o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Przelecieli zone na moich oczach

[30.01.2013] 11:51
hmmmmm
a co powiecie na taką sytuacje. żonka z koleżankami opija zdany egzamin. ja jade po nia po imprezce.żonka nieźle się upiła ,do tej pory raczej stroniła od alkoholu.Uparła się że pojedzie z tyłu. m na sobie to co na egzaminie czyli czarną obcisłą mini ,szpileczki i białą koszulke. namawiałem ją na pończoszki ale wolała rajstopy. Jak tak jedziemy,ona śpi z tyłu. jest późno w nocy.nagle widzę paru panów na czekających na stopa. widać że są po imprezce rozbawienie i wypici. zatrzymuje się i zabieram ich.dwóch wchodzi do tyłu. widze że żonka śpi głęboko.po chwili widze że faceci nie mogą wytrzymać i są zainteresowani żonką.Ja mówie że wiozę koleżankę z imprezki,zeby mocno ich nie peszyć.widze w lusterku że rączki ich jeżdżą po udach i pod spudniczkę.wiem że do domku nie daleko więc rozglądam się za jakimś zjazdem w lasek. i za chwileczke widze dróżke do lasu i zajeżdzam. Panowie po kolei mają ją. Podniecający widok,kiedy auto cał się buja i widać przez szyby wysoko uniesione nóżki żonki z majteczkami na kostce.W całym tym podnieceniu nie zaproponowałem panom zabezpieczenia chociaż wiem że zawsze coś w sucie by sie znalazło. Widać że oni o tym tez nie myśleli.żonka nigdy nie miała innych,a tu nagle paru i to jeszcze w aucie w lesie.Ona super wyszykowana,extra makijaż i porobione włosy,przecież miała egzamin. A teraz panowie mogli się tym cieszyć.Zastanawiałem się tylko czy w ogóle będzie coś pamiętać.Panowie bawili się jakby nigdy nie mieli kobiety.żaden nie wychodził z niej podczas finiszu i zostawiali wszystko w środeczku,a ja nie miałem pewności czy ją nie zapruszą.Po wszystkim podwiozłem panów do ich miejscowości ,a żonke poubierałem i zaniosłem do sypialni. nie umiałem się powstrzymać i wyczyściłem języczkiem to co wypływało z niej. Ona spała nawet nie reagując. Możliwe że miałem w ustach nasienie które zapłodniło mi żonkę

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.01.2013] 12:17
sarna 04
Nie jestem święta ale to jest nie uuleczalna choroba

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20190517]
[31.01.2013] 15:47
HansKloss  HansKloss40@tlen.pl
Świetnie to opisałeś. Ja tez namawiam często żonkę na spacer po lesie. Wtedy ją podpuszczam, żeby podnisła bluzeczkę i pokaząła cycki, stojąc na środku drogi. Zwykle kończy się to radosnym seksem na łonie natury. Mam wtedy nadzieję, że może jakiś grzybiarz nas zobaczy i się dołączy. Wtedy nie miałbym nic przeciwko jakby mu robiła lodzika w czasie jak ja popycham z tyłu. Pewnie z wrażenia szybko bym sie spuścił, więc mógłbym mu ustąpic miejsca żeby tez ją przeleciał. Pozdrawiam
HansKloss

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20194514]

» Odpowiedz na ten temat