o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

nietrzymanie moczu

1 2
[07.01.2013] 08:39
dzio
mam przykrą przypadłość mam problemy z utrzymaniem moczu.....scarlem

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[12.05.2014] 09:21
jasminn33
Ja miałam zabieg laserem Monalisa Touch, bez znieczulenie i bólu. Nie warto zwlekać z podjęciem decyzji, im wcześniej się trafi do Elite tym lepiej, a komfort życia zmienia się zdecydowania.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21173367]
[13.05.2014] 09:45
poziommma
Centrum laseroterapii to dobry wybór, miałam tam zabieg i jestem zadowolona, żadnych powikłań nie było, czuję się jak nowo narodzona i wreszcie chodzę bez wkładek

IP i czas połączenia logowane. [21174745]
[04.06.2014] 08:55
ismina
Wkładki nie są tutaj dobrym rozwiązaniem, dziewczyny mają rację lepiej pójśc na zabieg i pozbyć się problemu a nie całe życie chodzić z wkładkami. Laser Monalisa Touch to dobry wybór według mnie.

IP i czas połączenia logowane. [21207507]
[04.06.2014] 13:16
danfross  katarzynawieczorek4@tlen.pl
Też polecam takie rozwiązanie, moja babcia jest po takim zabiegu, efekt natychmiastowy.

IP i czas połączenia logowane. [21208048]
[23.08.2017] 17:33
[12.06.2014] 14:35
kajana80
myślę, że metoda leczenia dużo zależy od przyczyny problemów, ja leczyłam się w http://www.euro-klinika.pl/ i tam indywidualnie dobierali metodę leczenia

IP i czas połączenia logowane. [21220004]
[27.08.2014] 15:54
Tymianek
A gdzie w Poznaniu można zrobić taki zabieg? Może być nawet prywatnie, zapłace każdą cenę, żeby się pozbyć problemu. Na razie się ratuję uropenem (takie woreczki na mocz - www.larkis.pl w menu po lewej na dole). Jest to lepsze niż wkładki, ale jednak to posikiwanie mnie ogranicza mimo wszystko. Na czym w ogóle polega zabieg? Coś zszywają czy zwężają? Długo się dochodzi do siebie?

IP i czas połączenia logowane. [21330277]
[15.09.2014] 10:39
bonuseee bgc
poczytaj na stronie producenta tabletek http://femudar.com
to tańszy sposób niż zabiegi może warto postawić na farmakologię i np. ćwiczyć mięśnie kegla po 10 minut dziennie?

IP i czas połączenia logowane. [21353710]
[18.01.2015] 18:37
kolorowych_jarmarków
ja słyszałam że na tego typu problemy jak nietrzymanie moczu, problemy z suchością czy utrzymaniem odpowiedniej flory bakteryjnej dobrze działa zabieg laserem monalisa touch. sama sie zastanawiam bo mi ginekolog polecił na moją suchość tylko szukam godnego polecenia miejsca Wczoraj śmiali się z moich marzeń, dzisiaj bezczynnie patrzą jak je spełniam

IP i czas połączenia logowane. [21568430]
[25.01.2015] 14:04
maxineczka
ale to chyba ma szerokie zastosowanie bo slyszalam,ze też dobrze dziala u osob, ktore czesto się z infekcjami borykają, ja wlasnie do takich naleze i chyba się skuszę. komus pomogl na takie dolegliwosci?

IP i czas połączenia logowane. [21581798]
[28.01.2015] 21:34
koniczynka080
ze swojego doświadczenia mogę jedynie powiedzieć, że mi laser monalisa touch pomógł po porodzie. dopadło mnie takie ogólne rozluźnienie tych stref no i nietrzymanie moczu, co najgorsze... po serii zabiegów problemu się pozbyłam no i mam nadzieję, że nie muszę podkreślać jaki ma to wpływ na relacje łóżkowe

IP i czas połączenia logowane. [21589446]
[11.03.2015] 10:53
Marola33
Ja też byłam na zabiegu laserem, o którym mówi moja poprzedniczka. Na prawdę to działa. Na początku nie byłam przekonana co do tego, ale poczytałam trochę na http://www.lekarze-poznan.eu/ginekologia-est etyczna-laser-monalisa-touch ,906.html i stwierdziłam, że zaryzykuję. Opłaciło się

IP i czas połączenia logowane. [21664230]
[08.06.2015] 17:59
jpfwjf

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [21804946]
[08.06.2015] 18:00
blendzior
Ja miałem duży problem z nietrzymaniem moczu, później okazało się, że to prostata. Leczyłem się w http://www.conticlinic.pl/ , to naprawdę dobra klinika, bardzo dyskretni lekarze. Teraz wszystko jest w porządku.

IP i czas połączenia logowane. [21804951]
[12.06.2015] 13:53
gerger
Wizyta u urologa się klania, ja mogę polecic Ci takiego, który wlasnie zaradzil mi ten problem- proszęwww.urolog-gorecki.wroclaw.pl

IP i czas połączenia logowane. [21812103]
[02.07.2015] 11:48
inez.czarna
Nie każdy możne rozwiązać swój problem w sposób jaki podajecie, zwłaszcza osoby starsze. Dla nich chyba jedynym ratunkiem są wkładki urologiczne tena lady. Fajnie, że coś takiego wymyślono bo wreszcie do ludzi bez wstydu można wyjść.

IP i czas połączenia logowane. [21849588]
[06.07.2015] 22:11
Kokosanka8
Jeśli żadne ćwiczenia nie pomogły, to może pójdziesz na zabieg laserem? Mnie to akurat pomogło i w końcu nie muszę żyć w wiecznym stresie. Mogę Ci polecić dobrą klinikę - Moja estetyka w Rzeszowie.

IP i czas połączenia logowane. [21856834]
[22.07.2015] 09:36
fewgergerger
Nie ma co się tego wstydzic, wystarczy wizyta u urologa, po kuracji która zalezy od indywidualnego przypadku powinno być wszystko okej. Mój znajomy miał taki problem i leczyl się uwww.urolog-gorecki.wroclaw.pl Powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [21884645]
[27.07.2015] 14:46
tamara_a
Podstawą jest skonsultowanie tego problemu ze specjalistą. Nie należy z tym zbytnio zwlekać, żeby jeszcze bardziej nie pogorszyć swojego stanu zdrowia. Ja od siebie dodatkowo podsyłam ciekawy artykuł właśnie na temat tej przypadłości - http://dimedic.eu/baza-chorob/nietrzymanie-m oczu . Może komuś się przyda.

IP i czas połączenia logowane. [21893254]
[28.07.2015] 23:14
paulak89
inez.czarna (15.07.2015.02 11:48):
Nie każdy możne rozwiązać swój problem w sposób jaki podajecie, zwłaszcza osoby starsze. Dla nich chyba jedynym ratunkiem są wkładki urologiczne tena lady. Fajnie, że coś takiego wymyślono bo wreszcie do ludzi bez wstydu można wyjść.

..... pewnie ze swietna sprawa Moja mama tez ma z tym problem a jak widziała ta reklame w tv to odrazu ja to zaintersowało I widziałam ze je uzywa bo miała w łazience Więc musiała je sobie kupic. A nie pytałam bo tak głupio

IP i czas połączenia logowane. [21896051]
[31.07.2015] 13:22
Monaim
Nie każda kobieta kwalifikuje się na takie zabiegi i nie każdego na nie stać. to koszt ponad 1700zł z tego co wiem. Często leki które się dostaje działają ale po pewnym czasie. W tym okresie warto sobie poprawic komfort np wkładkami. Osobiście miałam problem z nietrzymaniem moczu w czasie ciązy i używałam Tena Lady. Dla mnie zbawienne rozwiązanie.

IP i czas połączenia logowane. [21901268]
[03.08.2015] 16:56
esmenna
Dla mnie także. W tym roku spokojnie pojechałam na urlop bez obaw, że coś wydostanie się na zewnątrz. Wkładka ultra mini jest prawie nie wyczuwalna, a zarazem chłonna.

IP i czas połączenia logowane. [21906008]
[03.08.2015] 23:00
paulak89
ooo w ciąży nawet nie pomyślałam aby zastosować a też miałam ten problem Ale teraz będę pamiętać

IP i czas połączenia logowane. [21906474]
[22.09.2015] 13:02
Ekspert TENA Lady
Dziękuję za wzmiankę o naszym produkcie w kontekście skutecznego zabezpieczenia w przypadku dolegliwości nietrzymania moczu. TENA Lady przygotowane zostały z myślą o kobietach pragnących korzystać z uroków życia, bez konieczności rezygnacji z ulubionych zajęć i spotkań ze znajomymi poza domem. Jak już nadmieniono, nasze wkładki i podpaski dostępne są w wielu rozmiarach, typach i różnym poziomie absorbcji, dzięki czemu każda z Pań znajdzie odpowiednią dla swoich potrzeb.
Pragnę także zainteresować Panie możliwością zamówienia bezpłatnej próbki TENA Lady na stronie: http://www.tena.pl/kobiety/produkty/bezplatn a-probka , jak również zaprosić do zadawania pytań na temat NTM w kontekście dbania o higienę. Chętnie pomogę w rozwianiu wszelkich wątpliwości.
Pozdrawiam,
Ekspert TENA Lady

IP i czas połączenia logowane. [21980009]
[21.10.2015] 09:54
Shee
Obecnie jest sporo sposobów radzenia sobie z tą przypadłością. Ja osobiście zdecydowałam się na zabieg z https://goldclinic.pl/oferta/ginekologia-est etyczna/nietrzymanie-moczu/ to było dla mnie najbardziej wygodne rozwiązanie. Poza tym potrzebowałam szybkich efektów, a on mi to gwarantował

IP i czas połączenia logowane. [22025033]
[02.01.2016] 14:32
remigiuszek9
Właśnie ja uczęszczam do http://www.gabineturologicznylodz.com.pl/ jest bardzo dobra pomoc pana doktora, bez niej nie wyobrażam sobie normalnego funkcjonowania. Taka dolegliwość jak nietrzyamnie moczu potrafi uprzykrzyć życie, dlatego trzeba z tym walczyć.

IP i czas połączenia logowane. [22133582]
[29.04.2016] 12:33
amarena55
Mój problem z nietrzymaniem moczu rozwiązałam, dopiero po wdrożeniu specjalistycznego leczenia. Teraz jest o niebo lepiej. Dla pacjentek ze Szczecina polecam gabinet http://www.urologia.unimed.szczecin.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22291364]
[20.07.2016] 11:18
janosikskalny
Jeśli masz z tym problem to lepiej się przejdź do lekarza bo potem może być tylko gorzej. Mój wujek za późno zareagował przez co trudniej było mu potem pomóc, ale na szczęście trafił na dobrego urologa Rudzkiego z Częstochowy, który pomógł mu sobie z tym poradzić.

IP i czas połączenia logowane. [22384711]
[28.07.2016] 13:52
Marcjalna
Widzę, że są tu Panie po zabiegu Monalisa Touch - ja też jestem po nim i cieszę się bardzo z efektu. Warto jest wydać na niego pieniądze. Miałam szczęście trafić do dra Kubiaka, który kilka lat wcześniej prowadził moje ciąże. U nas w Koninie inni ginekolodzy często do niego kierują jak są jakieś trudniejsze przypadki. także grunt to dobry ginekolog a druga sprawa to odpowiedni sprzęt do takich zabiegów, który mają nieliczni.

IP i czas połączenia logowane. [22394411]
[30.08.2016] 12:06
aurelka34
Sluchajcie nie zwklekajcie z tym bo problem jest bardzo wstydliwy i utrudnia mocno zycie!!!
Po ciazy mialam z tym duzy problem i kazde wyjscie to bylo stresujace przezycie. Nie wiedzialam co mam robic. Potem jakos uslyszalam o laserowym usuwaniu tej przypadlosci. Pozyczylam pieniadze, udalam sie do lekarza i po sprawie.
Serdecznie polecam Tomasza Michalika z Wroclawia. Warto nawet dojechac i zrobic u niego zabieg - bo lekarz jest naprawde dobry i zna sie na tym co robi.
Rejestracje zalecam elektroniczna, poprzez strone interenetowa. Jest znacznie wygodniejsza takze dla osob, ktore nie są stąd http://ginekolog-michalik.pl

IP i czas połączenia logowane. [22428343]
[10.09.2016] 00:01
KasiaWawa  Warszawa@tlen.pl
Ja mam jutro zabieg labioplastyki w http://www.kriocentrum.com/ troche się boję, ale też nie mam wyjścia i czytając Wasze dobre opinie na ich temat jestem spokojniejsza. Dam znac po zabiegu. Pozdrawiam Kasia

IP i czas połączenia logowane. [22439411]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat