o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Dobre i złe serwisy
 » Odpowiedz na ten temat

maszyny budowlane dla każdego

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[26.02.2017] 19:33
oniq_33
Zgodzę się z jednym z moich przedmówców. Firma www.wamet.pl dysponuje bardzo dobrymi urządzeniami wiertniczymi, ale również świadczy takie usługi produkcyjne jak obróbka frezarska, obróbka wytaczarska, dłutowanie, struganie. Bardzo przydatny kontakt do niezawodnej firmy, polecam.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22659695]
[01.03.2017] 13:31
siarczeq
Aby skorzysta z maszyn, trzeba najpierw mieć z czego budować Jeśli szukacie nadal dobrych i ni drogich materiałów budowlanych, polecam zajrzeć do oferty tej firmywww.zajkowska.com.pl . znajdziecie tam m.in. blachodachówki i okna od uznanych producentów jak i wełnę mineralna, styropian oraz płyty g/k do suchej zabudowy. Poelcam

IP i czas połączenia logowane. [22662975]
[02.03.2017] 11:31
piotrekp11
mysle że kazdemu by sie przydala jakas wielofunkcyjna ladowarka, zazwyczaj jest nie tylko do ladowania ale tez do spychania, robienia nasypów, robi czesto za widlaka jak zalozysz widly, albo do ciągniecia czegos. Haulotte ma dobre maszyny

IP i czas połączenia logowane. [22663898]
[06.03.2017] 00:51
Jarekk60
Bardzo dobrej jakości pojazdy posiada także firmawww.kamazpolska.pl. Posiadam zarówno wywrotkę, jak i betonomieszarkę. Spisują się świetnie i bardzo rzadko się psują.

IP i czas połączenia logowane. [22667925]
[10.03.2017] 07:15
Arekk79
Jeśli chodzi o części do maszyn budowlanych, to ja od dłuższego czasu wybieram produkty ze sklepu internetowego Serwis-Kop https://www.serwis-kop.pl/pl/category/18-lyz ki-widly-osprzet ostatnio potrzebowałem znaleźć łyżki do koparek i w tym sklepie udało mi się zrobić to szybko. Szeroki wybór i atrakcyjne ceny to największy plus tego sklepu.

IP i czas połączenia logowane. [22672531]
[21.11.2017] 09:02
[10.03.2017] 14:13
cinaia
Maszyny, maszynami a jak przyjdzie co do czego, to pewnie nikt się nie zastanawia jak je zabudować w razie potrzeby?? Tak mało firm, które się tym trudnią, a to dość istotna rzecz. Mogę polecić jedna z nich, a mianowiciewww.k-o.com.pl robią lekkie konstrukcje stalowe, a w tym również zabudowy. Polecam, współpracowałem z nimi długie lata, bardzo dobra jakość usług i produktu.

IP i czas połączenia logowane. [22672896]
[13.03.2017] 00:42
Alden33
Osobiście wolę korzystać ze sprawdzonych marek i wypożyczalni sprzętu budowlanego, które oferują lepsze ceny. Jako budowlaniec zdarza mi się, że sprzet, którego potrzebuje bywa drogi i w zastępstwie korzystam z wynajmowanego. Za niskie pieniądze mam wykonaną pracę. Dla mnie to czysty zysk. Przejrzyj sobie chociażby ofertę od ramirent.pl zwykle biorę od nich czy to elektronarzedzia czy bardziej rozbudowane rusztowania.

IP i czas połączenia logowane. [22675777]
[20.03.2017] 13:49
sandi1
A co dokładnie jest Ci potrzebne? Niedawno przeglądałam ofertę sklepu PHU A/B/C i wpadły mi w oko takie szlifierki taśmowe: http://phuabc.com.pl/szlifierki-tasmowe . Wydaje mi się, że są w bardzo dobrych cenach - jak sądzicie?

IP i czas połączenia logowane. [22684591]
[19.04.2017] 20:15
adam.o
ja mam koparkę firmy http://xcmgeuropa.com/ , w tamtym roku kupowałem w naprawdę dobrej cenie. Mają też części zamienne do maszyn budowlanych gdyby ktoś szukał.

IP i czas połączenia logowane. [22713528]
[23.04.2017] 14:47
richiO
Czasem kupno maszyn nie ma sensu, bo bardziej opłacalny jest wynajem. Jeśli o dźwig chodzi to w Lublinie i jego okolicach warto wynająć od http://uslugidzwigowe.lublin.pl/ Dysponują różnymi modelami dźwigów i mają spore doświadczenie. W naszym przypadku sprawdzili się bardzo dobrze.

IP i czas połączenia logowane. [22717869]
[23.04.2017] 16:58
abi82
Tak, firmawww.wamet.pl jest niezastąpionym elementem jeśli chcemy odnieść jakiś sukces i ułatwić sobie znacznie pracę. Prowadza wiele przydatnych usług i dysponują bezawaryjnymi maszynami, co sprawia, ze nie będzie trzeba już szukać nikogo innego, również polecam

IP i czas połączenia logowane. [22718032]
[18.06.2017] 23:40
wik@s
Wynajem maszyn budowlanych jest moim zdaniem dużo bardziej opłacalny w wielu przypadkach, aniżeli zakup. Tutaj https://www.boels.pl jest ciekawa propozycja w tym zakresie. Warto się z nią zapoznać i zdecydować co zrobić.

IP i czas połączenia logowane. [22754510]
[19.06.2017] 11:26
tak, tak
ździerstwo w biały dzień

IP i czas połączenia logowane. [22754727]
[22.06.2017] 15:16
hortikk
Również korzystałem z oferty usługwww.k-o.com.pl roba zdecydowanie najlepsze lekkie konstrukcje stalowe, do tego ich usługi są w rozsądnej cenie i warto mieć ich w zanadrzu do współpracy.

IP i czas połączenia logowane. [22756618]
[22.06.2017] 15:44
jasne
Nie również korzystałeś, bo nikt inny nie korzystał, a ty sam podbiłeś napisaną wcześniej darmową reklamę swojej firmy i liczysz na idiotyzm forumowiczów.

IP i czas połączenia logowane. [22756635]
[26.07.2017] 14:06
Kamilek1209
wypożyczenie maszyn się oplaca, ale nie we wszystkich wypożyczalniach, niestety niektóre licza sobie naprwde wysokie koszty ja przetestowałem http://www.ramirent.pl/ i wszystko było w porzadku, bałbym się chyba ryzykowac i nastepnym razem wypożyczac z innej firmy.

IP i czas połączenia logowane. [22777446]
[26.07.2017] 16:00
Kamilek1209
Wypożyczamy maszyny za grosze, bo działamy charytatywnie, a na co dzień zadowalamy się suchym chlebem i wodą.

IP i czas połączenia logowane. [22777480]
[21.08.2017] 14:00
gomin
Ja posiadam wiele maszyn budowlanych. W tym żurawie samochodowe. Z jednym miałem ostatnio problem i nikt z moich pracowników nie wiedział jak go naprawić. Znalazłem ofertę firmywww.prefa-zuraw.pl , która zajmuje się serwisowaniem takich maszyn. Naprawili mój sprzęt w dobrej cenie. Więc polecam każdemu, kto będzie miał problemy ze swoimi maszynami budowlanymi.

IP i czas połączenia logowane. [22791597]
[21.08.2017] 16:27
gomin
A teraz zgadnijcie. Dzielę się bezinteresownie doświadczeniem, czy reklamuję swoją firemkę za free?

IP i czas połączenia logowane. [22791698]
[28.08.2017] 20:59
Marek_FR
Czy moglibyście polecić mi firmę, w której mógłbym zaopatrzyć się w maszyny wiertnicze? Czy http://staltechnika.pl/pl/ jest godna zainteresowania?

IP i czas połączenia logowane. [22795794]
[29.08.2017] 13:13
pytasz czy reklamujesz za free
jak w temacie "Wypożyczalnia sprzętu budowlanego 5" pod zmienionym nickiem.

IP i czas połączenia logowane. [22796094]
[03.10.2017] 13:38
blackmail
Ostatnio zaopatrywałem się w sporą ilość maszyn odwww.xcmgeuropa.com . Jako, iż ograniczał mnie budżet to postawiłem na używany sprzęt, jednak okazał się być sprawny technicznie i zadbany. Oczywiście w swojej ofercie posiadają również sporo nowych maszyn budowlanych, wszelkiego rodzaju.

IP i czas połączenia logowane. [22813935]
[03.10.2017] 16:51
rambler
Tylko Rambler. Maszyny budowlane w najlepszych cenach. Przyjazna wyszukiwarka.
http://nova.rambler.ru/search?

IP i czas połączenia logowane. [22814073]

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat