o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

łuszczyca - czym to g***o można wyleczyć??

[31.01.2013] 13:06
konrad19
Forumowicze, jak sobie radzicie z tą okropną chorobą? Jak leczycie? Czy znacie jakieś skuteczne
sposoby by zniknęła choć na jakiś, dłuższy czas? Napiszcie proszę, bo zaczynam tracić wiarę że można się tego skutecznie pozbyć.
konrad

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[01.02.2013] 16:19
marable
wyleczyc nie da rady calkiem, ale mozna zaleczyc objawy tak zeby nie było widoczne przez dluzszy czas. ja z wlasnego doswiadczenia moge polecic masc naturalna dr majkels, polecila mi ja kolezanka na zlocie luszczykow we wroclawiu i stosowalam kilka miesiecy; dosyć dobrze sie sprwdzila jesli chodzi o nawilzanie i redukcje objawow ale znam tez osoby ktorym nie pomogla, wiec nie jest to jakis zloty srodek, bo w przypadku luszczycy takich nie ma niestety - kazdy przypadek trzeba rozpatrywac indywidualnie. w kazdym razie warto sprawdzic jako alternatywe dla tradycyjnych lekow jak zreszta wszelkie inne niekonwencjonalne metody leczenia, tym bardziej ze dematolog ci zalecil. pozdrawiam i zycze sukcesow w leczeniu!!!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20197642]
[01.02.2013] 18:39
ekspert
Zadaj to pytanie pani dr dermatolog na naszej stronie
na pewno uzyskasz poradę
http://www.forumekspert.pl/index.php?/forum/37-forum-derm atologiczne/

IP i czas połączenia logowane. [20198143]
[04.02.2013] 07:38
quatroquatro  quatroquatro@tlen.pl
konrad a co na to twój dermatolog? Bo zakładam, że chodzisz z tym problemem do lekarza. Powinien dobrać Ci taki lek, który skutecznie ukryje objawy choroby, bo niestety wyleczyć całkowicie się tego nie da

IP i czas połączenia logowane. [20205862]
[05.02.2013] 12:28
konrad19
marable - no mi właśnie chodzi o zaleczenie objawów, bo moje łokcie i kolana wyglądają fatalnie, teraz jeszcze jest zima więc nie ma takiego problemu ale latem znowu mnie czeka długi rękaw i długie spodnie, o basenie to nawet nie wspominam bo wstyd się pokazać komuś.
O tej maści dr michaels już czytałem pozytywne opinie to jest na receptę?
ekspert - ok sprawdzę, dzięki.
quatroquatro - dermatologów już trzech miałem bo żaden na dobrą sprawę mi nie pomógł, wydaje mi się, że traktują sprawę niezbyt poważnie - przepisują maść, jak nie pomaga to inną, raczej się w temat nie zagłębiają. Przepisane maści nie za bardzo pomagają a jak już to chwilowo a potem wszystko wraca, ehh...

IP i czas połączenia logowane. [20209631]
[31.07.2014] 09:24
[13.02.2013] 14:02
bezprzesady28
Konradze najtrudniejsze w łuszczycy jest to, że nie ma jednego sposobu. Musisz znaleźć swój.
Unikaj maści sterydowych - efekty są ale na tydzień, każda następna kuracja trwa dłużej a efekty utrzymują się coraz krócej a do tego skóra po takich maściach robiła się cienka i wyblakła. Radzę więc skupić się głównie na naturalnych metodach leczenia (chociażby tej maści dr michaels to jest dermokosmetyk, więc na pewno nie jest na receptę i nawet jak się nie sprawdzi to na pewno nie zaszkodzi), a do tego być konsekwentnym i cierpliwym - każdej metodzie daj kilka miesięcy, bo "od razu" nic raczej nie zadziała .

IP i czas połączenia logowane. [20232768]
[19.02.2013] 12:23
bigking
bezprzesady28 (13.02.13 14:02):
kolega powyżej ma rację, też mam dosyć zaawansowaną formę ł. (głowa, łokcie, kolana, część pleców) ale jakoś sobie radzę. Mam dziewczynę znajomych i praktycznie normalnie funkcjonuje. Dobrałem sobie odpowiednie leczenie, objawy znikają a za jakiś czas wracają... i tak w kółko, można przywyknąć.
Głowa do góry. Smoke!

IP i czas połączenia logowane. [20248876]
[23.02.2013] 22:22
Samoczka321
Polecam clobex, tylko, że jest ta jak mówią inni. Trzeba próbować rożnych sposobów. Zależy od konkretnej osoby.

IP i czas połączenia logowane. [20261948]
[15.03.2013] 15:13
Julia021
polecam artykuł:
http://www.strefarodzinka.pl/component/content/article/17 9-l/1358-luszczyca.html

IP i czas połączenia logowane. [20320851]
[26.06.2013] 20:54
markosmaty
Spróbuj dermasis to świetny środek na łuszczycewww.dermasis.pl

IP i czas połączenia logowane. [20575988]
[23.07.2013] 17:30
ituri
wejdż na stronęwww.zbiorporad.blog.pl -znajdziesz i dla swojego problemu

IP i czas połączenia logowane. [20631859]
[28.07.2013] 14:57
Skoczka123
Clobex to rzeczywiście bardzo dobry lek

IP i czas połączenia logowane. [20642051]
[30.07.2013] 17:08
moonia
wyleczyć się niestety nie da, ta choroba jest z człowiekiem do końca życia :/ ale można złagodzić jej objawy. Trzeba tylko dobrać odpowiedni specyfik dla siebie. Mogą to być kremy, coś takiego jak te:www.jakleczycluszczyce.pl , albo jakieś ziołowe mieszanki które robią w aptekach. Trzeba przetestować kilka produktów i znaleźć odpowiedni dla siebie

IP i czas połączenia logowane. [20646470]
[25.08.2013] 16:01
Skoczka321
Clobex - spytaj lekarza... Leczenie się samemu zwykle wychodzi na szkodę...

IP i czas połączenia logowane. [20696796]
[26.08.2013] 20:13
puzder
z luszczycą jest tak, ze nie ma jednego uniwerslanego srodka, kazdy musi probowac roznych rzeczy i saprawdzac jak na niego dzialaja. każdemu moze pomoc cos innego. mi pomogl krem Genactiv Colostrigen R. Krem jest zrobiony na bazie naturalgo colostrum (krowiej siary), ktore ma silne wlasciwosci lecznicze i regenerujące komórki skóry. jak sie smaruje tym kremem widze duza poprawe, i nie jest drogi, wearto spróbowac, moze wam tez pomoze. polecam http://genactiv.eu/pl/offer/21/colostrigen_r _krem_40_ml

IP i czas połączenia logowane. [20699386]
[30.09.2013] 20:19
konrad19
Dzięki za info o clobexie, pomógł!

IP i czas połączenia logowane. [20772513]
[29.04.2014] 22:44
gentiomo99
Też używam clobex, polecam spytać lekarza, dobry lek.

IP i czas połączenia logowane. [21156058]

» Odpowiedz na ten temat