o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

łokieć tenisisty i co dalej?

[19.11.2012] 17:39
anula11
mam stwierdzony łokieć tenisisty, miałam długą rehabilitacje , zastrzyki sterydowe, zastrzyk wysokopłytkowy, i operacje.Z badań ostatnich usg jest opis stan łokcia tenisisty , przyczep nie przebudowany.Ręka mi dokucza cały czas, mam oszczędzać ręke i nie dźwigać.W wyniku długiego zwolnienia lekarskiego zwolniono mnie z pracy.Pracowałam w szpitalu, jako opiekun medyczny , o powrocie do pracy w tym zawodzie , nie ma już mowy.Przede mną komisja o stopień niepełnosprawności, i druga komisja o uznanie choroby zawodowej, bardzo się martwie i denerwuje, czy uda mi się to osiągnąć na komisjach.Proszę o pomoc w tej sprawie

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.11.2012] 19:30
rufus_1987
Nie martw się, na pewno uznają chorobę zawodową, przecież to oczywiste, nie masz się czym denerwować. Nie mam mózgu, więc nie mam wielu zmartwień.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20012086]
[19.11.2012] 22:41
anula11
bardzo bym chciała abyś miał racje, ale wiem od znajomej, która pracuje w chorobach zawodowych, że udowodnienie , że choroba powstała w wyniku wykonywanej pracy, jest na prawde trudne, a znając polskie realia, naprawde nie będzie łatwe, ale obiecuje ,że napisze jak było na tych komisjach

IP i czas połączenia logowane. [20012605]
[08.03.2013] 04:38
Krakowiak66
Witaj!Tak czytam Twoje doświadczenia i nie zazdroszczę Ci.Ja też miałem łokieć tenisisty.Piszę miałem bo u mnie właściwie problem znikł.Miałem ok 20 zabiegów .Pole magnetyczne ,laser i krioterapia.Teraz niemal nic nie odczuwam a było bardzo żle.Też najprawdopodobniej u mnie stało sie tak przez pracę.Jednak miałem już wówczas stopień niepełnosprawności więc nie wiem czy na to schorzenie mógłbym wówczas otrzymać jakiś stopień niepełnosprawności.Jeżeli mogę wyrazić jakąś opinię to wydaje mi się ,ze napewno dostaniesz jakiś stopień niepełnosprawności.jaki któż to wie.W każym mieści te komisje kierują się swoimi własnymi wytycznymi.Jednak stopień niepełnosprawności wydaje się w przypadku ,całkowitej lub częściowej utraty zdolności pracy.Więc według mnie w Twoim przypadku takie zdarzenie ma miejsce.Trzymam kciuki i zyczę powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [20298730]
[28.07.2016] 19:50
@waldix
Rehabilitacja, to podstawa. Tutaj http://marlibo-medica.pl jest dobre centrum medyczno - rehabilitacyjne, do którego warto się udać. Skoro dalej występuje problem, to prawdopodobnie rehabilitacja była zła lub trwała zbyt krótko.

IP i czas połączenia logowane. [22394953]
[24.04.2017] 09:21
[15.11.2016] 15:53
efsedsd
Leczyłem łokieć tenisisty w http://rehapro.com.pl/ , bardzo mi pomogli tylko daleko musiałem dojeżdżać...

IP i czas połączenia logowane. [22519181]
[16.03.2017] 09:09
coverdale
W kwestii tego zapalenia polecam Ci również zaznajomić się z tym artykułem: http://f.kafeteria.pl/temat/f2/lokiec-tenisi sty-p_4210753/2

IP i czas połączenia logowane. [22679617]

» Odpowiedz na ten temat