o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Czy lubicie podgladac innych. zapraszam goraco do syskusji.

1 2
[22.02.2013] 16:21
Sara97
o u mnie jest podobmie. Tylko w drugą stronę.
Ja m, szesnaście lat , brat dziewietnasxie. Ja nigdy nie wstydzilam się nagości ani prze bratem ani przed rodzicami. Natomiast brata na nago nie widziałam. No może kiedyś bardzo dawno. Ale nie pamiętam tego. Chciała bym jego zobaczyć i nie wiem jak to zrobić. A podejrzeć go w łazience nie da rady.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20258163]
[22.02.2013] 16:32
Sara97
o u mnie jest podobmie. Tylko w drugą stronę.
Ja m, szesnaście lat , brat dziewietnasxie. Ja nigdy nie wstydzilam się nagości ani prze bratem ani przed rodzicami. Natomiast brata na nago nie widziałam. No może kiedyś bardzo dawno. Ale nie pamiętam tego. Chciała bym jego zobaczyć i nie wiem jak to zrobić. A podejrzeć go w łazience nie da rady.

IP i czas połączenia logowane. [20258192]
[23.02.2013] 11:33
Kasiopeja
Bloom, i jak tam poszło? Jestem ciekawa.

IP i czas połączenia logowane. [20260399]
[23.02.2013] 12:38
Bloom
Przyznam się ze trochę miałam tremę. Rodziece wyszli z domu już przed dziewietnastą do ciotki. Wiedziałam że nie wrócą wcześniej niż o dwudziestej czwartej. Zaczęłam realizować plan Natychmiast poszłam się wykąpać. Łukasz tylko na to czekał zobaczyłam jego twarz przy kratce w drzwiach. Byłam cała podminowana. Udawalam że go nie widzę starałam zachowywać się naturalnie. Los chyba sprzyjał moim zamysłom. Matka wszystkie ręczniki wyprała i zapomniała powiesić nowych. Często się to zdarzało. Normalnie bym wyszła z łazienki mokra w szlafroku i poszła po ręcznik. Tym razem zrobiłam inaczej. Krzyknełam na Łukasza by podał mi czysty ręcznik. Słyszałam jak się zerewal z podłogi. Szybko wstalam by odblokować drzwi. Miałam zamiar z powrotem wskoczyć do wanny by mnie nie widział gołej. Mimo mojego postanowienia bałam się tego. Nie zdąrzyłam. Był szybki. Ledwo odblokowalam drzwi te się otworzyły i pojawił się Łukasz z ręcznikiem. Poraż pierwszy od wielu lat stałam przed nim naga. Odruchowo zakryłam piersi dłońmi zapominając że dół też mam nagi. Po chwili wyrwalam mu ręcznik z rąk i się zakrylam. Ten stał dalej i przyglądał mi się. Co nie widziałeś nagiej dziewczyny? Spytałam się. Nie. Odpowiedział. Wtedy odłożyłam ręcznik na pralkę i z wypiekami na twarzy obróciłam się się w kółko. I jak? Spytałam. Nie mógł wykrztusić ani słowa. Odzyskalam pewnośc siebie. Przy bracie spokojnie się wytarlam zarzuciłam szlafrok na siebie i wyszłam z łazienki. Kazałam mu się wykąpać a sama poszłam do kuchni przygotować kolacje. Byłam bardzo podekscytowana tym co zrobiłam i jakoś zadowolona. Nawet trochę mnie to podnieciło. Braciszek był cały czas milczący. Spytałam się go o to. Odpowiedział że ciągle chciał mnie tak zobaczyć a ja mu nie pozwalałam. A on mnie się przecież nie wstydzi pokazać goły. . Spytałam się dlaczego tego wcześniej nie powiedział? Wstydził się. Obiecałam że nie będę się nago zakrywać przed nim, jak on przestanie nosem rysować drzwi do łazienki. Dał słowo że już tego nie będzie robić. Po kolacji zgodnie z moimi wcześniejszymi zamiarami położyłam się na kanapie. Dyskretnie rozwiazalam pasek u szlafroka. Po chwili się trochę rozsuną, a ja zaczęłam udawać że śpię. Chciałam by się napatrzył i dał mi trochę swbody w łazience. Po paru minutach naprawdę usnełam. Obudziłam się po dwóch godzinach. Wszystko miałam na wiezchu. Na pewno zdążył się napatrzeć. Dzisiaj rano wstałam pierwsza. Poszłam się umyć. Po chwili brat zapukał bym się pospieszyła. Rodzice jeszcze spali, wyszłam z łazienki nago. Zajrzałam do jego pokoju i powiedziałam że łazienka jest wolna. Spokojnie poszłam do swojego pokoju nie zamykając za sobą drzwi. Myślę że teraz będę mogła się spokojne depilować nie denerwując się że ktoś czatuje pod drzwiami.

IP i czas połączenia logowane. [20260580]
[23.02.2013] 13:03
Ali34
Wow . Poszłaś na całość . Ciekawa jestem jak dalej się to potoczy.

IP i czas połączenia logowane. [20260621]
[22.07.2014] 09:20
[23.02.2013] 13:30
Bloom
Ali34 (13.02.23 13:03):
Wow . Poszłaś na całość . Ciekawa jestem jak dalej się to potoczy.

No nie będę przed bratem się chowała ze swą nagością. Taki mam zamiar. A on chyba zapewni mi chwile intymności gdy będę tego potrzebowała. Tak myślę. Zobaczymy.

IP i czas połączenia logowane. [20260672]
[23.02.2013] 13:50
Ali34
Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Kiedyś latem sama złapałam się na chodzeniu w sringach i biustonoszu po podwórku wtedy gdy był kolega mojego męża.

IP i czas połączenia logowane. [20260716]
[23.02.2013] 14:15
Bloom
Ali34 (13.02.23 13:50):
Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Kiedyś latem sama złapałam się na chodzeniu w sringach i biustonoszu po podwórku wtedy gdy był kolega mojego męża.

Hi hi. Jaka była reakcja?
Co do mnie to jestem ciekawa jak na to zareagują rodzce. Któregoś dnia może się to wydać.

IP i czas połączenia logowane. [20260764]
[23.02.2013] 14:20
Aladyn
Myślę Bloom że to dobry sposób. Ja mam siostrę o rok młodszą. Teraz mam 22 lata. W dzieciństwie razem fikaliśmy na golasa po plaży. Razem tez się kąpaliśmy. Na nago widujemy się do dzisiaj. Jeszcze nigdy mi nie przyszło do głowy by ją podglądać

IP i czas połączenia logowane. [20260769]
[23.02.2013] 14:25
Ali34
Latem często po po ogrodzie chodzę w bikini lub samej bieliźnie więc mój mąż nie był zdziwiony. Ale kolega nie był speszony. Z początku nie zwróciłam na to uwagi ale później zrozumiałam jego dziwne zachowanie.

IP i czas połączenia logowane. [20260778]
[23.02.2013] 14:47
Strom
Dla jednych dziwne dla innych nie. Mam kuzynkę. Ma ona już skończone czternaście lat. Ja mam dwadzieścia pięć. Razem byliśmy na wczasach nad morzem. Kuzynka jest całkowicie pozbawiona wstydu. Przebierała się przy mnie. Nie zwracała uwagi ze widzę ją nago.

IP i czas połączenia logowane. [20260849]
[23.02.2013] 14:56
Bllom
Ja kiedyś odwaliłam numer.miałam wtedy siedemnaście lat. Wybierałam się z mamą na zakupy. Było lato. Mama mnie poganiała. Ja siedziałam w łazience. Wyskoczyłam z niej zakładając tylko spódnice. Majtki miałam zamiar założyć w pokoju. ( były w szufladzie ). Mama wpędziła mnie w stres ciągłym poganianiem. Tak że w pokoju założyłam tylko stanik i bluzkę. Zapomniałam o majtkach. Przypomniało mi się dopiero na dworzu jak podwial mnie wiaterek. Bałam się przyznać. Ale i tak się wydało w sklepie w przymierzalni.

IP i czas połączenia logowane. [20260867]
[23.02.2013] 15:18
Ali34
Któregoś gorącego lata postanowiłam wyskoczyć do mista.Rodziców nie byłow domu.Korzystając z okazji postanowiłam założyc tylko samą sukienkę.Wybrałam taką mini. Mama gdyby to widziała to na pewno nie pozwoliła by mi tak wyjść. Miałam wtedy 17 lat. wpadkę zaliczyłam w miejskim autobusie. Kierowca nagle zachamował i żeby się nie przewrócić wyciągnełam rece do góry i złapałam się uchwytu. Niestety sukienka ściągneła sie również do góry odsłaniając moje braki garderoby.

IP i czas połączenia logowane. [20260913]
[23.02.2013] 15:21
M. M.
W stringach też miałam przygodę. Miałam wtedy dwadzieścia lat. W piątek wieczorem pojechałam z matką na działkę. Ojciec miał dołączyć do nas dopiero w sobotę po południu. Ja zapomniałam wziąć bikini. W sobotę od rana byłyśmy same. Nie było więc problemu. Zadzwoniłam do taty by mi je przywiózł. A ja w tym czasie opalałam się w samych stringach. Do tego przezroczystych. Z zewnątrz nie było możliwości by ktoś zobaczył. Mama coś robiła w domku a ja usnełam na leżaku. Obudził mnie tata. Przyjechał z ciotka i wujkiem.

IP i czas połączenia logowane. [20260919]
[23.02.2013] 15:32
Bartek x5
Miałem wtedy 15 lat. Podgladalem kuzynke w łazience miała 22 lata. Nie wiele zobaczyłem. Ale ona mój czyn zauważyła. Byliśmy wtedy sami. Powiedziała że podkabluje mnie. Zacząłem ja prosić by tego nie robiła. Balem się ojca. Zgodziła się pod warunkiem że sam się rozbiore do naga i przez godzinę tak będę chodził. Zgodziłem się. Lepsze było to dla mnie niż bliskie spotkanie z ojcem.

IP i czas połączenia logowane. [20260935]
[23.02.2013] 18:36
Hekate
Ali34 (13.02.23 14:25):
Latem często po po ogrodzie chodzę w bikini lub samej bieliźnie więc mój mąż nie był zdziwiony. Ale kolega nie był speszony. Z początku nie zwróciłam na to uwagi ale później zrozumiałam jego dziwne zachowanie.

To ja kiedyś w takim stroju otworzyłam drzwi tesciom. Był upał. Dobrze że teściowa nie jest bazyliszkiem. Chciała mnie zabić wzrokiem. A tesciu był chyba zadowolony.
A co do podglądania to zdarzyło mi się to całkiem niedawno. Byłam u siostry. W sąsiednim pokoju szwagier się przebierał. Zostawił uchylone drzwi. Nie mogłam powstrzymać się od zerkania. Ale dopięłam swego. Widziałam jego pytona.

IP i czas połączenia logowane. [20261361]
[08.04.2013] 16:36
fds
sfd

IP i czas połączenia logowane. [20392986]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat