o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ziemia - zasoby, ekologia, ludność
 » Odpowiedz na ten temat

ogrzewanie podłogowe

1 2 3
[21.03.2016] 13:02
okno12
A na stronie http://www.listwypodlogowe.com.pl/ znajdziecie ofertę listw przypodłogowych, które również mogą się wam przydać wykańczając podłogę w swoim domu.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22243240]
[29.03.2016] 10:35
arekkkkk8764
Ja mam ogrzewanie podłogowe i bardzo fajnie się sprawdza w różnych sytuacjach. Przykładowo jak się wychodzi z pod prysznica albo jak córka biega na bosaka. Grunt żeby kupić takie w porządnej firmie. Jak ktoś jest ze Szczecina to mogę polecić TopACwww.topac.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22251315]
[20.04.2016] 23:40
Anias11
Ogrzewanie podłogowe to już staroć i już jest tak dużo użytkowników, że bez problemu znajdziesz pozytywne przykłady. W moim przypadku sprawdza się kocioł gazowy na propany który szybko kupisz przez http://www.gielda-paliw.com/propan-cena.html To nowe narzędzie to sprawdzania cen na terenie całego kraju.

IP i czas połączenia logowane. [22280373]
[12.05.2016] 18:33
natnat
Czy ogrzewanie gazem lpg od amerigas bedzie dobrym rozwiązaniem? szukamy dostawcy gazu, ktory bedzie kompleksowo obslugiwał i sam dbał o uzupełnienie zbiorników?

IP i czas połączenia logowane. [22306378]
[06.06.2016] 07:41
Mysza_877
natnat (16.05.2016.12 18:33):
Czy ogrzewanie gazem lpg od amerigas bedzie dobrym rozwiązaniem? szukamy dostawcy gazu, ktory bedzie kompleksowo obslugiwał i sam dbał o uzupełnienie zbiorników?

Jak najbardziej to dobre rozwiązanie!
Przede wszystkim ekologiczne - gaz spala się całkowicie, nie pozostawa popiołów więc dla ciebie jeden problem mniej. Moi znajomi mają u siebie zbiornik i z tego co wiem nigdy nie narzekają. Wygodnej tez jest na pewno, nie musisz biegać i dorzucać do pieca A dostawy to chyba juz raczej kwestia dogadania z dostawcą

IP i czas połączenia logowane. [22335587]
[17.01.2018] 22:52
[19.06.2016] 12:40
Michal77
Również jestem zadowolony z ogrzewania podłogowego. Jest efektywne i bardzo komfortowe. Dla mnie ogrzewanie podłogowe wykonywała firmawww.jak2002.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22349595]
[05.07.2016] 02:18
tragifaser
Też na przykład do ogrzewania podłogowego i w ogóle można wykorzystać płyty izolacyjne, np. takie http://www.e-isover.pl/ i dużo lepszy efekt jest.

IP i czas połączenia logowane. [22367132]
[29.07.2016] 15:02
marta.p
ja mam takie ogrzewanie i jestem zadowolona, zimą przynajmniej nie marzną mi stopy nam całe ogrzewanie instalowała firmawww.komarpol.pl , doskonale się spisali.

IP i czas połączenia logowane. [22396007]
[02.08.2016] 12:11
hfhihgo8
ja mam już cztery lata ogrzewanie podłogowe. Montowali mi je http://www.instalmark.pl. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie zwłaszcza przy małych dzieciach które bawią się na płytkach

IP i czas połączenia logowane. [22400425]
[29.08.2016] 22:47
radekk76
U mnie w domu jest ogrzewanie podłogowe i bardzo dobrze się sprawdza. Jednak zawsze przyjemniej szczególnie w zimę kiedy stawia się stopy na ciepłej i tym samym przyjemnej powierzchni. Do tego nie problemu z grzejnikami na wierzchu. Grunt żeby było sprawdzonego producenta i solidnie położone. A no i bardzo ważna rzecz czyli odpowiednia wylewka i jej grubość żeby było jak najbardziej wydajne (u mnie sprawdziło się w tym temaciewww.estrich-jack.pl ). Ogólnie podłogówkę warto mieć.

IP i czas połączenia logowane. [22427834]
[30.08.2016] 14:02
bartekk12
też mam ogrzewanie podłogowe i polecam, świetna sprawa. U nas całą instalację robiła jedna firmawww.ogrzewaniepoznan.pl , świetni fachowcy, podpowiedzieli nam w niektórych kwestiach dzięki czemu koszt ogrzewania naprawdę nie jest wysoki

IP i czas połączenia logowane. [22428497]
[30.08.2016] 14:14
srubson34
Ja też mam w domu ogrzewanie podłogowe i szczerze polecam tego rodzaju rozwiązanie, bo jest praktyczne i ekologiczne. Jeśli szukacie zestawów instalacyjnych do ogrzewania podłogowego to warto sprawdzić firmę Vario Term http://www.varioterm.pl. To znany producent armatury grzewczej. Ja mam u siebie zestaw przyłączeniowy Twins RTL do ogrzewania zintegrowanego i jestem z niego zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [22428512]
[01.09.2016] 14:09
negqyrmQNxWn  eUjRrwLvD@tlen.pl
Phemonenal breakdown of the topic, you should write for me too!

IP i czas połączenia logowane. [22430984]
[11.09.2016] 23:35
irek498
Ogrzewanie podłogowe to fajna sprawa. Nie raz już je doceniłem jak np. trzeba wstać w zimę z łóżka czy wchodzi się spod prysznica. Ma się korzystny rozkład temperatury w pomieszczeniach bo to ciepło jest oddawane równomiernie i przy okazji nie ma w domu widocznych grzejników. Grunt żeby system był dobrego producenta ja mam akurat Viessmanna (jak ktoś jest z Poznania to kupiłem w jego salonie firmowymwww.viessmann.poznan.pl ). Super się sprawdza.

IP i czas połączenia logowane. [22441135]
[09.10.2016] 14:03
roshy12
Myślę, że jest to bardzo dobry pomysł. Pamietaj aby później wykończyć ładnie łazienkę. Proponuję Ci listwy przypodłogowe lakierowane albo drewniane. Zajrzyj sobie na http://cmprofile.pl/ - myślę, że skusisz się na nie na pewno.

IP i czas połączenia logowane. [22471196]
[12.10.2016] 12:40
14WG
Rozwiązanie, jakim jest ogrzewanie podłogowe http://instaltechnik.pl/oferta/pompy-ciepla/ ogrzewanie-podlogowe/ daje olbrzymi komfort. Dodatkowo bardzo się opłaca porównując do innych systemów ogrzewania, zwłaszcza jeśli zależy nam odpowiedniej temperaturze w dobrze izolowanych pomieszczeniach i nie natykać się na zimną podłogę.

IP i czas połączenia logowane. [22474977]
[16.10.2016] 14:40
czarnaula
Zdecydowaliśmy się na elektryczne ogrzewanie podłogowe. Straszyli nas kosztami a w praktyce okazało się, że zakupione maty grzewcze na https://ogrzej.pl/ogrzewanie-podlogowe-elekt ryczne są bardzo energooszczędne.

IP i czas połączenia logowane. [22480471]
[13.11.2016] 20:14
drykk908
Ja mam ogrzewanie podłogowe i to naprawdę świetna sprawa. Miło szczególnie w taką pogodę jak teraz kiedy coraz zimniej jak człowiek stanie sobie na ciepłym kiedy wstanie z łóżka albo wyjdzie spod prysznica. Grunt żeby wybrać jak najlepszy system i polecam Viessmanna (jak ktoś jest z Poznania to kupowałem w salonie firmowym Insidewww.viessmann.poznan.pl ). Bezproblemowo się sprawdza.

IP i czas połączenia logowane. [22516914]
[31.01.2017] 19:17
Krzysie3k
Ogrzewanie podłogowe ma wiele plusów. Przede wszystkim jest bardzo komfortowe i efektywne. Posiadam ten rodzaj ogrzewania w domu 90 m2 i bardzo dobrze się sprawdza. Ogrzewanie montowała dla mnie firma http://www.instalmark.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22629173]
[15.02.2017] 14:46
michuPl
Także posiadam ogrzewanie podłogowe od firmywww.jak2002.pl. Sprawdza się bardzo dobrze. Dom ma powierzchnię 120 m2. Z początku byłem trochę sceptycznie nastawiony ale jednak nie żałuję decyzji.

IP i czas połączenia logowane. [22646805]
[22.03.2017] 10:07
bartek7745
Część do ogrzewania podłogowego ostatnio dość regularnie zamawiam przez hurtownię Swatt (ich serwis -www.swatt.pl ). Miła i uczciwa obsługa, nie ma opowiadania cudów o parametrach konkretnych produktów. Rury, kształtki, rozdzielacze wszystko można u nich dostać, także mam w jednym miejscu pełne zaopatrzenie duża wygoda i też oszczędność czasu i pieniędzy.

IP i czas połączenia logowane. [22686676]
[22.03.2017] 15:04
tylko sratt.pl
darmowi reklamodawcy, pracownicy firm!

IP i czas połączenia logowane. [22686990]
[26.04.2017] 20:11
mario6454
Można poszukać takich akcesoriów w hurtowni Swatt. Ja sam biorę od jakiegoś czasu tutaj sterowanie do systemów solarnych i sobie chwalę. Mają nowoczesne rozwiązana, od sprowadzonych producentów, a przy tym nie liczą sobie za dużo zwłaszcza jeśli zakupy są typowo hurtowe. O samych parametrach sterowania można doczytać na ich stronie www.swatt.pl

IP i czas połączenia logowane. [22720693]
[07.12.2017] 16:44
HannaLiskowsz
a czy do drewnianej podłogi można dać ogrzewanie podłogowe? upatrzyłam ostatnio na artcore dębową podłogę, a chciałam mieć też ogrzewanie podłogowe, można tak???

IP i czas połączenia logowane. [22848124]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat