o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gospodarka i giełda
 » Odpowiedz na ten temat

Dobry zarządca nieruchomości w stolicy

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[03.12.2012] 16:34
MrRomuald
Nie wiem czy to dobra sekcja, ale widzę że tu raczej dorośli siedzą a nie dzieci tak jak w innych grupach.
Osiedle na którym mieszkam (Białołęka - Warszawa) szuka profesjonalnej firmy do zarządzania osiedlem. To dość ważna decyzja dlatego szukamy jak najwięcej informacji w internecie.
Obecnie skłaniamy się ku Lux Dom (http://lux-dom.pl/ ). Mają tu u nas niedaleko na pewno 1 osiedle w opiece i z tego co się dowiedzieliśmy jest ok. W sieci też można znaleźć pochlebne opinie. Ale czy są one prawdziwe? Ma ktoś, albo miał z nimi coś do czynienia?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[07.12.2012] 11:06
Lampardo
A no my mamy u siebie Lux Dom. Jakoś średnio uczestniczę w życiu osiedla ze względu na brak czasu, ale z tego co widzę tak gołym okiem to jest jak najbardziej w porządku. Osiedle czyste i zadbane, ochrona bardzo w porządku, czynsz nie skacze co chwila do góry, opłaty są w normie. Na gablotce wywieszają tez wszelkie zawiadomienia i dostarczają ważne uchwały. Więc chyba ok jest. Nie miałem nigdy wcześniej do czynienia z innymi firmami tego typu, więc ciężko mi nawet powiedzieć czy są jacyś lepsi.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20050952]
[16.12.2012] 18:11
HankaWWW
Ja nie znam akurat tej firmy, ale na pewno mogę odradzić At Home które zarządza naszym osiedlem. Mocno niegospodarny Administrator, co chwila jest jakaś podwyżka, a wszystkie nasze prośby i postulaty idą w błoto. Nie sposób się z nimi dogadać.
Mocno zastanawiamy się właśnie nad zmianą.

IP i czas połączenia logowane. [20073517]
[22.12.2012] 16:39
nikodem
W sumie to całkiem niezły pomysł z zatrudnieniem firmy zarządzającej tak przy okazji. Teraz mieszkam już w domu jednorodzinnym, ale jeszcze jak mieszkałem w bloku to próbowaliśmy działać sami pamiętam. Kompletnie nam to nie wyszło. Bardzo trudno znaleźć w tych czasach osoby, które zainwestują swój wolny czas w tego typu działania.
Do tego trzeba mieć też sporą wiedzę z zakresu prawa i zarządzania takimi nieruchomościami. Wzięliśmy potem jakąś firmę (nie pamiętam już nazwy) i mocno nam wtedy ułatwiło to życie. Więc jeśli o tym lux dom znajdziecie dobre opinie (czy tam o kimś innym) to śmiało decydujcie się.

IP i czas połączenia logowane. [20087449]
[31.10.2013] 17:03
FrankWilliams
takich firm jest sporo ale najpewniejsze są: Status i Gestor

IP i czas połączenia logowane. [20836798]
[25.11.2017] 10:35
[11.11.2013] 00:20
reno1212
HankaWWW (12.12.16 18:11):
Ja nie znam akurat tej firmy, ale na pewno mogę odradzić At Home które zarządza naszym osiedlem. Mocno niegospodarny Administrator, co chwila jest jakaś podwyżka, a wszystkie nasze prośby i postulaty idą w błoto. Nie sposób się z nimi dogadać.
Mocno zastanawiamy się właśnie nad zmianą.

odradzam ah

IP i czas połączenia logowane. [20855555]
[18.11.2013] 17:24
FrankWilliams
o nich raczej dobrze sie nie mówi dlatego lepiej omijac ich szerokim łukiem i wybrać między innymi polecanymi

IP i czas połączenia logowane. [20869308]
[03.12.2013] 15:52
iza41
Ze Statusem akurat mamy do czynienie i wiemy ze zarządzanie nieruchomościami to nie łatwe zadanie, ale firma spokojnie daje sobie radę z nasza wspólnotą

IP i czas połączenia logowane. [20897645]
[19.12.2013] 22:40
FrankWilliams
status zarządza dużą liczbą obiektów dlatego trzymaja odpowiedni poziom

IP i czas połączenia logowane. [20931217]
[29.12.2013] 21:12
TomH
FrankWilliams (13.12.19 22:40):
status zarządza dużą liczbą obiektów dlatego trzymaja odpowiedni poziom

Akurat Status traci ostatnimi czasy. Mocno jedzie się po nich w sieci, ale to chyba ogólny kryzys na rynku administratorów. U nas jest Lux-Dom o którym była już mowa. I owszem początki były trudne (głównie przez to, że nie mieliśmy wcześniej firmy która by to ogarniała), ale dialog między mieszkańcami a zarządcą się opłacił i wyszliśmy na prostą. Zakończone spory z deweloperem, poprawa warunków na osiedlu, nawet trochę zaczęliśmy zarabiać na firmach które wykorzystują osiedle do reklamowania się (oczywiście w granicach rozsądku).

IP i czas połączenia logowane. [20950238]
[31.12.2013] 10:41
FrankWilliams
u nas ze statusem nie było problemów (przeciwnie do tego co działo się z ich poprzednikami), natomiast z tymi narzekaniami jest zawsze tak samo ... jak wszystko jest ok to niewiele osób o tym mówi (ponieważ wywiązują się ze swoich obowiązków), a kiedy coś jest nie po myśli nie ważne z czyjej winy to jest powód żeby narzekać

IP i czas połączenia logowane. [20953621]
[27.02.2014] 15:21
karwoniczaqaa
mieszkam w budynku zarządzanym przez Status - raczej nie mam powodów żeby ich oczerniać, przeciwnie, mam sytuacje podobnie jak osoba powyżej. Jesto porządek, dokumentacja przejrzysta. stanowimy silną wspólnotę lokatorów, z którą zarządca sie liczy, co mnie bardzo cieszy.

IP i czas połączenia logowane. [21066222]
[06.03.2014] 12:40
BasiaBa
U nas sprawdza się firma Gestor, wszystko działa i funkcjonuje jak trzeba. Nie trzeba się martwić o nic, jak jest problem to się go zgłasza i jest ok.

IP i czas połączenia logowane. [21076877]
[17.03.2014] 22:24
lidka34
u mnie na osiedlu bema też zarządza Status. I generalnie to jesteśmy z nich zadowoleni. Widać, że mają doświadczenie w zarządzaniu i planowaniu budżetu bo cały czas się coś u nas dzieje: a to sadzą drzewka, a to nowe place zabaw czy ławeczki. Poza tym jest bardzo dobra komunikacja między nami a pracownikami firmy co jest podstawą do dobrej współpracy.

IP i czas połączenia logowane. [21094541]
[28.03.2014] 23:44
mikron33
Ciekawe artykuly na ten temat tutaj znajdziecie:
http://inwestportal.pl
ogolnie gestor jak najbardziej ok

IP i czas połączenia logowane. [21110608]
[01.04.2014] 19:28
wsrszawianka0394
lidka34 (14.03.2014.17 22:24):
u mnie na osiedlu bema też zarządza Status. I generalnie to jesteśmy z nich zadowoleni. Widać, że mają doświadczenie w zarządzaniu i planowaniu budżetu bo cały czas się coś u nas dzieje: a to sadzą drzewka, a to nowe place zabaw czy ławeczki. Poza tym jest bardzo dobra komunikacja między nami a pracownikami firmy co jest podstawą do dobrej współpracy.

jak w przypadku Statusu wygląda komunikacja z lokatorami ? Macie jakieś zebrania czy telefonicznie głownie?

IP i czas połączenia logowane. [21115327]
[13.04.2014] 16:29
Annie81
Odradzam At Home. Miało być porządnie a potem się okazało że wpadliśmy po uszy. W ofercie początkowej zaproponowali niskie stawki za usługę a potem się okazało że są ukryte koszty i faktycznie płacimy więcej. Już nie wspomnę o jakości usług, która pozostawia wiele do życzenia.
Szukamy właśnie innej firmy.

IP i czas połączenia logowane. [21133140]
[28.04.2014] 16:57
adelllll
ja polecam w warszawie firmę ststus u nas od kilku lat działają o jesteśmy zadowoleni. W każdym miesiącu organizują spotkania, dbają o czystośc i porządek na osiedlu. Mają porządek w papierach, wszystkie plany i budżety jasno rozpisane. Myslę że i u was na osiedlu tez by się sprawdzili.

IP i czas połączenia logowane. [21154021]
[09.05.2014] 13:00
pozioms
Jeśli chodzi o Warszawę, to my niedawno podpisaliśmy umowę z http://www.lidar.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni, ludzie dbaja o komrot mieszkańców, stan techniczny osiedli, czystość klatek schodowych - wydaje się być wszystko zorganizowane i porządne oby jak najdłużej.

IP i czas połączenia logowane. [21169735]
[28.05.2014] 22:12
warszawianka0987
a jak sprawa ma się z zagospodarowaniem przestrzeni dla dzieci?

IP i czas połączenia logowane. [21197656]
[29.05.2014] 01:22
borek
tez sie chetnie dowiem

IP i czas połączenia logowane. [21197887]
[29.05.2014] 01:58
Apollo11
Lampardo (12.12.2012.07 11:06):
A no my mamy u siebie Lux Dom. Jakoś średnio uczestniczę w życiu osiedla ze względu na brak czasu, ale z tego co widzę tak gołym okiem to jest jak najbardziej w porządku. Osiedle czyste i zadbane, ochrona bardzo w porządku, czynsz nie skacze co chwila do góry, opłaty są w normie. Na gablotce wywieszają tez wszelkie zawiadomienia i dostarczają ważne uchwały. Więc chyba ok jest. Nie miałem nigdy wcześniej do czynienia z innymi firmami tego typu, więc ciężko mi nawet powiedzieć czy są jacyś lepsi.

Nie zesraj sie warszawska swinio.

IP i czas połączenia logowane. [21197916]
[29.05.2014] 02:01
Apollo11
Lampardo (12.12.2012.07 11:06):

Nie zesraj sie warszawska swinio.

IP i czas połączenia logowane. [21197917]
[29.05.2014] 21:08
Kinga Zdrojewska
warszawianka0987 (14.05.2014.28 22:12):

U mnie zarządcą jest Status, akurat oni dbają o to, żeby dzieciaki miały, gdzie się bawić. Ostatnio własnie dowieźli piasek do piaskownicy (bo własnie mamy spory plac zabaw).
Teraz na weekendzie jest dzień dziecka, więc tez takieś atrakcje dla dziecioaków szykują.

IP i czas połączenia logowane. [21199363]
[02.09.2014] 21:09
dorotaK
Kinga Zdrojewska (14.05.2014.29 21:08):
warszawianka0987 (14.05.2014.28 22:12):

U mnie zarządcą jest Status, akurat oni dbają o to, żeby dzieciaki miały, gdzie się bawić. Ostatnio własnie dowieźli piasek do piaskownicy (bo własnie mamy spory plac zabaw).
Teraz na weekendzie jest dzień dziecka, więc tez takieś atrakcje dla dziecioaków szykują.

Potwierdzam, u nas w bloku też oni są zarządcami i bardzo ich cenimy. najważniejsze, że mamy do nich całkowite zaufanie.

IP i czas połączenia logowane. [21338349]
[16.09.2014] 14:59
ania marecka
Całkowite zaufanie? Nie bądźcie tak banalni. Całkowitego zaufania nie mam - po prostu jak na razie nam nie podpali i oby tak było już dalej.

IP i czas połączenia logowane. [21355758]
[17.09.2014] 12:51
karoletooo
Jeśli chodzi o Warszawę naprawdę dobrą opinię ma zarządca http://www.lidar.pl/ my zaczęliśmy korzystać z jego usług praktycznie jak weszli na rynek. Opiekują się osiedlem do dziś, jako mieszkańcy nie mamy żadnych zastrzeżń

IP i czas połączenia logowane. [21356787]
[18.09.2014] 15:27
adam pawlikcki
Współpracujemy od kilku miesięcy, wszystko jest w najlepszym porządku - mowa o Status. Na pewno duża zmiana na lepsze, przede wszystkim pod względem załatwiania formalności. Człowieka nie zwraca uwagi na zarządcę do momentu, kiedy nie musi czegoś załatwić.

IP i czas połączenia logowane. [21358640]
[19.09.2014] 15:16
kacper barecki
Ktoś może wskazać jakimi osiedlami zarządza Status? Kto decyduje o zarządcy? Firma, która obsługuje nasze osiedle dopuściła się strasznych zaniedbań. Proszę o informację w jaki sposób należy to rozwiązać.

IP i czas połączenia logowane. [21360057]
[29.09.2014] 15:08
jacek pasik
Pytaj bezpośrednio w samej firmie. A co do samych zarządców - dobrze działających firm jest strasznie mało, większość to kombinatorzy, sami przerobiliśmy już u nas kilka i wiemy jak to wygląda.

IP i czas połączenia logowane. [21375039]
[02.10.2014] 12:01
anades
Status nie działa tylko w Warszawie - obsługują wspóloty mieszkaniowe w całej Polsce - zerknijcie na ich stronę, macie tam w zasadzie wszystko. Oni pracują na naszym osiedlu - i na prawdę wiele się zmieniło w stosunku do poprzedników. W końcu bez problemów załatwiamy wszystkie formalności.

IP i czas połączenia logowane. [21379855]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat