o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ziemia - zasoby, ekologia, ludność
 » Odpowiedz na ten temat

Dom energooszczędny?

1 2 3 4 Strony tematu:
[25.04.2017] 09:45
lenka888
Takie domy stają się coraz bardziej popularne. Są budowane w nowoczesnym stylu i są bardzo funkcjonalne. Takie domy można zobaczyć na http://finaldom.pl/technologia/ . Ta firma specjalizuje się w budowie domów energooszczędnych i niskoenergetycznych. Już w kilka miesięcy można mieć własny dom i to o niskich kosztach utrzymania.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22719903]
[11.05.2017] 12:06
mor8kai
Wiadomo nie od dziś, ze dom energooszczędny to taki, który wykonany jest również z dobrych gatunkowo materiałów. Jak zależy Tobie właśnie na takich, polecamwww.zajkowska.com.pl mają niezwykle duży asortyment różnych materiałów budowlanych, w tym tez konkurencyjne ceny. Polecam, ja się już obkupiłem.

IP i czas połączenia logowane. [22730673]
[31.05.2017] 12:20
gompek
Drewniany, szkieletowy odwww.its-koszalin.pl jeden z najbardziej energooszczędnych, do tego bardzo dobrych domów. Mam taki, wcześniej mieszkałem w zwykłym, więc mam porównanie zdecydowanie drewniany lepszy.

IP i czas połączenia logowane. [22743190]
[19.06.2017] 15:04
Asiaaa123
Sama chciałam mieć energooszczędny dom. Jestem oszczędna i zależy mi na środowisku, chcę być odpowiedzialna. Poza tym, że sama staram się być oszczędna i używam sprzętów energooszczędnych postawiłam na keramzyt i wybrałam nowoczesny projekt domu od http://atrakcyjne-domy.pl/ . Sam keramzyt bardzo dobrze izoluje, więc nie trzeba było dużych nakładów na ocieplenie. Jeśli dodamy do tego fakt, że sam projekt był przemyślany pod kątem energooszczędności a dom odpowiednio uszczelniony to zyskujemy wspaniałe efekty dom trzyma ciepło zimą, latem chłodzi oszczędzam i na ogrzewaniu i na klimatyzacji.

IP i czas połączenia logowane. [22754859]
[19.06.2017] 15:29
idiotyczny nick z numerkiem
Gamoń reklamodawczy, pracownik firmy, wystąpił jako laska dla zwiększenia zaufania reklamodawczego. Napisał urzekającą historię reklamodawczą licząc na idiotyzm forumowiczów.

IP i czas połączenia logowane. [22754875]
[14.12.2017] 07:09
[29.08.2017] 12:56
lidka_buduje
Sądzę, że jeżeli chodzi o kwestię tego czy budować domy energooszczędne czy nie, to przede wszystkim związane będzie z finansami, bo takie projekty są zwyczajnie droższe, choć także i bardziej opłacalne. Warto też poczytać więcej o tym, czym jest energooszczędny dom http://poradnikowy.net/co-to-jest-energooszc zedny-dom/ żeby mieć pełną jasność co do tego, co z czym się je i na co powinno się w takim wypadku zwracać uwagę.

IP i czas połączenia logowane. [22796081]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat