o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gospodarka i giełda
 » Odpowiedz na ten temat

Dobry zarządca nieruchomości w stolicy

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[05.10.2014] 17:11
MaciejKot
Chyba już ktoś pisał o Lux-Dom, ale dam swoją opinię. Firma ta pracuje na naszym osiedlu na Wilanowie. Jest tam już ładnych kilka lat i poza drobnymi wpadkami można ich ocenić bardzo dobrze. Powalczyli z deweloperem, udało się uniknąć sądu. Ochrona i firma sprzątająca sobie radzą. Kontakt jest bardzo dobry.
Polecam.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21384379]
[06.10.2014] 14:36
ganos
Mówi ci coś Stautus? Ta firma zarządza u nas, właśnie w Wawie. Nie wiem czy działają jeszcze na innych osiedlach, ale u nas spisują się pozytywnie - jak dotąd o wszystko łatwo się dogadujemy.

IP i czas połączenia logowane. [21385754]
[12.10.2014] 18:47
DominikiBob
Nie polecam firmy Atrium!!! Mają układ z deweloperem i bardziej zależy im aby napchać sobie kieszenie niż zadbać o osiedle. Kobita która u nas jest ma owszem bardzo ładne nogi ale kompletnie nic nie można z nią załatwić. masakra jakaś.

IP i czas połączenia logowane. [21395339]
[13.10.2014] 11:36
kaleciak
Nieruchomości magazynowe są rekordowo tanie, przynajmniej stosunkowo, więc można teraz zrobić fajne interesy, ale należy obserwować rynek. JARTOM tak pozytywnych wycen nie miał od dawna więc najbliższa przyszłość może wyglądać ciekawie. Będą rekrodowe przejęcia?

IP i czas połączenia logowane. [21396050]
[15.10.2014] 15:41
macza
Status zarządza naszym osiedlem mniej więcej od pół roku - nie ma żadnych problemów, o wszystko można się dogadać, każda formalność jest prosta do załatwienia. W ostatnich latach załatwienie czegokolwiek było drogą przez mękę.

IP i czas połączenia logowane. [21399738]
[13.12.2017] 17:58
[09.11.2014] 17:51
luznygrom
Firma już była polecana jak widzę, więc tylko podpiszę się pod tym - polecam Lux Dom. Nasze osiedle w ciągu kilku miesięcy wyszło dzięki nim z długów. Tyle w tym temacie

IP i czas połączenia logowane. [21440715]
[18.11.2014] 07:48
cuksy78
ja moge polecic zarzadce z gliwic. www.domena.gliwice.pl/ zarzadza moja kamienica, sami ich wybralismy i nie zalujemy. Maja smykalke do tego, caly czas cos robia dla naszej malej spolecznosci

IP i czas połączenia logowane. [21455659]
[22.11.2014] 14:59
Seniorsasza
DominikiBob (14.10.2014.12 18:47):
Nie polecam firmy Atrium!!! Mają układ z deweloperem i bardziej zależy im aby napchać sobie kieszenie niż zadbać o osiedle. Kobita która u nas jest ma owszem bardzo ładne nogi ale kompletnie nic nie można z nią załatwić. masakra jakaś.

Dodam, że nie liczą się również ze zdaniem mieszkańców. W ogóle nie informują co i kiedy będą robić, nie konsultują się. Ostatnio chcieliśmy zrobić spotkanie żeby omówić parę spraw to administrator powiedział że niedługo jest zebranie roczne i tam będziemy mogli głosować nad uchwałami.Paranoja!

IP i czas połączenia logowane. [21463416]
[25.11.2014] 13:26
tortonek
Ja na szczęście nie miałem takich przykrych doświadczeń.
Od jakiegoś czasu korzystamy we wspólnocie z usług tej firmy: http://www.e-zarzadca.net/ i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Przede wszystkim trzeba pochwalić stały kontakt z administratorem przez internet, nie trzeba czekać na jego dyżur. Zarządzanie jest bardzo sprawne, udało się również zredukować wiele niepotrzebnych kosztów.

IP i czas połączenia logowane. [21468328]
[26.11.2014] 14:56
haciana
Z wymienionych tutaj to na pewno Status. Chyba pierwszy zarządca przy którym faktycznie na osiedlu wiele się działo bez naszego wpływu. W końcu remonty, nowe place zabaw, modernizacje, porządek - ogólnie wszystko we właściwym kierunku.

IP i czas połączenia logowane. [21470309]
[22.12.2014] 15:02
kronoss
Wyłącznie zarządca z długim doświadczeniem i stażem na rynku. Firma, która tego doświadczenia nie będzie posiadała to wyłącznie gwarancja problemów. Zarządca, który dopiero zaczyna nie jest w stanie określić za co się zabrać, może mieć problemy nawet z podstawowymi pracami.

IP i czas połączenia logowane. [21518200]
[30.12.2014] 15:36
aganasak
O ile faktycznie macie możliwość zatrudnienia firmy Status to warto, bo to dobry zarządca, a przede wszystkim jestem spróbujcie się dowiedzieć jak wyglądają opinie firm, jakie są doświadczenia mieszkańców - na tej podstawie można dopiero ocenić zarządcę.

IP i czas połączenia logowane. [21530786]
[02.01.2015] 14:51
maczagos
Tutaj akurat się zgadzam. Jeśli poszukiwania zarządcy to wyłącznie sprawdzona firma, która prowadzi gdzieś w okolicy osiedla i możecie w sposób wiarygodny ocenić ich możliwości. W przeciwnym wypadku - odradzam.

IP i czas połączenia logowane. [21536160]
[11.01.2015] 11:13
wilanowiec
Było już wyżej chyba, wiec tylko potwierdzę. Polecam Lux-Dom. Duże oszczędności w perspektywie czasu (konkurencyjni podwykonawcy, zmiana dostawcy energii), imprezy okolicznościowe (Mikołajki dla dzieciaków, czy Dzień Dziecka). Wszystko da się załatwić i dobry kontakt jest.

IP i czas połączenia logowane. [21553844]
[16.01.2015] 15:14
bakon
Czytałem wiele pozytywnego na temat Status, ale nie mogę znaleźć informacji o jakie osiedla chodzi. Przede wszystkim interesuje nas to, jakiej wielkości są to osiedla, ile osób liczą, tak konkretnie. Ktoś ma takie informacje?

IP i czas połączenia logowane. [21564399]
[16.01.2015] 20:38
keyplymtenland1971xlcwh
FrankWilliams (13.11.2013.18 17:24):
o nich raczej dobrze sie nie mówi dlatego lepiej omijac ich szerokim łukiem i wybrać między innymi polecanymi

Jasne http://url.urbanculture.in/rickroll

IP i czas połączenia logowane. [21564997]
[16.01.2015] 23:08
pcinagazat1970zfknn
karwoniczaqaa (14.02.2014.27 15:21):
mieszkam w budynku zarządzanym przez Status - raczej nie mam powodów żeby ich oczerniać, przeciwnie, mam sytuacje podobnie jak osoba powyżej. Jesto porządek, dokumentacja przejrzysta. stanowimy silną wspólnotę lokatorów, z którą zarządca sie liczy, co mnie bardzo cieszy.

Jasne http://activ.me/12

IP i czas połączenia logowane. [21565317]
[19.01.2015] 14:53
markomski
To nie czytaj. Chcesz informacji to idź na jakieś osiedle jakim zarządzają, a o tematy związane z ich pracą pytaj raczej bezpośrednio w firmie, a nie po forach. Skąd pewność, że cokolwiek będzie prawdą? Tak trudno zadzwonić?

IP i czas połączenia logowane. [21569885]
[20.01.2015] 14:34
hatajas
Przede wszystkim zanim zaczniecie krytykować zarządcę najpierw sprawdźcie jakie są ich obowiązki. Czego powinni dopilnować, na co powinni zwracać uwagę. Tutaj na prawdę istnieje szereg ważnych kwestii. Mało kto wie, co tak na prawdę musi robić zarządca.

IP i czas połączenia logowane. [21571916]
[20.01.2015] 19:33
deberquiscoop1989hcywa
Apollo11 (14.05.2014.29 01:58):
Lampardo (12.12.2012.07 11:06):
A no my mamy u siebie Lux Dom. Jakoś średnio uczestniczę w życiu osiedla ze względu na brak czasu, ale z tego co widzę tak gołym okiem to jest jak najbardziej w porządku. Osiedle czyste i zadbane, ochrona bardzo w porządku, czynsz nie skacze co chwila do góry, opłaty są w normie. Na gablotce wywieszają tez wszelkie zawiadomienia i dostarczają ważne uchwały. Więc chyba ok jest. Nie miałem nigdy wcześniej do czynienia z innymi firmami tego typu, więc ciężko mi nawet powiedzieć czy są jacyś lepsi.

Nie zesraj sie warszawska swinio.

Jasne http://minihttp.com/eHRV

IP i czas połączenia logowane. [21572465]
[01.02.2015] 12:26
gradobicie
Nie polecam firmy Admus która istnieje chyba tylko dlatego że dostaje zlecenia na zarządzanie od dewelopera Dom Development. Jak łatwo się domyślić reprezentuje tylko jego interesy w relacjach z właścicielami lokali. Np. przy usuwaniu usterek jest po stronie dewelopera a nie po stronie pokrzywdzonych.

IP i czas połączenia logowane. [21595062]
[06.02.2015] 15:52
rukola
Nie polecam PMG Partner. Jak dostaniecie ofertę od nich to spalcie ją najlepiej... Szef tej pseudo-firmy to arogancki gbur mający w głębokim poważaniu to co mieszkańcy mają do powiedzenia. Interesuje go tylko i wyłącznie interes dewelopera (Dom Dewelopment) od którego notabene nasze osiedle "otrzymał". Mam nadzieję, że już niedługo wyleci z naszego osiedla. Fatalny kontakt, właściwie nic nie robia już na osiedlu.
Ostatnio zainstalowali nadajnik gsm nie pytając nikogo z właścicieli o ich zdanie To nic, że to nie zdrowe, to nic że nikt tego nie chciał. Kasa przecież musi się zgadzać...

IP i czas połączenia logowane. [21604234]
[13.02.2015] 14:45
parec
U nas zarządcą od kilku miesięcy jest Status, mają kilka osiedli w Warszawie, również i nasze. Jest dobrze - dużo remontów, powstał jeden nowy plac zabaw, dwa odnowiono i plan na ten rok bardzo ambitny. Co dla mnie istotne - szanują ludzi i reagują na wszystkie papierki.

IP i czas połączenia logowane. [21616861]
[14.02.2015] 13:19
czepialski
A to nie ten Status co kiedyś został wywalony z Banderii za układy z deweloperem?

IP i czas połączenia logowane. [21618723]
[23.02.2015] 14:17
parec
Nie mam pojęcia - pierwsze słyszę, u nas wszystko jest ok. Nie ma się o co czepiać, w stosunku do poprzednich zarządców to przy nich zdecydowanie najwięcej się dzieje tak więc ogólnie kierunek zdecydowanie na plus.

IP i czas połączenia logowane. [21633925]
[24.02.2015] 14:12
kaniec
Jakie jest wynagrodzenie zarządcy? To jest jakoś ustawowo określona kwota, czy też wszystko zależy od tego jakie będą ustalenia pomiędzy zarządcą, a spółdzielnią? Ile u was płacicie?

IP i czas połączenia logowane. [21635997]
[21.03.2015] 16:50
dejf80
kaniec (15.02.2015.24 14:12):
Jakie jest wynagrodzenie zarządcy? To jest jakoś ustawowo określona kwota, czy też wszystko zależy od tego jakie będą ustalenia pomiędzy zarządcą, a spółdzielnią? Ile u was płacicie?

Stawka jest liczona od m2. No i każda firma ma swoje stawki. Ale szczerze mówiąc na to bym nie patrzył. Czasem lepiej trochę więcej zapłacić i mieć profesjonalną firmę wtedy. Jak wybieraliśmy swojego (Lux-dom) to akurat nie byli najtańsi ale za to mieli dobre opinie. I nei żałujemy

IP i czas połączenia logowane. [21680240]
[23.04.2015] 10:57
wysowianka66
w stolicy to na pewno warto jeszcze wziąć pod uwagę http://www.houseplus.pl/ dość ciekawa oferta zarządzania nie tylko nieruchomości komercyjnych, ale i mieszkalnych. Teraz po deregulacji warto jednak skłonić się ku firmom które naprawdę poświęciły czas i zainwestowały w wykształcenie

IP i czas połączenia logowane. [21735062]
[26.04.2015] 16:37
dekonspirator
anades (14.10.2014.02 12:01):
Status nie działa tylko w Warszawie - obsługują wspóloty mieszkaniowe w całej Polsce - zerknijcie na ich stronę, macie tam w zasadzie wszystko. Oni pracują na naszym osiedlu - i na prawdę wiele się zmieniło w stosunku do poprzedników. W końcu bez problemów załatwiamy wszystkie formalności.

Kilka powyższych opinii jest tak żenującą reklamą tego całego Statusu że aż przykro patrzeć Podobne nicki, podobne teksty i firma o której nikt pewnie nie słyszał Brawo!

IP i czas połączenia logowane. [21740575]
[02.05.2015] 19:44
lenka159
Mi obiło się o uszy, ze bardzo dobrym zarządcą jest firma http://www.houseplus.pl/strefa-klienta Znają się na rzeczy a ich oferta jest godna uwagi. Ja właśnie szukam mieszkania w stolicy i szukam mieszkania w bloku którym oni się zajmują. nie mam zamiaru użerać się z jakimś nieodpowiedzialnym zarzadcą dlatego wolę wybrac kogoś komu wiem, ze można zaufac.

IP i czas połączenia logowane. [21750852]

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat