nie jest przesadzony.

IP i czas połączenia logowane. [22527526]
[29.11.2016] 09:19
zaara13
Może na bardzo długie lata to się nie uda kupić takiego, ale na pewno na długie. Ważniejsze jest aby go odpowiednio dobrać do swoich potrzeb, ja nie szukałam w sieciowych salonach tylko zwróciłam się o pomoc do producenta Meble Hot, tak fachowa pomoc jest niezastąpiona. Bardzo jestem zadowolona z wybory, a i nawet taniej mnie kosztował.

IP i czas połączenia logowane. [22537013]
[16.12.2016] 16:48
OsaYka4
Ja niedawno zamawiałam materac kieszeniowy z tego sklepu i jestem bardzo zadowolona http://eversleep.pl/. Obsługa sporo pomogła mi przy wyborze (mają szeroką ofertę, wiec ciężko było się zdecydować). Pamiętajcie, ze przy wyborze materaca trzeba brać sporo czynników pod uwagę np. wagę ciała, albo czy macie jakieś problemy z kręgosłupem.

IP i czas połączenia logowane. [22561699]
[27.12.2016] 15:04
BożenkaWawa
Ja mam od roku materac sprężynowy Natura Zone Strong Natural, no i powiem szczerze, że choć trochę mnie kosztował, to nieżałuję ani jednej wydanej na niego złotówki. Wymiar 200x200 więc spokojnie się człowiek mieści. Jest twardy, ale ja takie preferuję. Do tego solidny stelaż i jest wszystko super.

IP i czas połączenia logowane. [22575064]
[17.01.2017] 18:10
pysia12345
ja uważam, że najlepsze są materace termoelastyczne. Dużo cennych informacji możesz sobie poczytać w tym artykule: http://www.materaceblog.pl/rodzaje-materacy/ materace-termoelastyczne.html

IP i czas połączenia logowane. [22605617]
[28.01.2017] 17:33
lucziolka
Miałam już 3 materace i szczerze przyznam, że ostatni jest jednak najlepszy i jest to właśnie jeden z modeli hilding. Wydaje Mi się, że posłuży mi długo i są to na pewno dobrze zainwestowane pieniądze.

IP i czas połączenia logowane. [22618843]
[31.01.2017] 00:58
wiolki
Ostatnio słyszałam coś o bardzo dobrych włoskich materacach bedding? Czy ktoś z Was się z nimi spotkał? Gdzie je można kupić i czy rzeczywiście są to jedne z najlepszych materacy..? Nie ukrywam, że wolę zapłacić trochę więcej ale mieć pewność, że posłuży mi to kilka dobrych lat, a nie rozleci się i zaraz trzeba będzie kupować nowy.

IP i czas połączenia logowane. [22625394]
[19.02.2017] 08:22
Agata F
Dobry materac, a przede wszystkim dobrze dobrany to tylko u naszego producenta Meble Hot. Tak jak oni podchodzą do spawy dopasowania to w żadnym sklepie tego niema, a w dodatku są w przystępnych cenach. osobiście polecam, bo jestem bardzo zadowolona zarówno z materaca jak i tej fachowej obsługi.

IP i czas połączenia logowane. [22650459]
[22.02.2017] 14:42
papis
Najlepsze są według mnie termoelastyczne i lateksowe.
Ja mam ten pierwszy sembelli, super podpiera kręgosłup.

IP i czas połączenia logowane. [22654429]
[23.02.2017] 20:53
Kojotsz
A jaki to lateks naturalny, czy sztuczny, bo słyszałam, że ten sztuczny uczula

IP i czas połączenia logowane. [22656189]
[26.02.2017] 00:20
papis
na stronie piszą, że naturalny, zawsze można się skontaktować z producentem

IP i czas połączenia logowane. [22658848]
[08.03.2017] 15:51
Marek3312
Przed zakupem materaca warto poczytać o nich wcześniej w sieci. O ich twardości, budowie, czyli jakie wkłady posiada w swojej budowie oraz szereg innych aspektów. Na stronie http://www.meblejana.pl/blog/materac-do-lozk a-jaki-kupic.html znajdziecie właśnie ciekawy wpis dotyczący aspektów jakimi kierować się podczas wyboru materaca Dzięki temu będziemy mieć pewność, że zakupiony materac będzie nam służył długie lata i będzie mieć właściwości lecznicze

IP i czas połączenia logowane. [22670817]
[05.04.2017] 11:56
Frankhauer
Jeśli to ma być bardzo trwały materac to sprężynowy. Materac kieszeniowy jest o wiele bardziej trwałym rozwiązaniem niż w całości piankowy. Dodatkowym plusem jest elastyczności typowo punktowa, więc idealnie dopasuje się do ciała i druga osoba nie poczuje ruchów gdyż nie przenosi drgań. Producent materacy https://www.frankhauer.pl

IP i czas połączenia logowane. [22701784]
[04.05.2017] 15:11
wer5432
Ja osobiście bardzo lubię materace piankowe. są różne rodzjae, więc tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie dużo informacji mozna sobie znalezc na : http://www.materacpiankowy.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22728313]
[04.05.2017] 16:13
Zotkaa
Prawda jest taka, że i materac musi być dobry i stelaż. Najlepiej w jednym miejscu kupić komplet. Jeżeli też ma być na lata to trzeba trochę zainwestować w coś lepszego niż marketowy materac. Co jest dobrego? Moim zdaniem Natura Zone, świetne i wygodne materace.

IP i czas połączenia logowane. [22728387]
[03.07.2017] 22:39
marcel_f
Świetne materace można znaleźć w ofercie sklepu internetowego: http://materacyk.pl/ . Są w nim między innymi materace kokosowe, które cieszą się szczególnie dobrą opinią.

IP i czas połączenia logowane. [22763363]
[04.07.2017] 11:48
tak, tak
Szczególnie dobrą opinią kreowaną przez pracowników sprzedaży, takich jak ty

IP i czas połączenia logowane. [22763512]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat