o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Szukam...
 » Odpowiedz na ten temat

Jaki najlepszy materac na lata?

1 2
[21.02.2013] 12:02
Adam'84
Mam pytanie do Państwa, mianowicie jaki materac wybrać, który będzie się lepiej spisywał w stosunku do łóżka sypialnego? Który jest najlepszy i sprawdzi się na lata? Sprężynowy? Piankowy? Kieszeniowy? Kokosowy? Jest tyle tych funkcji, że nie bardzo wiem, na co specjalnie zwracać uwagę.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.02.2013] 12:05
sanczo-panczo
Tak to prawda. Współczesne materace mają sporo funkcji, które nie zawsze są nam znane. Ja posiadam materac lateksowy, na którym śpi mi się bardzo dobrze. Sen jest głęboki i intensywny. Posiada różne strefy twardości dzięki czemu dopasowuje się do ciała bez deformacji materacu. Proponuje poczytać blog, poradnik, jak dobrać materac, jakie czynniki uwzględnić itp. http://www.masterking.pl/ link z blogiem. "Ars longa, vita brevis"

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20257413]
[25.02.2013] 11:02
anetka_1984
sanczo-panczo (13.02.22 12:05):
Proponuje poczytać blog, poradnik, jak dobrać materac, jakie czynniki uwzględnić itp. http://www.masterking.pl/ link z blogiem.

Ja też mogłabym podpisać się pod firmą masterking. Zakupiłam u nich komplet łóżko+materac+. Jestem zadowolona, gdyż kiedyś kupiłam podobny zestaw w jednym z większych sklepów sieciówek. Po 3 latach wyszły sprężyny i nie uwzględniono reklamacji. Tutaj mam już 6 roku i nie widać żadnych skutków użytkowania. Śpi się na nim wygodnie, tylko co jakieś 0,5 roku obracamy go na drugą stronę. Typ zestawu, który posiadamy to łóżko Hills+Original. Najlepiej będzie jak skonsultujesz się bezpośrednio z ekspertem i określisz własne wymagania.

IP i czas połączenia logowane. [20265770]
[26.02.2013] 11:08
Adam'84
anetka_1984 (13.02.25 11:02):
sanczo-panczo (13.02.22 12:05):
Proponuje poczytać blog, poradnik, jak dobrać materac, jakie czynniki uwzględnić itp. http://www.masterking.pl/ link z blogiem.

Ja też mogłabym podpisać się pod firmą masterking.

Dzięki za informację, Z tego co widzę i czytam to zestaw wygląda całkiem ciekawie. Zastanowimy się wspólnie nad opcją i podejmiemy decyzję. Póki co dziękujemy za udział w rozmowie i pozdrawiamy.

IP i czas połączenia logowane. [20268797]
[22.08.2013] 12:45
Kate-Kate
Wszystko zależy od tego co jest dla was istotne - zastanówcie się czy wolicie twardy czy miękki, czy macie jakieś problemy z kręgosłupem. Sporo możesz przeczytać na http://bejto-materace.pl/ a przy okazji jest tam spory wybór każdego rodzaju materacy w bardzo przyzwoitych cenach.

IP i czas połączenia logowane. [20690877]
[20.11.2017] 02:57
[17.10.2013] 10:10
dominika565
skoro tak tu rozmawiacie o materacach to ja mam do was pytanie, czy takie materac http://www.puchatkolandia.pl/innowacyjny-mat erac-lateksowo-%E2%80%93-kokosowy-vitmat-cocobaby-120-60-cm/ jest lepszy od piankowego, chciałabym kupić jakiś dobry materac dla mojego dziecka, ale przeglądam różne fora i znajduje skrajne opinie, sama nie wiem na co się zdecydować :/

IP i czas połączenia logowane. [20807980]
[11.01.2014] 17:49
Kinga76
generalnie zasada jest taka, ze materac jak się kupuje to po to żeby sen na nim był przyjemnością i prawdziwym odpoczynkiem, jeżeli lubisz twardsze podłoże, to polecam ci termoelastyczne z pian wysokiej jakości - ja śpię od pół roku na takim http://amadu.com.pl/materace/104-materac-san -marco-materasso.html i polecę go każdemu bo jest świetny! idealnie się dopasowuje do ciała i mimo, że pomiędzy mną a moim mężem jest spora różnica w wadze, to kompletnie tego nie odczuwamy

IP i czas połączenia logowane. [20977953]
[14.01.2014] 11:03
sussiq
Ja kupowałam materac bonellowy do domu Comfortbe i jestem bardzo zadowolona. Póki co cały czas jest w bardzo dobrym stanie

IP i czas połączenia logowane. [20983598]
[14.01.2014] 12:00
Agnieszka1980
Mi całkiem pasuja materace piankowe, ale kiedyś u ciotki przespałam się na sprężynowym i różnica jak niebo i ziemia - sprężynówka o wiele wygodniejsza, chociaz nie wiem na ile lat wystarcza taka.
W brw maja dużo opcji materaców z fajnymi opisami - zerknij http://www.brw.com.pl/materace/ - może cos trafisz.

IP i czas połączenia logowane. [20983731]
[14.01.2014] 13:09
marcinekkkk0
Ja postawiłem na jakość, trochę więcej zapłaciłem, ale mam materac, który - mam nadzieję, będzie długo służył mi i mojej Żonie. Mamy materac lateksowy Tahiti z kolekcji firmy Varsovia. Pokrowiec jest na zamek, więc można go uprać. Głównie jednak chodzi oczywiście o wygodę. Co prawda nie mamy żadnych problemów zdrowotnych, ale zdarzało nam się nie móc zasnąć i wstawaliśmy średnio wyspani. Na tym materacu śpi nam się bardzo dobrze. Chyba nawet czasami aż za dobrze.)

IP i czas połączenia logowane. [20983831]
[17.01.2014] 22:14
tika67
jak na lata to nie ma co oszczędzać! myślę, że teraz najpopularniejsze są piankowe ( według mnie śpi się wygodniej niż na sprężynowym ) jednak wszystko zależy od preferencji. Ja swój kupowałam w salonie Amadu i to był Materasso - pani doradziła si idealnie! chociaż początkowo wydawało mi się, że nie koniecznie był to dobry wybór, jednak już po dwóch nocach widziałam poprawę w komforcie i przede wszystkim samopoczuciu

IP i czas połączenia logowane. [20991283]
[27.01.2014] 22:25
sowbar81
W materacach chyba jedną z ważniejszych kwestii jest twardość. Ja osobiście polecam materace sprężynowe. Przez długi czas testowałam i szukałam odpowiedniego materaca dla siebie i stwierdzam, że takie są świetne. Postawiłam na firmę Hilding - robią naprawdę dobre produkty. Tu jest mój egzemplarz: http://alematerace.pl/materace-sprezynowe/10 8-materac-original-strong-z-pokrowcem-medicott-silver.html - jeśli jesteś z Krakowa, to wybierz się do stacjonarnego sklepu, aby wypróbować na własnej skórze, jak się na nim leży To też ważna sprawa przy kupnie materaca - koniecznie trzeba na nim POLEŻEĆ - i to nie tak tylko na chwilę, a przynajmniej z 15 minut. Pozdrawiam, Basia

IP i czas połączenia logowane. [21010355]
[03.02.2014] 12:10
Wiara55
Jak ktoś wyżej zaznaczył, bardzo dobre materace dostaniesz na amadu, ja osobiście zamawiałam tam materace dla swoich maluszków, dzięki czemu ich komfort się zdecydowanie zmienił amadu com pl/30-materace-dzieciece

IP i czas połączenia logowane. [21022086]
[04.02.2014] 18:47
OlaBasiak
Sugeruj się ceną, im droższy tym lepszy niestety taka jest prawda ;-/
Ja ostatnio kupiłam kieszeniowy a wcześniej miałam sprężynówkę i niebo a ziemia.

IP i czas połączenia logowane. [21024534]
[22.02.2014] 16:53
lokio
na pewno masz racje, że lepsze materace są droższe ale nie jest regułą, że drogi będzie zawsze odpowiedni. Ja za swój dałem około 1600zł i jest świetny, odciąża kręgosłup tak jak zapewniał producent, budzimy się wyspani, kupowałem w tym Amadu - świetna obsługa

IP i czas połączenia logowane. [21056909]
[26.07.2014] 09:50
Emilia Wrocław
Też szukałam materaca na lata i poradzili mi piankowy - wybrałam sobie taki, który ma najdłuższą gwarancję, bo aż 10 lat na całość. Materac nazywa się Treenes Gold. Znalazłam go nawww.przyjemnysen.pl . Śpi się na nim bardzo wygodnie a ja mam spokojna głowę że posłuży mi długo, bo przecież nikt nie daje tak długiej gwarancji na kiepskie produkty.

IP i czas połączenia logowane. [21284192]
[10.02.2015] 16:59
Kasia Lach
Ja uważam, że warto zainwestować w taki materac, który posłuży nam latami. Dobrej jakości, sprawdzonej marki, najlepiej z polecenia kogoś, kto się zna - lekarza, rehabilitanta, bo nawet zdrowe osoby potrzebują odpowiedniego materaca, żeby w przyszłości nie nabawić się kłopotów z kręgosłupem. Nam lekarz polecił materac ViscoTherapy ze zmienną twardością z pianki oddychającej i służy nam świetnie.

IP i czas połączenia logowane. [21611025]
[09.03.2015] 14:46
Janka899922
Najlepszy materac na lata to Oxam,znajoma poleciła mi właśnie ta serię,a zamawiałam na Selsey.pl jestem bardzo zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [21661321]
[20.04.2015] 17:59
markaza
Ja mam ten http://boogy.pl/?product=czwarte-ogniwo I mogę Ci go w 100% polecić. Ma świetną elastyczność, idealnie "układa" się pod ciało i fantastycznie się śpi. Teraz z mężem nawet nie siedzimy w salonie, tylko jak chcemy film obejrzeć czy serial to idziemy do sypialni bo tam najwygodniej.

IP i czas połączenia logowane. [21729839]
[15.09.2015] 12:16
PięknanieBestia
Ja serdecznie polecam najlepszy moim zdaniem na rynku materac Art Medic - testowałam różne, wysłuchałam również opinii znajomych, z których jednoznacznie wynikało, że materace Art Medic są najlepszej jakości. Eksperci dobiorą rozmiar i odpowiednią dla warunków ciała twardość. Dla mnie jest po prostu niesamowity - w końcu się wysypiam i nic mnie nie boli.

IP i czas połączenia logowane. [21968214]
[16.09.2015] 20:45
wisad
Materac, który będzie służył przez wiele lat warto kupić w http://sklep.wisad.pl Jest tu szeroki wybór, podobnie jesli chodzi o ramy łóżka. Łatwo jest więc skonpletować całe łóżko.

IP i czas połączenia logowane. [21970641]
[18.09.2015] 12:19
Hatice
Ja kupiłam całkiem niedrogo świetny materac piankowy Viscotherapy i teraz wysypiam się w końcu jak trzeba - nic mnie nie boli, czuję się wypoczęta i wcale nie oskubano mnie z kasy

IP i czas połączenia logowane. [21973449]
[05.11.2015] 17:53
Izotika
Ja natrafiłam na dobry materac Viscotherapy i spokojnym sumieniem mogę go polecać. Natomiast wcześniej używałam za twardego, kupionego w sieciówce i to nie było to. Często budziłam się jak po jakichś torturach. Myślę, że najlepiej testować i dobierać indywidualnie z pomocą ekspertów.

IP i czas połączenia logowane. [22049409]
[25.05.2016] 11:42
OE_Sembella
Witam, dobrze dobrany materac posłuży nam przez lata. Zanim jednak go wybierzemy warto skorzystać z porady specjalisty, który pomoże nam dobrać najlepszy materac dostosowany do naszych potrzeb. 17-18 czerwca w Jeleniej Górze w salonie Matex odbędą się dni porad, zapraszamy.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Online Ekspert marki Sembella

IP i czas połączenia logowane. [22321533]
[27.05.2016] 23:47
Nonifrut
materac jest ważniejszy niż samo łóżko, ale wybór jest indywidualny. To zalezy od wagi i od tego czy się ma jakieś problemy z kręgosłupem. Ja np. nie lubię zbyt miękkich materacy. Mam średni jeśli chodzi o miękkość, ale spi mi się na nim dobrze, uważam ze najlepsze są materace sprężynowe. Ja kupowałem w tym sklepie w szczecinie http://eversleep.pl/. Warto się przejść, bo wybór jest naprawdę duży.

IP i czas połączenia logowane. [22324608]
[28.06.2016] 21:17
Anettta.W
Tak, zgadzam się z moim poprzednikiem. Nie o samo łóżko chodzi ale o materac. Co po łóżku, jak materac słaby? Byłam przerażona faktem ze muszę wybrać coś, na czym się nie znam kompletnie. Zwyczajowo od małego spałam na wersalce, ale teraz jesteśmy po remoncie i wypadałoby zrobić w końcu ta sypialnie konkretna. Czytałam, szukałam... materace sprężynowe, piankowe... jakieś dziwne nazwy wszędzie... chyba miesiąc unikałam podjęcia decyzji co mam kupić. Traf chciał ze pojechałam raz z narzeczonym na zakupy do centrum handlowego po nowe zasłonki i zobaczyłam sklep, który miał chyba milion rożnych materacy... stałam, przypatrywałam się aż w końcu podeszła do mnie Pani. pogadałyśmy i poleciła mi "wypróbować" cztery konkretne modele materacy. Leżałam na każdym, wierciłam się z boku na bok i mój wybór padł na materac o wdzięcznej nazwie Latino. marka Hilding - wcześniej nie znałam. Postanowiłam, że raz kozie śmierć i że kupujemy. Ma do mnie przyjechać jutro i szczerze mówiąc to już się nie mogę doczekać...

IP i czas połączenia logowane. [22360164]
[29.06.2016] 18:38
MarioHa
Zdecydowanie! tak jak mówi Pani wyżej! a co do Hildinga to gratuluje wyboru, sam jestem szczęśliwym posiadaczem i mogę się cieszyć snem.
Mój poprzedni materac sprawiał że rano bolał mnie zawsze kręgosłup, na hildingu tego problemu nie ma.

IP i czas połączenia logowane. [22361109]
[07.07.2016] 12:44
Promotor44
Ja uważam, że warto zainwestować w taki materac, który posłuży nam latami. Dobrej jakości, sprawdzonej marki, najlepiej z polecenia kogoś, kto się zna - lekarza, rehabilitanta, bo nawet zdrowe osoby potrzebują odpowiedniego materaca, żeby w przyszłości nie nabawić się kłopotów z kręgosłupem. Nam lekarz polecił materac ViscoTherapy ze zmienną twardością z pianki oddychającej i służy nam świetnie.

IP i czas połączenia logowane. [22370152]
[09.07.2016] 21:12
Ukasz-ek
A czy wypowiada się tutaj ktoś poza wciskaczami materaców??

IP i czas połączenia logowane. [22372703]
[26.07.2016] 21:08
Daniela90-78
Oczywiście że tak! Ja np ostatnio kupiłam ten materac
https://www.iklik.pl/materac-kontynentalny-z -kokosem-i-lateksem-hera-h3-twardy i moge polecić,bardzo wygodny i solidny.

IP i czas połączenia logowane. [22392083]
[08.08.2016] 13:39
pytający
co to za marka hilding? jaka jest jakość w stosunku do ceny?

IP i czas połączenia logowane. [22406280]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat