o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

obmacywanie w busie tramwaju

[07.11.2012] 14:38
rusalka3322
często mi się zdarza być obmacaną w busie

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[07.11.2012] 16:42
roberts74  roberts74@tlen.pl
pytanie tylko czy Ci się to podoba

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19983345]
[07.11.2012] 16:58
Penitsyaa
Trochę jak w tym opowiadaniu: http://kremowe.pl/japonia-wita-studentow/ . Choć nie wydaje mi się, żeby to mogło byś szczególnie prawdziwe, zbyt... perwersyjne. Ale w końcu Azja to Azja. A jeśli chodzi o busy i tramwaje - macają Cię obcy czy własny/prywatny partner? http://kremowe.pl

IP i czas połączenia logowane. [19983390]
[07.11.2012] 17:55
tomo2k
hejka,
ja jestem facetem i zdażyło mi się zostać delikatnie zmacanym przez kobietkę w autobusie. Zanim otrząsnąłem się z i w jakiś sposób zdążyć zareagować na tą akcję, panna wysiadła na przystanku

IP i czas połączenia logowane. [19983529]
[09.11.2012] 10:00
Hdm
Nieraz zdarzały mnie się takie sytuacje. Przyjemne i mniej przyjemne. Najmilsza sytuacja była z pół roku temu. Jechałam wtedy tramwajem. Był duży tłok. Za mną stał chłopak z dziesięć lat młodszy niż ja. Miał nie więcej niż dwadzieścia lat. Ludzie przycisnęli mnie do niego. Stał za mną. Na pośladkach poczułam jego twardego penisa. Cala ta sytuacja niesamowicie mnie podkręciła. Zaczęłam co prowokować, obcierając się tyłkiem o jego krocze. W końcu poczułam dłoń na pośladku. Na początku był to nieśmiały, niby przypadkowy dotyk. Nie reagowałam, zaczynał poczynać sobie coraz śmielej. W końcu wsadził mi rękę pod spódniczkę. Było to niesamowicie podniecające, wokół tłum ludzi a tu takie rzeczy. przez majtki masował mi cipkę. przesunęłam wtedy rękę do tyłu i zaczęłam ugniatać mu penisa przez spodnie. Chyba się spuścił. po dwóch przystankach wysiadł.

IP i czas połączenia logowane. [19987758]
[17.09.2014] 23:35
[11.11.2012] 20:44
rusalka3322
roberts74 (12.11.07 16:42):
pytanie tylko czy Ci się to podoba

podoba mi się

IP i czas połączenia logowane. [19994682]
[30.11.2012] 07:49
Evva
Hdm (12.11.09 10:00):
Nieraz zdarzały mnie się takie sytuacje. Przyjemne i mniej przyjemne. Najmilsza sytuacja była z pół roku temu. Jechałam wtedy tramwajem. Był duży tłok. Za mną stał chłopak z dziesięć lat młodszy niż ja. Miał nie więcej niż dwadzieścia lat. Ludzie przycisnęli mnie do niego. Stał za mną. Na pośladkach poczułam jego twardego penisa. Cala ta sytuacja niesamowicie mnie podkręciła. Zaczęłam co prowokować, obcierając się tyłkiem o jego krocze. W końcu poczułam dłoń na pośladku. Na początku był to nieśmiały, niby przypadkowy dotyk. Nie reagowałam, zaczynał poczynać sobie coraz śmielej. W końcu wsadził mi rękę pod spódniczkę. Było to niesamowicie podniecające, wokół tłum ludzi a tu takie rzeczy. przez majtki masował mi cipkę. przesunęłam wtedy rękę do tyłu i zaczęłam ugniatać mu penisa przez spodnie. Chyba się spuścił. po dwóch przystankach wysiadł.

Szkoda ze to nie byłem ja

IP i czas połączenia logowane. [20035738]
[30.11.2012] 09:20
O tej porze roku....zbyt dużo ubrań może przeszkadzać Rusałko....ale przy pewnej dozie twojej pomocy.....wszystko jest możliwe....

IP i czas połączenia logowane. [20035784]
[01.12.2012] 09:52
Napisz Rusałko do mnie na meila....porozmawiamy...

IP i czas połączenia logowane. [20037799]

» Odpowiedz na ten temat