o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wydarzenia na świecie
 » Odpowiedz na ten temat

Solidarni z Palestyną...

[19.11.2012] 15:34
Lukas29
Witajcie!
Wydarzenia na Bliskim Wschodzie w ostatnich dniach przybrały na sile....Zdaje sobie sprawę,że cześć uważa za słuszne bombardowanie Strefy Gazy, a część (jak ja) sądzi, że każdy naród ma prawo do wolności i ma również prawo o nią walczyć, tak jak my walczyliśmy przez dziesiątki lat. Jeżeli nie popieracie bombardowania cywilnych celów w Strefie Gazy i jawnego ludobójstwa cywilów, przyłączcie się do akcji "Solidarni z Palestyną" na facebooku. Każde kliknięcie "Lubię to" wyraża solidarność z narodem palestyńskim. Znajdziecie tam drastyczne zdjęcia ze Strefy Gazy (od 18 lat) www.facebook.com/SolidarniZPalestyna

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.11.2012] 19:47
JARO33
Hamas zaczyna cyrk ze swoimi rakietkami ,a kiedy dostaje w d... od Izraela zaczyna się jak zwykle bieganie przed kamerami z rannymi dzieciakami.
Sorry ale ja się na to nie nabiorę.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20016988]
[15.07.2013] 22:53
Dżej Bi
JARO33 (12.11.21 19:47):
Hamas zaczyna cyrk ze swoimi rakietkami ,a kiedy dostaje w d... od Izraela zaczyna się jak zwykle bieganie przed kamerami z rannymi dzieciakami.

A w getta Palestyńskie nie wierzysz to pojedź i zobacz jak Palestyńczyczy przekraczają granice ,jak 5 m mur w XXI w dzieli kraj na getta!!!

IP i czas połączenia logowane. [20616065]
[23.05.2016] 17:44
wcmapa
Nie mają tam łatwo, no coż konflikt to konflikt... jakoś się rozwiąże a jak nie to nie i dalej będzie konflikt! Odjazdowe, zakręcone czapki HEHO by Piotr Żyła do nabycia w sklepie http://www.heho.com.pl Super kolekcje Pixel, Logo, Zakopane i Wisła sprawdzają się w każdej sytuacji! Skorzystaj z personalizacji - wybierz czapkę z brodą albo z dreadami!
HEHO by Piotr Żyła http://www.heho.com.pl umożliwia korzystanie z wielu rabatów - szczegóły na stronie i na facebookowym fanpage

IP i czas połączenia logowane. [22319369]
[29.05.2016] 10:39
Gacaaa
Te Lukasz jesteś z palastynskiego przedstqwicielstwa lub piszesz platne posty ?
Nas a Polsce na ten bełkot lawackich terrorystow nie nabierzesz
My Nie chcemy tu uchdcow I wam nie wierzymy

IP i czas połączenia logowane. [22326013]
[17.10.2017] 22:29
[30.12.2016] 15:21
markbb
Dżej Bi (13.07.2013.15 22:53):
JARO33 (12.11.21 19:47):

A w getta Palestyńskie nie wierzysz to pojedź i zobacz jak Palestyńczyczy przekraczają granice ,jak 5 m mur w XXI w dzieli kraj na getta!!!

No byłem i powiem ci tak - całe te getta to wymysł prasy i telewizji - to im napędza oglądalność. Mur owszem jest ale z przekroczeniem nie ma absolutnie problemu. Codziennie rano tysiące ludzi przejeżdża go w drodze do i z pracy.
Ja sam przekraczałem go 8 razy i tylko raz byłem sprawdzany - cała kontrola trwała może 2 minuty. A jeżeli chodzi o strefę Gazy to faktycznie w propagandzie to maja oni złoty puchar - zasłaniają się dziećmi , wystrzeliwują rozmyślnie rakiety z terenu szkół czy szpitali ...pytam dlaczego ? Przed bombardowaniami Izrael robi coś niespotykanego - dzwonią lub wysyłają wiadomość o tym że to nastąpi , potem jeszcze trafiają w dam budynku bomba lub rakietą bez głowicy bojowej ...następne pytanie dlaczego Hamas zabrania uciekać cywilom z takiego budynku a często jeszcze barykaduje drzwi ? Dlaczego ?

IP i czas połączenia logowane. [22579853]
[30.12.2016] 16:01
Maradona
niezle i jeszcze teraz oglosili cala ta swoje liste przeciez to tylko szukanie problemów tak naprawde
ludzie powinni w nowym roku zajac sie czyms ciekawym a nie szukac zatargów i wojen. nie wiem nich wcinaja suple za takich rankingow http://szybkieodchudzanie.info i niech chudna to im sie odrazu poprawi samopoczucie i nie bedzą szukać konfliktu.
Króry raz o tym slyszymy przeciez to juz jest mega meczace

IP i czas połączenia logowane. [22579909]

» Odpowiedz na ten temat