o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Biuro Rachunkowe- Szczecin

1 2
[04.01.2016] 16:52
Arcymistrz
Moim zdaniem warto skorzystać z księgowości internetowej. Mam porównanie, ponieważ prowadząc firmę rozliczałem się tradycyjnie. Trochę za dużo czasu w miesiącu mnie to kosztowało. Sama usługa też była droga. Kolega mnie namówił żebym wybrał superskięgową. Przyznam, że rozliczanie jest łatwe, ponieważ muszę im tylko wysłać skany. Taka usługa jest wygodniejsza i tańsza od tradycyjnej.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22136838]
[05.01.2016] 14:52
Sara Winnicka
Ja korzystam z pełnym zaufaniem z biura MH Szczecin. Bardzo dobrzy, są dokładni i precyzyjni. Mogę spokojnie polecić.

IP i czas połączenia logowane. [22138206]
[08.01.2016] 13:09
meex
Też jestem na stałej współpracy z biurem MH, która swoją drogą bardzo dobrze się nam układa, więc jeśli ktoś szuka sprawdzonego biura to nie ma się co zastanawiać.

IP i czas połączenia logowane. [22142656]
[12.01.2016] 10:58
joannka15
Ja polecam biuro Atmconsulting.pl. Poszłam tam z myślą czy zakładać firmę i jak podejść do tego. Pani w biurze wszystko mi wyjaśniła, odpowiedziała na każde pytanie, oraz zajęła się moją firmą. Mają swoje biuro na wojska polskiego.

IP i czas połączenia logowane. [22148401]
[04.03.2016] 14:01
Kitka
ja ostatnio szukalam biura w szczecinie przezwww.pkt.pl , wyskakuja tam dostępne biura wraz z opisem i uwagami klientow, opiniami

IP i czas połączenia logowane. [22222950]
[23.09.2017] 06:04
[03.04.2016] 11:53
mowas
W Szczecinie jest blisko 250 biur rachunkowych, sprawdź oferty wszystkich i wybierz najlepsze: http://www.dobre-biuro-rachunkowe.pl/zachodn iopomorskie/szczecin/ mowas

IP i czas połączenia logowane. [22258380]
[26.08.2016] 14:17
grryy
Działam w branży metalowej, trochę produkcji elementów złącznych, drobne usługi techniczne, głównie dotyczące zabezpieczania stali. W każdym razie duże problemy miałem z prowadzeniem księgowości. Najpierw zatrudniałem księgową od wszystkiego. Współpraca się nie sprawdziła. Ostro dostałem po tyłku od US i ZUS przez złe prowadzenie dokumentów przez księgową. Bywa. Teraz jestem w biurze www.ed-pro.pl w Szczecinie. No i w końcu jest ze wszystkim spokój. Działam w formacie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Biuro zajmuje się wszystkimi działami, mam do wszystkich spraw wgląd. Można nawet przez nich się dostać na rynek niemiecki, z czego prawdopodobnie skorzystam w następnym roku. Polecam i pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [22424292]
[16.12.2016] 10:40
bersss
Od niedawna korzystam z doradztwa biura Ed Pro w kwestiach biznesowych i jestem zadowolony. Duża wiedza, wysoka dyspozycyjność, znajomość realiów i aktualnych przepisów. Biuro ma swój serwis na http://ed-pro.pl. Bardzo dokładne podejście do audytu, co jest podstawą jeśli chce się komukolwiek doradzać w kwestii prowadzenia przedsiębiorstwa moim zdaniem.

IP i czas połączenia logowane. [22561266]
[03.02.2017] 22:58
Marcin Podolski
Moja żona korzysta z biura rachunkowego omega biuro-omega.szczecin.pl

IP i czas połączenia logowane. [22633436]
[19.03.2017] 21:23
Wahersa
Uważam, że dobrym wyborem może być http://rachunkowebiuro.szczecin.pl Jest to biuro rachunkowe z którego ja korzystam.

IP i czas połączenia logowane. [22683881]
[29.03.2017] 11:26
te65we
w Szczecinie http://www.ksiegowa-etna.szczecin.pl to biuro rachunkowe jest najlepsze

IP i czas połączenia logowane. [22694440]
[09.04.2017] 16:26
Benek12345
Widzę, że w zdecydowanej większości to towarzystwo wzajemnej adoracji. Sami piszecie dobrze o własnym biurze. Nieładnie.
Jak można napisać, ze dane biuro jest najlepsze w mieście ? Wszak biur jest stosunkowo dużo. Czy to znaczy, że piszący zna wszystkie. Bzdura. Kryptoreklama i autowazelina. Rzygać się chce.
Do dobrych biuro klienci trafiają na ogół z polecenia.

IP i czas połączenia logowane. [22703854]
[22.08.2017] 12:49
kiemod
Ja od lat korzystam z usług jednego biura rachunkowego. Jest nimwww.biurogalant.pl Są już wiele lat na rynku I mają spore doświadczenie. Mają dobre podejście do klienta, nigdy nie czułem się niedoinformowany i nigdy nie miałem z nimi problemów. Więc mogę ich polecić również wam.

IP i czas połączenia logowane. [22792161]
[22.08.2017] 16:13
No ale
Benek12345 (17.04.2017.09 16:26):
Widzę, że w zdecydowanej większości to towarzystwo wzajemnej adoracji. Sami piszecie dobrze o własnym biurze. Nieładnie.
Jak można napisać, ze dane biuro jest najlepsze w mieście ? Wszak biur jest stosunkowo dużo. Czy to znaczy, że piszący zna wszystkie. Bzdura. Kryptoreklama i autowazelina. Rzygać się chce.
Do dobrych biuro klienci trafiają na ogół z polecenia.

jak widać uporczywi darmowi reklamodawcy dalej piszą, choć skuteczność takich reklam na forach jest zerowa.

IP i czas połączenia logowane. [22792274]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat