o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne tematy
 » Odpowiedz na ten temat

Jaki hosting wybrać?

1 2 3
[07.07.2016] 16:13
moszte
Dzielone w Hekko działa stabilnie, problemów nie sprawia i moim zdaniem tak to powinno wyglądać. Serwer trzeba sobie jakoś sensownie dopasować, ocenić czy na pewno go potrzebujecie, jakie chcecie mieć parametry i po prostu to akurat całkowita podstawa.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22370411]
[01.08.2016] 10:29
karakan77
Zależy też na jakie potrzeby szukasz hostingu. Jeśli na stronę firmową czy sklep internetowy to poczytaj sobie ten poradnik: https://wortale.net/tech ,ac99/internet,ac156/hosting-dla-malych-firm-sprawdz-jak -go-wybrac,4697

IP i czas połączenia logowane. [22399227]
[01.09.2016] 21:22
toteżtakże
no własnie, podstawowe pytanie - jakie są potrzeby. u mnie przy wzięciu galerii obrazów pod sklep intrnetowy hosting tych zdjęć mam zapewniany przez nich. prawda jest taka, że obeszło się bez żadnych opłat dzięki temu. dosłownie żadnych więc w pewnym sensie ratuje mi to tyłek.

IP i czas połączenia logowane. [22431375]
[15.09.2016] 16:11
czoperson
Ma to być normalne płatne, ale tanie konto dzielone, np. w Hekko. Nie musicie za to samo płacić dużo - w znanych firmach dzielone konto to nawet 500 zeta, a u nich macie wystarczający serwer poniżej stówki. Da się?

IP i czas połączenia logowane. [22444717]
[10.10.2016] 18:49
welik3
Firehost i konto dzielone, ale mają też dobrego VPSa. Tutaj VPSa też można całkowicie za darmo testować, a to raczej rzadko spotykane, prawda?
Działam u nich od dawna, nic złego się nie dzieje, usługa jest stabilna i nie mam zamiaru niczego pod tym względem zmieniać.
Podziwiam ludzi, którzy płacą kokosy za serwer po to, aby być u kogoś znanego. Gdzie logika?

IP i czas połączenia logowane. [22472879]
[20.11.2017] 01:02
[20.10.2016] 16:23
kamlik
Te kody o które pytacie są normalnie dostępne w sieci - poszukajcie. Ten z którego ja miałem rabat jest ważny do końcu roku, ale nie mam go zapisanego. Na wielu forach to wszystko jest ogarnięte.

IP i czas połączenia logowane. [22485902]
[14.11.2016] 21:03
Szeliga
Zwracać należy uwagę na takie parametry jak dostępność serwerów, a także jak wygląda sprawa pomocy technicznej. W aftermarket, gdzie mam wykupiony hosting dostępność jest na poziomie 99,5%, więc praktycznie nie zauważam, gdy jest jakaś awaria. Przy starcie strony nie ma co wykupować najdroższych pakietów, wystarczy podstawowy transfer i miejsce na dysku - zawsze można przecież rozszerzyć ofertę.

IP i czas połączenia logowane. [22518365]
[24.11.2016] 19:49
forek8
Świetnie działa Firehost i u nich właśnie od kilku lat mam konto, działa niezawodnie, jest stabilny, jakościowy i tak powinno być.
Parametry serwera naprawdę spoko, jak dotąd nic złego się nie dzieje, działa nam to solidnie, a jak będzie dalej, to się zobaczy.
Nie lubię przepłacać za takie tematy.

IP i czas połączenia logowane. [22531656]
[01.12.2016] 18:55
setka5
My też mamy konto na Firehost, działa niezawodnie, solidnie, pierwsza klasa, ale oczywiście to kwestia dopasowania odpowiednich parametrów. U nas to po prostu działa solidnie i niezawodnie.

IP i czas połączenia logowane. [22540718]
[01.12.2016] 18:58
nawka92
Hosting www, u nich mam usługę, działa ona niezawodnie, nie sprawia nam problemów. Plus jest taki, że niewielkim kosztem mamy konto, które pozwala normalnie utrzymać wiele serwisów i oby tylko tak dalej to wyglądało. A siedzimy u nich na takich zasadach już dobrych kilka lat.

IP i czas połączenia logowane. [22540724]
[19.12.2016] 16:24
momtel
Hekko również znam, również u nich siedzę od dawna i całość działa pierwsza klasa. Nie mam żadnych problemów, wszystko działa naprawdę stabilnie, ceny niskie i w sumie z każdym rokiem coraz niższe. Czyli da się...

IP i czas połączenia logowane. [22565440]
[30.12.2016] 16:30
mosters
Zaczynajcie testowanie od Hekko. W podobnej cenie nie ma najmniejszych szans na znalezienie czegoś solidniejszego, tym bardziej, że chodzi tutaj o pewniaka. Macie tam porządny support i ogólnie całość śmiga zdecydowanie jak powinna.

IP i czas połączenia logowane. [22579963]
[11.01.2017] 16:18
bomer
Hekko. Najlepiej od razu w pakiecie z domeną i certyfikatem. Z kodem rabatowym całość wyjdzie w pierwszym roku jakieś 60 zł, czyli tak naprawdę śmieszne grosze. Czy w takim wypadku jest sens kombinować?

IP i czas połączenia logowane. [22597239]
[08.02.2017] 19:24
trusek
Polecam Firehost - również mamy tam konto od dłuższego czasu. Kawał solidnego serwera, niezawodny, stabilny, sensownie działa. U mnie pierwsza klasa. Trudno jak na razie powiedzieć, co będzie dalej, ale przynajmniej z mojej perspektywy ten serwer naprawdę jest solidny. Mają sensowny support, można liczyć na pomoc w każdym pryzpadku. Ogólnie temat zdecydowanie godny polecenia.

IP i czas połączenia logowane. [22639209]
[08.02.2017] 19:25
kiks
W moim przypadku świetnie sprawdza się Firehost - tak już od kilku lat nie mamy żadnych problemów. Największy plus - solidność i niezawodność. Plus za dobre parametry, jest szybko odpowiadający support. Ogólnie zdecydowanie polecam, bo z mojej perspektywy to usługa dużo lepsza niż te najbardziej znane, nawet wielokrotnie droższe.

IP i czas połączenia logowane. [22639210]
[21.02.2017] 16:09
mambes
Hekko. Również siedzę u nich od dawna i działają niezawodnie. Wydaje mi się, że działanie na hostingach drogich jest totalnie nierozsądne. Czego można się spodziewać po takiej usłudze? Wysokiej ceny - na pewno nie wysokiej jakości działania.

IP i czas połączenia logowane. [22653037]
[08.03.2017] 16:33
pomper
Najlepiej odpalić sobie po prostu okres testowy w Hekko i na tej podstawie ocenić jakość działania serwera, ale ogólnie raczej problemów się nie spodziewajcie. To bardzo tania usługa, ale mimo wszystko bardzo wysokiej jakości.

IP i czas połączenia logowane. [22670890]
[21.04.2017] 17:39
glik
Jak ktoś chce, to mam kody rabatowe na Firehost. Całkowicie obiektywnie, przez kilka lat nie znalazłem hostingu, który działałby tak stabilnie, a miał tak niską cenę. Moje doświadczenia są zdecydowanie pozytywne, ale to już sami oceniajcie.

IP i czas połączenia logowane. [22715950]
[26.05.2017] 10:44
irenaa91
Hosting współdzielony sprawdzi się w większości sytuacji - jest w miarę wydajny i stabilny, a przy tym tani, ten od cal.pl powinien się nadać zarówno na bloga, jak i zwykłą stronkę. Jeśli jednak ruch na stronie jest większy, to warto pomyśleć o serwerze VPS - kosztuje więcej, ale i lepiej działa.

IP i czas połączenia logowane. [22740122]
[10.07.2017] 14:17
caly
Polecam sprawdzić https://www.cal.pl/hosting-serwery-shared

IP i czas połączenia logowane. [22767323]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat